День Народження 21 Квітня: Знак Зодіаку — Телець

Загадкові Тельці, хто відзначає сьогодні свій день народження, — таємниця не тільки для оточуючих, але і для самих себе. Тим не менш гострий розум і дружелюбність наділяють вас дивовижними здібностями до спілкування. Ваша сила криється в умінні виділити суть плану або ідеї, а потім пояснити їх оточуючим. Таке красномовство підкріплюється здатністю описувати словами живі образи, завдяки чому ви можете безпосередньо ділитися власним досвідом. Однак, якщо ви дозволите собі захопитися чутками та плітками, ваше вільне володіння мовою може перетворити цю силу в слабкість.

Народжені 21 квітня можуть придбати цілий букет хвороб — як правило, хронічних. Захопившись турботою про себе, вони ризикують перетворитися в іпохондриків. Оскільки народжені в цей день належать до розряду чуттєвих натури, вони надзвичайно сприйнятливі до масажу і масляних ванн, хіропрактики і мануальної терапії. Слід побоюватися хвороб, пов’язаних зі станом шиї та горла, — від ангіни до проблем з евстахиевыми трубами, гландами і навіть щитовидною залозою. Показані регулярні фізичні вправи, оскільки народжені в цей день дуже цінують спокій і комфорт і відповідно схильні до інертності. Як чоловіки, так і жінки, народжені 21 квітня, — чудові кулінари люблять поїсти. А це в поєднанні з малорухливим способом життя може загострити проблему ваги. Садівництво — ідеальне заняття для весни і літа.

Народжені 21 квітня ніщо не цінять так високо, як професіоналізм і цілісність натури. Слово для них — закон. Найчастіше саме вони виступають у ролі законодавців мод у суспільстві, визначаючи тенденції поведінки, і взагалі славляться особистостями прогресивними. Їх приватне життя може бути досить бурхливої — одним шлюбом вона, як правило, не обмежується. Народжені 21 квітня — надзвичайно чуттєві натури, їх залучають секс, їжа, сон і всі інші життєві задоволення. Їх персональні цінності співзвучні красі і гармонії, вони люблять все красиве — створене як природою, так і людиною. Жінки, народжені в цей день, зазвичай починають свою ділову кар’єру пізно — у віці близько сорока років, а до цього часу або надто зайняті сімейними турботами, або просто не можуть оцінити свій потенціал. Проте, ступивши на стезю ділової активності, вони вже ні за що не згортають з неї. 21 квітня — день, пройнятий сильної жіночою енергією.

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку належить до знаків стихії Землі, які відрізняються м’якістю, емоційністю, реалізмом, терплячістю.

Планета Управитель: Венера. Дарує Тельцю вміння готувати, а також комфорт. Вплив Венери ідеально для представників богеми, живописців і тих, хто працює з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Відповідальна за невміння думати стратегічно і бути щедрим.

В цей день народжуються дуже красномовні й доброзичливі Тельці, наділені чудовим даром пояснювати. Вони чудово вміють ділитися власним досвідом або передавати свої знання, ніби природжені оратори. Втім, пліткарі з цих людей теж виходять знатні, за що, проте, їх вже не можна похвалити.

Потреба народжених 21 квітня любити і бути коханими (перше, як правило, переважає над другим) надзвичайно велика, і в цьому криється одна з причин того, що їх приватне життя буває бурхливим, якщо бажання залишаються незадоволеними. Жінки, народжені в цей день, терплячі і легко прощають, але, варто їм відчути свою владу над сильною статтю і наполегливо заявити про те, чого хочуть вони, неминуче виникають конфлікти. Чоловіки, народжені в цей день, навпаки, занадто перебільшують свою самодостатність, а тому їм слід навчитися приймати допомогу від інших.

Народжені 21 квітня володіють інтуїтивним розумінням сенсу влади і вміють керувати нею так, щоб вона не тяжіла над ними. Ось чому вони відчувають себе так комфортно в ролі «вершків суспільства». Гроші нічого не значать для них в порівнянні з добрим ім’ям. Джерело особливої вразливості народжених 21 квітня криється в сфері їх професійних інтересів. Якщо вони стикаються з докорами в несумлінному виконанні службових обов’язків, якщо вони виявляються незатребуваними або відкинутими суспільством, для них настають тяжкі часи, які можуть закінчитися трагічно. На щастя, від природи вони надзвичайно витривалі, і інстинкт самовиживання розвинений у них досить добре. У відношенні з улюбленими вони, як правило, щедрі і великодушні. З іншого боку, прояв надмірної вимогливості до членів сім’ї, дітям — досить типове властивість їх характеру.

