День Народження 28 Квітня: Знак Зодіаку — Телець

Спокійний характер Тельців, які відзначають свій день народження 28 квітня, приховує під собою неймовірні амбіції. Як і більшості представників цього знаку, вам потрібні опора і почуття надійності, проте ваша невгамовна природа вимагає змін і яскравих вражень. Ви обожнюєте експериментувати та досліджувати досі незаймані території. Головним завданням для вас є набути вміння поєднувати дух авантюризму з внутрішньої практичністю вашого знаку Зодіаку.

Як правило, народжені 28 квітня наділені міцною конституцією, тим не менш вони можуть бути схильні до хвороб серця, гіпертонії. До вразливих органів також можна віднести залози — зокрема, щитовидну. Все, що потрібно від народжених 28 квітня — це не стримувати свою енергію, оскільки небезпека для здоров’я виникає саме на грунті пригнічення емоцій. Крайній приносить шкоду переїдання, ось чому народженим 28 квітня слід дисциплінувати себе і не піддаватися спокусам. У вищій ступеня вітається захоплення спортом.

Народжені 28 квітня заявляють про себе голосно, якщо не сказати нав’язливо. Вкрай рішучі особистості, вони, раз визначивши для себе мета, вже ні за що не відступають. Відважно протистоячи всім негараздам, долаючи всі можливі перешкоди, змітаючи натиск будь-яких опонентів — навіть самих серйозних, — вони неухильно просуваються вперед. Ними рухає непереборне бажання продемонструвати свою життєву позицію, та не так-то легко змусити їх відмовитися від своїх ідеалів. Будучи вельми досвідченими політиками й дипломатами у повсякденному житті, вони часом справляють враження людей розважливих і навіть згідливих. Однак, в процесі спілкування з ними стає гранично ясно, що єдиний компроміс, на який вони погоджуються, — це той, який буде повністю влаштовувати тільки їх самих. Вони охоче роздають обіцянки, але пізніше інтерпретує їх по-своєму, а можуть і зовсім відмовитися від виконання узятих на себе зобов’язань.

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків Землі, які сильні грунтовністю, ніжністю, любов’ю до природи і красою, надійністю.

Планета Управитель: Венера. Відповідає за вміння поводитися з грошима, а також почуття краси. Вплив Венери ідеально для представників богеми, живописців і людей, які працюють з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Відповідає за невміння мислити масштабно і ділитися.

Зовнішній спокій народилися 28 квітня Тельців – зовсім не те, чим воно здається, тому що приховує під собою дуже і дуже великі амбіції. Цим людям постійно потрібна зміна яскравих вражень, що не дуже властиве Тельцю. Звичайно, надійність і тверда опора їм теж потрібна, і в цьому вони схожі на інших представників цього знака Зодіаку. Не по-тельцовски народжені 28 квітня обожнюють експерименти і все нове. Їм потрібно навчитися примиряти в собі свою тягу до пригод з практичністю Тільця.

Народжені 28 квітня володіють унікальною здатністю вичікувати, і найчастіше саме внаслідок такої тактики у їх опонентів уривається терпець. Народжені 28 квітня приділяють велику увагу своєму зовнішньому вигляду і з особливою ретельністю підбирають гардероб — немов інстинктивно розуміють, що перше враження — найбільш стійка. У продовження цієї думки можна підкреслити, що ці люди ніколи не упускають сприятливих шансів, преподносімих життям. Жінки, народжені в цей день, — прекрасні господині, вміло організовують повсякденний побут своєї сім’ї. Вони приділяють першорядну увагу правильному харчуванню, розпорядку, чистоті.

Чоловіки-батьки встановлюють регламент сімейного життя і очікують беззаперечного підпорядкування. У цьому сенсі нелегко доводиться їх дітям, особливо якщо вони не успадковують батьківській твердості і впертості. Найбільш освічені особистості тих, хто народився 28 квітня, — прекрасні друзі, коханці і батьки, оскільки властива їм твердість обертається виключної відданістю і вірністю. Навіть наділені владою, вони користуються незмінною повагою, оскільки залишаються участливыми до долі своїх підлеглих. Вони не керують за допомогою залякування, а воліють розсудливий, проникливий підхід. Втім, натури менш розвинені похвалитися успіхами на цій ниві, на жаль, не можуть, виною тому — їх впертість і непоступливість.

