День Народження 18 Липня: Знак Зодіаку — Рак

Раки, народжені 18 липня, надзвичайно емоційні і більше покладаються на почуття, ніж на розум. Однак ваша практичність і інтуїція настільки розвинені, що дозволяють у кінцевому рахунку зайняти лідируючу позицію. Ви тактовні, доброзичливі, привітні, а тому співрозмовнику дуже складно зрозуміти, коли саме ви починаєте наполягати на своєму. Справа в тому, що часто ви й самі не знаєте. Ви настільки вразливі і відкриті зовнішнім впливам, що міняє напрямок, як вітер. Така гнучкість часто приносить свої дивіденди. Поки навколишні залишаються вірними старомодним мрій, ви рухаєтеся до нових горизонтів.

Народженим 18 липня доводиться мати справу з сильними потрясіннями і емоціями, а такі почуття не можуть не надавати серйозного негативного впливу на здоров’я, особливо якщо придушувати їх або ж, навпаки, жорстоко виливати на оточуючих. Небезпека полягає в тому, що, бажаючи показати себе раціональними і розсудливими особистостями, народжені 18 липня надмірно концентрують свої душевні сили, щоб загнати емоції всередину. У цьому сенсі сприятливий вплив може надати психологічна допомога і підтримка. Зокрема, затишна домашня обстановка і теплі стосунки в сім’ї в поєднанні з раціональним харчуванням будуть як не можна більш придатними. Не варто випускати з уваги і помірні фізичні вправи.

Народжені 18 липня настільки чітко і ясно відображають погляди тон або іншої суспільної групи, що саме їх обирають як ораторів і виразників спільних інтересів. На передній план тут, звичайно, виступає суспільна доцільність, але, незалежно від своєї приналежності до когорти політиків, народжені 18 липня завжди мають власну, чітко окреслену систему пріоритетів і етичних норм.

Знак Зодіаку 18 Липня — Рак

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків Води, які відрізняються домовитостью, вірністю традиціям, романтичністю, педантичністю в грошових питаннях.

Планета Управитель: Місяць. Дарує Раку дбайливість, виживаність. Місяць сприятлива для постачальників, завгоспів, письменників, кухарів. Планета у вигнанні – Сатурн. Відповідає за відсутність практичності, брак лідерських якостей.

Почуття для людей, що народилися 18 липня, набагато важливіше, ніж логіка. Це можна розцінювати як перевагу, а можна як недолік, але з такими емоційними людьми деколи буває непросто. Однак відмінно розвинена інтуїція допомагає Ракам, відзначає свій день народження 18 липня, завжди знаходити правильне рішення, дотримуючись баланс між практичністю і мріяннями. Деколи цей знак настільки піддається зовнішньому впливу, що багато хто сприймає це як пристосованість. Однак така гнучкість більше допомагає їм домагатися своїх цілей, ніж перешкоджає цьому.

Будучи людьми надзвичайно сприйнятливими і здатними здійснювати необхідні зміни, саме народжені 18 липня є ідеальними кандидатами на представництво як маленьких соціальних осередків (сім’я, клуб, місцева громада), так і великих спілок, аж до урядових установ. Трапляється навіть так, що народжені 18 липня стають живими символами тієї чи іншої організації. У цьому сенсі у них є величезний потенціал, щоб стати впливовими фігурами, однак це відбувається лише за умови збереження тісного зв’язку зі своєю соціальною середовищем. Якби вони опинились у самоті — стан тривоги і невпевненості може привести їх до душового кризи і депресії.

Як правило, народжені 18 липня — сильні особистості. Якби їм була надана повна свобода, у всякому разі, якщо б вони змогли вирватися з тісного кола чітко окреслених обов’язків, вони безумовно зуміли скористатися своїми правами за призначенням. Однак багато хто з них свідомо відмовляються від занадто рішучих кроків у напрямку до власного благополуччя, так як узи, що зв’язують їх з тією соціальною групою, інтереси якої вони покликані виражати, занадто сильні. Зазвичай свої думки і судження народжені 18 липня сообразуют з етикою, прийнятої в тій самій суспільній групі. Коли групові інтереси приходять у суперечність з законами суспільства, народжені 18 липня відчайдушно кидаються на їх захист і б’ються до останнього проти панування і гноблення. У цьому сенсі вони на рідкість безстрашні і невтомні. Особисте життя народжених 18 липня може сильно страждати з-за роботи. Їм необхідно усвідомити, що процес виховання дітей не принесе результатів, якщо дитині не буде приділено достатньо часу. Те ж відноситься і до відносин з партнером.

