День Народження 20 Липня: Знак Зодіаку — Рак

Тактовні, легко ті, що пристосовуються Раки, народжені 20 липня, зроблять все, що від них залежить, щоб уникнути сварок і чвар. З вашою чарівністю та вмінням адаптуватися ви станете своїм у будь-якій компанії, якщо це відповідає поставленим завданням. Інтелектуальна та емоційна чутливість до потреб інших допомагає вам справлятися з життєвими змінами. Добрий і розуміючий, ви вмієте достукатися до людей і допомогти їм відчути себе єдиною родиною.

Народженим 20 липня слід подбати про те, щоб не допустити фізичного зносу організму. Дуже часто вони не визнають фізичних обмежень і піддавати себе надмірним навантаженням, які в кінцевому підсумку виливаються у хронічні захворювання або серйозні травми. У цьому сенсі дуже важливі поради близьких друзів і досвідчених лікарів. Якщо мова не йде про професійні атлетах, фізичні вправи варто обмежити помірним об’ємом. Народилася 20 липня слід побоюватися наркотичної залежності, оскільки злети і падіння, провоковані хімікатами, можуть зачаровувати їх. Дієту бажано максимально урізноманітнити, з тим щоб уникнути зайвих спокус.

Часто життя народжених 20 липня складається з нескінченної низки злетів і падінь. Це відноситься і до сімейної, професійної, і емоційної сфер життя так само, як і до їх мріям і хобі. Злети і падіння для народжених 20 липня так само природні, як зміна пір року в природі. Щоб зрозуміти, що з себе представляє особу народжених 20 липня, необхідно поспостерігати за ними в динаміці, оскільки перехід з одного стану в інший — процес цілком типовий для цих людей. Взагалі, народжених 20 липня приваблюють не злети і падіння, як такі, не успіхи або невдачі, а сам процес руху. Таким чином, для них важливо не теперішній стан, але майбутнє — не «є», а «стати». Багато з них найвищою мірою активні, але аж ніяк не статичні люди. Однак у нескінченному процесі руху є і свої мінуси: виникає небезпека перетворитися у вкрай неврівноважених індивідуумів, схоже радіоактивним елементам.

Знак Зодіаку 20 Липня — Рак

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків Водної стихії, які характеризуються сумлінністю, милосердям, самовідданістю в захисті близьких, вірністю.

Планета Управитель: Місяць. Дарує Раку дбайливість, виживаність. Місяць сприятлива для постачальників, завгоспів, письменників, кухарів. Планета у вигнанні – Сатурн. Можете бути вдячні їй за невміння абстрагуватися від емоцій, м’який характер.

Народжені 20 липня Раки дуже не люблять сварок і конфліктів, тому намагаються бути максимально тактовними і дипломатичними, щоб їх уникнути. Такий підхід разом з природною чарівністю допомагає їм бути душею компанії в будь-якій соціальній групі. Це дуже відкриті і щиро цікавляться почуттями інших людей індивідууми. Вони швидко знаходять підхід до будь-якій людині, який перебуває з ними поруч. Завдяки цьому навколо таких людей завжди багато шанувальників і тих, хто готовий ділитися з ними своїми емоціями. Внутрішній спокій при зовнішній активності та динамічності допомагає їм бути логічними і приймати правильні рішення в будь-якій ситуації. Причому в будь-якій діяльності їм цікаві не тільки кінцеві результати, але і сам процес їх досягнення. З ними дуже комфортно реалізовувати будь-які проекти, оскільки на них завжди можна покластися і бути впевненим в тому, що правильне рішення обов’язково буде знайдено.

Саме в динаміці найбільш освічені особистості тих, хто народився 20 липня, знаходять стабільність і спокій. Вони ніби намагаються довести, що найтихішим точкою на планеті є серцевина урагану. Хоча більшість найуспішніших людей з тих, хто народився 20 липня, насправді володіють цим внутрішнім спокоєм, їм слід побоюватися стагнації і самовдоволення; найбільший ризик з цієї точки зору являє собою фінансове благополуччя або високе соціальне становище. Якщо народженим 20 липня вдається знайти нові гідні цілі за умови підтримання балансу досягнутого, їм не загрожує деградація. Ті, кому довелося опинитися в більш або менш тісних взаєминах з народженими 20 липня, чекають від них довірчого партнерства та надійності. Проте їм варто запастися терпінням, оскільки народженим 20 липня іноді потрібно занадто багато часу, щоб досягти поставлених цілей.

