День Народження 28 Липня: Знак Зодіаку — Лев

Леви, відзначають свій день народження 28 липня, володіють подвійним запасом енергії і пристрасті. Справжній першопроходець і новатор, ви завжди шукаєте нові завдання і пригоди. Впевнений і цілеспрямована, ви мчитеся по життю завдяки неймовірній енергії і рішуче підключаєтеся до будь-якого зацікавило вас проектом. Ви не уникаєте відповідальності, охоче виконуючи свої обов’язки, а, вибравши план дій, твердо прямуєте йому і вміло обходьте перешкоди.

Народжені 28 липня відрізняються завидним здоров’ям. Вони володіють унікальною здатністю перемагати хвороби та реабілітуватися після важких травм і нещасних випадків. Однак їм слід пам’ятати, що не всі вершини підкоряються і деякі серйозні хворобі краще запобігти, ніж потім лікувати. Вперте небажання цих людей визнати свої нездужання значно ускладнює ситуацію, а в деяких випадках призводить навіть до катастрофи. Народжені 28 липня не визнають обмеження в харчуванні. У цьому сенсі вельми корисний був би рада досвідченого дієтолога, сімейного лікаря або гомеопата. Будучи людьми азартними, народжені 28 липня тяжіють до активних фізичних вправ, але їм не варто надмірно захоплюватися змагальними видами спорту.

Народжені 28 липня часто демонструють сильне бажання здобути першість як у соціальній, так і професійній сфері. Прагнення до встановлення авторитету будь-яким шляхом відчувається не тільки в їх діях, але навіть у зовнішності. Ті, кому доводилося спілкуватися з цими людьми, майже відразу розуміють, що задовольнятися другими ролями — не в їхніх правилах. Народжені 28 липня не можуть задовольнитися станом очікування, коли пройде шторм, але рвуться опинитися на вершині хвилі. Народжені в цей день шукають перевага у всіх сферах життя — починаючи від гри і спальні і кінчаючи святая святих ради директорів великої корпорації. Зрозуміло, такі одержимі особистості просто змушені стикатися з великими моральними проблемами. Оточуючі вважають їх байдужими і безжальними, коли народжені 28 липня йдуть до своєї мети, не озираючись і не рахуючись ні з якими витратами. Крім того, народжені 28 липня не терплять опозиції своїм починанням, яку вони припиняють в корені.

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку зарахований до знаків Вогняної стихії, які характеризуються наступними якостями: незлобивість, величність, уміння прощати, доброзичливість, благородство.

Планета Управитель: Сонце. Зумовлює індивідуальність, цілісність. Сонце — покровитель для всіх чоловічих професій і жінок, хобі яких, пов’язані з проявом власного «я». Планета у вигнанні – Уран. Можете бути вдячні їй за надмірну сприйнятливість до того, що скажуть оточуючі, а також брак впевненості.

В цей день народилося багато новаторів. Людина з природним талантом генерувати ідеї унікальний в усіх відношеннях. Але незалежна натура може і не досягти серйозних успіхів у кар’єрі. Все залежить від того, як буде розвиватися народжений 28 липня. Під заступництвом Сонця у нього є всі шанси стати відомим. Для цього необхідно лише правильно використовувати представляються можливості. Люди, народжені 28 липня, спочатку впевнені в собі. Їх хобі – кидати неприємностей виклик. Перемагати негаразди таким людям допомагають гострий розум, такт, комунікабельність, винахідливість. Близькі та друзі цінують народилися 28 липня за відкритість, щедрість, позитивний настрій. Знак Зодіаку народженого 28 липня – Лев. Від царственого тваринного представникам знака дісталося бажання бути в центрі уваги. Лев вимагає, щоб його помічали, з його думкою рахувалися.

