День Народження 4 Квітня: Знак Зодіаку — Овен

Народжені у цей день — одні з. найбільш матеріалістичних Баранів. Вони багато працюють, прагматичні, амбітні, зосереджені на своїй цілі і легко спрямовують свою кипучу енергію на конкретні завдання. Ваша практичність і вміння втілювати в реальність глобальні ідеї дивують тих, хто вважає, що добре знає Баранів. Внутрішнє напруження, яке ви часто відчуваєте, бере початок в протиріччях, породжених конфліктуючими імпульсами вашого волелюбного знака і властивої обережністю. Іноді ви кидаєтеся вперед, назустріч викликам, але в інших випадках, перш ніж атакувати, збираєтеся з думками і складаєте план.

Найбільша небезпека для здоров’я тих, хто народився 4 квітня, криється в їх імпульсивності. Ризиковані ситуації виникають, коли народжені в цей день опиняються на роздоріжжі і їм доведеться змінити напрямок життєвого курсу. Слід бути гранично уважними за кермом. Більше того, людям, народженим 4 квітня, не варто присвячувати себе роботі, що потребує великого нервового напруження. Найбезпечнішими транквілізаторами можуть стати гомеопатичні засоби — такі, як солі і трави. Також корисні ванни з маслами, масаж і мануальна терапія (особливо в області голови та верхнього відділу хребта), які допоможуть повернути тілу стан рівноваги. Народилася 4 квітня дозволено дотримуватися різноманітною та збалансованої дієти.

Народженим 4 квітня потрібна ініціатива, щоб максимально виразити свою яскраву індивідуальність. Можливо, вона потрібна і для того, щоб протистояти примхам долі. Обставини часто складаються проти цих людей, — мабуть, це є наслідком неадекватної реакції оточуючих на деякі особливості особистості народжених в цей день, а може, вся справа в тому, що вони самі мимоволі стають лютими ворогами самих себе. Як би те ні було, їм доводиться боротися за те, чого вони хочуть. Однак нерідко виходить так, що ці люди не можуть одразу визначити для себе, хто вони на цій землі і чого ж все-таки шукають. Ось чому наполегливість — ще одна якість, необхідне їм для досягнення успіху. Народжені в цей день повинні не тільки ініціювати проекти, але демонструвати здатність довести їх до успішного фіналу. В кінцевому підсумку результат їх діяльності буде оцінюватися саме за таким критерієм. Зрозуміло, народженим 4 квітня слід контролювати свою надмірну активність у тому, що стосується нових починань, оскільки їх можливості далеко не безмежні.

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків Вогняної стихії, які характеризуються наступними якостями: самодостатність, активність, прагнення бути першим.

Планета Управитель: Марс. Його «дари» Овну — запас енергії, а також невгамовність. Планета сприятлива для політиків, медпрацівників, акторів, викладачів. Планета у вигнанні – Венера. Її Овни можуть подякувати за різкість і прямоту.

Народжені 4 квітня Овни дуже багато часу і сил віддають роботі. Їм цікава матеріальна сторона життя, вони амбіційні, всю енергію спрямовують на справу і досягнення успіху. Цим людям властива зовсім не овновская практичність. Вони цілеспрямовані і завжди домагаються того, чого хочуть. Їх інтереси зосереджені в області кар’єри і заробляння грошей. Ці люди дуже обережні і часто відчувають внутрішню роздвоєність з-за різноспрямованих сил своєї душі: обережність і знаменита разухабистость, любов до ризику Овнів іноді позбавляє їх внутрішнього спокою. Вплив знака Зодіаку і дня народження вступає у певне протиріччя і викликає напруження і конфлікт. Як результат, часом народжені 4 квітня без зайвих роздумів кидаються в бій, а в інших випадках спочатку складають план і ретельно обдумують ситуацію.

Народжені 4 квітня можуть слідувати абсолютно неправильним курсом, але в момент усвідомлення цього вони знаходять у собі мужність визнати помилку і змінити напрямок, виробити новий план дій і дотримуватися її в подальшому. Вони надто вперті у досягненні своїх цілей, і сперечатися з ними марно, якщо до кінця не зрозуміти сенсу їх намірів. Це може зажадати чимало терпіння з боку колег і партнерів. У своїй професійній діяльності народжені 4 квітня прагнуть не тільки визнання, але й до висот. Однак це зовсім не означає, що досягнення таких цілей стає для них найвищим пріоритетом. Не можна забувати про те, що ці люди — природжені ініціатори і новатори, і позбавити їх можливості втілювати свій дар — значить вбити в них творчу жилку.

Народжені 4 квітня — блискучі виконавці і плідно співпрацюють з іншими у здійсненні своїх задумів. В той же час вони цілком можуть обрати для себе роль лідера в певній групі — будь то в службовому колективі або в сім’ї. Працювати з такими людьми — надзвичайно важка, але і благодатна місія, оскільки вони ясно позначають мета і об’єктивно оцінюють досягнуті результати. Проте їм бракує терпіння, коли доводиться по кілька разів пояснювати завдання і бачити, що їх не розуміють. Ось чому багато з них вважають за краще працювати поодинці.

