День Народження 25 Квітня: Знак Зодіаку — Телець

Народжені в цей день володіють гострим розумом і набагато більш здібний, ніж інші Тельці. До будь-яких змін ви готові і фізично, і морально. Вічний оптиміст, ви не боїтеся ризикувати, особливо якщо нагорода за ризик здається привабливою. Ви — діяльний ідеаліст і дуже чутливі до потреб людей, однак оточуєте себе аурою таємничості, яка змушує оточуючих гадати, хто ж ви насправді. Ваша доброзичлива, товариська натура схильна до змін настрою і прагнення до самотності. Тим не менше ви любите людей, а люди люблять вас. Шарм, дотепність і високий інтелект привертають до вас безліч шанувальників.

Народжені 25 квітня найбільш активно проявляють себе фізично, і саме проблеми фізичного здоров’я виявляються у них в першу чергу. Народженим в цей день не слід напружувати свою серцево-судинну систему надмірним курінням або споживанням алкоголю. Схильність до виразки шлунка і дванадцятипалої кишки — ще одна причина, по якій варто утриматися від згубних пристрастей. Народжені 25 квітня можуть бути схильні до виробничих травм кісток кінцівок. Ось чому для них дуже важливо організувати свою діяльність так, щоб максимально знизити навантаження на організм. У цьому сенсі їм допоможе порада досвідченого лікаря або одного, в чиїй об’єктивності та добрі наміри можна не сумніватися. Як розслабляючого кошти (а можливо, і терапії) народилася 25 квітня можна порекомендувати всі види музичних занять, і передусім танці. У дієті слід виключити надмірне споживання холестеріносодержащих продуктів, особливо тваринних жирів. Для підтримки тонусу серцевого м’яза надзвичайно корисні рослинні масла і вітамін Е.

Народжені 25 квітня володіють унікальною здатністю робити помітним присутність де б то не було. Їм зовсім не обов’язково бути людьми могутньої статури — варто їм з’явитися в кімнаті, як всі присутні відразу ж звертають на них увагу. В роботі їх відрізняє динамізм. В переконаннях цих людей, як і в їх життєвої позиції, ви ніколи не знайдете слабких місць. Більшу частину своєї енергії вони витрачають на самоствердження — причому намагаються зробити це якомога раніше.

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків Землі, які виділяються витримкою, добротою, душевністю, творчою силою, дипломатичністю.

Планета Управитель: Венера. Телець отримує від неї почуття краси, а також уміння поводитися з грошима. Венера — покровитель для людей мистецтва, митців та людей, які працюють з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Відповідає за невміння думати стратегічно і грати проти правил.

Народилися 25 квітня дуже розумні і діяльні, їх підприємницька жилка розвинена набагато сильніше, ніж у інших Тельців. Зміни їх не лякають, вони готові до них у будь-моменти часу, що теж сильно відрізняються від звичайних Тельців. Ризик і авантюри не страшать цих людей, не можуть вплинути на їх невичерпний оптимізм. Ці люди ідеалісти, але вкрай діяльні й активні, уважні до інших людей і їх потреб. Вони люблять оточити себе іміджем загадковості та таємничості, ніж притягують до себе людей. У них часто змінюється настрій від відкритості і товариськості до відлюдним і бажання побути одному. В колективі цих людей найчастіше виділяють і люблять. Вони харизматичні, дотепні й розумні, а тому вельми популярні.

Народжених 25 квітня цікавлять насамперед дії, а не порожня балаканина. Правда, нерідко вони вдаються до мовною формою самовираження, але при цьому завжди виходять з міркувань доцільності. Слід зазначити, що сила цих людей — в їх переконливості доводів. Вони уникають завуальованих виразів, витіюватих фраз і відразу підходять до суті питання. По правді кажучи, вони можуть бути надмірно різкими і прямолінійними. І тим не менше, їм властива схильність до софістики, що виявляється вельми привабливим для оточуючих.

В особистих відносинах народженим 25 квітня слід контролювати свій владний характер і не тяжіти над дітьми або партнером по життю. Оскільки народжені 25 квітня — великі любителі подорожей, їх тимчасова відсутність в сім’ї або на службі відразу ж стає помітним, немов у життєвому просторі утворюється вакуум. Таким чином, можна сказати, що народжені 25 квітня могутні не тільки у своєму фізичному присутності, але й у відсутності. І все ж на роботі не варто привертати до себе зайвої уваги. Найбільше випробування для народжених 25 квітня — у подоланні надмірного прагматизму. Занадто зайняті нагальними проблемами, вони ігнорують необхідність підготовки до майбутньої загробного життя. У цьому сенсі їм вельми до речі наставництво духовного лідера або вчителя, який міг би роз’яснити їм цінності буття і допомогти піднятися над світом матеріального. Як правило, не відрізняються могутньою конституцією, народжені 25 квітня тим не менш шукають сильних відчуттів, але це часто загрожує їх безхмарного існування. Мабуть, їм не можна відмовити в особистій відвазі, так як вони ніколи не ховаються від конфліктів або відкритої боротьби. Зазвичай з таких сутичок вони виходять переможцями — завдяки завидною витривалості і витримці.

