День Народження 3 Квітня: Знак Зодіаку — Овен

Яскраві, чарівні Овни, що народилися в цей день, мають універсальної привабливістю, завдяки якій їм ради скрізь, де б вони не з’явилися. Ваш юний вигляд і кипуча енергія поширюють навколо неймовірний оптимізм. Прекрасний співрозмовник, ви не відчуваєте браку друзів і шанувальників. Ви любите людей, насолоджуєтеся спілкуванням на вечірках і світських раутах, але при цьому цінуєте свою свободу і незалежність. Ви завжди йдете кудись або звідкись, захоплюючись новим і яскравим, не боїтеся ризикувати, вважаючи, що обставини працюють на вас, і рідко помиляються.

Проблеми здоров’я у людей, народжених 3 квітня, виникають на грунті їх надмірної уваги до потреб оточуючих. У цьому сенсі їм варто частіше нагадувати про те, що, втративши здоров’я, вони вже не будуть корисні тим, про кого так дбають. Від природи ці люди сильні і витривалі, як коні. Проблеми зі здоров’ям виникають вже після довгих років неуваги до власного фізичного стану. Хороший апетит — незмінний супутник здоров’я, але народжені 3 квітня схильні до переїдання, а тому необхідно стежити за вагою і регулювати його фізичними вправами і знежиреної дієти. Головні болі і нервові розлади краще всього знімати перебуванням на свіжому повітрі або подорожами, організацію яких слід покласти на інших.

Народжені 3 квітня одержимі бажанням стати незамінними в цьому житті. Цілком природно, що їм вдається опинитися в центрі подій — чи то в силу свого таланту, багатих знань або ж кмітливості. Вищим пріоритетом для цих людей стає контроль за тим, що відбувається — як на службі, так і в побуті. Керувати процесом вони воліють без зайвої балаканини, чітко і зрозуміло висловлюючи свою волю і очікуючи від оточуючих повної уваги. Народжені 3 квітня не виносять, коли їх ігнорують. І все-таки вони позбавлені диктаторських замашок, а переваги над іншими домагаються своєю природністю.

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку зарахований до знакам Вогню, які відрізняються наступними якостями: прямолінійність, безстрашність, потреба відстоювати себе в житті.

Планета Управитель: Марс. Його «дари» Овну — запас енергії, а також честолюбство. Ця планета — головний покровитель для медпрацівників, викладачів, чиновників, акторів. Планета у вигнанні – Венера. Відповідальна за різкість і прямоту.

3 квітня народжуються дуже харизматичні Овни, що викликають симпатії оточуючих. Вони діяльні, активні, завжди оптимістичні, що теж приваблює до них людей. Народилися 3 квітня – чудові оратори, чудово володіють словом, тому у них завжди багато шанувальників. Вони волелюбні, люблять світське життя, багато часу проводять на різноманітних зустрічах та прийомах, насолоджуючись настільки найціннішою ними спілкуванням. Ці люди вірять в те, що удача була на їхньому боці, вони самовпевнені, не бояться ризикувати, постійно захоплені чимось, кудись поспішають, ніколи не сидять без діла.

Народжені 3 квітня наділені сильним інтуїтивним розумінням людської натури, особливо в тому, що стосується базису. Хоча часом вони схильні до надмірного спрощення проблеми, в кінцевому підсумку їм вдалося докопатися до самої її суті. Трапляється, що надмірна відкритість і різкість у судженнях заганяють їх в тупикові ситуації. Але, як правило, душевні якості цих людей високо цінуються оточуючими, а їх присутність виявляється незамінним в моменти небезпеки або крайньої необхідності.

Народжені 3 квітня цілком здатні діяти незалежно, але на практиці виходить, що найбільш енергійно вони функціонують в колективі (причому зовсім не обов’язково, щоб їх зусилля були визнані і високо оцінені). Народжені в цей день володіють унікальним даром зв’язати в єдине ціле абсолютно розрізнені і, здавалося б, несумісні елементи. Однак вони схильні оточувати себе фаворитами і тим самим створюють зайві труднощі і самим собі, і оточуючим.

Народжені 3 квітня, як правило, добродушні, але найчастіше їх критикують за надмірну наївність. До речі, в цих людях дивним чином поєднуються дитинство і зрілість, легковажність і реалізм, егоїстичність і відповідальність. Їм трапляється жорстоко помилятися в своїх думках — найчастіше з-за сліпе слідування своїй системі цінностей, — але, оскільки в їх діях немає злого умислу, їх легко прощають і друзі, і близькі, і шанувальники. Мабуть, самим серйозним випробуванням для народжених 3 квітня може стати спроба протистояти спокусі грати в життя лише одну роль, яка прирікає їх на застійне існування. Вони повинні стежити за тим, щоб високе становище, займане ними в той чи інший момент, не стало бар’єром на шляху до подальшого вдосконалення. У цьому сенсі дуже важливо навчитися говорити «ні» людям і проектів, відволікаючим увагу або надто настирливим, та розвивати в собі незалежність, необхідну для пошуку нових напрямків своєї еволюції.