Слід підкреслити, що народжені 4 квітня впевнено орієнтуються в житті, коли бачать перед собою чітко визначені орієнтири. Якщо ж у зрілому віці їм трапиться збитися з правильного шляху, хтось із дуже близьких людей повинен розкрити їм очі на це. Звичайно, краще, якщо вони самі усвідомлюють свою помилку, але іноді це відбувається занадто пізно. Таким чином, життєво важливим для цих людей стає наявність вірного супутника життя або ж друга, здатного дати об’єктивний, серйозний рада. Нерозумно оточувати себе натовпом шанувальників і підлабузників — цим можна лише нашкодити собі. Запорука щастя народжених в цей день — у тверезому реалізм.

Чоловік Овен — народився 4 Квітня

Чоловіки, c датою народження 4 квітня, володіють наступними якостями: доброзичливістю, волелюбністю, енергійністю, захопленістю. Чоловік-Овен – яскравий, харизматичний, активний і самовпевнений, відрізняється неабияким темпераментом і постійно знаходиться в полоні планів і ідей.

Жінка Овен — народилася 4 Квітня

Жінки, народжені 4 квітня, володіють наступними якостями: енергійністю, заповзятістю, незалежністю. Жінка-Овен завжди знаходиться в русі, займаючись тисячею справ одночасно. Будучи волелюбним знаком, у представників протилежної статі вона цінує незалежність і гордість.

4 квітня — як впливає на вашу долю ця дата? Люди, що народилися 4 квітня знак зодіаку Овен, мають яскраво виражений індивідуальний характер. Їм потрібна лише можливість, щоб проявити себе, і більше впевненості в собі, щоб протистояти ударам долі. А доля часто буває до них прихильна, і часто їх характер служить цьому виною. Оточуючі не завжди можуть адекватно сприйняти деякі риси їх характеру, а іноді і самі ті, хто народився в цей день, надходять на шкоду собі. У будь-якому випадку, бажане досягається ними великими зусиллями. Іноді їм важко визначитися з цілями, і вони йдуть по второваною стежкою згідно з загальним уявленням про життєві цінності. Їм дуже важливо не йти по шляху найменшого опору, а все-таки вибрати те, що їм дійсно подобається в цьому житті. Саме в цьому вони досягнуть найбільшого успіху.

Люди з датою народження 4 квітня знак зодіаку Овен, повинні вміти планувати свої дії і мати достатньо терпіння, щоб довести задумане до кінця. Бо тільки успішний фінал покаже доцільність докладених ними зусиль. До нових проектів їм слід ставитися з обережністю, правильно розраховуючи власні сили, оскільки ціна помилки буде занадто високою. Іноді люди, народжені 4 квітня знак зодіаку Овен, спочатку вибирають абсолютно невірний шлях, на що доля вказує їм, постійно підкидаючи всілякі неприємності. Визнати свою помилку їм дуже важко, а змінити існуючі обставини — ще важче. Тільки дуже сильний поштовх змусить їх зрушити з місця, і повністю перевернути все своє життя. Це можуть зробити лише вони самі, так як будь-які поради зі сторони ними не сприймаються.

Якщо обрана ними діяльність є істинним їх покликанням, вони здатні досягти в ній найбільшого успіху. Хоча, головною метою їхнього життя є зовсім не це. Тим, хто працює поруч з такими людьми, доводиться знаходити з ними спільну мову, але зазвичай вони залишаються задоволені чітко поставленими завданнями і об’єктивній оцінці їх праці. Але зазвичай людям, народженим 4 квітня знак зодіаку Овен, не вистачає терпіння і педагогічних здібностей навчати оточуючих і контролювати їх дії, особливо коли ті не відрізняються кмітливістю. Тому вони не люблять брати на себе таку ношу, і воліють працювати окремо.

Люди, що народилися 4 квітня знак зодіаку Овен, здатні докласти всі свої зусилля для досягнення цілі, якщо вони бачать реальні результати своєї праці, і усвідомлюють, до чого саме вони прагнуть. У більш зрілому віці у них існує можливість вибрати неправильний напрямок, і підказка близьких самих близьких людей могла б допомогти їм це зрозуміти. Оскільки чужі поради вони категорично не сприймають, їм доводиться доходити до цього самим, і часто це трапляється дуже пізно. Знайти справжню родинну душу, розуміє їх прагнення і розділяє їх, дуже важливо для них. Оскільки вірний рада у важку хвилину допоможе їм усвідомити свою помилку. І натовп легковажних приятелів в цьому випадку лише перешкода. Щастя можливе тільки після усвідомлення і прийняття реальної дійсності.

Любов і Сумісність

Ви творець, насолоджується створенням не тільки корисних, але і незвичайних, новаторських речей. Інтуїція підказує вам, чого хоче публіка і що потрібно зробити, щоб це їй дати. Ваші близькі стосунки сповнені протиріч. З одного боку, ви жадаєте свободи і незалежності, з іншого — прагнете до безпеки і надійності довготривалого союзу.

