День Народження 21 Липня: Знак Зодіаку — Рак

Народжені 21 липня тонко розуміють матерію слова, що робить їх прекрасними письменниками, ораторами, політиками і торговцями. Передовий мислитель, ви часто відчуваєте конфлікт між вродженою оригінальністю, відображеної числом 3, і традиційністю Раку. Ви можете приховувати свою невпевненість під бравадою, але вона буде існувати в глибинах вашої душі. Чутливий, наділений яскравим уявою та інтуїцією, ви сприймаєте світ через почуття та емоції, проте ваша друга половина втілює в собі раціонального мислителя, що живе в інтелектуальній атмосфері слів та ідей. Коли верх бере одна з цих сторін, ви можете відчувати відчай, тривогу або невпевненість.

Багато з тих, хто народився 21 липня, живуть так, як ніби завтра вже не настане, і шукають небезпека на кожному кроці. Навіть м’які з них з явною зневагою ставляться до свого здоров’я. Нещасні випадки, аварії, травми для них — рутинна справа. Марно переконувати цих людей в необхідності профілактичних заходів, тим більше що вони черпають свої знання про здоров’я з літератури або власного досвіду. Народжені 21 липня цінують різноманітність в їжі і взагалі люблять поїсти. Надмірне вживання їжі та алкоголю особливо може стати серйозною проблемою для тих, хто спочатку схильний до надмірностей будь-якого роду. Що стосується фізичних вправ, рекомендувати їх, звичайно, можна, але навряд чи народжені 21 липня дослухається до цієї поради.

Як вони стараються, але народжені 21 липня не можуть надовго залишатися без неприємностей. Якимось чином виходить, що навколо них завжди вирує буря, — причому найчастіше з трагікомічним нальотом. Цілюще, але ця характеристика притаманна навіть самим спокійним людям, народженим в цей день; їх, здавалося б, втягує у вир подій якась невідома сила. Більш активні персонажі з тих, хто народився 21 липня, безумовно, самі несуть відповідальність за те, що опинилися в епіцентрі подій. Відмітна особливість народжених 21 липня — любов до протилежних думок, які вони зазвичай видають з чималою часткою дотепності. Народжені 21 липня — не лише блискучі сперечальники, але також і арбітри, посередники, миротворці. Оскільки вони звичні до конфліктів, в умовах стресу багато з них відчувають себе як риба у воді, що, як правило, засмучує оточуючих.

Знак Зодіаку 21 Липня — Рак

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку належить до групи Водних знаків, які відрізняються чесністю, патріотизмом, таємничістю, працьовитістю.

Планета Управитель: Місяць. Зумовлює дбайливість, виживаність. Планета сприятлива для постачальників, завгоспів, письменників, кухарів. Планета у вигнанні – Сатурн. Можете бути вдячні їй за відсутність практичності, м’який характер.

Емоційна чутливість допомагає людям, народженим 21 липня, сприймати світ або в райдужних яскравих фарбах, або в темних тонах. З цим пов’язані їх перепади настрою, невпевненість, а часом і справжній розпач. Незважаючи на це, їх появи на публіці чекають з нетерпінням, тому що вони вміють подати себе і навколо них завжди вирують емоції. Ці люди не просто створюють навколо себе рух, вони самі – рух. Проте на цьому шляху їх просто переслідують різні трагикомичные ситуації. Здається, що вони вічно перебувають у центрі торнадо, який може знести все навколо. Трилери, фільми жахів, фільми-катастрофи і шпигунські серіали – все це дуже привабливо для Раків, народжених 21 липня. Інша справа, що деякі з них готові перенести сюжети цих фільмів у своє життя. І тоді перебувати з ними поруч стає просто небезпечно.

