День Народження 30 Квітня: Знак Зодіаку — Телець

Народжені в останній день квітня — відкриті, теплі, доброзичливі особистості. Ви любите живі розмови і володієте прекрасною здатністю доносити до оточуючих свої думки та ідеї. Ваш розум, чарівність і почуття гумору приваблюють безліч шанувальників. Ви наділені тонким почуттям гумору і можете чудово жартувати, тільки не над собою. Незважаючи на всю свою доброту, ви ненавидите потрапляти в дурні або смішні положення. Як і більшість Тельців, ви ретельно охороняєте свою гідність і респектабельний образ. Хоча ви не сноб, у вашому характері є деяка пихатість, яка може створювати таке враження у оточуючих.

Найбільшу небезпеку для народжених 30 квітня таїть у собі надмірність — будь то їжа, вживання алкоголю або наркотиків, плотське життя. Мабуть, надмірну сладострастность слід направити в більш безпечне русло. Якщо трапляється, що народжені 30 квітня потрапляють в залежність від інших, виникає небезпека переростання прихованого невдоволення в депресію, різко зростає ризик захворювання виразкою шлунка або навіть рак, тому не слід нехтувати курсом психологічного лікування. У вищій мірі корисні заняття фізкультурою на відкритому повітрі; єдина небезпека в цьому випадку — якщо захоплення активним спортом переросте в пристрасть, і це буде заважати професійних обов’язків. Свіжі фрукти, овочі, салати — здорова альтернатива важкої їжі і прихильності до солодкого.

Народжені 30 квітня — яскраві особистості, які займають відповідальне становище в суспільстві, але найчастіше вони керуються бажанням залишити відповідальний пост і вдатися до розкішного життя. Виконуючи свій професійний обов’язок, народжені 30 квітня строго слідують приписам, рідко розмінюючись на поблажливість і людське розуміння, якщо тільки це не йде врозріз з інтересами справи. Вони — блискучі боси і менеджери і при цьому досить вимогливі не лише до підлеглих, але і до себе.

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до земним знакам, які характеризуються реалізмом, ніжністю, дипломатичністю, спокоєм.

Планета Управитель: Венера. Телець отримує від неї вміння готувати. Планета сприятлива для представників богеми, художників і тих, хто працює з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Можете бути вдячні їй за невміння мислити масштабно і бути щедрим.

В цей день народжуються доброзичливі, товариські Тельці, які однією з вищих цінностей вважають тепле людське спілкування. Вони розумні, харизматичні і тому вкрай популярні. Ці люди вміють відмінно пояснювати, що вони відчувають і думають, що тільки примножує армію їх шанувальників. Вони вміють іронізувати над собою і над іншими, дуже добрі, але не люблять ставати метою чужих насмішок. Також ці люди ненавидять потрапляти в складні або безглузді ситуації, так як вони дуже цінують свій імідж серйозної людини. Часто вони бувають трохи пихаті, але самі не помічають цього.

Для народжених 30 квітня борг вище усього, вони рідко і неохоче задаються питанням про доцільність прокладеного курсу, і трапляється, що, виконуючи доручену роботу, вони подумки протестують проти неї. Той, хто знаходить у собі сміливість зізнатися в інакодумстві, в кінцевому рахунку все-таки домагається успіху, хоча спочатку відчуває певний дискомфорт і невпевненість в собі. Мабуть, найцінніше придбання для тих, хто займає керівну посаду, — це любов і повага з боку підлеглих. Якщо ж говорити про рядових трудівників, народжених в цей день, то для них пріоритетом завжди залишається дружнє розташування колег. Однак незалежно від посади народжені 30 квітня незмінно співчутливі до всіх, з ким їм доводиться працювати пліч-о-пліч. Правда, за винятком тих, хто не заслуговує поваги; до таких вони ставляться з презирством.

Народилися 30 квітня відчувають велику потребу в ніжності і розуміння з боку рідних і друзів. Хоча у відносинах з людьми вони насамперед цінують незалежність, багато з них люблять, коли про них піклуються і не докучають в певних ситуаціях, що передбачають усамітнення. Зовні суворі, народжені 30 квітня легко стають іграшкою в руках вміло маніпулюють батьківськими почуттями дітей, які дуже швидко засвоюють, як випросити у своїх «предків» ту чи іншу потрібну річ. Народжені в цей день з особливим благоговінням ставляться до дітей протилежної статі. Намагаючись переконати у чомусь народжених 30 квітня, не слід занадто упиратися. Як справжні бики, вони стають упертими і непохитними перед обличчям явно вираженої агресії. З іншого боку, вони мліють перед розумом і витонченістю, навіть якщо бачать, що хитрий аргумент має на меті збити їх з пантелику.

