День Народження 29 Квітня: Знак Зодіаку — Телець

Народжені в цей день твердо переконані в міцності і надійності матеріального світу. Холоднокровний, поглинений практичними реаліями життя, ви готові до будь-яких її несподіванок. Накопичення грошей і власності — випробуваний спосіб захистити себе від життєвих проблем. Ви проявляєте неймовірну наполегливість у переслідуванні своїх цілей і тим не менш рідко робите перший крок, вважаючи за краще чекати, поки трапиться щаслива нагода. Оскільки вашої керуючої планетою є щаслива Венера, в кінцевому рахунку вам щастить.

Як правило, народжені 29 квітня слідують віянням часу і відображають тенденції, переважаючі в суспільстві. Сьогодні, коли весь світ переймається здоровим способом життя, вони із задоволенням займаються фізичними вправами і дотримуються розумної дієти. Особливу делікатність вони виявляють щодо власного голосу, і отже, їх хвилює стан горла і зв’язок. Народжені 29 квітня схильні вживати борошняну їжу і зернові, а також «земні» коренеплоди (картопля, тушковані овочі та інше), шановані усіма Тілами. Але потреба в такій їжі слід стримати. Піддані впливу Місяця, народжені у двадцять дев’ятий день місяця можуть відчувати гормональні розлади, а тому не варто нехтувати профілактикою цієї життєво важливої системи.

Народжені 29 квітня чітко уявляють, яке враження вони справляють на оточуючих, немов постійно носять з собою дзеркало і періодично заглядають у нього. Зрозуміло, при першому знайомстві з людьми вони намагаються подати себе з найбільшою вигодою. Народжені 29 квітня високо цінують добру думку про себе. Це зовсім не означає, що вони не впевнені в собі, — як правило, вони гранично ясно усвідомлюють, хто вони в цьому світі і як вести себе в тій чи іншій ситуації.

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку зарахований до земним знакам, які виділяються спокоєм, витривалістю, реалізмом, ніжністю.

Планета Управитель: Венера. Зумовлює відчуття краси, а також уміння поводитися з грошима. Венера — покровитель для представників богеми, живописців і людей, які працюють з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Відповідає за невміння мислити масштабно і бути щедрим.

29 квітня народжуються спокійні і впевнені в собі і в світі матеріалісти-Тельці. Вони живуть земним життям, до якої відмінно підготовлені. Неприємних сюрпризів для них не буває, вони до всього готові. Ці люди вважають за краще убезпечити себе, накопичивши велику кількість грошей і матеріальних цінностей. Однак вони рідко виявляють активну ініціативу, вважаючи за краще вичікувати вдалий шанс. При цьому від своєї мети вони не відступлять, наполегливо рік за роком чекаючи удачі і рухаючись в одному напрямку, виявляючи цим знамените впертість Тельців. Тим не менше ці люди зазвичай досягають успіху, їм щастить.

Завдяки неперевершеному таланту перевтілення їм завжди вдається домогтися прихильності з боку оточуючих і постати перед ними в бажаному образі. Однак не можна сказати, що вони діють незмінно безпрограшно, невдачі трапляються навіть у таких щасливчиків, завжди викликаючи дискомфорт. В основі абсолютної більшості їх вчинків лежить, швидше, не бажання лідирувати, а прагнення закріпитися в тій чи іншій ролі, знайти стабільне положення в суспільстві. Відповідно, будь-які зміни у власному іміджі сприймаються ними вкрай болісно, так і оточуючим часом буває важко сприймати їх новий образ. Періодично у народжених 29 квітня може виникнути відчуття, ніби вони стали заручниками особистої передбачуваності, їм хочеться ризикнути, відважитися на спонтанний вчинок, але щось в них самих перешкоджає цьому.

Народжені 29 квітня — люди надзвичайно надійні і відповідальні. Втім, іноді це стає обтяжливим для них, особливо якщо виникає бажання пограти або здійснювати невинні дурниці. Саме в такі хвилини вони можуть побути у власній личині, скинувши окови набридлого іміджу. Друзям і рідним, які спокійно розділяють з ними рідкісні моменти перевтілення, народжені 29 квітня щиро вдячні. Буває, що тільки одна людина здатна виявитися дійсно чуйним до несподіваного зміни образу, і його відхід завжди сприймається народженими 29 квітня вкрай болісно.