Незмінний інтерес у народжених 21 липня викликають вибухонебезпечні ситуації. І тут, звичайно ж, треба відзначити, що блискуче почуття гумору завжди дозволяє їм виплутуватися з будь-яких колотнеч. Народжені 21 липня схильні до частих змін настрою, однак самі вони залишаються на диво спокійними щодо переживань інших. Артисти, що народилися в цей день, обожнюють екстравагантні появи на публіці, вони надзвичайно ексгібіціоністи. Їх присутність на сцені завжди вражаюче. Однак більш освічені особистості тих, хто народився в цей день, воліють духовна присутність фізичного. Їх менш розвинені побратими ризикують потонути в морі плотських задоволень, а алкогольна і наркотична залежність здатні кинути їх у безодню депресій і саморуйнування особистості. В екстремальних випадках вони стають самогубцями або, у всякому разі, перебувають у постійному пошуку смерті і жорстоких потрясінь.

Народжених 21 липня незмінно привертає збудження в його різноманітних формах, але найбільше задоволення вони мають від всіляких сварок. Так, скажімо, війни, протистояння, розслідування, шпигунські історії, детективні трилери, фільми жахів таять в собі воістину магічну привабливість для більшості з них. Головна небезпека полягає в тому, що подібні тенденції можуть виявитися руйнівними як для життя самих народжених 21 липня, так і для їх взаємин з близькими. В окремих екстремальних випадках це веде до соціального остракізму. І це на тлі того, що сама присутність народжених 21 липня в суспільстві завжди викликає позитивні емоції. Отже, народженим 21 липня не варто занадто захоплюватися роллю арбітрів у різноманітних суперечках і вже тим більше не ставати рабами конфліктних ситуацій.

Чоловік Рак — народився 21 Липня

Чоловіки, народжені 21 липня — володіють наступними якостями: такий кавалер — домашній, ніжний, розуміє, романтичний. Чоловіки-Раки в більшості своїй схильні до зайвого перебільшення життєвих проблем — їх депресії і негативний настрій можуть сильно зіпсувати враження. Витончені, бентежні і неоднозначні, Раки можуть виглядати примхливими і спекулирующими на своїй витонченості і загадковості, але при цьому в більшості своїй Чоловіки-Раки є вірними і відданими, особливо в питаннях любові — об’єкт свого обожнювання вони можуть фанатично ідеалізувати.

Жінка Рак — народилася 21 Липня

Жінки, народжені 21 липня, не схожі на інших такими рисами: така дама — інтуїтивна, м’яка, податлива. Жінки знаку Рак діляться на два типи. Перший — ласкаві, сором’язливі і кілька фригідні жінки, що вражають своїм смиренням і готовністю раболепствовать. Другі, навпаки, яскраві, емоційно нестабільні, із завищеною самооцінкою. Обидва типу — недовірливі, чутливі до критики, схильні до зайвого драматизму, вразливі.

День Народження 21 Липня

Народжених 21 липня вічно переслідують невдачі. Щоб вони не робили, неприємності залишаються їх постійними супутниками. Поруч з ними завжди вирує буря, навіть якщо від природи вони тихі і спокійні особистості. Здається, що невидима сила йде слідом за ними. Смертельна небезпека притягує їх, як магніт. 21 липня народжуються люди, яких притягують протилежні думки. Вони обожнюють сперечатися і розбороняти людей, чиї думки не зійшлися. Народжені 21 липня знак зодіаку Рак, можуть стати відмінними арбітрами, посередниками та миротворцями. В стресових і конфліктних ситуаціях вони відчувають себе прекрасно. Це дуже дратує оточуючих.

Вибухонебезпечні ситуації приваблюють тих, хто народився 21 липня знак зодіаку Рак. Багато проблеми вони вирішують завдяки своєму почуттю гумору та кмітливості. У них часто змінюється настрій. Але коли трапляються неприємності у інших, вони спокійні як удави. В душі вони великі егоїсти. Через це в суспільстві їх не люблять. Народжені 21 липня знак зодіаку Рак, люблять бути на виду. Вони всім демонструють свій характер, люблять грати на публіку. Якщо артист народжується в цей день, то він справляє велике враження на публіку. Він завжди виступає оригінально, його вихід завжди екстравагантний. Слабохарактерні люди, що народилися в цей день, можуть стати алкоголіками або наркоманами. Отримуючи плотські задоволення, вони забувають про духовний розвиток і втрачають моральний вигляд. Згубні звички вводять їх в депресію, вони руйнують в собі все людське. Вони не знаходять іншого виходу, як піти з життя, закінчивши її самогубством.

