День Народження 2 Липня: Знак Зодіаку — Рак

Народжені 2 липня — доброзичливі, приємні, розуміючі люди. Ви володієте талантом глибоко проникати в душі людей, і у вашому суспільстві вони відчувають себе спокійно і розслаблено. Готовий прийти на допомогу і дати пораду, ви, проте, не заходьте у цьому надто далеко. На публіці у вас кожному знайдеться привітне слово, однак всередині ви набагато менш уважні до людей, особливо якщо ваша власна життя йде не так, як вам би хотілося. Ви відчуваєте себе надзвичайно вразливим; якщо все відбувається не так, як вам хочеться, ви захищаєтеся, ховаючись в свою шкаралупу або вибудовуючи навколо ваших емоцій жорстку захист.

Багато з екстравертів, які народилися 2 липня, мають тенденцію до істеричного поведінки і часто вимотують себе зайвими хвилюваннями і марною витратою нервової енергії. Інтроверти часто наживають собі хронічні хвороби — і все через пригнічуваних емоцій. І тим, і іншим можна порадити не вдаватися до медикаментозного способу лікування подібних недуг. Для фізичного та душевного здоров’я набагато важливіше прояви любові (як фізичної, так і духовної). Спокійний, досвідчений і терплячий партнер може надати величезну допомогу в підтримці здорового балансу в організмі. Народилася 2 липня можна порадити помірні фізичні вправи і регулярне збалансоване харчування.

Люди, народжені 2 липня, надзвичайно емоційні і чутливі до почуттів інших. Народжені в цей день умовно діляться на два основних типи: тих, хто зберігає свої переживання та відчуття в секреті, і тих, хто відкрито і шумно демонструє їх всьому світу. Стриманим особистостям можна порадити дещо послабити свої внутрішній контроль, в той час як їх емоційним побратимам добре б зменшити свій запал. Народжені 2 липня часто страждають від сумнівів і нестачі самовпевненості. Така скутість може і не бути помітна для оточуючих, особливо якщо народжені 2 липня встигли реалізувати себе в тій чи іншій сфері діяльності. Вся справа в тому, що ці люди не бажають обтяжувати інших своїми проблемами. Сумніви, таким чином, залишаються частиною їх внутрішнього світу, і вони навіть не намагаються шукати допомоги ззовні у їх вирішенні.

Знак Зодіаку 2 Липня — Рак

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків Води, які характеризуються чутливістю, памятливостью, таємничістю, працьовитістю.

Планета Управитель: Місяць. Відповідає за інстинкти, адаптованість. Планета сприятлива для постачальників, завгоспів, письменників, кухарів. Планета у вигнанні – Сатурн. Її Раки можуть подякувати за невміння абстрагуватися від емоцій, м’який характер.

Ті, хто народився 2 липня, від природи мають чуйністю і підвищеною емоційністю. При цьому одні є потайними інтровертами і таять в собі свої переживання, а інші – экстравертами, що живуть найчастіше занадто відкрито. І ті, і інші – фантазери і мрійники, які відчувають внутрішню невпевненість у собі. Але вони володіють достатньою волею, щоб подолати надмірний романтизм, побудувати своє життя і стосунки з людьми на твердій гуманній основі. Більшість Раків, народжених 2 липня, досягають значних успіхів в житті і дуже люблять свої сім’ї.

Народжені 2 липня з задоволенням поринають у світ мрій та ілюзій, недоступних звичайному людині і не мають ні найменшого відношення до реальності. Тим не менш ключовим моментом в самооцінці особистості для них так чи інакше стає осмислення своїх несвідомих фантазій і їх впливу на емоційну життя та імідж. У цьому сенсі актуальною стає завдання зблизити свідому і несвідому сторони своєї натури. Самоизучение такого роду вимагає, зрозуміло, часу і енергії розуму, а народжені 2 липня якраз витрачають і те і інше на вирішення буденних проблем. Але якщо раптом їм заманеться зайнятися самовдосконаленням, це може принести солідні дивіденди в майбутньому і взагалі докорінно змінити їх життя.

