День Народження 20 Квітня: Знак Зодіаку — Овен

Телята, що народилися в цей день, — практичні і талановиті художники, ремісники, музиканти і актори. Ваш підхід до творчості простий: наскільки те, що ви робите, красиво, функціонально і практично? Ви можете мати репутацію консерватора, однак у вас є прихована від сторонніх очей сторона, де правлять інтуїція і новаторський підхід. Жива уява і гострий розум наповнюють вас прагненням розкрити таємниці життя. Втім, ви не бажаєте визнавати існування привидів і фей, якщо тільки самі їх не побачите. Ви вірите в практичні свідоцтва, а не абстрактну теорію.

Як вже було сказано, народжені 20 квітня можуть зіткнутися з сильними стресами, які виникають при спробі врівноважити земні і вогненні якості своєї натури. Від того, наскільки успішно вони вирішать цю проблему, в кінцевому підсумку залежить їх здоров’я. Народженим 20 квітня слід виключити зі своєї дієти ряд продуктів або принаймні строго контролювати їх споживання. У першу чергу це стосується цукру.

Якщо народжені 20 квітня — ласуни, їм буде важко обмежувати себе, але заради підтримки стабільності свого настрою зробити це необхідно. Крім того, їм потрібно побоюватися типового для Овнів пристрасті до спецій, гострої їжі і екзотичних страв. Так що ж їм, бідолахам, залишається? Стабілізуючий вплив чинять всі здорові продукти, картоплю та інші овочі, вирощені під землею, — буряк, морква, ріпа. Гарячі ванни з мінеральними солями або маслами, аромотерапія, масаж і йога — все це допоможе розслабитися.

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків стихії Вогню, які виділяються наступними якостями: безстрашність, енергія, сміливість.

Планета Управитель: Марс. Зумовлює активне життя, а також прагнення до суперництва. Марс — покровитель для акторів, вчителів, медичних працівників, політиків. Планета у вигнанні – Венера. Відповідальна за грубість і відсутність витонченості.

20 квітня – перший день знака Зодіаку Телець. В цей день народжуються першокласні ремісники в будь-якій області: музиканти, актори, художники. Вони оцінюють свою творчість з позиції не тільки естетичною, але також з позиції практичної користі. Ці люди здаються консерваторами, але їм не чужа і дещиця новаторства, без якої неможливо творчість. Вони розумні, володіють розвиненою фантазією і цікавістю до всіх таємниць буття, проте нічого не приймають на віру, без доказів. Віра народжених 20 квітня людей вимагає доказів, а не ідей.

У народжених 20 квітня високо розвинуті лідерські якості. Динамічні, з вогником, вони неухильно просуваються вгору — до успіху влади. Причому вони рідко задовольняються власним процвітанням, їхня активність спрямована на те, щоб винести на орбіту і сім’ю, і колектив однодумців, і соціальну групу, інтереси якої вони представляють. До речі, саме групові інтереси є для них пріоритетом. При цьому вони залишаються дуже чутливими і у вищій ступеня самодостатніми індивідуумами. У них багатий внутрішній світ, вони з задоволенням віддаються фантазіям, які, будучи спрямованими в конструктивне русло, можуть зіграти значну роль в їх кар’єрі. Загострена чутливість, звичайно, може обернутися зайвої ранимістю і нервозністю, але саме вона і додає їх особистості якусь гіпнотичну силу, свого роду харизму. Однак народженим в цей день слід контролювати цю особливість свого характеру, оскільки для них існує чимала небезпека конфлікту з коханими і друзями. Незалежно від того, в якій сфері протікає активність цих надзвичайно соціально спрямованих індивідуумів, їх незмінно надихають завдання глобального характеру.

Як правило, ці люди не уникають проблем чи конфліктів, а, навпаки, вітають їх. Безумовно, вони не створені для легкого і безтурботного життя, і ця обставина, схоже, стає для них нездоланним бар’єром на шляху до щастя і спокою. Як це ні парадоксально, але вони знаходять віддушину у заворушеннях і проблемних ситуаціях — подібно до того, як птах або літак шукають в небесах порятунку від наближення урагану. Однак витримати заданий темп не всім під силу, та й самі вони можуть видихнути.