Якщо інші люди не люблять сварки і проблеми, то для людей народжених 21 липня знак зодіаку Рак — це як наркотик. Їх приваблюють політичні інтриги, шпигунські розслідування, плітки і скандали. Вони з задоволенням дивляться фільми жахів, детективи, трилери. Але любов до конфліктів може зруйнувати їхнє життя, позбавити близьких людей з їх оточення. Щоб досягти успіху в житті, їм не варто потрапляти в епіцентр конфліктів і інтриг. Просочені негативною енергетикою, вони сіють зло серед людей. Народилася 21 липня знак зодіаку Рак, потрібно знайти внутрішню гармонію, змінити свій характер і погляди на світ.

21 липня на світ з’являються образливі, замкнуті і підозрілі особи. Їм складно знайти друзів. Найчастіше вони приречені на самотність. Оточуючі вважають за краще обходити їх стороною, не спілкуватися і не зв’язуватися з ними. Людям, які народилися 21 липня знак зодіаку Рак, важко приймати рішення. Вони не впевнені в собі, часто не доводять почату справу до кінця. Їм потрібно боротися зі своєю неспроможністю. Раки, народжені 21 липня, шукають пригод на свою голову. Чим сильніше духом вони, тим більше неприємностей вони зустрічають на своєму шляху. При цьому їх не покидає відповідальність за свої вчинки. Вони з легкістю знаходять вихід з будь-якої колотнечі. Ті, хто з’явився на світ 21 липня, великі егоїсти. Вони більше люблять себе, ніж інших. Для них дуже важливо виставляти на загальний огляд свою особистість. Ці люди просто закохані в себе.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви люблячий, сприйнятливий і турботливий партнер, який бажає найкращого для своїх коханих. Тим не менш заради любові ви не залишите своїх товаришів. Якщо між вами і вашим коханим немає інтелектуальної спільності, ви починаєте нудьгувати і втрачаєте інтерес до союзу.

Рак — це єдиний знак, здатна в тій або іншій мірі знайти взаєморозуміння з усіма знаками зодіаку, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами. При певних компромісів є шанс побудувати відносини з Козерогом, Стрільцем і Левом. Найневдаліші спілки — з Овнами, Близнюками, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Робота і Кар’єра

При виборі роботи людям, народженим 21 липня, слід пам’ятати, що вони чудово відчувають себе в стресових ситуаціях, коли необхідно приймати правильні та виважені рішення. Тому відмінним варіантом для таких людей є вибір професії судді, арбітра, переговірника. Крім того, вони чудово відчувають поетику слів, тому багато з них стають блискучими письменниками, громадськими діячами, ораторами. Деякі знаходять себе у торгівлі, особливо якщо це активні продажі, вимагають напору і навіть деякої агресії.

Здоров’я і Хвороби

Постійні травми, нещасні випадки і навіть аварії – все це звичайна справа для народжених 21 липня. Можливо тому, що такі люди як ніби самі шукають небезпечні ситуації, щоб полоскотати собі нерви. Представники цього знака схильні до надмірностей у їжі і алкоголь, так як зневажливо ставляться до себе і свого здоров’я. Будь-які спроби схилити їх до помірним фізичним вправам і профілактики захворювань закінчуються нічим. Надто вже вони впевнені, що проблеми зі здоров’ям їм точно не загрожують.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди з дуже складним, сварливим характером. Вони вразливі, підозрілі, потайливі. Дуже важко сходяться з людьми, внаслідок цього в них практично не буває друзів. Люди зазвичай сторонятсй і, не бажають мати ніяких справ з ними, а це створює проблеми у справах. Їм слід змінити свій характер, стати більш привітними і щирими. Через зміну себе вони зможуть багато досягти в житті, забезпечивши собі комфортні умови.

Поради Ракам, Народженим 21 Липня

Незважаючи на те, що Раки, народжені 21 липня, завжди з честю виходять із найскладніших колотнеч, коли-небудь тотальне везіння може закінчитися. І тоді навіть блискуче почуття гумору, яке допомагає таким людям спокійно ставитися до щоденних катастроф в їх житті, навряд чи допоможе.


Залишити відгук