День Народження 6 Квітня: Знак Зодіаку — Овен

Овни, народжені в цей день, чарівні, дипломатичні, яскраві і цілеспрямовані діячі. Ваше щастя може залежати від здатності утримувати рівновагу між прагненням домогтися успіху в матеріальному світі і внутрішнім бажанням спокою і гармонії. У будь-якій професії ви хочете дістатися до самого верху, однак готові звернути з шляху, щоб не крокувати по головах. Притаманні вам ідеалізм і добродушність можуть перемогти навіть сильні амбіції, якщо на карту поставлено принципи чесності і справедливості.

Допитливість, властива народженим 6 квітня, поширюється і на сферу життєдіяльності організму. Однак у силу того, що найчастіше їм самим доводиться виконувати роль піддослідних кроликів в нескінченних експериментів, вони ризикують підірвати своє здоров’я. Якщо, приміром, їх дослідження припускають прийом наркотиків, пристрасть до них може обернутися плачевним результатом. Велике навантаження в їх дослідницької діяльності несуть очі, так що проблеми із зором можуть виникати особливо часто, і до них слід ставитися з підвищеною увагою. Як правило, народжені в цей день перебувають у постійному русі, тому особливої необхідності в додаткових фізичних вправах не виникає. Народжені 6 квітня отримують задоволення від спілкування за добре сервированной трапезою, їжу цінують за кількість, тому перевагу віддають макаронів, бобам, супів, хорошому барбекю. Природно, їм властива пристрасть до експериментаторства навіть і в приготуванні їжі, вони з задоволенням комбінують різні продукти.

У народжених 6 квітня живе незламне бажання експериментувати з усім, що їх оточує. Науково-дослідний підхід до емоційним, фізичним і психологічним матерій є для них традиційним. Ніщо не вислизне від їх допитливого розуму і пильного ока, вони готові нескінченно працювати, щоб докопатися до самої суті предмета або явища, розібратися в таємницях його функціонування. Багато з тих, хто народився в цей день, не тільки володіють дитячою допитливістю, але і демонструють здатність до продукування надзвичайно оригінальних ідей і проектів. Навіть у самих пересічних явищах повсякденності ці невтомні дослідники обов’язково виявлять слабка ланка (оскільки навіть в уявній бездоганності присутнє якесь недосконалість) і докладуть всіх зусиль до того, щоб його виправити. Зрозуміло, якщо виникає потреба в експериментуванні, необхідно наявність піддослідних кроликів.

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до групи Вогняних знаків, які характеризуються наступними якостями: активність, безстрашність, сміливість.

Планета Управитель: Марс. Його «дари» Овну — активне життя, а також невгамовність. Вплив Марса ідеально для вчителів, політиків, артистів, медпрацівників. Планета у вигнанні – Венера. Її Овни можуть подякувати за грубість і прямоту.

6 квітня народжуються справедливі і великодушні Овни, для яких їхні амбіції та кар’єра – хоч речі і важливі, але менш важливі, ніж справедливість, доброта, чесність. Вони харизматичні і діяльні, як і годиться Баранів. Весь час намагаються досягти рівноваги між прагненням до успіху і споглядальною позицією, до якої мають певну тягу. Вони прагнуть до верху кар’єри, але відмовляють від підлот, інтриг і підсиджування заради досягнення мети. Це дуже благородні чесні люди.

Народжені 6 квітня охоче запрошують на цю роль своїх друзів, близьких, зовсім незнайомих людей, та навіть часом і самих себе. Вони безжальні, коли мова йде про пошук істини. У разі виникнення сумнівів вони вважають за краще міркувати логічно. Їх мислення вільно і логічно, але найчастіше вони засновують свої теорії на результатах практичних дослідів або експериментів. Серйозна проблема виникає тоді, коли отримані результати не відповідають очікуваним. У таких ситуаціях найбільш прогресивні особистості тих, хто народився 6 квітня, визнають помилковість своєї первісної точки зору, уперті ж, вперто відмовляючись її переглянути, знову і знову ставлять експерименти, намагаючись все-таки домогтися результатів, що вписуються в виведену ними теорію. Твердолобая наполегливість, яку вони при цьому демонструють, може створити проблеми для оточуючих.