Народжені 29 квітня вельми педантичні щодо вбрання, манер, постави і навіть тембру голосу, вивіреного до останньої ноти. Крім того, вони дуже прискіпливі до іміджу оточуючих. Найбільш екстравагантні особистості тих, хто народився 29 квітня, іноді підносять себе як абсолютно індиферентних до зовнішнього вигляду і можуть з’являтися на людях в старій, пошарпаному одязі, розігруючи повну невимушеність. Якщо ж народжені 29 квітня мріють про славу і розкоші, вони, як правило, намагаються представити себе могутньою персоною. Однак якщо особисте щастя превалює над амбіціями, у їхньому іміджі присутня набагато більше щирості. Як би те ні було, народженим в цей день слід ретельно обміркувати життєві пріоритети, з тим щоб в гонитві за сумнівними дивідендами не розгубити особисту індивідуальність.

Чоловік Телець — народився 29 Квітня

Чоловіки, які народилися 29 квітня, можуть похвалитися наступними відмінними рисами: лояльністю, реалістичністю, працьовитістю. В чоловікові-Тільце немає потужної енергії, він не фонтанує ідеями, дещо ледачий і пасивний, однак він здатний забезпечити матеріальний комфорт, взяти на себе всі турботи про сім’ю і коханій жінці, стати надійним тилом і партнером.

Жінка Телець — народилася 29 Квітня

Жінки, народжені 29 квітня, наділені такими якостями: лояльністю, жіночністю, а також рішучістю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

Тельці, особливо даної декади, дуже схильні думку оточуючого їх суспільства. Для них немає нічого страшнішого, ніж громадський осуд. У той же час, вони часто ведуть себе так, що викликають у людей негатив до себе. Але це швидше не від злобного і шкідливого характеру, а від невміння правильно висловити свої думки. Їх почуття гумору не завжди збігається з оточуючими, тому іноді жарт, яка здається їм іскрометною, для співрозмовника буває навіть образливою.

Незважаючи на це, народженим 29 квітня знак зодіаку Телець, все ж вдається реабілітуватися в очах інших з допомогою свій природної привабливості. В основному, тельці можуть подобатися. Дуже часто серед них зустрічаються ловеласи і спокусниці. Чоловіки до кінця своїх днів можуть бігати за чужими спідницями. Як правило, це трапляється із — за їх залежності від суспільства. Одружуються тельці і виходять заміж у ранньому віці, тому що з дитинства мають чітке уявлення про те, як має правильно виглядати життя. І дуже часто це відбувається не по любові. Звідси й інші проблеми.

Вони підбирають супутників так, щоб ті в суспільстві мали максимально гідний статус, а про те, чого ж хочеться по-справжньому, телець часто забуває. Деколи, його тягне вийти зі звичного кола дозволеного і пуститися у всі тяжкі. У таких випадках народжені 29 квітня знак зодіаку Телець, можуть витратити всі накопичення, робити необдумані і, часом, кримінальні вчинки. Але через час розум бере верх, і телець починає загладжувати все те, що вчинив. На щастя, людям, народженим 29 квітня знак зодіаку Телець, надзвичайно щастить, тому важкі наслідки їх проносять. Тельцям необхідно задуматися, що не варто так вже сильно слухати оточуючих. Насамперед, необхідно залишатися самими собою. Тоді буде гармонія душі і хороше здоров’я.

до Речі, про здоров’я, всі проблеми саме від нервів, від невисловлених емоцій. Від того, що народжені 29 квітня завжди заганяють всі свої труднощі всередину, які виходять у вигляді неврозів, інсультів, проблем з хребтом і шлунком. Нервова система — ось їх хворе місце. Що стосується роботи і кар’єри, тут їх завзятості варто позаздрити. Народжені 29 квітня знак зодіаку Телець, неймовірно старанні та відповідальні. Якщо телець вам щось обіцяє, то неодмінно виконає. Їм можна довіряти. Вони швидко вчаться і запам’ятовують все нальоту. Народжені в цей день бувають хорошими друзями, які завжди прийдуть на допомогу і виручать за першою вимогою. Часто друзі стають для них важливіший сім’ї, тому що тельці не можуть відмовити в допомозі. Якщо ж таке відбувається, тельці відчувають муки совісті, висловлюючи свій гнів на самих близьких і рідних. Істинне їх обличчя знає мало хто, навіть друзі.

