День Народження 5 Квітня: Знак Зодіаку — Овен

Перше, що помітно в людях, які народилися 5 квітня, це їх видатні комунікативні здібності — ви можете знайти спільну мову з будь-якою людиною. Вашою сильною стороною є вміння поєднувати переконливі слова з прямими діями. Життя для вас — подання, в якому ви граєте провідну роль. Оскільки ви прирівнює захоплення до любові, то постійно турбуєтеся про враження, яке справляєте на оточуючих. На відміну від інших Баранів, ви дуже дбаєте про свій імідж і іноді важко відрізняєте ваше справжнє «я» від драматичного персонажа, створеного для публіки.

Оскільки народжені 5 квітня гранично зосереджені на роботі, в рідкісні хвилини відпочинку вони розслабляються так, що значно перевищують межі своїх можливостей. Переїдання, рясні алкогольні узливання, азартна поведінка на дорозі, надмірна експлуатація свого організму — все це загрожує небажаними наслідками. Особливо слід побоюватися алкоголю і наркотиків. Відомі своєю пристрастю до всього екзотичного, вони воліють гостру їжу, проте слід пам’ятати, що їжу треба вибирати не тільки за смаковими якостями, але і за ступенем її корисності для здоров’я. Від природи наділені витривалістю і сильною конституцією, народжені 5 квітня можуть активно спати протягом тривалого часу. Однак їм слід сповідувати настільки ж розумна, як і до роботи, підхід до дієти, хобі та розваги.

Народжені 5 квітня наділені як здатність досягти чималого успіху в житті, так і витримкою, що дозволяє утриматися на його гребені. Володіючи видатними достоїнствами, вони представляються людьми у вищій ступеня зібраними і самовпевненими, але без надмірного схилу в бік егоїзму. Самі вони виявляють підвищений інтерес до зовнішньої сторони явища, але вважають за краще не заглядати в глибину. Як правило, вони присвячують себе однієї професії, слід раз і назавжди встановленим принципам, сповідують одне вчення.

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку належить до знаків стихії Вогню, які володіють наступними якостями: самодостатність, потреба відстоювати себе в житті, енергія.

Планета Управитель: Марс. Його «дари» Овну — активне життя, а також безпечність. Марс — покровитель для артистів, медичних працівників, викладачів, політиків. Планета у вигнанні – Венера. Відповідальна за різкість і прямоту.

найяскравіша риса народжених 5 квітня людей – це їх товариськість. Ці люди, здається, здатні зрозуміти і домовитися з ким завгодно, навіть з інопланетянином. До того ж пустозвонами їх назвати не можна, окрім слів, ці люди знають, що таке справа. Життя вони сприймають як театр, себе ж бачать у головній ролі. Вони постійно грають роль на публіці, ощадливо будують собі імідж, чим відрізняються від інших Баранів. Іноді вони здатні так загратися, що не зможуть відразу відрізнити себе від цього збудованого театрального образу. Цим людям дуже важливо обожнювання, вони люблять купатися в захоплених поглядах, приймаючи їх за вираз любові.

Як і всі яскраві особистості, народжені 5 квітня шукають визнання, проте можуть прожити і без нього, продовжуючи працювати на обраному терені — нехай навіть і безкорисливо. Що б не відбувалося навколо, вони примудряються сконцентрувати всю енергію свого розуму і направити її на виконання розпочатої справи. Важко називати людей, що володіють «зірковими» якостями, скромними, але народжені 5 квітня є саме такими. Вони затишно почуваються в ролі безвідмовних і обов’язкових виконавців. Зрозуміло, для особливо обдарованих особистостей це всього лише частина гри.

Народжені 5 квітня не люблять, коли їх намагаються аналізувати, піддаючи випробуванню, копатися в душі. Власне, роль, яку вони грають, зовсім не надумана, вони такі по життю — хіба що не хочуть більш пильної уваги до свого внутрішнього світу. Найбільш відповідними професіями для людей, народжених 5 квітня, виявляються ті, яким вони можуть присвятити все своє життя без залишку. Цим людям успіх у кар’єрі супроводжує протягом усього періоду їх перебування на цій землі. Проте цього аж ніяк не можна сказати про шлюби, які не відрізняються міцністю, — багато з тих, хто народився 5 квітня, помічені в адюльтер і тривалих романи на стороні. Найчастіше вони не вбачають нічого поганого в своїй поведінці. Будувати відносини з людьми, народженими 5 квітня, на емоційному рівні досить складно, витрачати час на розмови і з’ясування істини вони не люблять. До того ж багато хто з них воліють, щоб їх розуміли з півслова. Оскільки народжені 5 квітня привертають до себе неубывающий рой шанувальників, з боку останніх потрібні терпіння і такт.