справді, найбільш успішні з тих, хто народився в цей день, здатні вплести свої вражаючі уяву ідеї в канву власної кар’єри. У становленні особистості і характеру народжених 2 липня важливу роль можуть зіграти їх любовні партнери. Однак їм слід пам’ятати, що народжені 2 липня — люди емоційно багаті та щедрі, але в той же час занадто вразливі і чутливі, болісно реагують на будь-які прояви конфронтації, образи; ось чому в підході до них потрібно бути особливо чуйними, терплячими і розуміючими. Екстраверти з числа народжених 2 липня бувають в сум’ятті, коли їх емоційна експресія неправильно витлумачена оточуючими; інтроверти не завжди справляються з агресивністю інших конфронтаційних ситуаціях або вибухають, або ретируються. Коли народилася 2 липня вдається збалансувати свою емоційну і вибудувану у фантазіях життя, вони стають зразком стабільності та надійності для оточуючих.

Чоловік Рак — народився 2 Липня

Чоловіки, що з’явилися на світ 2 липня — володіють наступними характеристиками: такий кавалер — добрий, щирий, проникливий, сентиментальний. Чоловіки-Раки в більшості своїй схильні до зайвого перебільшення життєвих проблем — їх депресії і негативний настрій можуть сильно зіпсувати враження. Витончені, бентежні і неоднозначні, Раки можуть виглядати примхливими і спекулирующими на своїй витонченості і загадковості, але при цьому в більшості своїй Чоловіки-Раки є вірними і відданими, особливо в питаннях любові — об’єкт свого обожнювання вони можуть фанатично ідеалізувати.

Жінка Рак — народилася 2 Липня

Жінки, народжені 2 липня, виділяються особливими рисами: така дама — домовита, обережна, податлива. Жінки знаку Рак діляться на два типи. Перший — ласкаві, сором’язливі і кілька фригідні жінки, що вражають своїм смиренням і готовністю раболепствовать. Другі, навпаки, яскраві, емоційно нестабільні, із завищеною самооцінкою. Обидва типу — недовірливі, чутливі до критики, схильні до зайвого драматизму, вразливі.

День Народження 2 Липня

Ті, чий день народження припадає на 2 липня, можуть розраховувати на гармонійну і щасливе життя. Оскільки знаком зодіаку, протегують цим людям, є Рак, він забезпечить їм процвітання і благополуччя, але для цього потрібно і самим докласти деякі зусилля, дбаючи про саморозвиток і культивування в собі виключно позитивних сторін. У разі якщо ці люди будуть проявляти доброту і щедрість і ставитися до інших з любов’ю і розумінням, вони можуть стати справжніми улюбленцями долі. Народилася 2 липня знак зодіаку Рак, властиві емоційність і чуйність. При цьому є серед них ті, хто ретельно приховує від інших свої переживання, а є такі, які, навпаки, прагнуть продемонструвати свої емоції всім і кожному. І те й інше слід трохи згладжувати: першим рекомендується трохи менше контролювати себе, другим – дещо стримати пориви своєї пристрасті.

Незважаючи на те, що особи, народжені 2 липня знак зодіаку Рак, вкрай емоційні, у прийнятті важливих рішень їм властиво керуватися виключно голосом розуму, що дозволяє досягти великих успіхів. І все-таки багатьом з них часто бракує самовпевненості, вони схильні ставити під сумнів свою спроможність, ретельно приховуючи це від інших. Такі сумніви можуть залишатися в глибині душі на довгий час, якщо не назавжди, але все ж треба спробувати звільнитися від них, доклавши до цього виключно власні зусилля.