Для народжених 28 квітня важливо не ставитися до себе надто серйозно. Діючи з позиції переваги, вони ризикують викликати антагонізм з боку оточуючих. Відстоювання інтересів знедолених принесе їм більше задоволення і заслужене визнання. Крім того, їм слід засвоїти, що надмірна опіка дітей, друзів і колег, коли ті вже навчилися діяти самостійно, — нікому не потрібний і зайвий баласт, що стримує просування вперед. Важливо вчасно зняти з себе тягар надмірної відповідальності — це допоможе народженим 28 квітня розвинути в собі психологічну об’єктивність, необхідну для періодичного розслаблення і безпристрасного спостереження за подіями на сцені життя.

Чоловік Телець — народився 28 Квітня

Чоловіки, c датою народження 28 квітня, володіють наступними особливостями: чесністю, надійністю, розсудливістю. В чоловікові-Тільце немає потужної енергії, він не фонтанує ідеями, дещо ледачий і пасивний, однак він здатний забезпечити матеріальний комфорт, взяти на себе всі турботи про сім’ю і коханій жінці, стати надійним тилом і партнером.

Жінка Телець — народилася 28 Квітня

Жінки, народжені 28 квітня, виділяються особливими відзнаками натури: приземленістю, вірністю, а також сміливістю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

Тим, хто народився 28 квітня випала нелегка доля. Вони змушені відпрацьовувати гріхи з минулого життя. Щоб вони стали щасливі, повинні очистити свою карму. Життя Тельцям, народженим 28 квітня, призначено непроста. Вона обіцяє бути яскравою і насиченою. Їх чекають злети і падіння. Ці люди повинні пройти багато випробувань. Доля пред’являє їм високі вимоги. Без подолання труднощів, вони не знайдуть радості в житті. Головне для людей, народжених 28 квітня знак зодіаку Телець, впевнено йти по життю і не впадати у відчай, якщо щось не виходить. Життя посилає тільки ті проблеми, з якими ви можете впоратися. Не сумуйте, життєві негаразди роблять вас сильнішими, загартовують характер. Радісне майбутнє не за горами, якщо ви не боїтеся труднощів і не тримати ні на кого зла.

Якщо іншим людям, народженим в інший день, що дається легко, то про тих, у кого День народження 28 квітня знак зодіаку Телець, цього не скажеш. Вони досягають успіху завдяки копіткій праці, посидючості і старанням. Ті, хто народився 28 квітня знак зодіаку Телець, намагаються всім довести, на що вони здатні. Якщо вони поставили собі за мету, то неодмінно доб’ються її, незважаючи на всі проблеми і неприємності. Їм важко відмовитися від своїх ідеалів, вони не будуть нікого слухати. Це норовливі і вперті особистості, їх важко переконати. Вони будуть доводити свою точку зору.

Про людей, народжених 28 квітня, складається враження, що вони поступливі і розсудливі. Насправді це не так. Для них єдино правильна думка – власне. Тельці не йдуть на компроміс і не змінюють рішень. Вони люблять обіцяти, але потім по-іншому інтерпретують свої зобов’язання і можуть від них відмовитися. Народилися 28 квітня вміють вичікувати потрібний момент. Ця тактика збиває з ніг опонентів, їх терпець уривається і вони здаються. Всі, хто народився 28 квітня знак зодіаку Телець, турбуються за своїм зовнішнім виглядом, стежать за останніми тенденціями моди. Для них дуже важливо підібрати речі, які сподобаються оточуючим. Вважають, що перше враження про них відіграє величезну роль. Вони ніколи не упустять шанс показати себе з кращого боку.

Якщо жінка народилася 28 квітня, вона чудова господиня. Вона з радістю займається домашніми турботами, стежить за порядком і чистотою, правильним харчуванням своєї сім’ї. З чоловіком, народженим 28 квітня, справи йдуть складніше. Вони можуть стати тиранами. Вони власники, вважають себе головними в сім’ї, встановлюють свої правила, за якими потрібно беззаперечно жити. Особливо важко доводиться дітям, якщо за характером вони м’які та лагідні.

Телята, народжені 28 квітня, відмінні друзі, партнери в сімейному житті, батьки. Вони вірні і віддані тим, кого люблять. У колективі ці люди користуються авторитетом. Вони відповідальні і дисципліновані. Якщо домагаються влади, то підлеглі ставляться до них з повагою. Вони не тиснуть на працівників, знаходять до них підхід, переживають за їхні долі. Незважаючи на важкі випробування долі, вони беруть від життя все. Зроблять все можливе, щоб досягти бажаного. Це максималісти.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви проявляєте чуттєвість і любите веселощі, демонструючи велику жагу до життя. З вами може виявитися важко, оскільки ви власник, але при цьому можете бути дуже турботливим і відданим партнером. Потреба у свободі робить вас не настільки залежними від близьких стосунків, як більшість інших Тельців.