Досить дивно, але народжені 20 липня можуть відчувати розчарування і бути нещасливими навіть після досягнення видимого успіху. Можливо, їм починає бракувати динаміки, попередню перемогу. Разом з тим успіх загрожує і небезпеками, пов’язаними з успокоенностью і ситістю. Крім того, близьким народжених 20 липня незрозуміло їхнє вічне прагнення до боротьби; вони можуть і не захотіти взяти в ньому участь, коли щастя вже завойовано. Однак народжені 20 липня ніколи не бувають задоволені посередністю. І до всього іншого їх повсякденному житті просто необхідні виклик і боротьба.

Чоловік Рак — народився 20 Липня

Чоловіки, які відзначають день народження 20 липня — володіють наступними якостями: такий кавалер — добрий, щирий, відданий, стійкий. Чоловіки-Раки в більшості своїй схильні до зайвого перебільшення життєвих проблем — їх депресії і негативний настрій можуть сильно зіпсувати враження. Витончені, бентежні і неоднозначні, Раки можуть виглядати примхливими і спекулирующими на своїй витонченості і загадковості, але при цьому в більшості своїй Чоловіки-Раки є вірними і відданими, особливо в питаннях любові — об’єкт свого обожнювання вони можуть фанатично ідеалізувати.

Жінка Рак — народилася 20 Липня

Жінки, чия дата народження припадає на 20 липня, характеризуються такими відзнаками натури: така дама — жіночна, ласкава, емоційна. Жінки знаку Рак діляться на два типи. Перший — ласкаві, сором’язливі і кілька фригідні жінки, що вражають своїм смиренням і готовністю раболепствовать. Другі, навпаки, яскраві, емоційно нестабільні, із завищеною самооцінкою. Обидва типу — недовірливі, чутливі до критики, схильні до зайвого драматизму, вразливі.

День Народження 20 Липня

Якщо хочеться мати дуже чесного і порядного одного, знайдіть того, хто народився двадцятого липня. Тим, хто народився 20 липня знак зодіаку Рак, може здатися, що їх життя суцільна зебра. Тільки починає вирівнюватися, як настає низка невдач. До цього необхідно бути готовим з самого дитинства. Причому це стосується як професійного, так і особистого життя. Особистості, що з’явилися 20 липня, відрізняються завзятістю, активністю, цілеспрямованістю. Їх життя кипить немов на вулкані. Зазвичай вони досягають хороших успіхів в політичній чи управлінській сфері. Їх відрізняє здатність продумувати що-небудь на кілька кроків вперед, але це стратегічне мислення не дозволяє радіти звичайним земних утіх.

Навіть досягнувши певних успіхів, народжені 20 липня знак зодіаку Рак, можуть залишитися незадоволеними. Зовні може здатися, що вони емоційні, але насправді внутрішньо вони цілком спокійно, хоча і схильні виявляти нетерпіння. Дійшовши до певного рівня, люди, народжені 20 липня знак зодіаку Рак, не зупиняться, а шукати нові вершини. Ті, хто вирішить пов’язати з ними долю, повинні бути готові до того, що таких раків постійно щось буде тягнути. Близькі, часом, повинні зупинити таких невгамовних борців, щоб залишити якийсь рівень добробуту і матеріального достатку. Інакше великий ризик втратити все. Ракам цього дня чомусь здається, що навіть ті успіхи, які були, недостатньо масштабні. А це величезний ризик для сім’ї.

Якщо за якихось обставин народженим 20 липня знак зодіаку Рак, не дають проявляти свою активність, вони можуть стати лінивими, пихатими і навіть горделивыми. У цьому стані раки стають ще більш нестерпними. Краще всього, якщо партнер, якого обере людина, народжений 20 липня знак зодіаку Рак, стане йому опорою і підтримкою і дозволить створити атмосферу, не перешкоджає вічній боротьбі. Відстежуючи в динаміці життя таких людей, з боку здається, що це кар’єристи, яких за їхню гординю карають падіннями. Але насправді йдеться не тільки про бажання піднестися. Народилася 20 липня знак зодіаку Рак, хочеться зробити щось масштабне, а також розбирати все по поличках в ситуації хаосу. Їх можна спокійно запрошувати розгрібати авгієві стайні.

