День Народження 27 Квітня: Знак Зодіаку — Телець

Телята, народжені 27 квітня, — повні співчуття гуманісти, неймовірно чутливі до потреб оточуючих. Люди довіряють вам і звертаються за допомогою, оскільки знають, що ви співпереживаєте їх болі і здатні допомогти у вирішенні проблем. Вашу природу характеризують пристрасна відданість і схильність діяти без зволікання, настільки поширеного серед Тельців. Ви хочете змінити світ, але якщо ваші спроби не приймаються, на час можете поринути в смуток.

Народженим 27 квітня слід побоюватися похмурого настрою (схильність до цього диктується дев’ятою картою Таро), що супроводжується депресією, і проблем, пов’язаних із зубами і кістками. Останні можуть загрожувати жінкам у періоди вагітності або клімаксу, а депресії можливі у чоловіків внаслідок невдач на роботі. У більш пізньому віці можливі розлади слуху, вестибулярного апарату. В якості кращого засобу профілактики і терапії народженим 27 квітня можна порекомендувати веселий сміх. Особливу радість вони здатні відчувати будинку, насамперед на кухні. Хоча і не схильні до переїдання, вони люблять готувати, і з них — як жінок, так і чоловіків — виходять чудові кухарі. Серйозно підходять вони і до питань дієти, складаючи продумане меню.

Народжені 27 квітня, як правило, діють за лаштунками. Вони рідко стають лідерами — хіба що до цього їх змусять обставини. Найвище задоволення вони знаходять можливості усамітнитися і діяти в обстановці повного спокою. Їм не властиві підвищена суспільна активність. Народжені 27 квітня можуть здійснювати свій вплив на хід подій і без фізичної присутності. Вони володіють потужним інтелектуальним зарядом, їх думки, починання і навіть імідж можуть приводити в рух будь-які процеси. І в самоті вони ніколи не відчувають себе самотніми. Крім того, вони ніколи не страждають від ревнощів по відношенню до тих, хто опиняється в центрі уваги публіки. Вони завжди шукають користі від своїх дій, стежать за тим, щоб робота була виконана в строк, тому у них просто не залишається часу на сприйняття критики чи похвали. Вони самі знають свої плюси і мінуси, віддають собі звіт в своїх помилках і промахах, так що у зовнішній оцінці не потребують.

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку відноситься до земним знакам, які сильні упевненістю, м’якістю, емоційністю, реалізмом.

Планета Управитель: Венера. Її «дари» Тельцю — уміння поводитися з грошима, а також комфорт. Планета сприятлива для людей мистецтва, живописців і людей, які працюють з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Несе відповідальність за невміння використовувати чужі ресурси і працю і грати проти правил.

27 квітня народжуються дуже чутливі і тонкі Тельці, які абсолютно не виносять болю і страждань інших людей. Це справжнісінькі гуманісти, які завжди прийдуть на допомогу всім нужденним і справедливо користуються довірою потрапили в біду людей. Ці люди ніколи не коливаються в прийнятті рішень, що частенько водиться за Тільцями, вони відразу ж кидаються на допомогу без роздумів. Ці люди повністю віддаються справі допомоги слабким і нещасним, вони прагнуть змінити цілий світ, позбавити його від несправедливості і, бачачи марність своїх спроб, можуть впасти в депресію.

Народжені 27 квітня володіють рідкісною здатністю стійко переносити невдачі і, використовуючи власний досвід, рухатися вперед, до наступного проекту. В особистих стосунках — зокрема, в сімейному житті та вихованні дітей — народжені 27 квітня ведуть себе виключно гідно, але тільки якщо близькі розуміють їх потребу в самоті і не порушують встановленого робочого розпорядку. Після трудового дня вони цілком можуть насолоджуватися тихим ввечері в колі сім’ї та друзів. Якщо такі люди по-справжньому цінують домашній затишок, тоді будинок дійсно стає їх фортецею, і вони сповна реалізують усі свої бажання і потреби саме в цій сфері. Однак у цьому випадку вони мають право вимагати від домашніх такий же відданості сімейного вогнища.

Не надто освічені особистості тих, хто народився 27 квітня, частенько бувають похмурими, нетовариськими і навіть агресивними по відношенню до оточуючих. Нерідко вони опускаються до елементарної грубості. У цьому сенсі їм корисно відшукати таку сферу суспільної діяльності, в якій вони змогли б повністю реалізувати свої можливості і потреби, згладивши гострі кути характеру. В іншому випадку їх очікує безпросвітне самотність і безрадісне існування.