Народжені 20 квітня володіють блискучою інтуїцією і найчастіше воліють слідувати саме їй, а не тому, що написане планами. В той же час вони надзвичайно земні люди, які потребують хорошої їжі, добрих людських відносинах, стабільної сімейного життя. Хоча земні аспекти можуть зіграти позитивну роль балансу зайвої мрійливості, проте трапляються конфлікти, коли прірва між мрією і реальністю стає непереборною. Народженим у День амбіцій не варто накопичувати роздратування, набагато корисніше переосмислити поставлені цілі і зробити їх реальними. Уміння об’єктивно оцінювати свої можливості, регулярно контролювати себе і проявляти гнучкість у підході до життя неодмінно допоможе на шляху до успіху.

Чоловік Овен — народився 20 Квітня

Чоловіки, народжені 20 квітня, можуть пишатися такими рисами: позитивністю, доброзичливістю, сентиментальністю, динамічністю. Овен завжди знаходиться в русі, створюючи навколо себе і своєї жінки особливу реальність азарту, яскравих емоцій, динаміки і перемог. Йому комфортно тільки в стані боротьби і гонки за перше місце, а тому він завжди буде домагатися коханої жінки в суперництві з сильними конкурентами.

Жінка Овен — народилася 20 Квітня

Жінки, які відзначають день народження 20 квітня, не схожі на інших такими властивостями: сміливістю, силою, незалежністю. По натурі представниці цього знака оптимістки, щедрі і марнотратні натури, які віддають перевагу непрактичні подарунки – емоції для них важливіше матеріальних благ. Ідеалістка, філософ, жінка-Овен часто говорить те, що думає, не боячись образити співрозмовника.

Народжені 20 квітня знак зодіаку Овен, в основному, самодисциплинированные, працьовиті, прямолінійні і вдумливі. Вони господарі своїх талантів, які рідко демонструють всім. У дитинстві вони показують свідомий і серйозний підхід до повсякденного життя, беручи на себе багато обов’язків, які здаються для однолітків важкою ношею. З роками вони стають надійними соратниками і друзями, опорою для родини. Незважаючи на яскраві якості, народжені 20 квітня знак зодіаку Овен, не прагнуть до загального визнання або захоплення. Для них важливіше бути в центрі подій, а не в центрі уваги. Їм необхідна можливість продовжувати розпочаті справи. Вони відрізняються унікальною зацікавленістю в роботі, тому часто в житті їх супроводжує репутація трудоголіків.

Більшість з таких людей здаються боязкими і сором’язливими, часом навіть ізгоями. Однак це тільки наслідок не дуже високої комунікабельності. В душі народжені 20 квітня знак зодіаку Овен – оригінали та новатори, але їх професійна діяльність зазвичай консервативна, ніж оригінальна і добре продумана. Досить часто ці люди показують пристрасть до вивчення помилок і досвіду минулого, історії. Більшою мірою вони зацікавлені не своїми успіхами, а успішністю своїх починань та проектів. Такі люди позбавлені марнославства, вони просто роблять, реалізовуючи свій потенціал. Вони не чекають дифірамбів або схвалень, вони вважають за краще бути на гребені хвилі, а не на гребені слави.

Народжені 20 квітня знак зодіаку Овен, прагнуть наводити будь-які розпочаті справи до задовільними результатами. Для цього їм не шкода ні енергії, ні сил, ні часу. Такі люди вміють самостійно радіти життю, тому їм не обов’язково присутність шанувальників або друзів. Деколи виявляють близькі до них співчуття, вважаючи їх ізгоями і відлюдниками. Однак насправді люди цього дня отримують задоволення від самоти і відмінно працюють у режимі повної автономії. У народжених 20 квітня знак зодіаку Овен, не виключаються труднощі з соціумом, тому що вони знають, як себе позиціонувати і як реагувати на думку оточуючих, вони з працею включаються в адекватний комунікативний процес.

Для цих людей справжня проблема полягає в зайвій вимогливості до себе, тому їм не варто брати на себе дуже багато обов’язків. Вони дуже скрупульозні при виконанні власних обов’язків, повністю занурюються у процес і уважно ставляться до будь-якої дрібниці, нічого не відкидаючи і не пускаючи на самоплив. Єдина віддушина в життя народжених 20 квітня знак зодіаку Овен – хобі. Вони можуть віддаватися хобі з повним запалом.

Треба частіше спілкуватися з однодумцями, не варто прагнути огородиться від світу. Діліться бідами і радощами з коханими і близькими. Не слід брати на себе дуже багато, вчіться розслаблятися. Потрібно бути поблажливішими до себе, зрозуміти, що неможливо досягати досконалості скрізь і у всьому. Рекомендується вибирати одну області діяльності для самореалізації, не намагаючись охоплювати всі навколо.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви проявляєте почуття власності по відношенню до партнера, але ваша відданість міцна і витримує випробування часом. Знайшовши близьку людину, ви рідко йому змінюєте і робите все, щоб ваш партнер був щасливий і не нудьгував.