Багато з тих, хто народився в цей день, за всієї своєї суспільної значимості страждають емоційної незрілістю, і саме це призводить до серйозних проблем в особистому житті. Вони бувають занадто залежні від уваги, яку розраховують отримати від близьких, а при нестачі його стають особливо вразливі. Ускладнення можливі і в тому випадку, якщо народжені 18 липня не бажають витрачати свої сили на задоволення потреб близьких їм людей. Отже, народженим 18 липня необхідно запам’ятати, що і в приватному житті потрібно бути такими ж сильними, як у суспільному. Залишковий принцип щодо особового не спрацьовує.

Чоловік Рак — народився 18 Липня

Чоловіки, які народилися 18 липня — володіють наступними рисами: такий кавалер — домашній, дбайливий, обережний, романтичний. Чоловіки-Раки в більшості своїй схильні до зайвого перебільшення життєвих проблем — їх депресії і негативний настрій можуть сильно зіпсувати враження. Витончені, бентежні і неоднозначні, Раки можуть виглядати примхливими і спекулирующими на своїй витонченості і загадковості, але при цьому в більшості своїй Чоловіки-Раки є вірними і відданими, особливо в питаннях любові — об’єкт свого обожнювання вони можуть фанатично ідеалізувати.

Жінка Рак — народилася 18 Липня

Жінки, народжені 18 липня, володіють наступними рисами: така дама — природна, м’яка, відкрита. Жінки знаку Рак діляться на два типи. Перший — ласкаві, сором’язливі і кілька фригідні жінки, що вражають своїм смиренням і готовністю раболепствовать. Другі, навпаки, яскраві, емоційно нестабільні, із завищеною самооцінкою. Обидва типу — недовірливі, чутливі до критики, схильні до зайвого драматизму, вразливі.

День Народження 18 Липня

Людина-лідер, здатний повести за собою – так слід говорити про тих, кому судилося з’явитися на світ 18 липня. Такі люди завжди мають яскраво вираженою власною позицією, ціннісними орієнтирами, здатні вести за ними громадськість. Неважливо, на якому рівні: сім’я, школа, бізнес або навіть держава. Їх енергетика притягує людей. Активність народжених 18 липня знак зодіаку Рак, ніколи не залишається не поміченою, що дозволяє їм швидко просуватися кар’єрними сходами, а іноді навіть стає якимись кумирами або зірками в організаціях. Таким людям дуже підійдуть такі професії, як нотаріус, адвокат або менеджер з продажу. Може захопити їх і тренерська робота. Причому як у спорті, так і в менеджменті.

Крім того, вони здатні добре відчувати настрій інших і адаптуватися до будь-яких умов. Головне для тих, хто народився 18 липня, – не залишатися наодинці. Якщо раптом таке відбувається, їх критичність по відношенню до себе приймає масштаби катастрофи. Адже зовні впевнені в собі, часом навіть занадто, вони насправді дуже чутливі і ранимі. Як і всі раки, схильні приховувати це від оточуючих. Народжені 18 липня знак зодіаку Рак, дуже емоційні. Їх раптова агресія, гнів або капризи здатні створити образ истероидной особистості. У навколишніх може не вкладатися в голові, як чудовий оратор і розумниця, якими є люди цього дня, здатний раптом перетворюватись у такого монстра.

На жаль, від такого вдачі страждає в першу чергу сам чоловік, який з’явився на світ 18 липня. Якщо вони навчаться справлятися зі своєю емоційністю, можна бути впевненим у беззастережному успіху таких людей за життя. Їх принциповість ніколи не дозволить їм знаходитися поряд з людьми, ідеї і цінності яких вони не поділяють. Тому в сумнівних операціях в бізнесі або роботі вони теж навряд чи будуть задіяні. Їх старанність і працьовитість по достоїнству оцінюють вчителі в школі, близькі люди, керівники. Причому при своїх лідерських якостях, люди, чий день народження припадає на 18 липня, не завжди претендують на формальний високий статус. Захоплюючись роботою і суспільною навантаженням, такі представники водної стихії, на жаль, можуть забути про своє особисте життя. Тому в той час, коли всі вже виховують дітей, вони раптом можуть зрозуміти, що запізнилися.

