День Народження 22 Липня: Знак Зодіаку — Рак

Народжені в день переходу від Раку до Лева — творчі особистості з артистичним темпераментом і любов’ю до драматичних ефектів. Амбітний і жадає успіху, ви цілком впевнено почуваєте себе перед особою перешкод і труднощів. Ви віддаєте перевагу позицію лідера, хоча відмінно працюєте і в команді, прагнучи бути в самій гущі подій, а не десь скраю. Ви знаєте відмінні способи подати себе і свої ідеї і вмієте надихати інших робити те ж саме.

Народжені 22 липня можуть зіткнутися з серйозними психологічними проблемами, якщо тільки вони не зроблять перепочинок, щоб дізнатися себе краще. Динамічна діяльність без достатнього відпочинку і споглядального відпочинку поступово призведе до фізичного виснаження і може виразитися в різного роду недуги, спровокованих стресом. Зачеплені можуть бути серце, спина, шлунок. Регулярну збалансовану дієту слід запровадити як можна раніше. Харчування в строго відведені години забезпечить заряд бадьорості організму. Споживання сигарет і кави слід скоротити, якщо не виключити зовсім. Рекомендуються регулярний відпочинок і фізичні вправи в найрізноманітніших формах.

Народженим 22 липня надзвичайно важко зберегти рівновагу в кар’єрі. Їх поперемінно відвідують то величезна удача, то не менших розмірів поразки. Вони можуть роками перебувати в стані успіху, щоб в один прекрасний день побачити, як руйнується все досягнуте тяжкою працею. Або ж вони можуть відчувати стан ізгоїв, а потім раптом відчути прилив громадської подяки та винагороди. Нерідко визнання їх заслуг приходить лише посмертно. Такі коливання відбуваються не тільки в сфері кар’єри, але і поширюються на особисте життя; любовні романи, весілля, розлучення і розставання, труднощі сімейного життя — все це добре відомо народженим в цей день. Однак більшості з них властиво непереборне бажання пробратися на вершину, тому вони навіть не розглядають можливість здатися негараздам. Коли вони контролюють ситуацію, вони бувають непотоплюваність. І все-таки навіть самих сильних з них нерідко осягають невдачі як раз в той самий момент, коли вони знаходяться в зеніті слави.

Знак Зодіаку 22 Липня — Рак

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку примикає до водяним знакам, які сильні любов’ю до сім’ї, патріотизмом, мрійливістю, делікатністю.

Планета Управитель: Місяць. Зумовлює інстинкти, адаптованість. Місяць сприятлива для постачальників, завгоспів, письменників, кухарів. Планета у вигнанні – Сатурн. Відповідальна за невміння абстрагуватися від емоцій, м’який характер.

22 липня – це перехідний день між знаками Рака і Лева. Це не могло не накласти відбиток на людей, що народилися в цей день. Їм досить складно зберегти баланс у житті: їх переслідують невдачі, то відвідує велика удача. Але таких людей, схоже, це цілком влаштовує, тому що в будь-якій ситуації вони відчувають себе досить комфортно. Але часом визнання, якого вони домагалися майже все своє життя, приходить до них тільки після смерті. Народжені в цей день люблять застосовувати драматичні ефекти в різних ситуаціях, так як їм притаманні артистичні таланти. Їм категорично не рекомендується пригнічувати свої емоції, так як це загрожує спалахами гніву і погіршенням самопочуття. Неврівноваженість – основна причина того, що перебувати в одній компанії з такими людьми деколи досить складно.

Одна з слабкостей народжених 22 липня полягає в тому, що вони залишаються сліпі до власних недоліків і не бажають вносити які-небудь зміни в своє життя, так і характер. Оскільки вони так переконані в правильності того, що роблять, їм буває нелегко помітити ті проблеми, які в подальшому можуть призвести до катастрофи. Ще одна складність полягає в тому, що народженим 22 липня складно керувати своїми емоціями. Іноді вони бувають дуже переконливі і рішучі в своїй поведінці, а буває, що їм не вистачає волі, щоб протистояти проблемам, і тоді вони просто воліють відкладати справи в довгий ящик. Придушення власних емоцій одного разу може обернутися непередбаченої спалахом гніву; як правило, це відбувається в найтяжчі хвилини життя. Зрозуміло, витримати спілкування з такими неврівноваженими людьми вдається далеко не всім.

