День Народження 22 Квітня: Знак Зодіаку — Телець

Люди, що народилися 22 квітня, заповзятливі, амбітні і реалістичні. Ви точно знаєте, чого хочете, і володієте достатньою цілеспрямованістю, щоб втілювати свої плани в життя. Ви любите красу природи, мистецтво і музику, хоча тверде, розсудливе ставлення до світу зосереджує вас на практичних життєвих завданнях. Незважаючи на артистичний темперамент, ви набагато більше цікавитеся збереженням традицій, ніж впровадженням інновацій. Ви міцні, як мис Гібралтар, і вперто дотримуєтеся своїх переконань: те, з чим ви погоджуєтеся сьогодні, відстоюєте і завтра.

У народжених 22 квітня можуть виникнути проблеми, пов’язані з фізичним станом горла і шиї, хоча голос у них хороший — придатний як для ораторської, так і для вокального мистецтва. Бажання розвивати голосові зв’язки повинно супроводжуватися розумінням того, що голос вразливий, як і будь-який інший інструмент, а значить, не можна експлуатувати його нещадно. Для народжених 22 квітня вкрай важлива плотська любов, в тому числі будь-які форми чуттєвих проявів. Масаж — ще одне джерело задоволення. Особливу радість приносить перебування на кухні, де вони можуть досхочу поекспериментувати з новими стравами. Помірні фізичні вправи підуть на користь, підтримають здоровий вагу, але краще уникати надмірних навантажень.

Народжені 22 квітня сильні не тільки в ініціюванні та впровадження своїх ідей, але й у створенні успішно функціонуючих підприємств. Організація та підтримання належного стану — будь то сім’ї, ресторану, школи, будь-якої соціальної клітинки — їх «коник». Парадоксально, але цих людей зовсім не можна віднести до соціально активним індивідуумам, вони, скоріше, пустельники. Багато з них — нічим не примітні, тихі люди, зовсім не прагнуть привернути до себе увагу; але зате вони володіють таємним знанням того, як можна виконувати важку роботу не напружуючись. І все-таки великий талант організатора живе в них, і рано чи пізно він вихлюпується назовні. Навіть якщо цей талант не проявиться в професійній діяльності, він все одно знайде собі застосування в побутовій сфері — скажімо, в організації сімейних свят.

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку примикає до земним знакам, які відрізняються упевненістю, м’якістю, вірністю, любов’ю до природи і краси.

Планета Управитель: Венера. Дарує Тельцю почуття краси, а також уміння поводитися з грошима. Венера — покровитель для людей мистецтва, художників і тих, хто працює з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Відповідальна за невміння мислити масштабно і ділитися.

22 квітня народжуються ділові Тельці, реалісти і кар’єристи. Вони, не зупиняючись, рухаються до своєї мети, оскільки дуже добре знають, чого чекають від життя. Ці люди практичні і розглядають земну повсякденність як основну сферу прикладання своїх сил. Але Тельці не були б Тільцями, якщо б не цінували краси мистецтва, музику, природу. Це не тільки трудівники і ремісники, але й артисти. Як і належить Тельцям, які народилися 22 квітня – швидше, консерватори, а не новатори. Це вірні й надійні люди, які не змінюють постійно своїх принципів і поглядів.

Народженим 22 квітня не гріх спробувати себе в комерції. Іноді їх організаторські здібності викликають роздратування у тих, на кого їм доводиться працювати. Скажімо, їх запрошують керувати компанією, яка є чиєюсь власністю. Блискуче виконавши доручену роботу, вони отримують на рідкість критичний відгук про неї від власника підприємства. Це може призвести до депресії або ж відмови від подальшої співпраці. З іншого боку, у народжених 22 квітня практично не виникає конфліктів з колегами по роботі; хто працює під їх початком, поважають їх вольові якості, практичність і людяність.

Незалежно від статури, фізична присутність народжених 22 квітня завжди відчутно і часто є гарантом успіху підприємства. Найбільша проблема для цих людей — вміння контролювати потужні внутрішні імпульси. Найбільш освічені особистості вельми скромні в оцінці своїх здібностей; їх менш обдаровані побратими можуть виявитися надмірно амбітних і навіть підступними по відношенню до оточуючих — такими «темними конячками». Народилася 22 квітня слід прагнути до того, щоб направити свої організаторські здібності на служіння справедливості і честі. Хоча їх, буває, заворожують гроші, не варто сліпо поклонятися золотому тельцю. Набагато корисніше перейняти діловий досвід і навички великих фінансистів, відкинувши при цьому методи, несумісні з поняттям моральності.

