День Народження 19 Липня: Знак Зодіаку — Рак

Складні особистості, народжені 19 липня, — яскраві, незалежні і вміють відстоювати свої права. З одного боку ви володієте відвагою і бажанням ризикувати, з іншого — уважністю і обережністю. Ваша парадоксальна природа впливає на різкі зміни настрою, який може коливатися від радості до смутку. Коли у вас прокидається дух відкриттів, ви з радістю прямуєте до нових проектів і підприємствам. Часом ви шкодуєте про поспішно прийняті рішення, але в більшості випадків все виходить навіть краще, ніж очікувалося.

Народженим 19 липня слід приділити особливу увагу своїм кінцівок у світлі можливих інфекцій і ревматичних станів. Руки і ноги потрібно тримати в теплі у вологу і сиру погоду. Так само часто у народжених 19 липня зустрічаються хронічні, іноді незрозумілі болі в грудині (як правило, в області серця), і їх потрібно обов’язково діагностувати. Народженим в цей день ні в якому разі не можна ігнорувати помірні фізичні вправи — танці, йогу, біг, піші прогулянки цілком можна рекомендувати як заняття на кожен день. Здатність народжених 19 липня збалансувати свої активні і пасивні тенденції завжди сприятливо позначається на стані здоров’я. Цим людям потрібно уникати завищених планок. Добре збалансована дієта з вітамінними і мінеральними добавками рекомендована їм у міру необхідності.

Чільні теми у життя народжених 19 липня — рух, граціозність і форма. Народжені в цей день надзвичайно стурбовані тим, яке враження вони справляють своєю присутністю, і тому величезну увагу приділяють своєму тілу. Можливо, причиною тому є бажання надати форму своїм емоціям. Багато з тих, хто народився в цей день, надзвичайно примхливі і непостійні в своїх настроях, що іноді виражається у пасивно-активному поведінці. В юності вони бувають надмірно темпераментними, і це створює багато незручностей як для них самих, так і для оточуючих. З віком народжені 19 липня все більше звертають увагу на внутрішню грацію; їм стає байдуже не тільки те, як вони рухаються, але і як вони говорять.

Знак Зодіаку 19 Липня — Рак

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків Води, які сильні чесністю, патріотизмом, відданістю захисту близьких, педантичністю в грошових питаннях.

Планета Управитель: Місяць. Рак отримує від неї дбайливість, виживаність. Ця планета — головний покровитель для постачальників, завгоспів, письменників, кухарів. Планета у вигнанні – Сатурн. Відповідає за відсутність практичності, м’який характер.

Народжені 19 липня – дивовижні особистості, яким в рівній мірі притаманні відважність, яскравість, незалежність, поєднуються з обережністю і практичністю. Таке переплетення якостей часом грає з цими людьми злий жарт: вони схильні до перепадів настрою, зневірі та депресії. Однак інтуїтивно вони завжди знаходять правильне рішення навіть у найскладніших ситуаціях. Найчастіше це супроводжується швидкими і емоційними рішеннями, про які люди, народжені 19 липня, жалкують. Але в кінцевому підсумку саме такі рішення виявляються самими правильними і ефективними. Як правило, такі люди дуже уважно стежать за своїм зовнішнім виглядом, хоча б тому, що їм важливо, яке враження вони справляють на оточуючих.

Винятковою якістю, властивим народженим 19 липня, є правильна самооцінка, рідко зустрічається в інших людях. Допустивши помилку, вони швидко та легко визнають її, і хоча після несправедливого докору або висловлювання мало хто з них кидається з негайними вибаченнями до потерпілого, але практично все роблять для себе висновки і намагаються виправитися в майбутньому. Така дивовижна здатність самовдосконалюватися не залишається непоміченою, які по достоїнству оцінюють зусилля, що вживаються народженими в цей день.

Хоча народженим 19 липня зазвичай вдається оцінити наслідки своїх дій і вчинків, вчасно контролювати свої емоції вони можуть не завжди. У цьому сенсі важливо усвідомити користь мовчання і бездіяльність у відповідних ситуаціях. Однак, будучи людьми самокритичними, народжені 19 липня часто приймають за бездіяльність форму невпевненості в собі і нерішучості. Хоча насправді упор тут робиться на необхідності дочекатися правильного моменту для дії. У цьому зв’язку для народжених 19 липня вельми корисно навчитися терпляче чекати винагороди за працю, це загартує волю.