Кращі спілки у Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

У роботі народилися 28 квітня неможливо не помітити, настільки вони яскраво і явно показують всім себе, підкреслюють власну персону. Вони рішучі і цілеспрямовані, не люблять здаватися або відступати, дуже вперті. Протистояння і підступи ворогів не лякають цих людей, вони вміють досягати бажаного. Свої слова і обіцянки вони трактують так, як їм зручно, йдуть на компроміси тільки на ті, які повністю їх влаштують, від своїх принципів не відмовляються ніколи і ні за що і відкрито демонструють іншим себе і свою точку зору.

При цьому народжені 28 квітня дуже хороші політики і дипломати, вони чудово вміють створювати видимість своєї готовності йти на поступки і своїй гнучкості, чого насправді не відповідають. Ці люди чудово вміють чекати, доводячи до сказу своїх конкурентів. Свого іміджу, своєму одязі вони приділяють дуже велику увагу, так як розуміють всю важливість зустрічі «по одежинці» та першого враження. Жодного вдалого шансу вони не упустять. З дівчат, народжених 28 квітня, ідеальні дружини і домогосподарки, у яких вдома завжди чисто, сім’я живе суворого режиму та у відповідності зі здоровим способом життя.

Чоловіки, які народилися 28 квітня, завжди стають головою сім’ї і не терплять будь-які суперечки більший. Їх дітям не позаздриш, особливо якщо вони не успадкують батьківській твердості. Найбільш розвинені з цих людей перетворюють свою твердість і жорсткість в залізну відданість і вірність близьким і друзям, бажання завжди піти назустріч і захистити. Вони ніколи не зловживають своїм становищем, як вдома, так і на роботі, будучи справедливими і людяними начальниками. Нехай бояться і поважають – зовсім не їх принцип, вони воліють завоювати довіру людини і нікуди не поспішають на цьому шляху.

Здоров’я і Хвороби

Від природи народжені 28 квітня досить міцно складені, але, як часто буває у великих людей, у них особливо вразлива серцево-судинна система, і вони можуть страждати від перепадів тиску. Їм варто час від часу проходити профілактичний огляд всіх важливих залоз організму, особливо щитовидної.

Їм ні в якому разі не можна заганяти свої яскраві емоції всередину, тому що їх вогонь може спалити зсередини. Також народжені 28 квітня часто схильні надто багато їсти, тому, що стосується дієти, їм потрібно тримати себе у вузді. Корисні будуть помірні фізичні навантаження.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, яким необхідно відпрацювати кармічні борги. У їх житті можливі злети і падіння, підступи ворогів, але і підтримка друзів. Якщо вони не оберуть шлях самотності, не втратять віру в себе, то зможуть пересилити всі неприємності і проблеми і вийдуть з кола несприятливих подій з гідністю. Їм необхідно зрозуміти, що найтемніший час буває перед світанком, і якщо людина не втратить надію і не розучиться мріяти, він обов’язково зможе стати щасливим, у нього для цього знайдуться сили і можливості.

Найменш розвинені народилися 28 квітня людей зазвичай деспотичны і вперті, не слухають нікого, крім себе, і вважають себе улюблених істиною останньої інстанції, забуваючи про те, що всі люди час від часу помиляються. Зарозумілості цим людям потрібно уникати, тому що воно неодмінно відштовхне від них оточуючих. Їм потрібно навчитися сміятися над собою, щоб не бути надутими сердитими індиками. Слід подумати про благодійництво та допомоги нужденним, що неодмінно піднімає їх рейтинг в очах колег і підлеглих.

Також їм слід стримувати своє бажання оточити зайвою опікою вже дорослих дітей або, наприклад, колег. Не заважайте іншим розвиватися та йти своїм шляхом, а якщо хочете застерегти від помилок – просто поговоріть, не нав’язуючи своєї думки. Також цим людям потрібно зрозуміти, що вони не несуть відповідальність за все навколо, що є сфери життя, які в принципі не піддаються контролю, нарешті, що все передбачити неможливо. Це допоможе їм бути об’єктивніше, не звинувачувати себе даремно і зберегти свої нерви.


Залишити відгук