Хоча народжені 5 квітня намагаються не обтяжувати себе полемікою, вони ризикують викликати антагонізм з боку тих, для кого неприйнятний їх прямолінійний підхід до життя. Що з’явилися на світло в цей день ніколи ні в якому разі не підуть на компроміс, навіть якщо це завзятість загрожує фінансовим покаранням. Гроші для них не є пріоритетом. Набагато більш важливо — досягти успіху у здійсненні своїх планів і зберегти вірність ідеї. Будучи провідниками чесності та цілісності, вони тим не менш намагаються уникати зайвих хвилювань, з тим щоб без особливих перешкод продовжувати справу свого життя. Часто вони залишають за своїм опонентом право вирішувати, чи варто починати бійку. Поринувши в роботу або нове починання, народжені 5 квітня часом вже не можуть зупинитися і не помічають того, що соратники втомилися або навіть втратили інтерес до проекту і готові рухатися далі. Ось чому так важливо час від часу займатися переоцінкою зробленого та, у разі необхідності внесення змін у своє життя, не боятися цього кроку.

Чоловік Овен — народилася 5 Квітня

Чоловіки, що з’явилися на світ 5 квітня, відрізняються наступними характеристиками: сентиментальністю, конкурентоспроможністю, уважністю, відданістю. Чоловік-Овен – яскравий, харизматичний, активний і самовпевнений, відрізняється неабияким темпераментом і постійно знаходиться в полоні планів і ідей.

Жінка Овен — народилася 5 Квітня

Жінки, народжені 5 квітня, характеризуються такими відзнаками натури: непередбачуваністю, впевненістю, активністю. Жінка-Овен завжди знаходиться в русі, займаючись тисячею справ одночасно. Будучи волелюбним знаком, у представників протилежної статі вона цінує незалежність і гордість.

Народжені 5 квітня знак зодіаку Овен, наділені неабиякими талантами і безліччю прекрасних якостей. Вони не просто здатні домогтися багато чого – їх витримка та впевненість дозволяють залишатися на вершині успіху у протягом багато часу. Що ж допомагає їм незмінно досягати своїх цілей, навіть найнеймовірніших? Насамперед, це такі незамінні якості особистості, як феноменальна пам’ять і прагнення розвиватися, отримуючи нові знання та вміння. Ці люди дуже впевнені в собі і чудово усвідомлюють свої переваги, але їх висока самооцінка рідко переростає в неприємне зверхність та егоїзм.

Народжені 5 квітня знак зодіаку Овен, пов’язують свою кар’єру тільки з однією професією, віддані одному вченню і ніколи не змінюють життєві принципи. Вони прагнуть до визнання своїх талантів та достоїнств. Але якщо їм не вдається повністю самореалізуватися, можуть спокійно і щасливо жити, задовольняючись тим, що є. Вони повні ентузіазму і заради улюбленої справи часом готові працювати безкорисливо. Народжені 5 квітня знак зодіаку Овен, дуже стримані, а часом і потайливі. Вони не терплять, коли риються в їх почуттях, намагаються аналізувати їх вчинки, пускають у свій внутрішній світ дуже небагатьох. З цими їх якостями потрібно вважатися і не недоїдати їм зайвими розпитуваннями або критикою.

В особистій сфері цих людей все далеко не так гладко, як у кар’єрі. Народжені 5 квітня знак зодіаку Овен, зберігають постійність ідей і відданість улюбленій справі. А ось вірність супутника життя зберегти вдається не завжди. Овни, що з’явилися на світ у цей день, схильні до любовних пригод на стороні. При цьому вони ще й дуже харизматичні, привабливі для протилежної статі, тому не відчувають нестачі в обожателях. Вибудувати гармонійні відносини з такими людьми досить непросто ще й тому, що вони свавільні, самовпевнені і не люблять йти на компроміси.

Треба розуміти, що амбіції і успіх для цих людей – головний пріоритет в житті. Для досягнення успіху вони готові пожертвувати багатьом, виявляють завзятість і безкомпромісність. Однак при всій своїй упертості і прямолінійності вони володіють почуттям такту і гідністю, тому не провокують відкриті конфлікти. З головою поринаючи в улюблену справу, народжені 5 квітня знак зодіаку Овен, можуть не помічати, що всі інші вже давно втратили інтерес до проекту, залишивши їх на самоті. Тому періодично їм потрібно відпочивати, все обдумувати і при необхідності змінювати пріоритети.

Головний рада, народжені 5 квітня знак зодіаку Овен – потрібно вміти відступати, і навчиться йти на компроміси. Прислухатися до думки оточуючих теж буває корисно, адже одна людина не може бути завжди і у всьому правий. І не потрібно боятися внести зміни у своє життя, зайнятися новою справою, у разі необхідності освоїти нову професію. Адже інтелект і таланти цих людей дозволять їм реалізуватися у багатьох сферах.

Любов і Сумісність

Ви можете бути таким же пристрасним і палким, як будь-Овен, але цінуєте свою свободу і незалежність, а тому не схильні до надмірної близькості. У довготривалій зв’язку для вас мають значення не тільки любов і пристрасть, але також загальні інтереси і дружні відносини.