Дуже часто ті, хто з’явився на світ 2 липня знак зодіаку Рак, живуть у своїх мріях і ілюзіях, абсолютно відірвані від реальності і недоступних звичайним людям. Нікого в свій світ вони не пускають, але в той же час чітко усвідомлюють, що їх несвідомі фантазії грають важливу роль в самооцінці особистості і впливають на їх імідж і емоційне життя. Пропускаючи свої мрії через себе і роблячи необхідні висновки, народжені 2 липня переосмислюють свою життєву позицію і місце в цьому житті. Ті з них, до кого успіх поставиться з особливою симпатією, цілком здатні дуже гармонійно поєднати свої нереальні ідеї з побудовою непоганий кар’єри.

Якщо народився 2 липня пощастить з вибором супутника життя, який буде ставитися до них не тільки з любов’ю, але і з терпінням, він може дуже сильно вплинути на становлення їх особистості і навіть на характер. Ось тільки любовним партнерам тих, хто народився 2 липня, потрібно враховувати, що їх обранці і обраниці дуже чутливі і ранимі, а отже, і підхід до них повинен бути більш чуйним.

Представники знаку Раку, народжені 2 липня, як, втім, і всі інші, можуть бути экстравертами і інтровертами. У першому випадку вони втрачаються, якщо їх емоційна яскравість тлумачиться в невірному світлі; у другому – мова йде про таких людей, які, зіткнувшись з агресією в свою адресу, або відступають і більше не відновлюють спілкування з тими, хто їх образив, або, навпаки, вибухають, втрачаючи над собою контроль. Якщо їм вдасться врівноважити свої емоції і фантазії, їх цілком можна розглядати як зразок стабільних і надійних людей.

Любов і Сумісність

Ви — чуттєвий, ласкавий, пристрасний, чуйний і відданий. Відносини — найголовніше у вашому житті, і ви цінуєте своїх близьких і улюблених людей. Надаючи велику цінність ритуалах залицяння, ви точно знаєте, чого хочете від близького союзу. Вам потрібна людина, якого можна назвати вашим судженим, і на меншу ви не згодні.

Рак — це єдиний знак, здатна в тій або іншій мірі знайти взаєморозуміння з усіма знаками зодіаку, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами. При певних компромісів є шанс побудувати відносини з Козерогом, Стрільцем і Левом. Найневдаліші спілки — з Овнами, Близнюками, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Робота і Кар’єра

Раки-«двійки» майже завжди успішно реалізуються у творчих сферах: музиці, живопису, театрі, кіно. Їх чекає непоганий матеріальний достаток за умови, що вони подолають свою надмірну емоційність. Це якість, однак, дуже потрібно людям мистецтва, і ми знаємо багатьох представників творчих професій, які народилися саме в цей день.

Здоров’я і Хвороби

Чутливість людей, народжених 2 липня, нерідко характеризується істеричним поведінкою. Занадто сильні переживання впливають на їх здоров’я, і в результаті вони можуть заробити будь-яку хронічну хворобу, хоча вона може бути наполовину вигаданої.

Це психосоматичне походження хвороб властиво майже всім Ракам. Від нервів може виникнути проблема з серцем і судинами, шлунково-кишкові хвороби. Любов і підтримка близьких часто виліковує занадто емоційних Раків без лікарів і ліків.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди потайні, їм властиві обережність і раціоналізм. Вібрації цього дня такі, що посилюють сильні сторони характеру, і якщо карма у людей, народжених в цей день, не важка, то вони будуть щасливі і успішні. Проявити себе можуть в музиці і в театральній сфері. Ці люди прив’язані до сім’ї, до будинку, люблять комфорт, подорожі. В матеріальній сфері їм буде супроводжувати успіх.

Поради Ракам, Народженим 2 Липня

Вразливим і чутливим Ракам варто працювати над собою в області самоконтролю. Не варто давати собі розпускатися по дрібниці – адже це може стати причиною хвороб і перешкодити кар’єрі. Творча реалізація і стриманість, а також помірні фізичні навантаження і спорт – ось що допоможе Ракам триматися у формі і бути успішними в кар’єрі і щасливими в сім’ї. Не варто занадто витати в хмарах – місце Раків на землі.


Залишити відгук