День Народження 7 Квітня: Знак Зодіаку — Овен

Народжені 7 квітня втілюють у собі безліч протиріч. Хто ви — воїн або містик, активний борець за свої переконання або духовний відлюдник, який прагне до самоти? Пов’язані з богинею війни і мудрості Афіною, народжені 7 квітня являють собою цікаве поєднання прямолінійного діяча і споглядального вченого. Ваше вміння використовувати новаторський дух, творчу уяву і винахідливе логічне мислення воістину вражає.

Народжені 7 квітня, якщо вони перебувають у згоді з самими собою, як правило, живуть довго і відрізняються відмінним здоров’ям. Небезпека підстерігає їх лише тоді, коли вони перестараються у своєму ентузіазмі і підданий організм надмірним навантаженням, розраховуючи на те, що витримають будь-яке випробування. Однак, оскільки внутрішні резерви кожного організму далеко не безмежні, народженим в цей день слід правильно оцінити межі своїх фізичних можливостей. У цьому сенсі в критичних ситуаціях корисно змінити темп життя, що позитивно позначиться на її тривалості. Народилася 7 квітня необхідно вчитися терпінню та витримці — в кінцевому підсумку це сприятливо відіб’ється на стані здоров’я. Будучи схильними до шлункових захворювань, що виникають на грунті стресів, їм корисно час від часу застосовувати відповідну дієту, обмежуючи прийом жирної, гострої та кислої їжі.

Народжені 7 квітня випромінюють ентузіазм та енергію. Однак ті з них, кому довелося випробувати нещасливе дитинство — чи то через брак батьківського тепла або несприятливого середовища існування, — приречені жити з нальотом легкої смутку. Як правило, народжені 7 квітня надзвичайно активні в молодості, але їх дії повністю спрямовані на те, щоб забезпечити собі передбачуване і спокійне майбутнє. З іншого боку, занадто багато енергії вони витрачають на бунтарство. І навіть незважаючи на те, що з роками ці люди стають мудрішими (хоча і такими ж невтомними), злість, накопичена ще в юному віці, залишається великою проблемою.

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків Вогню, які характеризуються наступними якостями: чесність, лицарство, непохитність.

Планета Управитель: Марс. Зумовлює запас енергії, а також невгамовність. Марс — покровитель для політиків, артистів, медичних працівників, викладачів. Планета у вигнанні – Венера. Відповідає за різкість і відсутність витонченості.

7 квітня народжуються вкрай суперечливі натури. В їх характері помітна прямота Овна, його прагнення до дії і філософське бажання спостерігати, милуватись, яке вносить в натуру цих людей магія числа їх народження. Вони і винахідники, чия головна зброя – логіка і новаторство і художники з творчим світосприйняттям дійсності, і новатори, генератори прогресивних ідей. Цих людей тягне, з одного боку, вогнем і мечем захищати свої принципи, а з іншого – займатися самовдосконаленням в самоті від інших людей.

У житті деяких з них наступає такий етап, коли інтелектуальні можливості досягають свого піку, і тоді доводиться робити кардинальний вибір. Цей період збігається із завершенням першого циклу обігу Сатурна (у віці приблизно 28 років) або ж з фазою, коли і Сатурн і Уран розташовуються в точках, діаметрально протилежних тим, які вони займали у момент народження людини (у віці 42 років). Якщо з’явилися на світ 7 квітня благополучно пройдуть ці перехрестя, вони доб’ються успіху в подальшому.

Народжені 7 квітня надзвичайно чутливі до позитивної енергії, що виходить від оточуючих. Найбільш освічені з них здатні направити її на служіння громадським і релігійним ідеям. Духовне життя дуже важлива для цих людей, адже, як правило, їх підхід до життя заснований на священних заповідях — незалежно від того, наскільки активно вони співпрацюють з тією чи іншою сектою. Однак їм слід пам’ятати, що їх незмінний оптимізм не завжди поділяють близькі їм люди, так що важливо зберегти в собі здатність до об’єктивного та критичного сприйняття дійсності. Ті, хто не відрізняється високим ступенем інтелекту і освіченості, інколи справляють враження людей надійних, але в критичних ситуаціях вони не виправдовують пов’язаних з ними сподівань. В цих людях слабо розвинене відчуття реальності, але висока ступінь озлобленості. Якщо говорити про осіб більш освічених, вони часом виявляються на висоті, але іноді і їм стає несила тягнути тягар відповідальності за всіх. У такі моменти вони шукають усамітнення, яке може затягнутися надовго.

Народжені 7 квітня всіляко заохочують в партнера почуття власної гідності і завжди готові надати підтримку. Вони досить успішно функціонують на громадських посадах, особистим прикладом надихаючи інших на великі звершення. Однак їм не слід занадто захоплюватися ілюзіями. До того ж не варто злитися, якщо з якихось причин надії не виправдалися.