Народженим 28 липня слід культивувати в собі якості, що полегшують контакт з іншими людьми, — серед них особливе місце займають дипломатичність, терпіння, повага до чужих переконань. Якщо вони відчують, що їхні інтереси тісно пов’язані з інтересом суспільства, якщо вони відчують себе частиною великого колективу, вони зможуть позбутися від багатьох проблем, серйозно ускладнюють їхнє життя. Якщо ж вони будуть противитися цьому процесові, продовжуючи вперто наполягати на своєму, ізольованому від потреб інших курсі, вони в підсумку розгублять навіть самих близьких та відданих друзів. Навчитися гідно програвати — ще один важливий урок, який необхідно засвоїти тим, хто народився в цей день. Вони повинні зрозуміти, що бажання перемогти будь-якою ціною суперечить всім формам людського спілкування. Можливо, прийти до такого думку вони зможуть тільки після серії невдач і поразок, але, будучи людьми динамічними і дуже привабливими, багато з них так і не досягнуть цього, так як подолати власний егоцентризм — вище їх сил.

Зрозуміло, народжені 28 липня стикаються з проблемами, які включають в себе довіра, терпимість і любов. Саме в останньому випадку найважче домогтися успіху, але зате це є сама благодатна область людських взаємин. Необхідна умова розвитку особистості — навчитися безкорисливо дарувати любов і приймати любов іншої людини. Однак для народжених 28 липня переорієнтація в питаннях любові може означати зсув акцентів із змагання підлог на більш тривалі стосунки чоловіка і жінки. Здійснивши ці позитивні зміни в собі, народжені 28 липня можуть приступати до пошуку вірного партнера.

Чоловік Лев — народився 28 Липня

Чоловіки, c датою народження 28 липня — відрізняються наступними властивостями: такий кавалер — романтичний, галантний, лідер, визнаний. Лев – чоловічий знак, оскільки його акцент зміщується в бік лідерських якостей та енергії влади. Чоловіки цього знака – типові сильні і яскраві альфа-самці і мачо, готові кинути до ніг своєї обраниці всі скарби світу, розраховуючи при цьому на захоплення і підкреслення їх переваги.

Жінка Лев — народилася 28 Липня

Жінки, які відзначають день народження 28 липня, наділені такими властивостями: така дама тепла, сильна, яскрава, добра. Вміння ставити себе вище інших і величні манери жінки-Лева гіпнотизують багатьох чоловіків. При цьому найчастіше Левиці – це яскраві, сильні, харизматичні жінки в яскравих нарядах, яких чоловіки боязкого десятка просто побоюються. Закохуючись, ця жінка втрачає голову і віддає себе без залишку.

28 липня народжуються справжні лідери. Для них дуже важливо при будь-яких умовах залишатися на першому місці. Це якість визначає їх дії і манеру поведінки. Вони ставлять за мету завжди виглядати на висоті, займати головну посаду на роботі, досягати успіху в житті. Для досягнення своїх цілей вони не сидять, склавши руки, а наполегливо рухаються вперед. Народжені 28 липня знак зодіаку Лев, намагаються досягти успіху у всіх сферах життя. Вони повинні завжди вигравати, бути кращими в ліжку і професійної діяльності. Складається враження, що вони одержимі бажанням бути першими. Люди, які знаходяться поруч з ними, бачать в них егоїстичних, байдужих, безжальних особистостей. Вони думають, що вони переступлять через інтереси і проблеми інших, щоб досягти бажаного.

Прагнення до лідерства ускладнює Левам життя. Щоб уникнути багатьох проблем, їм потрібно вміти знаходити спільну мову з оточуючими. Народилися 28 липня знак зодіаку Лев, повинні поважати чужу думку, прислухатися до порад, бути терплячими. Дуже важливо для них розвивати вміння дипломатично вирішувати свої проблеми, з гідністю визнавати свої помилки. Власні інтереси не повинні протистояти інтересам суспільства. Їх упертість може коштувати їм підтримки друзів і близьких. Цим людям часто не довіряють, ставляться з побоюванням. У них є проблеми, пов’язані зі спілкуванням.