Часто народжені 27 квітня виявляються досить компетентними фахівцями. Більше того, вони чудово обізнані про власні можливості і рідко переоцінюють себе. Однак часом вони занадто напористі і, в силу своєї емоційної незрілості, не контролюють спалахи агресивності або гніву, в кінцевому підсумку відштовхуючи від себе оточуючих. Дійсно, цих зовні незворушних людей краще не виводити з себе! Народженим у День самодостатності слід шукати друзів, які змогли б запалити їх оптимізмом та веселістю. Сміх і безтурботність — ось що вкрай необхідно для них. В цьому сенсі компанія відданих і іскрометних приятелів благотворно впливає на їх життя.

Чоловік Телець — народився 27 Квітня

Чоловіки, народжені 27 квітня, володіють наступними особливостями: розсудливістю, пристрасністю, відданістю. В чоловікові-Тільце немає потужної енергії, він не фонтанує ідеями, дещо ледачий і пасивний, однак він здатний забезпечити матеріальний комфорт, взяти на себе всі турботи про сім’ю і коханій жінці, стати надійним тилом і партнером.

Жінка Телець — народилася 27 Квітня

Жінки, народжені 27 квітня, не схожі на інших такими рисами: природністю, надійністю, а також рішучістю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

Тельці, які були народжені 27 квітня – це сильні особистості, що не піддаються впливу інших. Тельці цього дня не падають духом перед перешкодами. В цей день народжуються люди, які у що б то не стало, будуть боротися за своє місце під сонцем. Воістину таких людей можна назвати господарями свого життя і долі.

Людям, народженим 27 квітня знак зодіаку Телець, просто неможливо вказувати, вони ніколи не будуть йти у когось на поводу і робити, що говорить інша людина. Це люди сильні, які самі знають, як чинити в тій чи іншій ситуації, тому чужі настанови та поради просто безглузді. Часом у тельців проявляється в характері запальність. Вони дуже люблять, коли все йде так, як було заплановано раніше. Тому якщо щось виходить за рамки наміченого плану – це викликає лють.

У разі відходження від плану лють практично не відчутна і проходить буквально через хвилину. Люди, народжені 27 квітня знак зодіаку Телець, вміють вчитися на своїх помилках і спокійною переживають поразки. При цьому, вони ніколи не засмучуються і чудово розуміють, що якщо один раз не вийшло, то не варто опускати руки і йти до своєї мети. Що найцікавіше, так це те, що вони ніколи не завищують своєї значущості, у них практично відсутня марнославство. На додачу до всього вони ні в якому разі і не занижують своєї значущості. Люди, народжені 27 квітня знак зодіаку Телець, точно знають хто вони і на що здатні.

Незважаючи на те, що люди, народжені 27 квітня знак зодіаку Телець, мають немислимою владою, все ж вони воліють залишатися за лаштунками. Це люди, які не звикли зупинятися на досягнутому, вони прагнуть до більшого і досягають високих результатів. В їх руках може перебувати неймовірне багатство, але вони, ні в якому разі не хизуються їм і не виставляють на загальний огляд. Чоловіки і жінки, народжені 27 квітня знак зодіаку Телець, ніколи не займають керівну посаду, адже у них геть відсутнє бажання кимось зневажати і вести за собою. Їм чуже відчуття відповідальності за кого-то не з своєї сім’ї. Саме тому тельці ніколи не знаходяться в центрі подій і вважають за краще залишатися в тіні. Це люди геть позбавлені бажання бути знаменитими і впізнаними ким-небудь.

Удача так і переслідує тельців, вони не знають слова суєта. Дуже складно вивести з себе народжених під цим знаком зодіаку. Оточуючим може здатися, що телята, народжені в золотий сорочці притягує різні блага. Факт того, що Телець народився 27 квітня, говорить про обов’язковість і працьовитості людини. Такі люди звикли виконувати тільки найкращим чином, для них є чужим виготовлення чого-небудь абияк. У свою чергу найбільше не люблять в людях недбалість і лінощі.

Тельці на сьогоднішній день дуже затребувані завдяки своїм вмінням та досвіду. А займаючи яку-небудь посаду, вони будуть кращими професіоналами обраної сфери, а керівництво буде виявляти свою вдячність такого працівника. У будь-якому випадку телець, народжений 27 квітня, ніколи не залишиться без засобів для життя і постійного місця заробітку.