Народженим 19 липня не слід бути занадто чутливими до похвал і лестощів з боку оточуючих, це може бути чревате втратою самооцінки і самовираження. Життєво важливо для них — розвивати в собі унікальність, індивідуальність, нехай навіть ціною повного оголення і подальшого будівництва самого себе. Народилася 19 липня необхідно побоюватися емоційних розчарувань, оскільки часто вони бувають занадто ідеалістичні щодо почуттів інших людей; зокрема, їм властиво переносити свої емоції на тих, хто близький до неї. Таку надмірну суб’єктивність потрібно ретельно оформити, додати закінченість, але ні в якому разі не пригнічувати, інакше з життєрадісного індивідуума легко перетворитися на неврастеніка.

Чоловік Рак — народився 19 Липня

Чоловіки, народжені 19 липня — можуть пишатися наступними відмінними рисами: такий кавалер — який виховує, образний, розуміє, чуттєвий. Чоловіки-Раки в більшості своїй схильні до зайвого перебільшення життєвих проблем — їх депресії і негативний настрій можуть сильно зіпсувати враження. Витончені, бентежні і неоднозначні, Раки можуть виглядати примхливими і спекулирующими на своїй витонченості і загадковості, але при цьому в більшості своїй Чоловіки-Раки є вірними і відданими, особливо в питаннях любові — об’єкт свого обожнювання вони можуть фанатично ідеалізувати.

Жінка Рак — народилася 19 Липня

Жінки, що з’явилися на світ 19 липня, вирізняються особливими якостями: така дама — інтуїтивна, м’яка, емоційна. Жінки знаку Рак діляться на два типи. Перший — ласкаві, сором’язливі і кілька фригідні жінки, що вражають своїм смиренням і готовністю раболепствовать. Другі, навпаки, яскраві, емоційно нестабільні, із завищеною самооцінкою. Обидва типу — недовірливі, чутливі до критики, схильні до зайвого драматизму, вразливі.

День Народження 19 Липня

Поряд з переховуванням, яка частково властива всім Ракам, народжені 19 липня дуже переживають з приводу того, що про них думають і говорять інші. Причому ці переживання, які при всій їх емоційності, зазвичай приховані від оточуючих, що загрожує неврозами. Причому, якщо навіть вони стурбовані своїм зовнішнім виглядом, наприклад, зайвою вагою, вони можуть бути досить пасивні в усуненні проблем. Їм подобається вередувати, проявляти свою емоційну нестабільність.

В юному віці, народжених 19 липня знак зодіаку Рак, легко можна дізнатися за темпераментності, а часом, навіть епатажності. Їм подобається, коли на них звертають увагу. Для цього, народжені 19 липня знак зодіаку Рак, готові працювати над своєю природною грацією, стилем в одязі і т. д. Завдяки таким зусиллям вони освоюють зазвичай хороші манери, а також інструментами іміджології. Хоча з віком це проходить. Дуже цілеспрямовані, але недостатньо терплячі особистості. Завдяки своїй відкритості, зазвичай легко йдуть по життю. Іноді здається, що їм все само йде в руки. Близьких друзів у них не так багато, зате приятелів можуть бути сотні.

З’явилися на світ 19 липня знак зодіаку Рак, мають нестандартне мислення. Бажання знаходити рішення самим непростим і заплутаних завдань призводить до того, що вони добиваються великих успіхів і ніколи не відчувають матеріальних проблем. Відсутність стриманості у відносинах з іншими людьми вкрай негативно позначається на самих представників цього дня. Народжені 19 липня вважають, що якщо промовчать, не висловлять свою незгоду, то це буде порівняти із зрадою або слабкістю. Слабкими ж визнавати вони себе не можуть.