Сприятливі перспективи у відносинах у Овнів з Близнюками, які також є невтомними новаторами. Яскравий і імпульсивний Стрілець – і зовсім ідеальний партнер для Овна. Багато спільного у Овна з незалежними Водоліями. Один з найбільш вдалих спілок складеться з антагоністом – Рибами, які з радістю віддадуть Овну лідерство, зачаровуючи своєю загадковістю і інакомисленням, але тут слід зменшити запал щоб не образити партнера.

Романи з представником свого знака можливі, але тут пальма першості буде у жінки-Овна, що призведе до дисгармонії – чоловік-Овен не готовий довгий час бути веденим. Найневдаліші спілки у Овнів складаються з практичними представниками земних знаків – Козерогом, Тельцем і Вагами, які здадуться Овну занадто нудними, а також Левом, в боротьбі за лідерство з яким ідуть одні протиріччя.

Робота і Кар’єра

Народилися 20 квітня намагаються зайняти роль лідера в колективі. Вони незмінно і невблаганно рухаються до вершини кар’єри. Причому вони зазвичай орієнтовані на групові інтереси, тому не заспокоюються, досягнувши успіху, а починають тягнути сім’ю, близьких, друзів, колег, нарешті, свою соціальну групу. Але це анітрохи не впливає на їх самодостатність і тонкість душевної організації. Вони часто віддаються мріям, які, до речі, цілком можуть допомогти їм у їх професійній області. Їх тонка чутливість, що межує з нервозністю, є фундаментом їх чарівності і харизми. Цю чутливість однак було б непогано навчитися контролювати, оскільки через неї можливі конфлікти з близькими людьми і нервові зриви.

Народжені 20 квітня завжди надихаються основними, глобальними ідеями, навіть якщо вони працюють на дуже вузьку групу. Народилися 20 квітня частіше завжди не парадоксально прагнуть до спокою і тихого життя, а, навпаки, шукають перешкод і протистояння, ніби вважають, що вони не створені для спокою і тільки боротьба є суттю життя. Вони якоюсь мірою морально відпочивають в епіцентрі словесних бур і хвилювань. Але матерії це тендітні, рівновага в будь-який момент може бути порушено, тому народився 20 квітня Тельцям треба пильно стежити за тим, щоб такий стан справ не вимотувало їх.

Здоров’я і Хвороби

Народжені 20 квітня схильні до стресів із-за протиріч більш земний, тельцовой, і вогненної, овновой, частин своєї натури. Тим, хто зможе знайти тонку межу між цими двома такими різними знаками Зодіаку, в плані здоров’я нема чого побоюватися.

Що стосується раціону, то народився 20 квітня неодмінно потрібно обмежити споживання цукру. Також не варто давати собі волю в пристрасть до гострої та незвичної їжі. Корисні будуть картопля, ріпа, морква, буряк, які несуть в собі заряд стихії землі. Позбутися агресії допоможуть гарячі ванни з мінеральними солями і маслами, масаж, йога, ароматерапія.

Доля і Удача

В цей день народжуються дивовижні люди. Вони наділені вмінням відчувати красу цього світу. Характер у них незалежний, впертий і владний. Їм необхідно стати більш терпимими, доброзичливими, відкритими. Доведеться потрудитися, щоб досягти певних висот і положення в суспільстві, і в цьому можуть допомогти друзі та близькі люди.

Між логічним, чітким планом і поривом інтуїції народилися 20 квітня завжди виберуть інтуїцію. Разом з тим вони цінують хорошу їжу, багатство та комфорт, тобто земні, практичні цінності. Тому народженим 20 квітня потрібно стежити за тим, щоб прірва між їх земної сферою і духовної не ставала занадто великий. Якщо вони не будуть отримувати земних благ, яких вони потребують, вони будуть нещасні.

Але якщо вони повністю замкнутий себе у земному і перестануть жити глобальними ідеями, перестануть мріяти і уноситься думками вдалину – вони теж будуть нещасні. Цим людям потрібно знайти золоту середину і подбати про балансі польоту фантазії і земних реалій. Тому народженим 20 квітня Тельцям потрібно вчитися як можна більш об’єктивно оцінювати себе і своє життя, контролювати себе і проявляти гнучкість у ситуаціях вибору.


Залишити відгук