День Народження 2 Квітня: Знак Зодіаку — Овен

В людях, народжених 2 квітня, яскравий індивідуалізм Овнів гармонійно врівноважується прагненням до співпраці і дипломатії. Ви володієте типовою прямотою свого знака, однак з готовністю выслушиваете співрозмовника, перш ніж прийняти рішення, а тому проявляєте себе в партнерстві краще, ніж більшість ваших побратимів. Тим не менше іноді вас розривають на частини протилежні імпульси. В такі часи дії можуть суперечити вашим глибинним потребам та почуттям.

Народилися в день 2 квітня показано помірні фізичні вправи. Вони дозволяють підтримувати здорову форму тіла і розслаблюють після активної інтелектуальної діяльності. Дійсно, бурхлива уява, властиве цим людям, порядком вимотує, ось чому їм необхідно стежити за станом нервової системи. Небезпечний і прихований гнів, який, безумовно, веде до депресії. Виникає небезпека втечі від повторюваних спалахів роздратування в свій уявний світ, що загрожує руйнівними наслідками для психіки.

Народженим в цей день слід прислухатися до позивних організму: болю, тривалого дискомфорту, втоми спинних і шийних м’язів і в обов’язковому порядку консультації у фахівця. Регулярні медогляди вкрай важливі, оскільки народженим 2 квітня властиво тягнути зі своїми хворобами до останнього. Що стосується дієти, варто відзначити, що народжені 2 квітня обожнюють поїсти і ризикують набрати чимало зайвих кілограмів, якщо тільки не обмежать себе в споживанні молочних продуктів, м’яса та алкоголю.

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків Вогню, які володіють наступними якостями: активність, сміливість, завзятість.

Планета Управитель: Марс. Відповідає за запас енергії, а також безпечність. Марс сприятливий для акторів, вчителів, медпрацівників, чиновників. Планета у вигнанні – Венера. Відповідальна за грубість і відсутність витонченості.

Народжені 2 квітня Овни виявляють рідко властиву їх знаку Зодіаку дипломатичність та здатність грати в команді. Вони більшою мірою, ніж інші Овни, є здатними на партнерство і взаємодію людьми. Вони прямолінійні, як і інші Овни, але уважно вислуховують думку опонента, не знищуючи їх з рахунків тут же, як інші Овни. Однак народилися 2 квітня – теж неспокійні натури і часто їм складно зрозуміти, чого вони хочуть, настільки суперечливі бажання вони відчувають. В цей час вони можуть надходити зовсім не так, як їм того хотілося, і нарубати дров.

Народжені 2 квітня сповідують виключно ідеалістичний підхід до життя. Як правило, саме з-за цього у них виникають проблеми в плані здійснення кар’єри. Дещо наївний погляд на світ і дитячість ніяк не поєднується з завзятістю, необхідним для досягнення успіху. І лише позначивши для себе мету життя і встановивши межу своїх можливостей — можливо, навіть занизивши для себе планку, — вони здатні максимально реалізувати свою енергію. До тих пір поки ця фаза не досягнута, вони приречені на суєту і безглузде проведення часу. Як правило, народжені 2 квітня орієнтовані на сім’ю, особливо чоловіки. Для таких чоловіків будинок — це фортеця, сім’я — свита. Така постановка питання може створити деякі проблеми, зокрема якщо хтось із дітей не бажає грати роль підлеглого суб’єкта.

Народжені 2 квітня невпинно просторікують про свої мрії, ідеали, бачення світу. Щоб вислуховувати ці одкровення, від оточуючих потрібно величезне терпіння. Оскільки народжені в День ідеаліста подумки присутні в якомусь уявному світі, їх чесність і щирість можуть бути сприйняті неадекватно. Чистота помислів, властива цим людям, заважає їм йти на компроміс, а нерозуміння або відмова, зустрінуті у товаришів по службі, можуть бути витлумачені як зрада. Хоча і улюблені оточуючими, народжені 2 квітня повинні ретельно стежити за тим, щоб їх ідеї не ставили друзів в глухий кут. Ось чому так важливо мистецтво компромісу, яким цим людям варто повчитися. Найчастіше вони бачать світ лише в чорному і білому кольорі і розглядають його як поєднання двох ворожих почав. Але як натури людяні, нехитрі, відкриті, вони незмінно викликають повагу, тому їм особливо недопустимі гнів і емоційні спалахи. Крім того, вони завжди стають на бік скривджених і ображених, а тому відкрито конфліктують з сильними світу цього, але це ж і дає їм можливість розширити коло друзів і шанувальників.

Народжених 2 квітня часто приводять в подив емоції інших, так як їм потрібно пройти через страждання, труднощі і навіть катастрофи, щоб випробувати щось подібне. Народилася 2 квітня, як правило, байдуже, що про них говорять. Ось чому їм не відразу вдається усвідомити, що не всі навколо можуть розділяти їх думки. Нерозуміння з боку оточуючих може стати для них справжньою трагедією.