Любов і Сумісність

В особистих стосунках ви справжній ідеаліст. Намагайтеся не ставити свого коханого на п’єдестал, оскільки ваші ілюзії розсиплються в прах, якщо ця людина не зможе відповідати вашим високим вимогам.

Кращі спілки у Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Народилися 27 квітня воліють працювати в самоті і до лідерської позиції не схильні. Вони цінують роботу в тиші і спокої, а зовнішня оцінка їх не хвилює: вони досить розумні і самі усвідомлюють плюси і мінуси своєї роботи. До того ж вони зазвичай дуже зайняті самою роботою, щоб блищати перед підлеглими, проводити наради або займати помітну громадську позицію. Вони абсолютно не заздрять чужому популярності, залишаючи цю нішу тим, кому вона цікава. Їм достатньо усвідомлення, що вони підсвідомо дуже сильно впливають на робочий процес завдяки своєму інтелекту. Ці люди не люблять відкритості і спілкування, зводячи його до необхідного мінімуму. Працюючи наодинці, ці люди ніколи не страждають від власне самотності. Невдачі та провали теж не лякають цих людей. У крайньому випадку вони врахують негативний досвід і спокійно візьмуться за іншу справу.

Ці робочі конячки – справжні інтроверти, вони великодушні щодо своїх близьких, але тільки якщо ті не заважають їм працювати в зручному для них ритмі і залишають їм час для повного усамітнення зі своїми думками. Вечори зазвичай вони проводять вдома в колі сім’ї та найближчих друзів. Майже завжди вони цінують затишок і спокій дому, для народжених 27 квітня як ніколи вірна приказка «Мій дім – моя фортеця». Від членів своєї родини вони вимагають такої ж поваги будинку, сімейних цінностей, сімейного укладу та вогнища. Навряд чи ці люди дозволять своїм дітям влаштовувати вдома галасливі вечірки, через що можливі деякі конфлікти з підростаючим поколінням.

Здоров’я і Хвороби

Вразливе місце організму народжених 27 квітня Тельців – це зуби, кістки і психіка. Їм слід не пропускати походи до дантиста і психотерапевта або психолога. Депресія і нервовий зрив загрожує цим людям постійно. Будь-які проблеми на роботі вже можуть занурити цих людей в глибини зневіри і песимізму. Що стосується проблем з кістками, то особливу увагу слід приділити жінкам в плануванні вагітності. У літньому віці можливі проблеми зі слухом.

Сміх і радість – це кращі ліки від нервового напруження й відчаю, які можна порадити цим людям. Багато позитивних емоцій їм дарує домашній відпочинок і готування. Самі по собі ці люди зазвичай не переїдають, але ось обожнюють готувати, і кухарі з них виходять першокласні, незалежно від статі. Меню вони завжди складають складне, збалансоване і різноманітне, так що їх домашнім можна тільки позаздрити.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, що володіють сильною енергетикою, стійкі натури, безстрашні воїни, завжди мають свою думку і наполегливо відстоюють його в будь-яких ситуаціях. Вони володіють міцним здоров’ям, сильним і твердим характером. У них зазвичай багато друзів, їм все дається легко, що викликає заздрість оточуючих і породжує безліч недоброзичливців і ворогів. В любові їм щастить, як втім, і в матеріальній сфері. Вони притягують гроші. Головне, що їм необхідно засвоїти — не втрачати голову від успіху, і все буде в їх житті прекрасно.

Народженим 27 квітня потрібно стежити за тим, щоб їх любов до самоти не зробила їх грубими, некультурними, завжди похмурими і нетовариськими на людях. Тому, можливо, їм слід вибрати таку роботу, в якій вони не будуть повністю відрізані від колективу, щоб зовсім вже не розгубити всіх навичок спілкування. Так, їм краще працювати не вільними художниками, а в якоїсь спільної майстерні, де у кожного свій кабінет або своя коморка, в якій не снують постійно клієнти та колеги, але де є загальні коридори і мається на увазі якесь мінімальне спілкування на робочі теми.

Народилися 27 квітня зазвичай дуже цінні і рідкісні фахівці. Оцінюють свої можливості вони теж адекватно, але можуть бути занадто рвучкими або грубими, ніж відштовхують людей. Їх спокій зазвичай – тільки маска. При виборі друзів цим людям потрібно звертати увагу на людей іронічних, веселих і оптимістичних, які повели б їх за собою і допомогли б розвіятися. Легкості і гарного настрою їм часто дійсно не вистачає.


Залишити відгук