Як правило, народжені 22 липня — особистості сміливі, рішучі і вольові, але їм притаманні впертість, відсутність реалізму, різкість. Якщо їх дії ведуть до персональних невдач, дуже важливо, щоб народжені 22 липня передусім навчилися визнавати свої помилки, потім витягували з них уроки, а вже потім рухались далі. Якщо вони продовжують наступати, не зробивши два перші кроки, то постають світу в якості трагічної фігури. Найбільш освічені особистості все-таки дають собі перепочинок перед наступним боєм, причому повертаються на поле битви значно поумневшими, якщо не сказати мудрими. Безумовно, кожному з нас необхідно знати свою силу, свої недоліки, межі своїх можливостей, але для народжених 22 липня це завдання життєвої важливості. Їх здатність досягати довготривалого успіху знаходиться в прямо пропорційній залежності від уміння оцінювати себе, що неможливо без вироблення об’єктивності.

Чоловік Рак — народився 22 Липня

Чоловіки, c датою народження 22 липня — володіють наступними характеристиками: такий кавалер — добрий, ностальгічний, заповзятливий, сентиментальний. Чоловіки-Раки в більшості своїй схильні до зайвого перебільшення життєвих проблем — їх депресії і негативний настрій можуть сильно зіпсувати враження. Витончені, бентежні і неоднозначні, Раки можуть виглядати примхливими і спекулирующими на своїй витонченості і загадковості, але при цьому в більшості своїй Чоловіки-Раки є вірними і відданими, особливо в питаннях любові — об’єкт свого обожнювання вони можуть фанатично ідеалізувати.

Жінка Рак — народилася 22 Липня

Жінки, народжені 22 липня, володіють наступними властивостями: така дама — інтуїтивна, обережна, емоційна. Жінки знаку Рак діляться на два типи. Перший — ласкаві, сором’язливі і кілька фригідні жінки, що вражають своїм смиренням і готовністю раболепствовать. Другі, навпаки, яскраві, емоційно нестабільні, із завищеною самооцінкою. Обидва типу — недовірливі, чутливі до критики, схильні до зайвого драматизму, вразливі.

День Народження 22 Липня

22 липня народжуються самовпевнені і цілеспрямовані особистості. Від природи вони наділені великою силою і енергією. Вони володіють вільними вдачами, воліють залишатися незалежними. Проблеми в житті Раків, народжених в цей день, в більшості випадків пов’язані з тим, що їм складно побачити і визнати свої помилки. Деколи вони можуть бути примхливий і вперті. Їх вчинки іноді можуть бути позбавлені логіки і сенсу. Якщо вони щось задумали, ніщо їх не зупинить. Народжені 22 липня знак зодіаку Рак, доб’ються бажаного результату, незважаючи ні на які перешкоди. Вони не бачать небезпеки, так як вважають, що вони завжди праві і чинять правильно. Переконати людей, які відзначають День народження в цей день дуже складно.

Люди, що народилися 22 липня знак зодіаку Рак, відрізняються складним характером. Мотиви їх вчинків, зрозуміти складно. Люблять грати на публіку. З Раками цього дня складно знайти спільну мову. Вони чутливі і ранимі. Для них дуже важлива підтримка близьких. Можуть страждати нервовими розладами, які схильні до стресу і депресії. Сімейне життя для тих, хто з’явився на світ 22 липня, обіцяє бути складною. Це та категорія людей, яка найчастіше стикається з розставаннями з коханими. Їхні шлюби в більшості випадків закінчуються розлученнями. З одного боку вони намагаються бути сильними, стати опорою і підтримкою членам своєї сім’ї. Але коли стикаються з проблемами і труднощами, перекладають їх на плечі інших і не діють.

Їм складно впоратися з ними поодинці. У людей, які народилися 22 липня, є прихована агресія. Вони намагаються з нею справитися, але це погано виходить. В результаті вона може обрушитися нападами злість на рідних і близьких. Люди, які не можуть приборкати свої емоції, стають тиранами. Від них страждають члени сім’ї. Можуть бути сексуальні розлади. Також людей народжених 22 липня знак зодіаку Рак, чекають труднощі у професійній діяльності. Їх шлях до просування по кар’єрних сходах не можна назвати рівною. І злети, і падіння зустрінуться їм на шляху. Але у них є всі шанси стати успішними. При цьому успіх залежить від здібностей, якими вони наділені.