Народженим в цей день слід пам’ятати, що оточуючим треба дати шанс реалізувати себе, інакше можна придушити паростки самостійності в тих, кого вони так дбають, особливо в дітях. Народжені 21 квітня володіють невичерпним запасом енергії, вони щасливі у фінансових підприємствах, хоча неймовірно цінують спокій і комфорт. Вільний час вони використовують для накопичення сил, творчого осмислення своїх планів, ось чому їх не слід турбувати під час сну, відпочинку, канікул. До роботи вони не відчувають надмірного завзяття; можна навіть сказати, що їх стиль — відкладати справи на потім. Але, як би не відтягували вони строки виконання того чи іншого проекту, можна не сумніватися в тому, що робота буде виконана.

Чоловік Телець — народився 21 Квітня

Чоловіки, народжені 21 квітня, відрізняються наступними властивостями: музикальністю, ніжністю, врівноваженістю. В чоловікові-Тільце немає потужної енергії, він не фонтанує ідеями, дещо ледачий і пасивний, однак він здатний забезпечити матеріальний комфорт, взяти на себе всі турботи про сім’ю і коханій жінці, стати надійним тилом і партнером.

Жінка Телець — народилася 21 Квітня

Жінки, які відзначають день народження 21 квітня, виділяються особливими відзнаками натури: вірністю, надійністю, а також реалістичністю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

21 квітня народжуються господарі свого слова. Вони завжди виконують те, що обіцяли. В людях Телята, народжені в цей день, цінують професіоналізм. Не менш важлива для них цілісність натури. Це досить прогресивні особистості. Серед них є законодавці моди. Часто бувають прикладом для наслідування в суспільстві. Всі, хто народилися 21 квітня знак зодіаку Телець, дуже амбітні. Пред’являють високі вимоги до себе і оточуючих. Доля наділила їх великими життєвими силами. Рішення приймають самостійно, без чиєї-небудь допомоги. Вони впевнено йдуть до досягнення поставленої мети. Щоб реалізувати всі свої плани зроблять все, що від них залежить.

Народилися 21 квітня знак зодіаку Телець, чекає насичена особисте життя. Одного шлюбу для них мало, в більшості випадків вони йдуть під вінець кілька разів. Їх приваблює яскрава і бурхливе сексуальне життя. Ті, хто народився 21 квітня знак зодіаку Телець, чуттєві натури. Їм не чужі людські слабкості і задоволення – смачна їжа, розваги, повноцінний сон і відпочинок. Вони не можуть відмовити собі в чимось смачненьким, люблять добре виспатися. Це великі поціновувачі краси. Їх приваблюють мальовничі пейзажі, гарний одяг і прикраси, твори мистецтва. Краса у всьому слідує за ними в житті.

Представниці слабкої половини людства, які народилися в цей день, пізно починають будувати ділову кар’єру. Це зразкові домогосподарки. Вони з головою занурюються в сімейне життя або недооцінюють себе. Але почавши просуватися по кар’єрних сходах, не зупиняються на своєму шляху, швидко надолужує згаяне. Люди, народжені 21 квітня знак зодіаку Телець, не можуть жити без любові. З-за великої потреби любити їх чекає бурхливе сексуальне життя. Якщо вони не задоволені, то будуть шукати декількох статевих партнерів.

З’явилися на світ 21 квітня знак зодіаку Телець, дуже ранимі. Особливо це стосується професійної діяльності. Якщо їх упрекнут в тому, що вони недобросовісно поставилися до своєї роботи, це може закінчитися трагедією. Вони відчувають себе дуже погано, якщо вони стають незатребуваними. Але природа зробила їх витривалими, вони переживають неприємності з високо піднятою головою. Люди, народжені 21 квітня знак зодіаку Телець, великодушні і щедрі до людей, яких люблять. В сім’ї не прагнуть стати лідерами, вони добрі і терплячі. Але вони дуже вимогливі до членів своєї сім’ї. Особливо це стосується дітей. Їх Тельці дуже опікають. Зайва гіперопіка не дасть їм розвиватися, самостійно приймати рішення.

Ті, хто святкують свій День народження 21 квітня знак зодіаку Телець, дуже енергійні. У фінансовому плані їм щастить. Але цим діяльним людям дуже важливий спокій. Комфортні умови грають для них значну роль. Для реалізації своїх творчих планів їм потрібен повноцінний відпочинок. Вони повинні розслабитися, щоб з новими силами приступити до виконання своїх обов’язків. Їм не треба заважати. Тельці, які народилися 21 квітня знак зодіаку Телець, часто бувають настирливими, люблять втручатися в чужі справи.