Створивши сім’ю, бізнес або організацію, через якийсь час люди, народжені в День облаштування, неодмінно спитає, наскільки успішно функціонує їх дітище. Їм належить вирішити для себе кардинальне питання, чи варто розвивати розпочату справу у тому ж руслі, піддати чи коригуванні взятий курс або ж залишити пропаща підприємство і перейти до більш привабливому проекту. Усвідомлення самого факту зречення від власної ідеї (як і обдумування тактики відходу зі взятих рубежів) завжди болюче для них і загрожує станом тривоги і хвилювання; на цьому етапі важливо прислухатися до внутрішнього голосу. Ну і останнє: народженим 22 квітня необхідно розвивати в собі духовність і уникати поневолення матеріальними цінностями.

Чоловік Телець — народився 22 Квітня

Чоловіки, які народилися 22 квітня, можуть пишатися такими рисами: працьовитістю, продуктивністю, природністю. В чоловікові-Тільце немає потужної енергії, він не фонтанує ідеями, дещо ледачий і пасивний, однак він здатний забезпечити матеріальний комфорт, взяти на себе всі турботи про сім’ю і коханій жінці, стати надійним тилом і партнером.

Жінка Телець — народилася 22 Квітня

Жінки, що народилися 22 квітня, не схожі на інших такими відзнаками натури: лояльністю, природністю, а також сміливістю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

22 квітня — як впливає на вашу долю ця дата? Люди, народжені 22 квітня знак зодіаку Телець, здатні розробляти багато життєздатних ідей, і потім займаються втіленням їх у життя. Вони відкривають своє власне підприємство, організовують його роботу, і повністю ведуть всі справи. У них величезні організаційні здібності, вони можуть керувати рестораном, школою, і з таким же запалом — власною сім’єю, або при проведенні громадського заходу.

Однак, про них не можна сказати, що, народжені 22 квітня знак зодіаку Телець,дуже комунікабельні і відкриті у спілкуванні. Їм властива деяка відособленість від людей, вони не люблять привертати нічиєї уваги, і з боку нічим не примітні. Просто у них є інтуїтивна здатність вгадувати найбільш вірний шлях з усіх наявних, і знаходити найбільш прості і швидкі способи досягнення поставлених перед ними цілей. Це вдається їм без всяких зусиль і розумового напруження. Тому, навіть якщо вони не стануть застосовувати свої здібності в професійних цілях, вони зможуть їх використовувати у проведенні сімейних свят.

Людям, народженим 22 квітня знак зодіаку Телець, добре вдається вести комерційні справи, що може викликати заздрість і невдоволення з боку їх керівництва. І якщо їм вдається відмінно виконати свої обов’язки, вони можуть отримати негативну і необ’єктивну оцінку своїх праць. Вони важко сприймають подібну несправедливість, не маючи можливості, однак з нею впоратися. Іноді це змушує, народжених 22 квітня знак зодіаку Телець, відмовитися продовжувати виконання своїх обов’язків. Хоча, з колегами вони завжди підтримують рівні і поважні відносини, так як їх обов’язковість, пунктуальність, вірність принципам викликають мимовільну симпатію в оточуючих. Незважаючи на непоказну зовнішність, їх присутність не залишається непоміченим, а їх участь у справі майже завжди призводить до його успішного завершення.

Турботи про власному підприємстві та облаштуванні сім’ї не залишають людей з датою народження 22 квітня ні на мить. Потрібно скорегувати обране ними напрям, і є воно єдино вірним з існуючих, ці питання мучать їх день і ніч, оскільки вони не люблять визнавати помилковість прийнятого ними рішення. Сама думка про власній неправоті вганяє їх у депресію і тривожний стан. Тільки вроджена інтуїція допоможе їм розібратися у власних сумнівах і прийти до правильного висновку. Народилася 22 квітня знак зодіаку Телець, варто було б менше залежати від матеріальних благ сучасної реальності, і прийти до розуміння свого справжнього призначення в цьому житті.

Які поради можна дати людям, народженим 22 квітня? Намагайтеся не переоцінити власні заслуги, доля в будь-яку хвилину може відвернутися від вас. Постарайтеся осмислити власні цілі і зрозуміти справжнє значення. Завжди пам’ятайте про своє минуле, але не давайте йому тягнути вас назад. Не намагайтеся боротися з власними рисами характеру і привести їх у відповідність з загальноприйнятими уявленнями. Сприймайте себе такими, які ви є. Кожна, несхожа на інших, особистість має право на існування.