Схильні до рефлексії. Надмірне копання в собі і критика своєї поведінки може призводити навіть до створення нерішучості в поведінці. Якщо дозволити захопитися таким аналізом народженим 19 липня знак зодіаку Рак, то це може перешкодити розвитку їхньої кар’єри і побудові особистого життя. Будь-які невдачі переносять дуже болісно. Але зате до похвали і лестощів ставляться прихильно, їм подобається блищати і отримувати свою порцію компліментів. В залежності від того, наскільки у них виходить вибудувати відносини в любові, що з’явилися на світло в цей день можуть ділитися на дві групи: неврастеніків і життєрадісних індивідів. Їх перепади настрою може витримати далеко не кожен.

Схильність до ідеалізму або створення зайвих кумирів може несприятливо позначатися на житті тих, хто з’явився на світ 19 липня знак зодіаку Рак. Вони здатні переносити вигадані якості на близьких людей, які насилу можуть відповідати. Це буде викликати незадоволення, конфлікти. У підсумку на якийсь час особистості цього дня можуть надаватися наодинці. Якщо все проходить благополучно, з віком такі індивіди усвідомлюють, що потрібно шукати грацію і гармонію всередині себе. Це призводить до того, що вони стають спокійнішими. Тим, хто знав їх в молодості, може здатися, що це зовсім інші люди. Для того щоб бути щасливими, особам, народився 19 липня знак зодіаку Рак, треба бути більш рішучими і не боятися показувати свої емоції і наївність.

Любов і Сумісність

У вас живуть два протилежних бажання — прагнення до залежності і прагнення до самостійності, а тому в емоційному житті ви відчуваєте себе, як на американських гірках. Ви розриватися між прагненням до свободи і незалежності та бажанням сталості, яке можуть дати любов і міцні відносини.

Рак — це єдиний знак, здатна в тій або іншій мірі знайти взаєморозуміння з усіма знаками зодіаку, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами. При певних компромісів є шанс побудувати відносини з Козерогом, Стрільцем і Левом. Найневдаліші спілки — з Овнами, Близнюками, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Робота і Кар’єра

Об’єктивна самооцінка і уміння визнавати свої помилки – ось що цінують в людях, які народилися 19 липня, як підлеглі, так і начальство. Дивовижна здатність самовдосконалюватися не може не викликати повагу оточуючих. А їх індивідуальність, яку багато представників цього знаку розвивають і вдосконалюють все життя, приводить їх у творчі професії, де вони можуть її гідно проявити.

Критично ставитеся до лестощів і високій оцінці діяльності, оскільки в деяких випадках це може призвести до завищення самооцінки і втрати об’єктивності. Крім того, в оцінці оточуючих потрібно уникати надмірної суб’єктивності, а саме приписування іншим людям власних почуттів та емоцій.

Здоров’я і Хвороби

Людина, що народилася 19 липня, схильний ревматизму, тому йому обов’язково слід уникати застуд і застосовувати фізичні навантаження в помірній кількості. Для того щоб стати гармонійною, вони можуть зайнятися йогою або, приміром, танцями. Але це зовсім не обов’язково, тому що необхідні фізичні навантаження вони можуть отримати і в спортивному залі, і в басейні.

Внутрішній дисбаланс може призвести до того, що вони будуть вередувати з приводу чи без, доводячи себе і оточуючих до крайнього ступеня роздратування. Це не може не позначитися на здоров’ї, так що таку неврівноваженість треба обов’язково виправляти, вибравши для себе заняття, яке буде приводити їх у стан рівноваги.

Доля і Удача

В цей день народжуються талановиті, чутливі натури з потайливим характером. Вони привітні, доброзичливі, поруч з такими людьми затишно. Володіючи багатим творчим уявою і здібностями, вони зможуть проявити себе у багатьох сферах діяльності; за що б вони не взялися-все буде даватися їм легко. В родині у них рівні, гармонійні стосунки. В матеріальній сфері благополуччя і успіх.

Поради Ракам, Народженим 19 Липня

Не будьте ідеалістичні, інакше вас може чекати безліч розчарувань, а це прямий шлях до депресії і зневіри. Тверезо оцінюйте ситуацію, вчинки і оточуючих, що дозволить зберегти внутрішню гармонію і спокій.


Залишити відгук