Правда, сім’я для них теж виступає в ролі якоїсь майданчики для відпрацювання ораторських навичок. Члени сім’ї повинні демонструвати своє захоплення, інакше не виключені напади поганого настрою і гніву. Діти часто страждають від браку уваги, адже сили в основному кидаються для вирішення проблем суспільства в першу чергу. Тому коли виникають серйозні проблеми в сім’ї, люди, народжені 18 липня знак зодіаку Рак, перебувають у стані розгубленості. Уважно їм варто ставитися до свого здоров’я. Надмірна емоційність може призводити до проблем в серцево-судинної або нервової системи. Щоб не допустити цього, слід включити в суспільне навантаження обов’язково заняття спортом. Якщо не занадто захоплюватися роботою і справлятися з емоціями, народжені 18 липня знак зодіаку Рак, здатні бути щасливими!

Любов і Сумісність

Вас можна назвати ідеалістичним мрійником, і рідко коли ви не занурені в романтичні мрії. Без партнера ви можете піти в багатий світ фантазій, де всім править любов.

Рак — це єдиний знак, здатна в тій або іншій мірі знайти взаєморозуміння з усіма знаками зодіаку, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами. При певних компромісів є шанс побудувати відносини з Козерогом, Стрільцем і Левом. Найневдаліші спілки — з Овнами, Близнюками, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Робота і Кар’єра

Такі люди дуже часто виступають в якості ораторів і виразників інтересів окремих соціальних груп. Пов’язано це з тим, що поряд з сильними емоціями, які просто «заряджають» все навколо енергією, в мові таких людей виразно простежується логіка, якій важко протистояти. У таких людей завжди багато послідовників, кількість яких розрізняється тільки масштабом особистості людини, народженої 18 липня.

Якщо така людина стає керівником колективу, то йому, як правило, вдається досягти згуртованості і ентузіазму в цій групі. Він може поставити перед своїми співробітниками практично будь-які, навіть на перший погляд нездійсненні, мети і при цьому бути впевненим, що вони будуть досягнуті. Але тільки в тому випадку, якщо він поведе їх за собою.

Здоров’я і Хвороби

Зайва емоційність призводить до того, що постійні струси нервової системи можуть значно послабити її. Вміння відновлюватися після надмірних емоційних навантажень – ось що стане в нагоді будь-якому Раку, народилася 18 липня.

Можливо, що деяким з них досить купити абонемент на заняття йогою, щоб досягти гармонії і спокою всередині себе. А кому-то можуть знадобитися набагато більш серйозні процедури, які дозволять погасити палаючий вогнище емоцій всередині такої людини. Вибір – за вами. Чим раніше ви навчитеся справлятися зі своїми почуттями і емоціями, тим пізніше вас почнуть турбувати різні захворювання.

Доля і Удача

В цей день народжуються суперечливі люди, які не терплять обмежень. Їм властива часта зміна настрою, можна передбачити, що від них можна очікувати в той чи інший момент. Вони вразливі, вразливі. У зв’язку з цим друзів у них майже немає, в сім’ї теж постійні тертя з-за мінливості поглядів і настрою. У фінансових справах то злети, то падіння. Але, тим не менш, гроші у них є. Навчившись приборкувати свої емоції, змінивши характер і ставши більш терпимими, ці люди при їх здібності і працьовитість зможуть досягти благополуччя в житті.

Поради Ракам, Народженим 18 Липня

У вас величезний потенціал для того, щоб стати справді масштабною, впливовою фігурою в будь-якому вигляді діяльності. Однак для цього ви повинні бути оточені своїми однодумцями, які будуть «підживлювати» вашу впевненість у собі. В самоті ви можете перетворитися в депресивного невдахи, марно намагається знайти сенс життя. Пам’ятайте про це і завжди залишайтеся яскравим оратором і видатною особистістю.


Залишити відгук