Таких людей небезпечно мати в числі ворогів, тому оточуючим слід докласти всіх зусиль до того, щоб підтримувати з ними добрі стосунки. Для народжених в цей день недостатньо мати в голові ідею або план, їм необхідно втілити задумане. Однак це зовсім не означає, що вони байдужі до теорій, більш того — час від часу їх навіть занадто захоплюють власні фантазії, але споконвічний принцип зводиться до того, що будь-яка ідея повинна працювати. Могутні прагматики і реалісти, народжені 25 квітня зневажають хвальків і базік, які лише відволікають від справи. Ось чому вони так ретельно підбирають собі друзів і сподвижників. Якщо народжені 25 квітня зайняті у тій чи іншій сфері діяльності, вони, як правило, ставлять кар’єру вище родини і друзів, хоча можуть бути дуже педантичними у виконанні своїх обов’язків по відношенню до близьких. У вищій ступеня уперті, вони часто бувають неуважними до думки оточуючих, особливо своїх дітей. Для них може виявитися проблемою прийняти дійсність такою, яка вона є, оскільки найбільш важливим представляється те, чого хочуть вони самі. Щоб досягти бажаного, вони йдуть напролом, подібно бульдозеру, змітаючи на шляху всі перешкоди.

Чоловік Телець — народився 25 Квітня

Чоловіки, що з’явилися на світ 25 квітня, можуть пишатися такими рисами: розумом, пристрасністю, лояльністю. В чоловікові-Тільце немає потужної енергії, він не фонтанує ідеями, дещо ледачий і пасивний, однак він здатний забезпечити матеріальний комфорт, взяти на себе всі турботи про сім’ю і коханій жінці, стати надійним тилом і партнером.

Жінка Телець — народилася 25 Квітня

Жінки, чия дата народження припадає на 25 квітня, виділяються особливими рисами: приземленістю, залежністю, а також сміливістю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

Люди, народжені 25 квітня знак зодіаку Телець, володіють дивовижним і неповторним якістю – постійно опинятися в центрі уваги. Варто їм просто увійти в кімнату або приєднатися до компанії друзів – тут же всі погляди звертаються в їх сторону, причому найчастіше такий ефект досягається без видимих зусиль з боку Тельців. Народжені 25 квітня знак зодіаку Телець, досить динамічні і життєрадісні люди, які мають свою чітко сформовану життєву позицію. Самопізнання і самоствердження стають метою Тельців з самого народження.

Такі особистості в рівній мірі можуть бути досить прямолінійні і приховувати своє справжнє думку за витіюватістю фраз. Стиль їхньої поведінки буде залежати від того, з ким вони спілкуються в даний момент, і від конкретної ситуації. Це і робить їх привабливими – вміння правильно підібрати тактику переговорів і ясно висловлювати свою точку зору підкуповує оточуючих.

Завдяки своєї вражаючої здатності привертати до себе увагу, які святкують народження 25 квітня знак зодіаку Телець, мають сильний вплив на оточуючих. Навіть якщо з якихось причин вони відсутні в життя своїх близьких і друзів (подорож або відрядження), про них ніколи не забувають і з нетерпінням чекають повернення. Такі люди мають схильність пригнічувати оточуючих своїми вольовими якостями характеру, що не завжди позитивно позначається на стосунках у сім’ї. Варто дати трохи свободи дітям і близьким, використовувати менш авторитарний стиль спілкування.

Матеріальні цінності грають в житті людей, народжених 25 квітня знак зодіаку Телець, досить вагому роль. Вони іноді бувають крайніми прагматиками, що заважає таким особистостям побачити іншу, духовну сторону життя. Незамінним в житті такого Тільця стане один або наставник, який буде впливати на його світогляд, звеличувати його над матеріальними аспектами життя.

Телят, народжених 25 квітня, варто поважати за їх твердість і стійкість характеру. Такі люди не йдуть від проблем, вони звикли вирішувати всі конфлікти лицем до лиця, відваги та сміливості таким особистостям немає рівних. Правда, оборотна сторона вдачі – постійний пошук пригод та гострих відчуттів, що не завжди позитивно позначається на житті людей, народжених 25 квітня. Іноді їм потрібно просто зупинитися і проаналізувати свої прагнення – чи доцільно робити саме так, як було задумано, чи варто поміняти плани на догоду здоровому глузду.

На роботі Тельців цінують за їх наполегливість у досягненні мети. Вони не люблять пустослів’я і хвастощів колег, готові йти напролом для досягнення бажаного. В голові у людей, народжених в цей квітневий день, завжди є чіткий план дій. Вони, звичайно ж, не позбавлені певної частки фантазії і мрійливості, що, знову ж таки, робить їх досить різнобічними особистостями, з якими шукають точки дотику оточуючі. Народилася 25 квітня знак зодіаку Телець, варто менш критично і різко ставитися до думки оточуючих, давати людям більше свободи висловлювань, а також перестати приймати все занадто близько до серця.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви прагнете до емоційної стабільності, що характерно для всіх Телят, але свобода і незалежність потрібні вам не менше. Якщо ви занадто довго сидите вдома, вам стає нудно, хочеться рухатися далі, а тому ідеальним партнером для вас буде людина, яка поділяє любов до подорожей і пригод.