Любов і Сумісність

Чуттєвий, сексуальний і романтичний партнер, ви прагнете до любові і надійності сімейного вогнища, проте можливість займатися власними проектами та інтересами важлива для вас не менше, ніж стабільна життя.

Кращі спілки у Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Більше всього на світі народжені 21 квітня поважають професіоналів своєї справи і цілісність, гармонійність натури. Самі вони, як правило, такими і є. Вони тонко сприймають прекрасне, уважні до новітнім тенденціям, часто модники. Особисте життя ведуть дуже насичений, часто змінюючи своїм чоловікам чи жінкам. Пов’язано це з чутливістю натур цих людей, вони дуже цінують задоволення, які може доставити комфорт, відпочинок, дорога їжа, секс.

Вони цінують все приємне і красиве, справжні естети-гедоністи. Жінки, народжені 21 квітня, найчастіше починають займатися своєю кар’єрою тільки у сорок років. До того, вони зайняті сім’єю і осмисленням себе і своїх сильних і слабких сторін. Але навіть в сорок років, коли, здавалося б, уже пізно думати про кар’єру, вони дуже завзято беруться за справу і працюють, засукавши рукави. Народжені 21 квітня завжди відчувають гіпертрофовану тягу до любові. Це друга причина їх часті зради в шлюбі. Їм важливо постійно відчувати себе коханими і дарувати свою любов комусь зовні. Дівчата, народжені 21 квітня, справжні кокетки, грають чоловічими почуттями, зате вони наділені даром прощати і забувати чужі гріхи. Чоловіки, народжені 21 квітня, зазвичай занадто високої думки про себе і вкрай неохоче приймають допомогу від інших людей.

Народжені 21 квітня дуже дорожать своїм авторитетом, а ось за багатством зовсім не женуться. Влада зазвичай не тисне на них, тому їм вкрай комфортно відчувати себе аристократами. Зате ці люди дуже вразливі на роботі. Якщо начальство не зазначає їх успіхи, якщо колеги не цінують їх роботу, ці люди можуть впасти в справжню депресію. Тут може допомогти тільки їх хороше природне здоров’я. У приватному житті вони часто занадто багато вимагають від навколишніх, але зате виявляють щедрість і великодушність.

Здоров’я і Хвороби

У плані здоров’я дві головні загрози, яким піддаються народжені 21 квітня, — це іпохондрія, якщо вони будуть занадто піклуватися про себе, і лінь, небажання рухатися, з-за чого народжені в цей день люди дуже мало займаються спортом. Зате завдяки своїй тонкої душевної організації вони можуть досить легко розслабитися за допомогою ванн з маслами, масажів, мануальної терапії. Вразливе місце організму народжених в цей день людей – горло. Вони можуть підхопити як хронічну ангіну, так і зіткнутися з хворобами щитовидної залози. В цілому ці люди взагалі схильні до накопичення хронічних захворювань.

Зазвичай народжені 21 квітня люблять і вміють готувати і мають схильність до різноманітного смачного харчування. Укупі з їх тельцовой лінню такий стан справ загрожує зайвою вагою, тому регулярні фізичні вправи мають велике значення. Можна згадати про кохання Тельця до роботи з землею і замінити навесні і восени спорт роботами на присадибній ділянці.

Доля і Удача

В цей день народжуються честолюбні, амбітні натури, вони завзяті, енергійні, незалежні і цілеспрямовані. Такі люди, якщо що задумали, завжди домагаються свого, твердо дотримуючись наміченої мети. Їм буде супроводжувати успіх у кар’єрі, у них природжений дар керівника. У сімейному житті у них зазвичай все чудово, вони вміють залагоджувати конфліктні ситуації, не допускаючи критичних моментів. У таких людей багато друзів, але і ворогів теж чимало.

Стиль роботи у цих людей своєрідний: вони найчастіше роблять важливі справи в останній момент, наскоком. Дуже цінують відпочинок і спокій, тому їм краще не дзвонити зранку у вихідний. Взагалі сон для них – щось святе. Незважаючи на це вони люди відповідальні і, навіть затягнувши з термінами, в останній день неодмінно зроблять все, що від них вимагається, і нікого не підведуть.

Що стосується життєвих завдань, що стоять перед ненародженими 21 квітня людьми, то їм потрібно давати своїм дітям більше самостійності, менше опікати їх, дозволити їм зробити свої помилки і жити так, як подобається саме їм.


Залишити відгук