У свою чергу народженим 30 квітня варто побоюватися домінуючою в них тенденції панувати над іншими і пригнічувати оточуючих морально — будь то грізне мовчання або неприхована погроза. Народжені 30 квітня — ів зокрема, жінки — можуть з легкістю відмовлятися від влади, віддаючи кермо правління батька, брата чи приятеля. Однак їм слід ретельно зважити доцільність такого кроку, оскільки він загрожує нещастям і роздратуванням надалі. У народжених 30 квітня велика потреба піклуватися про кого-то, але батькам варто засвоїти, що надмірна увага до дітей не завжди приносить бажані результати.

Чоловік Телець — народився 30 Квітня

Чоловіки, які народилися 30 квітня, володіють наступними властивостями: врівноваженістю, ніжністю, музикальністю. В чоловікові-Тільце немає потужної енергії, він не фонтанує ідеями, дещо ледачий і пасивний, однак він здатний забезпечити матеріальний комфорт, взяти на себе всі турботи про сім’ю і коханій жінці, стати надійним тилом і партнером.

Жінка Телець — народилася 30 Квітня

Жінки, які відзначають день народження 30 квітня, наділені такими відзнаками натури: залежністю, приземленістю, а також рішучістю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

Народжені 30 квітня перебувають під впливом свого знака зодіаку – Тельця. Астрологи, між собою, називають цей день – днем відповідальності. Ці люди дуже активні, природжені лідери, які прагнуть до того, щоб зайняти вигідне місце в соціальному середовищі.

Люди, народжені 30 квітня знак зодіаку Телець, здатні до того, щоб бути справжнім авторитетом, вони легко сходяться з людьми і мають створити командну, дружню атмосферу в будь-якому колективі. У цей період народжуються особливі, неординарні люди, які люблять робити все по-своєму і майже ніколи не шкодують про те, що зробили. Їх ніхто не може переконати, вони настільки впевнені в собі і вперті, що будуть робити лише те, що планували, навіть якщо це призведе до краху. Але на те вони й відважні – не бояться йти на ризик і ніколи не зупиняються на півдорозі, адже попереду може статися багато цікавого.

Також люди, народжені 30 квітня під знаком зодіаку Тельця, часто бувають дуже дратівливими і образливими, тому їм потрібно постійно працювати над собою, над своїми почуттями, щоб навчитися стримуватися і дати собі можливість приймати все спокійно і без зайвої суєти. Але при цьому допоможе правильне виховання: якщо дитини, народженої 30 квітня знак зодіаку Телець, виховувати в атмосфері любові і розуміння він чи вона зрозуміє, що це норма і не варто зриватися на оточуючих і показувати своє невдоволення, оскільки все можна вирішити мирно і без суперечок. Потрібно прищеплювати дитині знання того, що потрібно цінувати добре і щире ставлення до себе, і тоді його життя, вже доросле життя, стане набагато легше і щасливіше.

Для людей, народжених 30 квітня знак зодіаку Телець, велику роль відіграє самореалізація і найкраще вони зможуть реалізувати себе на ролі керівника або директора, де Тельці зможуть проявити себе як відповідальні і чесні співробітники. Будучи цілком суворими до своїх підлеглих, вони будуть з успішністю контролювати їх роботу, і також відмінно виконувати свою. Здавалося б, що вони черстві і неймовірно серйозні, але за цією маскою ховається тонка душевна організація, людина, яка потребує розуміння, схвалення, повагу й турботу. Але вони здатні тверезо оцінити себе, виділити свої недоліки і переваги, тому не слід вважати, що вони сліпо довіряють своєму досвіду і зовсім не беруть до уваги слова інших людей.

Будучи такими суворими і справедливими, люди, народжені 30 квітня, вже ставши батьками, все ж піддаються примх власних дітей. Тельці люблять надмірно опікувати дітей, охоплюють їх своєю любов’ю цілком і повністю, але потрібно розуміти, що гіперопіка теж недобре і слід контролювати своє ставлення до дитини – як би ви його не любили, але це тільки зіпсує його. Тому стає ясним, що вся та любов і ніжність, яку вони не виявляють до навколишніх, вони цілком направляють на своїх дітей, для яких вони, в більшості випадків, – найкращі батьки на світі.

Любов і Сумісність

Ви — чуттєвий, захоплений і романтичний партнер, однак занадто тісний союз може породити у вас деяка напруга. Ви прагнете до любові і надійності тривалих відносин, але при цьому бажаєте свободи для реалізації особистих планів і амбіцій.