Народжені 6 квітня завжди намагаються знайти максимально ефективний спосіб вирішення проблеми. Їх готовність експериментувати навіть з самими безглуздими на перший погляд теоріями здається кумедною, хоча самі вони надзвичайно серйозно підходять до цього процесу. Така захопленість і безпосередність вселяє любов з боку близьких та друзів, але одночасно може викликати у колег роздратування і навіть призводить до відкритої ворожнечі. На щастя, народжені 6 квітня вміють посміятися над собою, зайвий раз доводячи, що в кінцевому підсумку загальнолюдські цінності для них важливіше, ніж самолюбство. Що з’явилися на світло в цей день наділені здатністю піднятися над буденністю, уявити те чи інше явище в перспективі, уявити можливий розвиток подій. Можна сказати, що саме з цих людей виходять мрійники і містики. Однак, захоплені своїми фантазіями, вони ризикують втратити зв’язок з оточуючими. Тим не менш енергія, що виходить від них, здатна зацікавити багатьох, і в цьому сенсі особливу значимість набуває вміння згуртувати колектив для втілення грандіозних задумів.

Чоловік Овен — народився 6 Квітня

Чоловіки, які з’явилися на світ 6 квітня, можуть пишатися такими якостями: впевненістю, підприємливістю, ініціативою, артистичністю. Чоловік-Овен – яскравий, харизматичний, активний і самовпевнений, відрізняється неабияким темпераментом і постійно знаходиться в полоні планів і ідей.

Жінка Овен — народилася 6 Квітня

Жінки, які відзначають день народження 6 квітня, наділені такими гранями темпераменту: активністю, самостійністю, розумом. Жінка-Овен завжди знаходиться в русі, займаючись тисячею справ одночасно. Будучи волелюбним знаком, у представників протилежної статі вона цінує незалежність і гордість.

Великі експериментатори. Народжені 6 квітня знак зодіаку Овен, хочуть і вивчають всі сторони життя, починаючи з фізіології і закінчуючи психічними розладами, вони нічого не пропустять. Вони рішуче готові йти до кінця поки не дізнаються все що хотіли. В таких, навіть звичайних дослідженнях обов’язково знайдеться слабке місце, і Овни, які народилися 6 квітня, намагаються цю слабкість вдосконалити. Але вони дуже засмучуються і нерідко впадають в депресію, коли результат дослідження або досвіду спростував їх очікування. Нічого не приймають на віру, адже все треба перевірити, порівняти всі факти і в результаті зробити висновки самому.

Часто такі люди ставлять експерименти, для кращого дослідження, над сім’єю, друзями чи сусідами, а іноді стають піддослідними вони самі. Вони не дуже людяні, коли мова заходить про експериментах. Все заради науки і знань! Народжені 6 квітня знак зодіаку Овен, воліють думати і аналізувати про майбутні рішення все-таки головою, а не серцем. Любовні почуття намагаються від і до проаналізувати. Їх думки літають у вільному просторі і часом стають філософськими. Дуже сильно наполягають на своїй думці і не хоче його міняти, що трохи оточує це подобається. Овни, які народилися в цей день шукають завжди тільки саме ефективне і краще рішення для проблем, що виникли. В таких-то ситуаціях і у них з’являються деколи абсурдні ідеї, але вони часто призводять до чудового результату.

Народжені 6 квітня знак зодіаку Овен, можуть весело посміятися не тільки над друзями, але і над самим собою. Хоча вони і скромні, але дуже доброзичливі, такі люди відмінні і чесні співрозмовники. Самотність їх лякає, тому весь час намагаються бути в компанії або групі людей. Людське їм не чуже. Людей зі знаком зодіаку Овен, народжених 6 квітня можна назвати мрійниками, які вдосконалюють наш світ дивними ідеями і не розмірковують як більшість. Люди, які народилися 6 квітня сміливо можуть уявити і представити на публіці, що буде в майбутньому з тією або іншою стороною життя. У них величезна кількість енергії і любові до життя. Народжені 6 квітня намагаються зберегти свою душевність і ентузіазм, а про свої таланти і їх застосування ніколи не забувають.

Невеликі поради людям, яким пощастило народитися 6 квітня знак зодіаку-Овен. Не забувайте про своїх прямих обов’язках. Повертайтеся частіше в реальний світ. Зменшіть трохи свою емоційність. Одного разу все-таки зважитеся відмовитися від дивної ідеї, яка хоч і небагато, але здається неправильним.