Чоловік Овен — народився 2 Квітня

Чоловіки, c датою народження 2 квітня, відрізняються наступними властивостями: артистичністю, ініціативою, підприємливістю, сміливістю. Чоловік-Овен – яскравий, харизматичний, активний і самовпевнений, відрізняється неабияким темпераментом і постійно знаходиться в полоні планів і ідей.

Жінка Овен — народилася 2 Квітня

Жінки, що народилися 2 квітня, виділяються особливими властивостями: самостійністю, активністю, сміливістю. Жінка-Овен завжди знаходиться в русі, займаючись тисячею справ одночасно. Будучи волелюбним знаком, у представників протилежної статі вона цінує незалежність і гордість.

Відзначають свій день народження 2 квітня – це люди, відмітними рисами яких є сила волі і рішучість; унікальність цих особистостей в тому, що вони здатні самі стати творцями своєї долі. Більше того, вони володіють ще однією неординарною здатністю – заздалегідь визначати хід подій, які можуть вплинути на долю близьких людей. Все це говорить про те, що життєвий шлях тих, хто народився 2 квітня знак зодіаку Овен, залежить виключно від них самих. Головне – поставити перед собою високі цілі.

У більшості з тих, хто був народжений 2 квітня знак зодіаку Овен, благополучно реалізується все, що було задумано, адже їх особиста відвага здатна змести будь-які перешкоди, що постають на шляху до мети. А приймати вірні рішення в чому допомагає інтуїція, яка у народжених в цей день розвинена набагато сильніше, ніж у інших Баранів. Виявляючи схильність до різних авантюр, вони дуже часто ставлять на кон все, що мають, і неодмінно виграють.

Яскраво виражені гідності особистостей, які народилися 2 квітня знак зодіаку Овен, затьмарюються тим, що цим людям властиве ідеалістичне сприйняття життя. Вита в хмарах і розмірковуючи про високі матерії, вони не вміють ставити перед собою реальні цілі, що, в свою чергу, негативно позначається на їхньому кар’єрному зростанні. Щоб проблем у здійсненні кар’єри не виникало, їм потрібно навчитися мислити іншими категоріями, а в деяких випадках – навіть трохи занизити планку своїх можливостей, щоб успішно самореалізуватися. В іншому випадку їх життя буде наповнене суєтою і безглуздим заняттям, до того ж оточуючі не завжди здатні зрозуміти таких людей, отже, й адекватної реакції від них чекати не доводиться.

Щоб відносини з світом стали більш гармонійними, народженим 2 квітня знак зодіаку Овен, не варто дивитися на все, що відбувається тільки своїми очима. Якщо з оточуючих не робити ворогів і спробувати їх зрозуміти – внутрішньо умиротворення обов’язково буде досягнуто. Багато з тих, хто з’явився на світ 2 квітня знак зодіаку Овен, дуже прив’язані до сім’ї, яка є для них основним життєвим орієнтиром. Особливо це стосується чоловіків, які вважають дім фортецею, а сім’ю – свитою. Однак такий підхід загрожує певними проблемами: якщо друга половина ще може прийняти таку поведінку, то діти дуже часто відмовляються від ролі підлеглих.

Серед Баранів, які народилися 2 квітня, дуже багато таких представників, які дивляться на світ виключно через призму чорного і білого кольорів, тобто впевнені, що світ складається з двох протилежних начал. Саме тому народженим в цей день варто навчитися знаходити компроміс, особливо у відносинах з друзями. Враховуючи те, що такі люди здатні піти на конфлікт з представниками влади, захищаючи інтереси принижених і ображених, кількість симпатиків їм може неабияк збільшитися. Тим, хто відзначає день народження 2 квітня знак зодіаку Овен, дуже важливо зрозуміти, що їхня думка – не єдине в світі. Їм необхідно бути трохи уважнішими до того, що про них говорять інші, щоб нерозуміння з боку оточуючих не стало для них трагедією.

Любов і Сумісність

Щирий, товариський і відкритий, ви не відчуваєте браку романтичних партнерів, проте втілюєте в собі два протилежні прагнення — прагнення до незалежності і потреба в близьких відносинах. Втім, без них ви відчуваєте себе втраченим, тому в кінцевому рахунку перемагає любов.

Сприятливі перспективи у відносинах у Овнів з Близнюками, які також є невтомними новаторами. Яскравий і імпульсивний Стрілець – і зовсім ідеальний партнер для Овна. Багато спільного у Овна з незалежними Водоліями. Один з найбільш вдалих спілок складеться з антагоністом – Рибами, які з радістю віддадуть Овну лідерство, зачаровуючи своєю загадковістю і інакомисленням, але тут слід зменшити запал щоб не образити партнера.

Романи з представником свого знака можливі, але тут пальма першості буде у жінки-Овна, що призведе до дисгармонії – чоловік-Овен не готовий довгий час бути веденим. Найневдаліші спілки у Овнів складаються з практичними представниками земних знаків – Козерогом, Тельцем і Вагами, які здадуться Овну занадто нудними, а також Левом, в боротьбі за лідерство з яким ідуть одні протиріччя.

