День Народження 26 Квітня: Знак Зодіаку — Телець

Народжені у цей день — артистичні, творчі натури з чудовим розумінням комерції та області фінансів. Серйозно ставлячись до своїх цілей, ви маєте наполегливістю та цілеспрямованістю, щоб втілити свої мрії та ідеї у реальність. Ввічливий і усміхнений, ви неймовірно практичні і чутливі. Прекрасні дані в області організації і вирішення проблем покращують ваші шанси на успіх. Розвиваєте ви власні здібності або комусь допомагаєш, в основному вас турбують результати, а не абстрактні теорії. Хоча на перший погляд вашою головною турботою можуть здаватися матеріальні блага, насправді ви прагнете до визнання, престижу і авторитету.

Як правило, народжені 26 квітня дотримуються строго встановленого життєвого розпорядку, тому їх лікарям і близьким не так-то просто змусити їх змінити роками налагоджений ритм активності, коли виникають перебої зі здоров’ям. Народженим в цей день судилося страждати від хронічних захворювань, до яких вони звикають і з якими мирно уживаються. Правда, іноді їх вдається переконати в тому, що турбота про збереження власного здоров’я — завдання не менш важливе, ніж піклування про рідне підприємстві або ж сім’ї. Хвороби, пов’язані з поганою спадковістю або неправильним харчуванням, — такі, як діабет або проблеми з серцево-судинною системою (гіпертонія, схильність до інфаркту), — представляють велику небезпеку для тих, хто народився в цей день, і можуть провокуватися сидячим способом життя. Більшу увагу слід приділити дієті і, зокрема, контролю за споживанням цукру і жирів. Рекомендується уникати куріння.

Народжені 26 квітня наділені талантом не тільки створювати нові системи і структури, але також і забезпечувати їх життєздатність. Вони роблять все від них залежне, щоб зберегти, захистити від неприємностей і колектив, в якому працюють, і своє приватне життя, родину і навіть власне здоров’я і благополуччя друзів. Народження нової ідеї та її втілення — це лише початковий етап для цих людей. Повсякденна копітка праця на благо своєї організації — для них завдання великої ваги. Народжені 26 квітня — стаєри від природи. Одного разу стартувавши, вони будуть день за днем, тиждень за тижнем, рік за роком рухатися вперед в заданому напрямку.

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку примикає до земним знакам, які сильні витривалістю, м’якістю, витримкою, грунтовністю.

Планета Управитель: Венера. Телець отримує від неї вміння готувати, а також почуття прекрасного. Венера сприятлива для людей мистецтва, живописців і людей, які працюють з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Відповідає за невміння мислити масштабно і ділитися.

26 квітня народжуються тонкі, творчі Тельці, не обділені талантами фінансиста. Це хороші бізнесмени, які не звернуть з дороги, що веде до мети, вони вперті і наполегливо втілюють свої мрії в дійсність. Ці люди поєднують чутливість і практичність, по відношенню до інших вони завжди ввічливі і харизматичні. З них виходять хороші організатори і адміністратори. Ці люди працюють заради результату, а не за ідею. Але популярність, імідж, впливовість їм важливіше грошей.

Народжені 26 квітня вперті і незговірливі, коли мова йде про зміну курсу. Однак до розумним доводам вони все-таки прислухаються і завжди відкриті для самовдосконалення. І все ж якщо їм рада закликає відмовитися від початого починання, вони просто проігнорують його. Народжені в цей день мають непереборним бажанням служити якійсь справі. Хоча обслуговування — не найцікавіша робота, вона тим не менше надзвичайно важлива. Якщо народженим 26 квітня довірити керівництво офісом або підприємством, можна не сумніватися в успіху. Вони завзято беруться за справу і іноді навіть заслуговують закиди в надмірній наполегливості, однак звинуватити їх у корисливих намірах практично неможливо.

