День Народження 23 Квітня: Знак Зодіаку — Телець

Люди, народжені в цей день, володіють якістю, яке складно помітити і ще складніше охарактеризувати. Хоча ви нонконформіст і висуваєте думки, часто суперечать здоровому глузду, привітний вигляд відмінно маскує прагнення робити те, що ви вважаєте правильним, незалежно від думки оточуючих. Далекоглядний новатор, ви здатні передбачати розвиток тенденцій і, залишаючись в контакті з практичною реальністю, можете втілювати свої радикальні ідеї, часто здатні принести дохід.

Народжені 23 квітня повинні ретельно готуватися до старості. З віком вони все більше стають рабами звичок, і це позбавляє їх юнацької здатності до змін і в буквальному сенсі обкрадає їх. Ось чому їм надзвичайно корисні фізичні навантаження і вправи. Побільше часу слід проводити в суспільстві дітей чи онуків, що дасть заряд бадьорості і молодої енергії. Народжені в цей день схильні до різних форм артриту, особливо в області шийних хребців. Крім того, залишаються вразливими слухові органи, є небезпека мозкових розладів. В якості профілактики артриту можна знову-таки порадити регулярні фізичні вправи, які збережуть рухливість кінцівок. Що стосується смаків у їжі, у цих людей вони дуже витончені і різнобічні, але любов до хліба, масла і борошняним виробам може виявитися фатальною. Пристрасть до земної їжі слід направити в бік злакових, рису, овочів і фруктів.

Народжені 23 квітня невпинно шукають сферу застосування своїх численних талантів і заспокоюються, лише коли знаходять собі притулок під покровом визнаною і потужної організації. Це зовсім не означає, що вони безпосередньо ангажируются цією організацією, вона, швидше, потрібна їм в якості своєрідного покровителя, а то і трамплін для стрибка вперед. Серед народжених 22 квітня нерідкі шлюби за розрахунком — так ці люди входять в могутній сімейний клан, який бере їх під своє крило.

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків стихії Землі, які сильні впевненістю, енергійністю, плідністю, конкретністю.

Планета Управитель: Венера. Телець отримує від неї почуття краси, а також уміння поводитися з грошима. Ця планета — головний покровитель для людей мистецтва, живописців і людей, які працюють з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Несе відповідальність за невміння мислити масштабно і ділитися.

В цей день народжуються не звичайні Тельці, не схожі на інших представників цього знака Зодіаку. Вони не люблять погоджуватися з більшістю, люблять сперечатися, іноді при цьому ігноруючи навіть здоровий глузд, але, всупереч сподіванням, вони не дратують цією своєю звичкою оточуючих, настільки вони товариські, привітні та милі. Подібним чарівністю Тельці наділені досить часто. Але вони рідко йдуть проти думки громадськості. Так само рідко Тельці є новаторами, генераторами нових ідей, як народжені 23 квітня. При цьому ці люди не впадають у крайнощі ідеалізму, вони не втрачають з виду реальної дійсності, всі їх далекосяжні висновки, плани та ідеї засновані на спостереженнях і досвіді, тому їх передбачення зазвичай збуваються. Це допомагає їм втілювати в реальність навіть свої самі, на перший погляд, незвичайні ідеї і навіть заробляти на них.

Народжені в цей день не знаходять особливої принадності усамітненого життя; щоб розвернутися, їм потрібен простір. Фінансовий успіх і впевненість у собі — найважливіші пріоритети для них. Ті з них, хто знайшов своє покликання у мистецтві (письменники, журналісти, художники), розраховують на безсмертя своїх творів; що досягли успіху в бізнесі (торговці або промисловці) мріють про продовження розпочатої ними справи. Зайняті у сфері послуг (лікарі, адвокати, бухгалтери) ретельно плетуть мережу клієнтури, розуміючи, що інакше їм не вижити.

Народженим 23 квітня вдається проявити свою індивідуальність як у сім’ї, так і в професійній сфері, однак при цьому вони не прагнуть до зайвої відвертості самовираження, якщо це загрожує втратою підтримки тієї групи, з якою пов’язані їх інтереси. У цьому сенсі вони дуже залежні від доброї волі і довіри інших. Особлива небезпека піддає народжених 23 квітня з боку їх власної імпульсивності, яка ніяк не в’яжеться з прагненням до спокою і впевненості. Іноді їх реакція буває надмірно різкої і навіть грубою, що ставить під загрозу їх суспільний статус. Якщо народженим 23 квітня вдасться приборкати свою пристрасть до змін і зберегти баланс в особистому житті, вони будуть процвітати й надалі; в іншому випадку і ділова кар’єра і сімейне життя приречені на руйнування імпульсивними поривами.