Чоловік Овен — народився 7 Квітня

Чоловіки, що з’явилися на світ 7 квітня, володіють наступними особливостями: лідерством, уважністю, стрімкістю, відданістю. Чоловік-Овен – яскравий, харизматичний, активний і самовпевнений, відрізняється неабияким темпераментом і постійно знаходиться в полоні планів і ідей.

Жінка Овен — народилася 7 Квітня

Жінки, народжені 7 квітня, не схожі на інших такими якостями: впевненістю, самостійністю, активністю. Жінка-Овен завжди знаходиться в русі, займаючись тисячею справ одночасно. Будучи волелюбним знаком, у представників протилежної статі вона цінує незалежність і гордість.

Люди, народжені 7 квітня знак зодіаку Овен, мають енергійний і напористий характер. Але дуже часто в дитинстві їм доводиться пережити не дуже приємні моменти, що накладає негативний відбиток на їх особистість. Це можуть бути несложившиеся відносини з батьками або жахливі умови проживання. Вони направляють всю свою енергію на забезпечення свого майбутнього, і докладають до цього всі свої розумові і фізичні сили. Однак, частина їх енергії йде в непотрібному напрямку, витрачаючись на всілякі конфлікти з суспільством. Перебуваючи вже в зрілому віці, вони мають можливість поглянути на минуле іншими очима, і переосмислити деякі свої погляди, але з власним характером їм все одно не впоратися.

Доля надала людям з датою народження 7 квітня знак зодіаку Овен, великі можливості, від правильного вибору яких залежить вся подальша життя. Перший такий період настає у 28 років, коли завершується перший цикл обігу Сатурна. Другий подібний вирішальний момент припадає на 42 роки, коли розташування Сатурна і Урана виявиться прямо протилежним їх позиції, зайнятої ними на день народження цих людей. Вибравши правильний напрямок на цих перепутьях, вони досягнуть найбільшого можливого успіху у своєму житті.

Люди, що народилися 7 квітня знак зодіаку Овен, здатні відчувати духовну енергію інших людей, і сприймати її. Деякі з них присвячують себе релігійної чи громадської діяльності. Розвиток духовних цінностей має для них важливе значення, і в житті вони керуються священними заповідями, навіть якщо і не належать до якого-небудь релігійного напрямку. Це не завжди сприймається адекватно їх близькими, тому їм варто було б зменшити своє прагнення до досконалості і сприймати навколишню дійсність більш реальних фарбах.

Іноді ті, хто народився 7 квітня знак зодіаку Овен, лише виглядають надійними, такими, що заслуговують довіри людьми, але при виникненні будь-яких проблем, не проявляють очікуваних від них дій. Їх внутрішнє невдоволення несправедливістю долі, яка, на їх думку, дала їм набагато менше, ніж іншим, призводить до їх повної відмови від яких-небудь дій. У таких випадках вони заглиблюються в себе і віддаляються від оточуючих, перериваючи з ними всі контакти.

У відношенні з тими, хто їм дорогий, вони дуже дбайливі і завжди надають їм право на власне рішення, намагаючись підтримати в них ініціативу і свободу особистості. На займаній ними посаді вони домагаються успіхів, посуваючи до інших активності власним прикладом. Хоча занадто сильне захоплення нереальними ідеями не дасть їм конструктивних результатів. А всякі невдачі збільшують їх рахунок, який вони пред’являють до долі.

Про що варто задуматися людям, народженим 7 квітня знак зодіаку Овен? Не намагайтеся загнати оточуючих в рамки, що існують лише в уяві. Ці марні спроби приречені на невдачу. Спробуйте дивитися на світ реальними очима. Направте свою енергію в більш продуктивне русло.

Любов і Сумісність

Ваша любляча, пристрасна природа вимагає міцних сімейних уз, однак ви занадто зайняті собою і своєю кар’єрою, щоб спокійно сидіти вдома, в якому нічого не відбувається.

Сприятливі перспективи у відносинах у Овнів з Близнюками, які також є невтомними новаторами. Яскравий і імпульсивний Стрілець – і зовсім ідеальний партнер для Овна. Багато спільного у Овна з незалежними Водоліями. Один з найбільш вдалих спілок складеться з антагоністом – Рибами, які з радістю віддадуть Овну лідерство, зачаровуючи своєю загадковістю і інакомисленням, але тут слід зменшити запал щоб не образити партнера.

Романи з представником свого знака можливі, але тут пальма першості буде у жінки-Овна, що призведе до дисгармонії – чоловік-Овен не готовий довгий час бути веденим. Найневдаліші спілки у Овнів складаються з практичними представниками земних знаків – Козерогом, Тельцем і Вагами, які здадуться Овну занадто нудними, а також Левом, в боротьбі за лідерство з яким ідуть одні протиріччя.