Багато з тих, хто народився в цей день, бачать себе в ролі садівників або пастухів, які стежать за тим, щоб все навколо було доглянуто і всі були ситі. Однак їм вистачає здорового почуття гумору, щоб відкрито жартувати над своїм занудством. Як не дивно, але при всій своїй переконаності в тому, що вони служать інтересам суспільства, народжені 26 квітня зовсім не вважають себе сліпими прихильниками його засад, особливо суперечать їхнім моральним принципам. В силу своєї виняткової відданості певній справі або цілі, народжені 26 квітня можуть зіткнутися з проблемою самотності. Вони бувають надмірно вимогливі до своїх близьких, особливо дітей та родичів.

Народжені 26 квітня твердо стоять на тій точці зору, що всі навколо повинне бути влаштоване за ідеальним лекалами. Природжені прагматики від природи, при певних обставинах вони стають філософами. Повільно і ретельно вони відстоюють власне життєве кредо — найчастіше консервативне. Як правило, народжені 26 квітня стоять на стороні закону і порядку і виступають за збереження суспільних підвалин, правда, якщо останні не суперечать їх власним уявленням про доцільність. Народжені в цей день завжди виявляються в перших рядах борців проти бюрократії і знаходять особливе задоволення у повалення зайвих обмежень і вимог.

Чоловік Телець — народився 26 Квітня

Чоловіки, що з’явилися на світ 26 квітня, відрізняються наступними рисами: продуктивністю, артистичністю, терпінням. В чоловікові-Тільце немає потужної енергії, він не фонтанує ідеями, дещо ледачий і пасивний, однак він здатний забезпечити матеріальний комфорт, взяти на себе всі турботи про сім’ю і коханій жінці, стати надійним тилом і партнером.

Жінка Телець — народилася 26 Квітня

Жінки, які відзначають день народження 26 квітня, не схожі на інших такими якостями: чарівністю, вірністю, а також сміливістю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

Народжені 26 квітня знак зодіаку Телець – творці по натурі. Це їхня життєва необхідність, без постійної творчої діяльності вони починають відчувати себе пригнобленими і непотрібними. У таких Телят присутній талант не лише теоретика, але і чудового практика. Робота над будь-яким проектом у них складається з двох етапів – ретельне продумування системи роботи та забезпечення життєздатності свого задуму на практиці. Кропітке планування у таких особистостей поширюється і на сферу сім’ї, Тельці намагаються захистити і убезпечити своїх близьких по максимуму.

Народжені 26 квітня знак зодіаку Телець – справжні роботяги, ретельно і серйозно виконують будь-яке завдання. Одне з їхніх позитивних якостей – вони не чекають миттєвого результату, а готові на протязі довгого часу наполегливо рухатися в заданому напрямку і, в підсумку, досягти своєї мети. Люди, які святкують день народження 26 квітня знак зодіаку Телець, є також досить впертими особистостями. Для того, щоб переконати їх змінити напрямок діяльності, оточуючим доведеться наводити аргументи досить довго. Тим не менш, Тельці відкриті до діалогу, вони можуть сприйняти критику і обдумают всі зауваження.

Тельці – справжня знахідка для роботодавця, причому вони однаково органічно будуть виглядати як на керівній посаді, так і на місці звичайного рядового працівника. Відрізняє людей, народжених в цей день, їх серйозне відношення до справи. Їм можна доручити практично будь-яке завдання – і не сумніватися в успішному результаті. Такі люди будуть швидше діяти на шкоду собі, ніж спільній справі. Їх неймовірна завзятість може викликати тільки захоплення з боку колег.

Життєва енергія людей, які святкують народження в цей день, спрямована на творення. Вони бачать мету свого життя в створення атмосфери затишку та комфорту навколо себе і своїх близьких. Безсумнівно, одне із самих чудових якостей представників цього зодіакального знака – це чудове почуття гумору. Тельці здатні посміятися також і над власними огріхами або недоліками. Людям, народженим 26 квітня знак зодіаку Телець, варто м’якше висловлювати свої судження, в особливості, якщо є ймовірність в якійсь мірі зачіпати почуття оточуючих. У противному випадку їм може загрожувати самотність. Також варто бути менш вимогливими до своїм близьким і колегам. Дозвольте оточуючим відстояти свої переконання, йдіть на компроміси – не обов’язково світ повинен повністю відповідати вашим ідеалістичним уявленням.