Народжені 23 квітня щасливі, коли їм вдається присвятити все своє життя одного разу обраній справі. Однак при цьому їм ні в якому разі не слід придушувати свою індивідуальність; запорука успіху для них — у постійному вдосконаленні, новаторстві, розробці нових проектів. Якщо ж вони стануть задовольнятися умиротвореним, милостивих існуванням, їх найвищою мірою творча натура приречена вхолосту розтрачувати свій потенціал. Як правило, народжені 23 квітня володіють винятковою проникливістю, відрізняються глибоким розумінням людини і мотивів його вчинків. Однак слід уникати зайвої повчальності у відносинах з оточуючими, ні до чого також надмірна опіка. Народженим 23 квітня варто проявити мудрість у здійсненні свого впливу на інших і періодично доглядати за власним злим мовою і гострою думкою.

Чоловік Телець — народився 23 Квітня

Чоловіки, c датою народження 23 квітня, володіють наступними характеристиками: природністю, врівноваженістю, відданістю. В чоловікові-Тільце немає потужної енергії, він не фонтанує ідеями, дещо ледачий і пасивний, однак він здатний забезпечити матеріальний комфорт, взяти на себе всі турботи про сім’ю і коханій жінці, стати надійним тилом і партнером.

Жінка Телець — народилася 23 Квітня

Жінки, народжені 23 квітня, не схожі на інших такими відзнаками натури: вірністю, лояльністю, а також силою. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

Люди, народжені 23 квітня знак зодіаку Телець, все життя знаходяться в безперервному пошуку. Вони невпинно прагнуть знайти область реалізації своїх численних талантів. Справжнє задоволення цього знаку зодіаку принесе застосування всіх можливостей на практиці, причому як у професійній, так і в особистій сферах. Нерідкі приклади, коли Телята, народжені в цей день, шукають собі покровителя на роботі, а одружуються за розрахунком. Вони вміють прогнозувати власну долю наперед, розраховувати свою вигоду. Їм неодмінно потрібен простір для самовираження та самореалізації, який і можуть таким людям дати покровителі.

— Яку професійну діяльність не обирали для себе ці особистості, на першому місці для них завжди буде визнання. Письменники, бізнесмени, політики – всі вони просто зобов’язані утвердитися на професійному поприщі, добре себе зарекомендувати перед підлеглими і партнерами і, безсумнівно, не втратити свою вигоду. Люди, народжені 23 квітня знак зодіаку Телець, ретельно вибирають своє коло спілкування, але і перед близькими воліють не розкриватися повністю – вони вважають, що це може порушити чітко розпланований хід подій.

Народженим 23 квітня знак зодіаку Телець, варто особливо побоюватися своєї імпульсивності і нестриманість у висловлюваннях. Одну гучну заяву або навіть висловлена зопалу думка – і суспільний статус може бути зіпсований назавжди, що принесе таким Тельцям дискомфорт. Контроль над емоціями – запорука успішних особистих і професійних відносин для тих, хто народився 23 квітня. Народжені 23 квітня знак зодіаку Телець– новатори, і практично постійно знаходяться в пошуку свіжих ідей і рішень. Дуже часто вони обирають одну сферу діяльності на все життя, але це не заважає їм удосконалюватися і вносити нововведення у все, за що б ці люди не бралися. Оточуючі повинні дозволити таким Тельцям творчо розвиватися, інакше представники цього зодіакального знака втрачають інтерес до життя і витрачають свої природні дані даремно.

Народжені 23 квітня постають хорошими аналітиками і тонкими знавцями людських душ. Їх дар – бачити приховані мотиви, які рухають людьми. Не в останню чергу саме завдяки такому дару Тельці домагаються певних висот і загального визнання. Загальна риса, характерна для цього знака зодіаку – впевненість у власній правоті і постійне бажання повчати і опікати оточуючих. Іноді такі якості грають проти Тельців, тому їм варто періодично стримуватися від бажання відкрито критикувати і наставляти кого б то не було – дружина, колегу, власної дитини.

Якщо люди, народжені 23 квітня, зроблять своїм життєвим девізом доброзичливість і стриманість, то сходження по кар’єрних сходах і знаходження спільної мови з оточуючими буде проходити набагато швидше і безболісніше. У невлаштованості особистого життя і невдачах в професії Тельцям залишається звинувачувати тільки себе. Вони особисто є творцями свого щастя, незалежні і цілеспрямовані. Якщо така особа перебуває в гармонії з власним «я» і життя буде підносити більше приємних сюрпризів.