Якщо швидко не можуть досягти бажаного, зустрічаються з труднощами, можуть впасти у відчай, зайнятись самобичуванням, забути про те, чого хотіли. Але їх практична натура допомагає прорахувати наперед всі дії, щоб досягти кар’єрного росту. Найбільш підходящі професії для них творчі, це талановиті та обдаровані натури. Народжені 22 липня знак зодіаку Рак, намагаються мислити креативно, у них гарна уява, багатий внутрішній світ. З них вийдуть чудові поети, письменники і художники. Цікава буде для них професія альпініста або інструктора. А ось керівні посади їм краще не займати, так як вони безвідповідальні. Підійде професія будівельника або робітника.

Народженим у цей день часто не щастить. Перемоги супроводжуються нескінченними програшами. В один момент із-за власної дурості вони можуть втратити все, що було в житті. В цей день народилася відома і популярна співачка Селена Гомез. Серед інших знаменитостей актори Іван Охлобистін та Ірина Розонова. Віллем Дефо також святкує День народження в цей день.

Любов і Сумісність

Ви вірите, що любов править світом, і в близькому союзі проявляєте себе романтичним і пристрасним партнером. Ви не проти пофліртувати, однак робите це в основному заради уваги. Пов’язавши своє життя з обранцем чи обраницею, ви стаєте відданим і надійним сім’янином.

Рак — це єдиний знак, здатна в тій або іншій мірі знайти взаєморозуміння з усіма знаками зодіаку, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами. При певних компромісів є шанс побудувати відносини з Козерогом, Стрільцем і Левом. Найневдаліші спілки — з Овнами, Близнюками, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Робота і Кар’єра

Амбіційність та бажання досягти кар’єрних вершин допомагають Ракам, народився 22 липня, справлятися з усіма труднощами, які чекають їх на цьому шляху. Для цього їм доводиться багато працювати і мало відпочивати. Але навіть тоді вони не можуть бути впевнені в тому, що слава і успіх будуть супроводжувати їм все життя.

Перепади в кар’єрі – звичайна справа для народжених 22 липня, але вони готові з цим миритися, абсолютно не замислюючись, чому це відбувається. З ними деколи буває непросто працювати разом, так як вони зовсім не помічають власних помилок і не готові їх визнавати. До того ж іноді вони відкладають важливі справи «в довгий ящик», не піклуючись про те, що це може зашкодити роботі.

Здоров’я і Хвороби

Тверда впевненість народилися 22 липня у тому, що з їх здоров’ям нічого не станеться, може зіграти з ними злий жарт. Постійні недосипання, стреси, надмірність у вживанні їжі, куріння – все це завдає шкоди всьому організму. І якщо вчасно не звернути на це увагу, то недуги, викликані цими факторами, можуть стати хронічними.

Для того, щоб довгий час не замислюватися про своє здоров’я, потрібно приймати їжу своєчасно, у чітко встановлені години, а також відмовитися від куріння, алкоголю і кави. Це допоможе уникнути фізичного перенапруження і виснаження, а також запобігти хворобі серця, хребта і шлунка, які можуть бути спровоковані стресовими ситуаціями.

Доля і Удача

В цей день народжуються невпевнені в собі і своїх силах люди. У них зазвичай занижена самооцінка. Їм властиво в усьому сумніватися. Для них складно приймати рішення, їх постійно розривають протиріччя. Їм необхідно стати більш впевненими і рішучими, виховати в собі вольові якості. Вони схильні до містицизму, захоплюються окультними вченнями; володіючи екстрасенсорними здібностями, можуть проявити себе як цілителі. Але їм необхідно зміцнювати свою енергетику.

Поради Ракам, Народженим 22 Липня

Стежте за здоров’ям і не допускайте надмірностей, привчіть себе до дисципліни і пунктуальності, і тоді загальне визнання і успіх вам забезпечені.


Залишити відгук