Любов і Сумісність

Ви — таємний романтик, але схильні коливатися, коли справа доходить до близьких стосунків. Ваша палка, чуттєва природа вимагає емоційних запевнень, які можуть виходити лише від турботливого, вірного і відданого друга. У надійному союзі ви — вірний і люблячий партнер.

Кращі спілки у Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Народжені 22 квітня – прекрасні адміністратори, організатори, координатори. Це їх покликання, причому вони здатні організовувати і наглядати за підприємством будь-якого рівня і масштабу. Незважаючи на цей факт, ці люди скоріше не соціально активні елементи, а відлюдники-одинаки. Рідко вони відразу звертають на себе увагу яскравістю іміджу, частіше це скромні і зовсім не помітні люди. Однак це відмінні працівники, здатні виконувати великі обсяги роботи без втоми.

врешті-решт будь-народжений 22 квітня продемонструє себе як організатора і координатора. Він може не працювати на адміністративній посаді, але тоді реалізує цю схильність вдома, в колі друзів або сім’ї. Також ці люди можуть бути дуже успішні в бізнесі. Іноді їх активність навіть викликає заздрість і тому несхвалення начальників, що, в свою чергу, може викликати депресію і сильні переживання у народжених 22 квітня. Зате з колегами і підлеглими ці люди завжди чудово знаходять спільну мову, оскільки вони досить чуйні, людяні, але, в той же час, не ледарі.

Здоров’я і Хвороби

У Тельців зазвичай найбільш вразливим місцем організму є горло, і народилися 22 квітня не стали винятком. При цьому природа наділила цих людей приємним чарівним голосом. Часто вони захоплюються співом або ораторською майстерністю. Вони навіть можуть зробити в одній з цих двох областей кар’єру, тільки їм потрібно розуміти, що голосові зв’язки треба берегти, не застудитися, а якщо все-таки підхопили ГРВІ, відразу ж лікуватися.

Народилися 22 квітня дуже цінують фізичних контакт, він відмінно їх розслабляє і дозволяє відпустити турботи і стреси. Тому масаж і регулярний секс мають для них велике значення. Часто Тельці, в тому числі і народжені 22 квітня, — чудові кухарі, які люблять експерименти та імпровізацію в приготуванні їжі. Вони ризикують набрати зайву вагу, тому їм показані фізичні навантаження, але тільки не занадто інтенсивні.

Доля і Удача

В цей день народжуються сильні, рішучі натури з суперечливим характером. Вони наділені дотепністю, володіють даром красномовства. Працьовиті, багато чого досягнуть своєю працею та розумом. Сімейне життя буде не зовсім вдалою. Взагалі життя народженого в цей день людини багато в чому залежить від того, в якій сім’ї він народився, як пройшла перша половина його життя. Якщо людина робив багато помилок, вів безладний спосіб життя, не замислюючись про майбутнє, не знайшов свого місця в житті в молоді роки, то в старості він буде самотній, нікому не потрібний і відкинутий усіма.

Ауру цих людей відчувають дуже багато, навіть якщо це маленька тендітна дівчина. У їх присутності усім стає якось спокійніше, легше працюється, і ніби успіх приходить сам собою. Найбільш розвинені з народжених 22 квітня людей зазвичай скромні, найменш освічені бувають надмірно амбітних і можуть проявити підступність. Їм не завжди можна довіряти. Тому всім народженим 22 квітня потрібно стежити за тим, щоб не потоптати свою вроджену честь і благородство, навіть якщо в якийсь момент їх дуже розлютили, зробили підлість і хочеться відповісти тим же. Їм потрібно вчитися стримувати свої емоції і перші поривання, приймати рішення вже охолонувши, холоднокровно все обдумавши.

Ще одна небезпека, яка чатує народжених 22 квітня, — це тяжіння грошей і багатства. При цьому незайвим буде ще раз попередити про неприпустимість аморального поведінки в гонитві за грошима. У будь-якій справі, в будь-якій сфері життя потрібно час від часу оцінювати отримані результати і думати про подальше: не поміняти курс, не змінити те, що є, радикально? Народилася 22 квітня буває дуже важко змінити щось у вже налагодженій та функціонуючої сфері, навіть якщо необхідність змін давно очевидна. У такому випадку їм потрібно слухати голос своєї інтуїції. У будь-якому випадку Вам не можна забувати про вищих духовних ідеалах. Яку б життя Ви не вели, які б гроші не заробляли, не давайте заснути своєї душі і пам’ятайте про вічне.


Залишити відгук