Робота і Кар’єра

Народилися 7 квітня завжди сповнені сил та енергії. Але в молодості вони часто досить злі. Якщо ж їх дитинство було проблемним, то назавжди в характері цих людей відбивається якась печаль. Ці люди націлені в майбутнє, вони цеглинка за цеглинкою будують затишне і комфортне майбутнє. Злість, що йде з молодості, часто залишається з ними назавжди, навіть якщо вони стають мудрішими і вчаться її контролювати. У житті цих людей є дві межі, коли їм потрібно зробити рішучий вибір для визначення свого майбутнього: ці 28 років та 42 роки. Якщо в ці періоди не почнеться період невдач, то далі буде все благополучно.

Для народжених 7 квітня дуже багато значить оптимізм і справедливість оточуючих людей. Це пов’язано з тим, що самі вони завжди слідують певним благородним принципам. Дуже часто ці принципи одягаються в одяг заповідей, адже ці люди часто глибоко релігійні. Духовний розвиток для них дуже важливо, тому вони вдаряються в релігію або містицизм. Складно знайти народженого 7 квітня людини, яка б ні в що не вірив. Проте оточуючі люди часто не відповідають їх піднесеним благородним вимогам, із-за чого народжені 7 квітня завжди страждають.

Це виражається в тому, що найменш розвинені з народжених 7 квітня людей можуть зламатися в самий відповідальний, критичний момент, хоча в спокійному стані ніщо не віщувало такої нестійкості поглядів. Вони насилу співвідносять світ ідеального і світ реального, але завжди незмінно злі, що в підсумку і привносить в їх характер цю вразливість. Більш розвинені натури завжди вірні своїм високим вимогам, але і вони можуть сильно втомитися від недосконалості оточуючих людей. Їм починає здаватися, що вони відповідають не тільки за себе, але і за тих, хто поруч, за недосконалість близьких їм людей, а ця ноша часто стає їм занадто важка. У такому разі ці люди почнуть прагнути до самоти, яке може тривати кілька років.

Здоров’я і Хвороби

Дуже часто народилися 7 квітня відрізняються залізним здоров’ям і витривалістю до самої старості. Особливо багато для виконання цієї умови робить їх позитивний, гармонійний настрій. Ці люди можуть надірвати своє здоров’я, якщо повністю забудуть про таку ймовірність і перестануть відпочивати, завантажуючи себе одними справами і роботою. Вони, звичайно, не всесильні і, стараючись, можуть заробити масу хронічних захворювань. Для цих людей дуже важливо адекватно оцінити себе і своє здоров’я та запам’ятати ту межу стомлення, за яку їм заходити не слід. Овнам, народженим 7 квітня, потрібно навчитися зволікати і терпляче чекати, вміння чекати, не нервуючи, здорово допоможе їм у роботі і допоможе зберегти їх здоров’я.

Час від часу, особливо коли напруга переходить всякі межі, цим людям треба різко змінювати свій темп і ритм життя, це допоможе їм прожити як можна довше. Вразливе місце їх організму – це шлунково-кишковий тракт. Тому народився 7 квітня особливо важливо час від часу коригувати свій раціон, сидіти на дієті, в якій відсутня жирна їжа, гостра і кисла. Інакше стреси і навантаження на нервову систему, які вони відчувають, що можуть викликати гастрити та інші, більш важкі захворювання шлунково-кишкового тракту.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, які мають складний характер, але вони добрі, наполегливі, хоробрі й незалежні. Якщо вони навчаться керувати своїми емоціями, вміння згладжувати недоліки свого характеру, то зможуть заслужити любов і повагу оточуючих. Ці люди володіють дипломатичними здібностями, з будь-якою людиною вони зможуть знайти спільну мову. Їх справи зазвичай йдуть успішно, тому що інтуїція у них настільки розвинена, що вони безпомилково визначають, чим в даний момент необхідно займатися, а що на час відкласти. За підтримки друзів і оточуючих, народжена в цей день людина зможе досягти великих висот. Сімейне життя зазвичай щаслива.

У чому перевага народжених 7 квітня людей, так це в тому, що вони здатні розгледіти і підтримати в будь-якій людині все те добре і благородне, що є в ньому від природи. Вони чудово вміють направляти ці позитивні прагнення на благо суспільства, на служіння соціальним і релігійним цілям. Ці люди завжди підтримають і допоможуть тому, хто оступився, але дуже хоче повернутися на прямий шлях.

Вони стають музою для решти суспільства, надихаючи на благородство, справедливість і навіть подвиги часом. Але у народжених 7 квітня існує небезпека підпасти під владу світу ідеального, ілюзорного. Також ще одна проблема – це їх вроджена злість, яку варто завжди тримати у вузді. Не треба злитися і ненавидіти всіх, якщо людина, який здавався Вам благородним, несподівано зрадив свої принципи. Пам’ятайте, що люди слабкі і недосконалі, і будьте терплячі на своє гідне похвали громадському терені.


Залишити відгук