Чоловік Овен — народився 3 Квітня

Чоловіки, народжені 3 квітня, можуть похвалитися такими характеристиками: конкурентоспроможністю, амбітністю, відданістю, стрімкістю. Чоловік-Овен – яскравий, харизматичний, активний і самовпевнений, відрізняється неабияким темпераментом і постійно знаходиться в полоні планів і ідей.

Жінка Овен — народилася 3 Квітня

Жінки, які відзначають день народження 3 квітня, вирізняються особливими якостями: відвагою, благородством, спонтанністю. Жінка-Овен завжди знаходиться в русі, займаючись тисячею справ одночасно. Будучи волелюбним знаком, у представників протилежної статі вона цінує незалежність і гордість.

Народжені 3 квітня знак зодіаку Овен, яскраві і сильні особистості, які усвідомлюють, що їх місія – великі звершення. Вони прагнуть стати незамінними, принести користь не тільки собі, але й іншим. Тому не дивно, що вони з легкістю стають лідерами, опиняються в центрі загальної уваги, завдяки своїм талантам, знанням і здібностям. В силу свого вольового і владного характеру ці люди завжди прагнуть контролювати події, як на роботі, так і вдома.

Овни, народжені 3 квітня знак зодіаку Овен, володіють дивовижною інтуїцією, завдяки чому вони здатні до глибокого розуміння людської натури і можуть відчувати, що ховається за тими чи іншими вчинками оточуючих. Іноді вони схильні до спрощення явища через категоричності характеру, але з часом все одно докопується до самої суті. Буває так, що зайва різкість у судженнях заганяє цих Баранів в глухий кут, ставить в незручні ситуації. Але прекрасні душевні якості цих людей незмінно викликають повагу в оточуючих, а їх присутність просто необхідно в самі важкі життєві моменти.

Народжені 3 квітня знак зодіаку Овен, цілком здатні до незалежних дій, вони дуже самостійні і самодостатні. Але нерідко їх кращі якості повною мірою проявляються саме в колективі, коли необхідно приймати рішення і діяти разом. Народжені 3 квітня знак зодіаку Овен, дуже щирі і добрі люди. У них самим незбагненним чином поєднуються суперечливі якості: реалізм і наївність, зрілість і дитячість, відповідальність за інших і егоїзм. Іноді вони можуть глибоко помилятися, сліпо слідуючи своїм цінностям і переконанням. Але в їх діях немає ніякого підступу і злого умислу, тому близькі люди з легкістю їх прощають.

Найважче випробування в житті цих людей – необхідність змінити роль, яку вони завжди грали, щоб привнести щось нове в одноманітне і нудне життя. Займане ними високе положення в суспільстві може стати серйозною перешкодою на шляху до змін і саморозвитку. Тому дуже важливо навчитися відступати від непотрібних, зайвих проектів у пошуках того, що стане поштовхом до нових звершень і підкорення чергової вершини. При цьому необхідно навчитися говорити рішуче «ні» людям, які проявляють надмірну настирливість і відволікають вас від ваших планів. Розвивайте в собі схильність до самостійного пошуку нових шляхів розвитку і самовдосконалення.

Що можна порадити народженим 3 квітня знак зодіаку Овен? Приділяйте особливу увагу своєму душевному рівновазі, намагайтеся відкрити в собі нові таланти, розвивайтеся, не боячись змін. Також вам необхідно побороти в собі бажання постійно контролювати оточуючих, навчитеся іноді відступати в тінь, щоб близькі могли самі вирішити свої проблеми. При цьому усвідомлювати і цінуєте свою внутрішню силу, завжди направляючи її в потрібне русло.

Любов і Сумісність

В близьких відносинах ви — пристрасний, прямий і щирий, легко закохуєтеся і легко кидаєте. Так як ви віддаєте перевагу різноманітність і яскраві враження надійного сімейного союзу, то подружня вірність не входить в список ваших чеснот.

Сприятливі перспективи у відносинах у Овнів з Близнюками, які також є невтомними новаторами. Яскравий і імпульсивний Стрілець – і зовсім ідеальний партнер для Овна. Багато спільного у Овна з незалежними Водоліями. Один з найбільш вдалих спілок складеться з антагоністом – Рибами, які з радістю віддадуть Овну лідерство, зачаровуючи своєю загадковістю і інакомисленням, але тут слід зменшити запал щоб не образити партнера.