Якщо потрібно надати комусь допомогу або підтримку, ці люди обов’язково підуть назустріч. Це викликає симпатію і у протилежної статі, тому їх участь часто плутають з любов’ю. Любові народжені 20 липня знак зодіаку Рак, хочуть справжньої, чистої, щоб як кажуть «дивитися в одному напрямку». Не схильні люди цього дня конфліктувати. Хоча іноді здається, вони здатні йти по головах, насправді просто не розуміють, що когось можна образити на шляху до заповітної мети. Навіть в ситуації, коли їх провокують на спір, вважатимуть за краще домовитися.

Чоловіки, яким довелося народитися 20 липня знак зодіаку Рак, дуже стійкі і віддані. Жінки, чия дата народження припадає на 20 липня знак зодіаку Рак, дуже ласкаві, ніжні. Обожнюють проявляти свої жіночі риси не тільки в зовнішньому образі, але і у відносинах. Людям цього дня дуже підходить фіолетовий колір і його відтінки. Це додасть додаткових сил на шляху до мрії.

Любов і Сумісність

Ви звертаєте увагу на те враження, яке справляєте на інших, оскільки хочете заслужити любов і повагу оточуючих. Турботливий, пристрасний і щедрий, ви прагнете до надійності і стабільності сімейного союзу і спокійній домашній життя.

Рак — це єдиний знак, здатна в тій або іншій мірі знайти взаєморозуміння з усіма знаками зодіаку, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами. При певних компромісів є шанс побудувати відносини з Козерогом, Стрільцем і Левом. Найневдаліші спілки — з Овнами, Близнюками, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Робота і Кар’єра

Дивно, але люди цього знака досить часто відчувають спустошеність і розчарування після того, як досягнуть поставленої мети. Пов’язано це з тим, що після періоду активного прийняття рішень їм явно не вистачає динаміки. Але тільки до тих пір, поки не поставлена нова мета. Враховуючи це, вони розглядають своє життя як низку злетів і падінь. Хоча навколишні сприймають їх як успішних людей, впевнено просуваються по кар’єрних сходах.

Здоров’я і Хвороби

Такі люди схильні до небезпеки захопитися алкоголем або наркотиками, оскільки ці стани спочатку можуть зачаровувати і залучати їх. Надмірність можлива і в харчових пристрастях, і навіть у фізичних навантаженнях. Тому їм варто уважно стежити за тим, що їх захоплює, і не допускати фізичного виснаження, що загрожує серйозними хронічними захворюваннями.

Тут їм можуть допомогти професійні поради лікарів або явно виражена заклопотаність близьких друзів. Люди, народжені 20 липня, уважно ставляться до думки близького оточення, але при цьому все-таки воліють самостійно приймати рішення, особливо ті, що стосуються їх життя і долі.

Доля і Удача

В цей день народжуються безстрашні, рішучі, цілеспрямовані натури з незалежним характером. Вони добрі і привітні, їх не треба просити про допомогу, вони завжди допоможуть потрапив у біду людині. Це надійні друзі, партнери, вони не підведуть і не зрадять. Вони можуть проявити себе на адміністративній роботі, в політиці; володіючи прекрасними організаторськими здібностями, зможуть створити свій бізнес, який буде приносити їм хороший дохід.

Поради Ракам, Народженим 20 Липня

Не допускайте надмірностей, якої б сфери вашого життя вони не торкалися. Знаходьте задоволення не в хімічних стимуляторів, а визнання і захоплення оточуючих. Тоді вас чекає наповнене подіями життя, яка принесе вам багато позитивних емоцій.

1 комментар к “День Народження 20 Липня: Знак Зодіаку — Рак”


  1. viktor:

    СУПЕР!!!ВСЕ КАК В МОЕЙ ЖИЗНИ!!!


Залишити відгук