Усі, хто народився 28 липня знак зодіаку Лев, повинні гідно приймати поразки. Їм варто зрозуміти, що не можна добиватися поставлених цілей, переступаючи через інтереси інших. Це суперечить законам життя. Усвідомити це вони зможуть, якщо на їх життєвому шляху зустрінуться невдачі та поразки. Але деякі з них, не зможуть впоратися з власним егоцентризмом. Народжених 28 липня знак зодіаку Лев, можуть чекати проблеми в любові. У відносинах з партнерами вони змагаються, домагаючись ролі лідера. Це дається їм нелегко. Любов – це не боротьба. Важливо бути безкорисливими, не вимагати від другої половинки того, чого їм хочеться. Для щастя в любові достатньо приймати і дарувати свою любов. Подолавши власний егоїзм, вони зможуть знайти вірного і доброго партнера.

В кар’єрі Леви, народилися 28 липня, воліють займати високі посади. Роль другої скрипки їм не підходить, вони обов’язково доб’ються першості, чого б це їм не коштувало. Для них дуже важливо самореалізуватися, досягти кар’єрних висот. Всі люди, які з’явилися на світ 28 липня – досить суперечливі особистості. З одного боку вони наполегливі і амбітні, але в душі вони боязкі і сором’язливі. Насправді це добрі, спокійні та лагідні особи. З-за цього їм часто доводиться робити те, що накажуть більш впливові люди.

Від природи Леви, які святкують День народження, 28 липня наділені розвиненою інтуїцією. Вони можуть передбачити хід подій. Цей дар дозволяє приймати правильні рішення, уникати неприємностей. Потрібно навчитися прислухатися до свого внутрішнього голосу, щоб все складалося вдало. Для того, щоб про людей, народжених 28 липня знак зодіаку Лев, складалося добре враженням, їм варто розуміти і приймати свої помилки. Вони повинні бути тактовними, навчитися взаємодіяти з оточуючими. Тільки тоді їм завжди буде супроводжувати успіх. Не потрібно шукати у всьому власної вигоди.

Любов і Сумісність

Відносини — суть вашого існування. Ваша відкрита особистість приваблює людей, а весела, товариська природа утримує їх поруч. Як партнер ви досить вимогливі і очікуєте, що коханий буде няньчити і плекати вас. Ви ж у свою чергу подаруйте йому щедрість, любов і пристрасть.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

Рідкісний Лев не є лідером. Народжені 28 липня стають відмінними управлінцями. Природні організаторські таланти дозволяють збирати й утримувати однодумців. Заважає в роботі Левам нерідко примхливість. Причому вона властива жінкам і чоловікам в рівній мірі. В цілому, народжені 28 липня конкурентоспроможні. Це люди, орієнтовані на успіх.

Здоров’я і Хвороби

На здоров’я народжені 28 липня зазвичай не скаржаться. Але від хвороб вони не застраховані. Астрологи рекомендують народженим 28 липня звернути особливу увагу на ЛОР-органи, опорно-руховий апарат. Левам протипоказані фізичні перевантаження. Деякі з народжених 28 липня людей можуть бути схильні до алергічних захворювань. Причому останні протікають в гострій формі. Відповідно, слід дотримуватися обережності при контакті з новими продуктами, речовинами тощо

Доля і Удача

В цей день народжуються честолюбні, м’які, доброзичливі люди. Вони невпевнені в собі і легко потрапляють під чужий вплив. Люди, народжені в цей день, володіють чудовою інтуїцією, здатні передбачати події, це допомагає їм уникнути багатьох помилок. У сімейному житті можливі розчарування. В матеріальній сфері будуть злети і падіння.

Народжені 28 липня контакти, рішучі. Вони є інтелектуалами, мають логічним мисленням. Але не завжди представника знака вдається домогтися успіху. Причиною може бути дисбаланс розуму, тіла, душі, соціальних ролей та життєвих пріоритетів. Шукати шлях до гармонії рекомендується всередині себе. Для цього доведеться навчитися прислухатися до своїх почуттів, перестати стримувати емоції. Результат не змусить себе чекати.


Залишити відгук