Любов і Сумісність

Ви притягуєте безліч випадкових приятелів, але проявляєте відповідальність, коли справа доходить до близькості. У вашому ставленні до партнера є почуття власника, спростовує властиве вам самому прагнення до свободи і незалежності. У кінцевому рахунку глибоко заховане потреба в стабільності і постійності люблячого союзу допоможе вам подолати внутрішню відчуженість і знайти любов.

Кращі спілки у Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

У роботі народжені 23 квітня краще гнути спину заради великої і сильної корпорації, дрібні фірмочки – це не для них. Зазвичай вони використовують велику міжнародну компанію для активного старту своєї кар’єри. Часто ці люди укладають шлюби з розрахунку: це викликано тією ж причиною, потребу в заступництві і зв’язках якоїсь усталеної організації. Впевненість у собі, в завтрашньому дні і гроші – ось основні цінності народжених 23 квітня. До отшельничеству вони не прагнуть, а що за люди будуть поруч з ними – їм не так важливо, якщо вони допоможуть їм досягти їх цілей.

Люди мистецтва, музиканти, письменники, журналісти і художники претендують на безсмертя своїх творінь, бізнесмени мріють стати родоначальником великого концерну і передати його своїм нащадкам. Юристи, фінансисти, бухгалтери, лікарі намагаються відкривати приватну практику з величезною кількістю клієнтів.

Народжені 23 квітня дуже залежать від оточуючих, але це не особливо сильно тисне на них. Вони можуть бути більш або менш відкритими і відвертими, в залежності від того, що вимагає від них оточення. Якщо їх думка не збігається з думкою більшості і це може зашкодити їхній кар’єрі, вони просто залишать свою думку при собі. Ці люди дуже гнучкі і легко пристосовуються. Хіба що поривчастість і імпульсивність одного разу може підвести їх. Буває, що їхня перша реакція занадто яскравий або навіть грубувата, що неприпустимо для їх іміджу та високого суспільного становища. Також, буває, їх занадто спричиняють зміни, які, звичайно, розбудують їхні довгострокові плани щодо побудови бізнес-імперії.

Тому народженим 23 квітня треба визначити свої пріоритети і, якщо вибір буде зроблений на користь грошей і слави, то стримати палкі вияву своєї натури. Їх яскравий темперамент може зруйнувати і їх кар’єру і сім’ю, тому потрібно навчитися тримати себе в руках.

Здоров’я і Хвороби

Рутина якою мірою засмоктує народилися 23 квітня людей. У них з’являється все більше і більше шкідливих звичок з часом вони стають все більш ліниві, більш важкі на підйом і менш схильні до змін способу життя. Тому їм дуже важливо не забувати про спорт. Щоб не вважати себе старшими, ніж вони є, цим людям потрібно в зрілості більше часу проводити серед молоді і дітей.

Це допоможе їм самим відчути себе більш молодими душею. Інакше думки про насувається старості можуть повністю захопити їх розум і зробити своїми рабами. Вразливе місце організму народилися 23 квітня людей – вуха, мозок, шийний відділ хребта. У раціоні їм потрібно обмежити вживання олії і хлібобулочних виробів, але при їх різнобічних пристрастях це не повинно стати проблемою. Потрібно їсти побільше овочів, фруктів, каш, рису.

Доля і Удача

В цей день народжуються талановиті люди, у них розвинена інтуїція, величезний запас творчої енергії, вони можуть досягти високого положення і почестей, слави і добробуту. Але вібрації дня такі, що багато в життя народжених в цей день людей буде залежати від того, в якій сім’ї вони народилися, як пройшло у них дитинство, в яких умовах вони виховувалися і що було закладено в дитячі роки. Якщо вихованням дитини не займалися, були до нього байдужі або проявляли жорстокість, то умови життя такої людини будуть неблагополучні. Він всі свої таланти і енергію розтратить на негідні вчинки, привертаючи до себе біди і проблеми. Життя народженого в цей день людини повністю залежить від його вибору.

Щастя народилися 23 квітня – на постійній роботі в тій галузі діяльності, яка їм до душі. І в кар’єрному зростанні, зрозуміло. При цьому вони не повинні застигати навіть у дрібницях, їм постійно треба вчитися, працювати над собою, самовдосконалюватися. Все ж ці люди наділені творчою жилкою, і їх творчий потенціал може бути убитий застоєм і задоволенням наявних.

Зазвичай ці люди чудово розбираються в психології, вони розумні й проникливі. Їм потрібно утримуватися від нав’язування способу життя і думок, який вони вважають вірним, не читати моралі, не вчити, не лізти з порадами без дозволу, не варто так само душити дітей занадто сильною опікою. Одергивайте свою мову, яка іноді буває дуже гострим, і тримайте надміру злі думки при собі. Намагайтеся з людьми бути в першу чергу добрими і привітними.


Залишити відгук