Кращі спілки у Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Кар’єра у народжених в останній день квітня завжди складає яскраво, найчастіше вони стають начальниками і одного разу залишають роботу заради сім’ї. Але до того вони дуже відповідальні працівники, для яких велике значення має колектив, в якому вони знаходяться. Вони досить суворі, люблять діяти за правилами і інструкціями, не люблять давати послаблення, навіть по-людськи м’яко і тепло ведуть себе тільки якщо це не вплине негативно на роботу. З них виходять хороші керівники середньої і вищої ланки, які багато вимагають і від підлеглих, і від самих себе. Борг для них – далеко не пусте слово. Вони ненавидять сумніви в правильності слів і дій керівництва, але буває, що про себе все ж сумніваються і дуже мучаться від цих думок.

Головне для них на цьому етапі: знайти в собі сміливість, щоб самим собі ж зізнатися в тому, що вони бачать ситуацію по-іншому. На цьому етапі народжені 30 квітня завжди відчувають себе безпорадними і вкрай невпевнено, але ті з них, хто зможе розібратися, що саме їм не подобається і навіть зробити раціональне пропозицію керівництву про можливі зміни, коли це доречно, звичайно, — ті неодмінно прискорять своє просування вгору по кар’єрних сходах. Підлеглі їх завжди поважають і люблять. З колегами вони теж майже завжди дружать. Ці люди не звертають увагу тільки на негідників, до всіх інших вони завжди уважні і дружньо співчутливі.

Строгі і стримані Тельці, вони здатні на прояв по-справжньому ніжних і добрих почуттів по відношенню до своїх домашніх, особливо дітям. Вони потребують любові близьких, у їх підтримці і розумінні. Ці люди цінують у тому числі і турботу про них, хоча обмежувати свою свободу не дозволять нікому. Не дозволять вони і порушувати своє спокій, коли вони усамітнилися, – для роздумів або для роботи. Діти часто керують народженими 30 квітня і ті слухняно виконують усі їхні забаганки і капризи. З особливим трепетом ці люди ставляться до дітей протилежної статі, їм не можуть відмовити взагалі ні в чому.

Якщо Ви сперечаєтеся з народженим 30 квітня, не варто занадто сильно тиснути. Тільця Ви все одно не переупрямите, а от викликати його гнів цілком можете. На агресію і спроби тиску ці люди реагують так, ніби навколо них почалися бойові дії, тоді пощади не чекайте. А ось тонкість і розум вони завжди оцінять по достоїнству, перед цими якостями вони навіть здатні щиро схилятися, навіть якщо їх опонент використовує свій розум проти народжених 30 квітня.

Здоров’я і Хвороби

Найбільшу небезпеку для народжених 30 квітня представляє той факт, що вони ні в чому міри не знають: ні в їжі, ні в плотських утіхах, ні у вживанні спиртного, ні відпочинку. Також цим людям треба стежити за тим, щоб їх незалежність залишилася непохитною, інакше вони можуть впасти в депресію, захворіти виразкою шлунково-кишкового тракту або навіть онкологію – настільки ці люди погано переносять залежне становище. Тому якщо життя поставила їх в це положення, їм обов’язково треба відвідувати психолога або психотерапевта.

Навіть у фізичних вправах ці люди часто не знають міри. Так, вони можуть зайнятися спортом заради підтримки фізичної форми і гарного самопочуття, захопитися ним, в результаті постраждає їх професійна діяльність, так як вони почнуть віддавати спорту весь свій вільний час. Що стосується раціону, то народженим 30 квітня варто менше їсти м’ясо і важку їжу, обмежити споживання мучного та солодкого і звернути увагу на свіжі салати з овочів і фруктів, які найбільше корисні для їх здоров’я. Обов’язково їм потрібно пам’ятати про міру і постійно себе обсмикувати.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, що володіють незалежним, суперечливим характером. Вони можуть бути різання і агресивні, вперті. Вібрації цього дня такі, що умови життя народженого в цей день людини залежать від того, в якій обстановці він виховувався в дитинстві. Але людина може багато чого виправити, і якщо він вибере шлях вдосконалення і розвитку, то зможе створити для себе найкращі умови, де будуть панувати гармонія і радість.

Народженим в останній день квітня потрібно намагатися тримати у вузді свої властолюбні тиранские замашки. Надто вже вони люблять самі тиснути на інших людей, неважливо, вербально, за допомогою словесного навіювання, або мовчки. Часто також буває, що дівчата, які народилися 30 квітня, слідуючи суспільним стереотипам, з легкістю віддають лідерство в сім’ї чоловікові, але потім самі ж дуже страждають від цього, зляться, дратуються, «пиляють» дружина.

Тому перед тим, як делегувати владу, варто як слід подумати над необхідністю цього кроку. Народилися 30 квітня завжди прагнуть оберігати і піклуватися, ці свої прагнення вони переносять в першу чергу на своїх дітей. Однак тут важливо не перестаратися, інакше постійною увагою можна дуже сильно розпестити дітей і зіпсувати їх характер.


Залишити відгук