Кращі спілки у Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Народжені 25 квітня аурою володіють сильною присутності: якщо вони знаходяться в кімнаті і навіть мовчать, не звертати на них увагу просто неможливо, вони відчуваються буквально шкірою. В роботі вони швидкі і напористі. Свої принципи і свою позицію вони завжди обґрунтовують так, щоб в їх броні не було проломи. Самоствердження для цих людей – далеко не порожній звук. Правда, самостверджуватися вони воліють радше діями, а не словами, оскільки не люблять переливати з пустого в порожнє. Зате коли вони говорять, то завжди коротко, чітко і по справі. Метафоричності мови вони уникають, двозначностей і розпливчастих формулювань – теж. Втім, при необхідності ці люди продемонструють гарне володіння ораторським майстерністю.

Владність цих людей проявляється і в їх спілкуванні з близькими людьми. В сім’ї вони завжди головні, долю дітей завжди визначають особисто, добре, якщо хоча б думкою дітей поцікавляться. Вони люблять подорожувати по далеким країнам, і відсутність цих людей завжди дуже помітно. Парадоксально, але, незважаючи на їх звичайний тиск, як вдома, так і в робочому колективі їх швидко починає не вистачати. Одна з головних небезпек, загрозлива народженим 25 квітня, — занадто земної і практичний спосіб життя.

Часто в гонитві за матеріальними цінностями ці люди нехтують духовним розвитком і зовсім не думають про душу, про тонкі матерії, про основних філософських питаннях буття. Щоб подолати тяжіння земних цінностей, цим людям потрібен вчитель, духовний наставник. Ще одна особливість цих людей – це їх хоробрість і відвага. Вони з легкістю вплутаються в бійку, навіть якщо їх фізичний стан залишає бажати кращого.

Протистояння чи конфліктів ці люди ніколи не уникають, вони сміливо йдуть на зустріч з противником. Вони дуже витривалі, а тому часто виявляються в переможцях. Ці люди завжди – дуже небезпечні суперники, тому з ними воліють дружити. Їх принцип – тільки корисні ідеї. Вони люблять фантазувати і мріяти, але всі їхні ідеї завжди застосовні на практиці. Народжені 25 квітня не люблять ледарів або пустопорожніх базік, вони прагматики і люди справи, живуть сьогоднішнім днем і земним світом.

Здоров’я і Хвороби

Вразливе місце організму народжених 25 квітня – це серцево-судинна система. Також у них спостерігається схильність до виразок шлунка і кишечника. Тому їм слід дотримуватися дієти та обмежити вживання алкоголю, менше палити, щоб берегти свої судини, і, зрозуміло, менше нервувати. Взагалі їм слід дуже уважно ставитися до навантажень, яким вони піддають свій організм. Крім іншого, ці людей дуже травматичні, вони часто ламають руки або ноги, в тому числі і на роботі.

Їм потрібно регулярно радитися з лікарями з приводу навантаження – ні в якому разі не можна нехтувати цим, якщо вони працюють на шкідливому виробництві. Що стосується відпочинку і зняття стресу, то танці, спів і музика відмінно підійдуть цим людям. У раціоні уважніше з споживанням холестерину. Слідкуйте за достатнім засвоєнням вітаміну Е та рослинних олій, які корисні для серця.

Доля і Удача

В цей день народжуються неординарні особистості, у них складний багатогранний характер. Вібрації цього дня такі, що риси і особливості характеру посилюються. Людині, наділеній різноманітними талантами, багато чого буде даватися легко. Головне, щоб він повірив у себе, щоб направляв в позитивне русло свої сили і здібності. Тоді його життя буде виблискувати райдужними фарбами, в його житті буде гармонія, він буде щасливий.

Народилися 25 квітня дуже перебірливі у виборі колег і друзів. Вони відповідальні і на них завжди можна покластися, свій обов’язок по відношенню до близьких вони виконають, але роботу ці люди все ж віддають перевагу родині та друзям. Ці люди можуть бути занадто вперті, в тому числі і в своїх помилках, в своїй упертості вони часто неуважні до думки оточуючих людей, особливо своїх власних дітей, ніби не вірять, що ті можуть запропонувати щось толкове.

Для народжених 25 квітня дуже важливий той образ дійсності, який вони собі склали, тому вони можуть вперто не помічати того, чого не хочуть бачити у своїй картині світу. У них можуть бути проблеми з філософським прийняттям реальності такою, якою вона є. Щоб досягти своїх цілей, ці люди часто рухаються навпростець і напролом, не враховуючи тонкощів і різних складних обставин. Вони завжди досягають бажаного, змітаючи як танк все на своєму шляху, але при цьому можуть змести і те, що їм могло б придатися, а також нажити собі ворогів.


Залишити відгук