Любов і Сумісність

В близьких відносинах ви — люблячий, добрий і більше сентиментальний, ніж типовий прямолінійний Овен. Романтична манера залицяння приваблює вас не менше, ніж земна пристрасть фізичної любові.

Сприятливі перспективи у відносинах у Овнів з Близнюками, які також є невтомними новаторами. Яскравий і імпульсивний Стрілець – і зовсім ідеальний партнер для Овна. Багато спільного у Овна з незалежними Водоліями. Один з найбільш вдалих спілок складеться з антагоністом – Рибами, які з радістю віддадуть Овну лідерство, зачаровуючи своєю загадковістю і інакомисленням, але тут слід зменшити запал щоб не образити партнера.

Романи з представником свого знака можливі, але тут пальма першості буде у жінки-Овна, що призведе до дисгармонії – чоловік-Овен не готовий довгий час бути веденим. Найневдаліші спілки у Овнів складаються з практичними представниками земних знаків – Козерогом, Тельцем і Вагами, які здадуться Овну занадто нудними, а також Левом, в боротьбі за лідерство з яким ідуть одні протиріччя.

Робота і Кар’єра

6 квітня народжуються справжні вчені дослідники, готові ставити на собі експерименти майже в будь-якій можливій області. Як це працює, як це влаштовано – ці питання вони задають собі навіть за дуже складних речей і явищ. Часто цим люди мислять оригінально і здатні продукувати незвичні ідеї. Вони в чомусь перфекціоністи, навіть у добре зробленої роботи знайдуть огріхи, які з завзяттям кинуться виправляти.

Свої знамениті експерименти ці веселі люди люблять ставити не тільки над собою, але і над своїми близькими та друзями. Істина – головна мета їхнього життя, яка змушує їх забути у тому числі і про справедливість. Спираючись на свої експерименти, вони люблять виводити різноманітні теорії, причому буває, що, загравшись, ці люди намагаються підігнати експерименти під теорію, а не навпаки.

Здоров’я і Хвороби

Що стосується здоров’я або ж лікування від хвороб, то народжені 6 квітня дуже люблять різноманітні експерименти, причому іноді досить небезпечні. Так, вони можуть спробувати наркотики тільки в цілях експерименту, але результат може бути незворотнім. Найвразливіше місце їх організму – очі.

Велику увагу спорту вони можуть не приділяти, тому що і так рідко сидять спокійно на місці, вважаючи за краще вести дуже активний спосіб життя. Ці люди люблять експерименти в тому числі і в області кулінарії, насолода спілкуванням за загальною трапезою вони дуже цінують.

Доля і Удача

В цей день народжуються обдаровані люди. Вони енергійні та активні. Творець оточує їх любов’ю і наділяє удачею. Це добродушні і люблячі натури. У них багато друзів. Це захоплюються натури, влюбливі, вони люблять бути в центрі уваги, коли ними захоплюються, їм поклоняються. Таланти, якими їх щедро наділили Небеса, забезпечать їм безбідне життя. Але якщо народжені в цей день будуть бездумно витрачати гроші та сили, то в підсумку вони можуть залишитися без грошей і друзів, витягав жебрацьке існування. Тоді вони зрозуміють, що більшість друзів були поруч з ними, тому що їх залучали їх гроші, зв’язки, можливість повеселитися і погуляти за чужий рахунок. Тому народженим в цей день людям насамперед необхідно навчитися розумно розпоряджатися всім тим, чим вони володіють, що мають. Їм треба навчитися вести скромний спосіб життя, не потураючи своїм слабкостям і примхам, розвиваючи розсудливість. І тоді все буде чудово в їхньому житті, адже вони народилися під щасливою зіркою.

Ці люди намагаються вирішити труднощі найбільш швидким і надійним способом. Їх пошуки істини роблять їх смішними диваками, викликають захоплення одних людей і ненависть інших. Але народжені 6 квітня володіють важливою якістю – вони вміють жартувати і сміятися над собою.

Вони добре вміють абстрагуватися від дійсності, її норм і законів, і дивитися на ситуацію вище, з максимальним ступенем об’єктивності. Вони навіть можуть захопитися своїми думками, мріями і фантазіями і повністю забути про реальність. Але люди охоче йдуть за цими дивними мрійниками, мимоволі заражаючись їх пристрастю і енергійністю, тому народженим 6 квітня потрібно навчитися керувати колективом, гуртуючи їх навколо якогось стрижня, єдиної ідеї.


Залишити відгук