Сприятливі перспективи у відносинах у Овнів з Близнюками, які також є невтомними новаторами. Яскравий і імпульсивний Стрілець – і зовсім ідеальний партнер для Овна. Багато спільного у Овна з незалежними Водоліями. Один з найбільш вдалих спілок складеться з антагоністом – Рибами, які з радістю віддадуть Овну лідерство, зачаровуючи своєю загадковістю і інакомисленням, але тут слід зменшити запал щоб не образити партнера.

Романи з представником свого знака можливі, але тут пальма першості буде у жінки-Овна, що призведе до дисгармонії – чоловік-Овен не готовий довгий час бути веденим. Найневдаліші спілки у Овнів складаються з практичними представниками земних знаків – Козерогом, Тельцем і Вагами, які здадуться Овну занадто нудними, а також Левом, в боротьбі за лідерство з яким ідуть одні протиріччя.

Робота і Кар’єра

Народилися 5 квітня найчастіше досягають омріяного успіху. Достатньо у них здібностей і для того, щоб утриматися на вершині. Ці люди в міру самолюбні і впевнені в собі, але вони не махрові егоїсти, як часто буває у Овнів. У ситуації вони аналізують зовнішнє, внутрішнім змістом приділяючи мало уваги. Вони зазвичай тільки один раз вибирають собі професію, принципи, спосіб поведінки – і потім нічого не змінюють. Слава для них багато значить, але вони можуть обійтися і без неї. Навіть у складних і кризових ситуаціях вони вміють зібратися і продовжувати працювати над тим, над чим працювали. Ці люди парадоксальним чином поєднують свою театральність, жадобу слави і деяку скромність. З них виходять хороші виконавці, хоча найчастіше народжені 5 квітня сприймають це як гру.

Чого ці люди терпіти не можуть – так це пильного вивчення їх особи, аналізу їх вчинків і мотивів. Їм неприємна підвищений інтерес до їхнього внутрішнього життя, до тієї її частини, яку вони самі не демонструють оточуючим. Вони майже завжди будують успішну кар’єру, вибираючи ті професії, якими можуть віддати всього себе без залишку. А от з особистим життям їм менше щастить, так як вони занадто часто захоплюються походів на сторону, щиро дивуючись, що тут такого. Вони не люблять з’ясовувати стосунки і взагалі багато розмовляти про почуттях і емоціях, тому не завжди особистісні стосунки з цими людьми вибудувати легко. Часто вони вимагають, що їх думки і бажання вгадували телепатично, що теж ускладнює спілкування. До того ж вони майже завжди оточені великою кількістю шанувальників і шанувальників, що далеко не всім закоханим буде приємно.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 5 квітня люди багато працюють і зовсім руйнівно відпочивають, намагаючись після роботи забути про напружених періодах. Вони можуть зловживати смачною, жирної, висококалорійної або надто гострою їжею, необережно поводитись на дорогах, пити занадто багато алкоголю, пробувати наркотики, не берегти свій організм, як на роботі, так і відпочиваючи.

Від наркотиків і алкоголю їм варто відмовитися повністю, так і свій раціон не завадило б переглянути, інакше можна погладшати і заробити гастрит. До всього іншого народжені 5 квітня часто не дотримуються режиму, надто багато працюють, мало сплять, покладаючись на своє міцне від природи здоров’я. Рано чи пізно це може призвести до масі захворювань, тому краще все ж подбати про себе заздалегідь.

Доля і Удача

В цей день народжуються здібні люди, вони володіють великими розумовими здібностями, все схоплюють на льоту, у них чудова пам’ять, вони здатні запам’ятати великий обсяг інформації. Володіють талантом оратора. Легкі на підйом, швидкі у справах, їм багато чого по плечу. Народжена в цей день людина або буде щасливий і досягне високого становища, або втопить себе у вині, пороках, марно витративши життя на азартні ігри, розваги, суперечки і сварки. Все залежить від того, в якій сім’ї він народиться, які якості його натури отримають розвиток, як він буде вихований. Якщо народжені в цей день виберуть шлях самовдосконалення і розвитку, не загублять свої таланти і здібності, дані їм при народженні, — життя у них буде наповнена радістю і процвітанням.

До життя народжені 5 квітня ставляться просто і прямо, чим дратують певну категорію людей. Компроміси вони не сприймають, навіть якщо це відіб’ється на їхньому достатку. Вірність своїй ідеї і успіх для них набагато важливіше прибутку. Втім, переживань і роздумів ці люди намагаються всіма силами уникати.

Вони так глибоко живуть своєю роботою, що можуть не помітити того факту, що справа їх життя вже не користується колишньою попитом або що в колективі з’явилися певні проблеми. Тому їм потрібно навчитися критично оцінювати свою діяльність, як поточну, так і результати своїх праць, і не уникати змін, коли ті необхідні.


Залишити відгук