Такі Тельці при будь-яких обставин залишаються реалістами і прагматиками. Дуже рідко якісь виняткові обставини можуть примусити їх в задуму і змусити філософствувати. Ці особи часто стають поборниками порядку, правда, до тих пір, поки це не йде врозріз з їх особистими принципами. Головна порада, яку можна дати народженим 26 квітня знак зодіаку Телець – це бути менш суворим у судженнях, прислухатися до висловлювань інших людей. Необхідно навчитися сприймати оточуючих не так критично – і результат обов’язково буде позитивним.

Любов і Сумісність

У глибині вашої душі живе потреба в любові і розумінні, але, перш ніж пов’язати з ким-то життя, ви повинні мати довіру до цієї людини. Ви хочете любові та емоційної захищеності, але віддасте перевагу самотність життя з певним партнером.

Кращі спілки у Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Народилися 26 квітня люблять починати справу з нуля, рости разом з ним, розвиватися і забезпечувати зростання свого підприємства. Вони намагаються захищати і своїх колег, і родину, і друзів від будь-яких неприємностей. Повсякденна праця на благо спільної справи ці люди цінують більше, ніж початок чогось нового або нову ідею. Самі вони здатні роками працювати в одному напрямку для досягнення результатів. Народжені 26 квітня не люблять звертати з півдороги і змінювати курс. Але вони не дурні і доводи логіки здатні почути. Це відмінні адміністратори і директора, вони мають потребу в тому, щоб стежити за якою-небудь організацією і допомагати її функціонування.

Працювати ці люди будуть насамперед на загальний результат і благо справи, а не для особистої вигоди. Ці люди намагаються встежити за благом усіх своїх підопічних і іноді виявляють занудство. Втім, вони не чужі самоіронії. Незважаючи на те, що народжені 26 квітня працюють на благо соціуму, вони далеко не завжди і не у всьому наслідують його традиціям або установок. З-за того, що вони концентрують всю свою життя навколо одного і того ж справи, ці люди можуть назавжди залишитися самотніми. До того ж вони висувають дуже високі вимоги по відношенню до близьких людей і до своїх дітей.

Здоров’я і Хвороби

Часто народжені 26 квітня ділять своє життя з безліччю хронічних хвороб. Вони повністю миряться з ними і мирно співіснують. Живуть вони найчастіше за суворим розпорядком, який воліють не змінювати навіть у разі хвороби, що, звичайно ж, неправильно. Вразливе місце організму цих людей – серцево-судинна система. Їм особливо протипоказаний сидячий спосіб життя. Також вони ризикують захворіти діабетом. Цим людям бажано кинути палити, менше їсти жирного і солодкого.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, наділені завзятістю, різноманітними талантами, першовідкривачі, генії, володіють сильною волею. Перша половина їх життя цілком може бути не дуже радісною: труднощі, розчарування, пошуки себе. Але вони впораються з усіма труднощами і зможуть домогтися багато чого в житті.

Народилися 26 квітня чекають ідеальності від життя, що їх оточує. Філософічність сприйняття життя їм теж не чужа. Ці люди консерватори і майже завжди відстоюють традиції і норми суспільства – якщо ті, звичайно, не вступають в протиріччя з їх внутрішніми моральними установками.

Бюрократію ці люди ненавидять і намагаються всіма силами позбутися, так само вони ставляться до всіх зайвим вимогам і обмеженням. Що стосується рад, які можна дати цим людям, то їм потрібно постаратися не замикати все своє життя на одній справі, а завести хоча б кілька різних проектів в одній сфері життя або активно приділяти час різним сторонам життя (скажімо, кар’єра і сім’я), адже, як відомо, всі яйця не варто зберігати в одному кошику, так і своє життя не варто замикати на одному-єдиному справі.


Залишити відгук