Романи з представником свого знака можливі, але тут пальма першості буде у жінки-Овна, що призведе до дисгармонії – чоловік-Овен не готовий довгий час бути веденим. Найневдаліші спілки у Овнів складаються з практичними представниками земних знаків – Козерогом, Тельцем і Вагами, які здадуться Овну занадто нудними, а також Левом, в боротьбі за лідерство з яким ідуть одні протиріччя.

Робота і Кар’єра

Народилися 3 квітня прагнуть контролювати всі – як на роботі, так і вдома. Вони обожнюють події, дії і намагаються опинитися в їх епіцентрі завжди. Ці люди намагаються стати незамінними для людей, так і для процесу, дії, нарешті, в роботі. Народилися 3 квітня дуже погано переносять, коли на них не звертають уваги. З них виходять непогані начальники, керують вони чітко, коротко, по суті, без зайвих слів, чекаючи, що їх будуть уважно вислуховувати. Вони рідко стають тиранами, залишаючись навіть у кріслі керівника живими і природними за стилем своєї поведінки. В цьому секрет їх частого переваги над іншими.

Народилися 3 квітня частенько володіють талантом бачити людей, що називається, наскрізь, підсвідомо розбираючись в мотивах їхньої поведінки. Щоправда, на цьому шляху у них є небезпека занадто спрощувати складне. Буває, вони показують надмірну відвертість або навіть різкість оцінки, ніж можуть образити когось, але в складні моменти без цих сильних людей просто не обійтися. Ці люди можуть працювати і самостійно, але краще і швидше всього вони мобілізують свої сили саме в команді, причому й у вороже до них налаштованої в тому числі. Вони вміють пов’язувати в одне ціле розрізнені деталі і фрагменти, відразу вловлюючи їх загальну суть. Їх слабкість на роботі проявляється в тому, що вони схильні заводити собі улюбленців, що дуже ускладнює робочий процес.

Здоров’я і Хвороби

Народжені 3 квітня дуже дбають про здоров’я і стан оточуючих, але абсолютно ігнорують власні хвороби. Дуже довгий час їм це сходить з рук, так як від природи у них міцне здоров’я. Але рано чи пізно вік дає про себе знати. Цим людям потрібно думати про те, що, якщо вони позбудуться здоров’я, вони не зможуть піклуватися про дорогих їм людей, тому звертати увагу на свої недуги треба з самої юності.

Народилися 3 квітня не страждають відсутністю апетиту, часто переїдають і повніють. Тому їм особливо важливі регулярні фізичні навантаження і дотримання дієти з невеликою кількістю жирів. Мігрень і нервові зриви – найчастіші захворювання цих людей, їх варто лікувати відпочинком на свіжому повітрі, подорожами, але тільки потрібно позбавити себе від вимагають великих енерговитрат продумування і підготовки поїздок.

Доля і Удача

В цей день народжуються сильні особистості, які мають неординарними здібностями і можливостями. Їм підвладне багато, вони багато чого можуть. Це природжені лідери, люди, які можуть залишити слід у цьому світі. У них впливові друзі і не менш впливові суперники і вороги. В їх житті є все: багатство, достаток, розкіш, перешкоди і труднощі. Вони стоять біля керма влади, змінюючи закони і створюючи їх. Але з тих, кому багато дано, і питається строго. Якщо людина буде витрачати даремно свої здібності, життя його буде безрадісна, непередбачувана. Він упустить багато можливості, ставши безвольною, безхарактерній і безликої особистістю.

Народилися 3 квітня часто примиряють у собі безліч протиріч. Це деяка наївність молодості і мудрість зрілості, егоїзм і тривоги за інших, легковажність і серйозність. Їхні помилки легко прощаються, бо дуже рідко ці люди бувають злі по натурі. Помилки вони роблять найчастіше через недолугості своїх принципів і правил, які не дозволяють належним чином розібратися в ситуації чи людині. Їм потрібно навчитися не сліпо слідувати кодексу, а частіше згадувати про індивідуальний підхід, який незамінний, якщо працюєш з людьми.

Ще одна небезпека, яка підстерігає цих людей, — це переоцінка їх високої посади. Часто, домігшись бажаного успіху, вони відмовляються рухатися далі, таким чином обмежуючи себе в розвитку. У них дуже сильно спокуса зупинитися на одній ролі, а це в чомусь обмежує їх і не дає повністю розкритися іншим сторонам їх особистості. Народжені 3 квітня не повинні забувати про своєї незалежності і самостійності, про те, що цікаво і потрібно саме їм. Їм потрібно навчитися твердо говорити «ні» занадто нав’язливим товаришів по службі, які намагаються нав’язати їм щось нецікаве або непотрібне.


Залишити відгук