В одязі люди, народжені 29 квітня знак зодіаку Телець, так само намагаються пустити пил в очі, вбираючись за останньою модою. Але можуть наплювати на умовності, якщо помітять, що поруч ті, хто їх не засуджує. Тельцям буває неймовірно важко виглядати одним чином, а в душі бути зовсім іншими. Найчастіше це призводить до внутрішнього конфлікту, але якщо все ж таки знаходиться людина, яка зможе любити тільця і бачити, який він є насправді, вірніше одного просто не знайти.

Любов і Сумісність

У любові ви романтичні, пристрасні й чуттєві. Вам може знадобитися час, щоб зв’язати з кимось своє життя, але якщо вибір зроблено, ви рідко передумываете і, взявши на себе зобов’язання, ні за яких обставин не порушувати їх.

Кращі спілки у Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Несвідомо народжені 29 квітня намагаються вести себе так, щоб як можна більше сподобатися співрозмовнику. Вони дуже залежні від думки, що про них складається, і не можуть зважитися його зламати, навіть якщо хочуть цього. Взагалі вони не люблять змін, зміни асоціюються для них з чимось максимально некомфортним і незручним. Тому вони прагнуть підтримувати свій імідж таким, яким він одного разу склався. Думка оточуючих про їх особи дуже важливо цим людям. Головний орієнтир, якому вони слідують, — це стабільність і непорушність.

Не до лідерства вони прагнуть, не до таємної влади над людьми, а до незмінності, в якій бачать спокій і комфорт. Зміни для них завжди болючі і неприємні. Все життя народжені 29 квітня шукають того людини або, якщо пощастить, тих людей, перед якими вони зможуть без страху зняти маску, подуріти, постати такими, які вони в глибині душі, без обмежених кайданів іміджу. Від цих людей народжені 29 квітня дуже залежать, і розставання з ними буде для Тельців великим ударом. Імідж не дає їм здійснювати дурості навіть тоді, коли це доречно і коли їм би хотілося розслабитися. Виходить, що ці люди є заручниками свого образу і думки людей про них. В цілому в роботі вони вкрай відповідальні, на них можна покластися і їм можна довіряти, не підведуть.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 29 квітня зазвичай слідують моді в питаннях здоров’я. Оскільки зараз здоровий спосіб життя в деяких сенсі модний і є ознакою розумної, мислячої людини, то вони дотримуються цього образу і займаються своїм здоров’ям і фізичним станом. Особливо трепетно ці люди піклуються про своє горлі і голосі.

Як і інші Тельці, які народилися 29 квітня люблять здобне, борошняне і зернові культури, а також картопля, тушковані овочі і різноманітні коренеплоди. Однак не варто перестаратися в споживанні улюбленої їжі. Вразливе місце організму народилися 29 квітня – це гормональний баланс організму, тому їм варто час від часу проходити профілактичні огляди у ендокринолога.

Доля і Удача

В цей день народжуються добродушні, сміливі, енергійні люди, що володіють сильною волею, веселою вдачею. Це пестуни долі. Прекрасні організатори, керівники, вони володіють сильною інтуїцією. Передбачаючи події, вони завжди чітко і вірно прораховують на багато кроків вперед. Вони щасливі в справах, у всіх сферах життя їм щастить. Їм необхідно бути менш довірливими, проявляти обережність у відносинах з діловими партнерами, діючи за принципом: довіряй, але перевіряй. Якщо вони врахують це правило, їх життя буде безхмарним.

Для народжених 29 квітня дуже гостро стоїть питання їх пріоритетів і переваг, питання системи цінностей. Імідж для них означає колосально багато, вони зазвичай ретельно стежать за своїм одягом, зовнішністю, зачіскою, часто засуджують тих, хто, подібно їм, не приділяє великої уваги зовнішньому вигляду, вміння себе тримати, навіть жестів і постави. Втім, серед цих людей зустрічаються люди, які люблять епатаж і навмисно з’являються в старій, подертій одежині, щоб привернути увагу і стати відомими.

Народженим 29 квітня треба стежити за тим, що їх імідж завжди був продовженням їх самих, щоб їм було природно під цією маскою. Не варто придумувати собі образ, який Вам потім було б важко носити, не знімаючи. При продумуванні свого образу варто звернути увагу не на амбіції чи моду, а особисті смаки. Їм потрібно завжди пам’ятати про свою індивідуальність, всіляко підкреслювати її і берегти, щоб не перетворити в безликого людини-маску, за якою немає нічого, крім порожнечі.


Залишити відгук