Робота і Кар’єра

Народилися 2 квітня – вічні діти, тому їм властива певна наївність. Ці якості здорово псують їм життя, так як вони чекають миттєвого успіху і визнання, а так буває вкрай рідко. Вони ідеалісти, не завжди адекватно оцінюють реальність і схильні переоцінювати себе. Так, часто ці люди чекають карколомної кар’єри і дивуються, коли їх очікування не виправдовуються. Їм варто частіше ставити перед собою конкретні цілі, при цьому краще занижувати очікування, тільки тоді вони зможуть поетапно досягти успіху.

Також народжені 2 квітня можуть вдаритися в суєту і безглузді дії, що дуже енергозатратне і навряд чи забезпечить їм успіх. Для народжених в цей день людей, особливо чоловіків, дуже важлива і потрібна сім’я. Але частенько вони відносяться до членів своєї сім’ї як до підлеглих, намагаючись ними командувати і нав’язувати свою волю. Це може викликати проблеми, особливо з боку старших дітей. Народилася 2 квітня рекомендується замислюватися на тему того, що сім’я – це не робота, ієрархія і відносини в ній всі ж інші, і давати більше свободи своїм близьким.

Народилися 2 квітня люблять побалакати. Їх улюблена тема – це їхні ідеали, прагнення, плани, мрії, їх світогляд. Іноді вони дуже стомлюють слухачів своїм его. Також ці люди часто схильні судити інших людей з позицій ідеалізму і відсутність компромісів, ніби вони бачать лише чорне і біле, але не бачать всього різноманіття відтінків навколишнього світу. Наприклад, відмова у допомозі з боку колег вони можуть відразу вважати зрадою загальних інтересів або зрадою справи, при цьому навряд чи вони потурбуються вникнути в проблеми відмовив людини, звернути увагу на обсяг його роботи, його самопочуття, інші складності. Або ти з нами, або ти проти нас – ось девіз народжених 2 квітня.

Треба визнати, що цей принцип властивий більше підліткам, а не зрілості і мудрості. Також ці люди самі рідко йдуть на поступки і досягнення договору шляхом взаємних поступок, оскільки вважають, що таким чином вони ведуть себе нечесно. Погодьтеся, що з такими принципами проблематично займатися власним бізнесом. Цим людям потрібно неодмінно навчитися йти на компроміси і перестати вважати їх чимось ганебним. Відсутність гнучкості та вміння домовлятися може їх знищити. Вірність своїх позицій та ідей – це дуже добре, але з певним ступенем наполегливості в дрібницях це стає смішним і, що гірше того, дурним. Однак народилися 2 квітня зазвичай поважають як людей відкритих і чесних, не хитрунів та брехунів, тих, кому можна довіряти.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 2 квітня людям потрібно проявляти увагу до свого нервового стану, так як їх емоції справляють великий вплив на здоров’я. Вони здатні втомитися від своїх мрій і фантазій, а стримувані емоції холерика можуть призвести до депресії або нервового зриву. Народилася 2 квітня треба стежити за тим, щоб не замкнутися в світі своїх ілюзій або фантазій з-за того, що навколишній світ і люди часто засмучує і дратує їх. Цим людям також слід бути уважним до тривожних сигналів, що надходять від їхнього організму.

Будь-які тривалі, нехай навіть слабкі болі, оніміння, неприємні відчуття, дискомфорт повинні приводити їх на профілактичний лікарський огляд. Ці люди часто запускають свої хвороби, вчасно не звертаючись до лікарів, тому в їх випадку краще перестрахуватися. Також їм варто зробити своєю звичкою регулярно проходити огляд ряду фахівців навіть у відсутності тривожних сигналів. Народжені 2 квітня схильні до повноти, так як люблять смачну їжу, тому їм необхідно стежити за своїм раціоном і варто обмежити вживання м’ясних страв, молочних і спиртного.

Доля і Удача

Вібрації такі, що народжені в цей день люди своїм вибором будуть творити долю. І все залежить від того, який напрямок в житті вони виберуть, які риси їх натури будуть більш розвинені — негативні або позитивні. Багато залежить від того, в якій сім’ї буде виховуватися людина. Це емоційні, рішучі і сміливі люди. Вони безстрашні і здатні вправно лавірувати в самих екстремальних ситуаціях, люблять ризик. Володіють чудовою інтуїцією, якостями лідера. Якщо вони застосують ці якості в негативному напрямку, життя у них буде безрадісна, наповнена обманом і облудою. А якщо вони виберуть світлу дорогу, що веде до радості і щастя, то їх життя буде прекрасним.

Народилися 2 квітня рідко думають про те, які чутки ходять про них. Їм байдужі чужі пересуди. Також вони іноді заздрять глибоко відчуває людям, чиї емоції проникають на саме дно душі. Іноді народжені 2 квітня далеко не відразу розуміють, що з ними хтось не згоден і їх позицію відкидає.

Щоб уникнути помилок на цей рахунок, їм треба бути уважним до оточуючих. Буває, що суспільне відторгнення робить цих людей глибоко нещасливими, але вони не завжди вчасно помічають падіння своєї популярності і рідко намагаються це якось виправити.


Залишити відгук