Сприятливі перспективи у відносинах у Овнів з Близнюками, які також є невтомними новаторами. Яскравий і імпульсивний Стрілець – і зовсім ідеальний партнер для Овна. Багато спільного у Овна з незалежними Водоліями. Один з найбільш вдалих спілок складеться з антагоністом – Рибами, які з радістю віддадуть Овну лідерство, зачаровуючи своєю загадковістю і інакомисленням, але тут слід зменшити запал щоб не образити партнера.

Романи з представником свого знака можливі, але тут пальма першості буде у жінки-Овна, що призведе до дисгармонії – чоловік-Овен не готовий довгий час бути веденим. Найневдаліші спілки у Овнів складаються з практичними представниками земних знаків – Козерогом, Тельцем і Вагами, які здадуться Овну занадто нудними, а також Левом, в боротьбі за лідерство з яким ідуть одні протиріччя.

Робота і Кар’єра

Життя не дуже любить цих людей, їм часто не щастить, і домагатися того, що вони хочуть, їм доводиться через важкі протистояння і випробування. До того ж ці люди часто самі дуже довго не можуть визначитися з тим, чого все-таки вони хочуть досягти. Іноді вони бувають трохи нерішучі і їм потрібен хоча б слабкий поштовх зі сторони. Буває, що ці люди самі стають джерелом своїх проблем, роблячись ворогами самих себе. Їм потрібно намагатися розвивати в собі наполегливість, вміння довести справу до кінця (з цим у них іноді бувають складності). Частенько вони не можуть досягти успіху саме з-за того, що кидають навіть свої найблискучіші починання. Не слід також хапатися за кілька справ відразу, тому що тоді ймовірність довести їх до кінця різко знизиться. Записуйте найчудовіші ідеї, щоб повернутися до них пізніше.

Пам’ятайте про те, що все і відразу охопити неможливо, людські сили обмежені, навіть якщо в момент емоційного піднесення та натхнення вам так не здається. У Овнів взагалі часто спостерігаються проблеми з завершенням розпочатих справ, тому це питання варто ретельно опрацювати. Сперечатися з народженим 4 квітня, який прагне до своєї мети, — марно. Але він здатний почати з нуля, якщо усвідомлює, що всі його цілі були помилкові. Вертикальне побудова кар’єри для народжених 4 квітня значить чи не більше, ніж слава і популярність. Також потрібно відзначити, що ці люди – генератори новаторських ідей, їм дуже важливо мати можливість втілювати якісь свої експериментальні ідеї.

Здоров’я і Хвороби

Холеричность народжених 4 квітня приносить їм багато проблем. Вони важко переживають необхідність змін і ненавидять перебувати на життєвому роздоріжжі. Їм властивий підвищений травматизм і ризик ДТП. Бажано уникати роботи, що вимагає високого навантаження на нервову систему.

З обережністю слід випробовувати поширені стимулятори. Краще замінити їх трав’яними настоянками, гомеопатією, розслаблюючими ваннами і масажами, голковколюванням. Особливу увагу варто приділити голові і грудного відділу хребта. Раціон повинен бути різноманітний і розумно збалансований.

Доля і Удача

В цей день народжуються пестуни долі. Вони пристрасні, часом нерозумні, тому що їм не знайоме почуття страху, їм завжди у всьому щастить. Щедрі, часом марнотратні не в міру. Внаслідок того, що їм все вдається легко і швидко, супроводжує удача, вони довгий час не можуть визначитися з вибором занять в життя. Пройшовши через зраду, розбіжності з близькими людьми, вони подолають всі метання, зробляться розсудливим і зможуть створити для себе сприятливі умови життя.

Виконавці з цих людей виходять просто чудові. Лідерами вони можуть бути лише в певних групах. Працювати під керівництвом цих людей не завжди просто, але завжди цікаво. Вони ставлять чіткі цілі і об’єктивно оцінюють результат. Їхнє слабке місце – це пояснення. Вони не люблять пояснювати і, якщо їх не зрозуміли з першого разу, дуже зляться і виходять із себе. З-за цієї особливості характеру народжені 4 квітня частенько працюють у відриві від колективу. Чіткі цілі та орієнтири допомагають їм у житті. У ситуації зміни влади або епох ці люди розгублені, вони втрачають грунт під ногами. Дуже багато для цих людей значить вірний і розумний друг поруч, який буде їм давати своєчасні поради з приводу цих орієнтирів.

Цей друг також міг би вберегти народжених 4 квітня від хибного шляху, по якому вони можуть пройти дуже далеко, перш ніж самостійно помітять, що заблукали. Народилася 4 квітня потрібно вчитися як можна більш тверезо оцінювати себе і свої можливості. Їм не варто заводити улюбленців на роботі або слухати підлабузників, суб’єктивність і напади самолюбства для них більш руйнівні, ніж для інших людей.


Залишити відгук