День Народження 19 Квітня: Знак Зодіаку — Овен

Сенс життя народжених в перехідний період від Овна до Тельцю втілюється в одному слові — влада. Неймовірно амбітна, сильна особистість, Овен робить те, що хоче, без жодних негативних наслідків для себе. Ті, хто не підкоряється агресивним аспектів вашого характеру, потрапляють під вплив чарівності і привабливості. Ви охоче берете на себе відповідальність, формуєте ідею і задаєте напрямок будь-якої спільної діяльності. Переконаність і відважна манера вести себе в складних ситуаціях вселяють в людей впевненість, і їм стає ще складніше чинити опір або ігнорувати ваші вказівки і лідируюче положення.

Якщо народжені 19 квітня займаються сидячою роботою, їм потрібно стежити за своєю вагою. Тому щоденні фізичні вправи виключно важливі для підтримки здоров’я. Крім того, необхідний тривалий сон. У народжених 19 квітня рідко спостерігається безсоння, але, якщо раптом в стресових ситуаціях з’являються проблеми зі сном, вирішити їх допоможуть гарячі ванни з маслами і масаж. Регулярний секс з коханою людиною у вищій мірі вітається. Прагнучи досконало контролювати все і вся, народжені 19 квітня піддають себе величезної психологічної навантаженні. Ось чому їм корисно періодично розслаблятися. В тому числі і за столом, причому абсолютно не обмежуючи себе у виборі страв, які можуть варіюватися від хліба і овочів до самих екзотичних продуктів.

Народжені 19 квітня прагнуть тримати під суворим контролем всіх і вся. Найчастіше наділені якостями першовідкривачів і новаторів, вони перш за все цінують визначеність і конкретику. Цілі, які вони ставлять, оточуючим можуть здатися невловимий, хоча для народжених 19 квітня — це суща дрібниця. Пріоритет для них не лідерство, а можливість простежити за діями інших. Найвище задоволення їм приносять вдала кар’єра, стабільне сімейне становище, упорядкований ритм життя. В цілому для них привабливі ті структури, де вони можуть в повній мірі реалізувати контролюючі функції. Причому особливо спокуслива можливість виліпити щось цілісне і значуще з грубого сировинного матеріалу. Таким чином, своє призначення вони влаштовують у творенні — будь то об’єкти, ідеї або навіть потомство. Вони щасливі, навіть коли їм надається можливість удосконалити чуже творіння, зробити його більш привабливим.

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків Вогню, які виділяються наступними якостями: взяття відповідальності на себе, сміливість, ентузіазм.

Планета Управитель: Марс. Зумовлює запас енергії, а також невгамовність. Марс сприятливий для медичних працівників, чиновників, викладачів, акторів. Планета у вигнанні – Венера. Несе відповідальність за грубість і відсутність витонченості.

В цей день переходу від знаку Овна до знаку Тельця народжуються вкрай амбітні і сильні люди, відчайдушно рвуться до лідерства. Влада для них значить дуже багато. Ці люди завжди роблять те, що вважають за потрібне, ніхто їм не указ, ну а ті, хто не коряться прямим вольового та агресивного тиску, не можуть встояти перед приголомшливою харизмою цих людей. Вони не бояться відповідальності, легко видають ідеї і вказують напрямок розвитку. В екстрених ситуаціях народжені 19 квітня Овни ведуть себе дуже сміливо і впевнено, що додає їм привабливості в очах інших людей.

Народжені 19 квітня відчувають величезну тягу до могутнім ідей і особистостей. Небезпека, однак, полягає в тому, що в своєму засліпленні іншими вони можуть забути про власний потенціал і вже не дадуть розкритися талантам. Тому краще всього, якщо вони якомога раніше визначать свої сильні сторони, — тоді у них з’явиться реальний шанс досягти висот в обраній професії. Якщо до того ж вони навчаться слухати інших і отримувати уроки з допущених помилок, успіх їм забезпечений. Якщо ж цього не станеться, вони можуть перетворитися в сліпих виконавців нудних, рутинних завдань.

Народженим 19 квітня не варто боятися змін. Виключно важливо для них не пропустити свій «зоряний час» — зазвичай цей момент настає у віці від двадцяти до тридцяти років, — коли доля пропонує унікальну можливість зробити вирішальний вибір. Як правило, вони дуже довго вагаються, оточуючи себе бар’єром з безлічі виправдань, але, раз проявив малодушність, вони вже ніколи не зможуть виправити помилку, бо другого шансу, на жаль, не буде. Якщо на перехресті життя — як правило, у віці сорока двох років (а для жінок дещо раніше) — народжені 19 квітня зуміють вибрати вірний шлях, вони неодмінно пізнають щастя і успіх. Якби їм помилитися, вони можуть зіткнутися з проблемою невизнання і недооцінки товариством або ж зовсім відчути себе ізгоями, і тоді неминуча повна деградація особистості.

Проте варто побоюватися запаморочення від короткострокового успіху або сьогочасної фінансової вигоди, оскільки виникає ризик упустити з уваги головну мету життя. Неодмінна умова неухильного руху вперед для всіх народжених 19 квітня — це вміння протистояти бажанням контролювати будь-яку життєву ситуацію, в яку вони виявляються залученими. Ні в якому разі не можна позбавляти кого б то не було (в першу чергу одного і дитини) права здійснювати власні помилки. Прагнення захистити і вберегти іншого, нехай навіть з добрих спонукань, може обернутися утиском прав близької людини.

Чоловік Овен — народився 19 Квітня

Чоловіки, народжені 19 квітня, можуть похвалитися наступними відмінними рисами: пристрасністю, підприємливістю, конкурентоспроможністю, уважністю. Овен завжди знаходиться в русі, створюючи навколо себе і своєї жінки особливу реальність азарту, яскравих емоцій, динаміки і перемог. Йому комфортно тільки в стані боротьби і гонки за перше місце, а тому він завжди буде домагатися коханої жінки в суперництві з сильними конкурентами.

Жінка Овен — народилася 19 Квітня

Жінки, що народилися 19 квітня, володіють наступними рисами: відвагою, пристрасністю, активністю. По натурі представниці цього знака оптимістки, щедрі і марнотратні натури, які віддають перевагу непрактичні подарунки – емоції для них важливіше матеріальних благ. Ідеалістка, філософ, жінка-Овен часто говорить те, що думає, не боячись образити співрозмовника.

Люди, що народилися 19 квітня, за знаком Зодіаку – Овни. Крім того, 19 квітня іноді називають днем суворого контролю. Основна риса Овнів, які народилися 19 квітня — тримати все під контролем. Овни, народжені в квітні, дев’ятнадцятого числа, часто є першовідкривачами по своїй натурі. Зважаючи на це вони цінують конкретику і визначеність. Рубежі, до яких вони прагнуть, здаються недосяжними цілями для їх оточення, але для людей, народжених 19 квітня знак зодіаку Овен – це простіше пареної ріпи. Лідерство — не головне в житті цих Баранів. Більш пріоритетною справою є спостереження за діяльністю та справами інших людей.

Пік задоволення для народжених 19 квітня знак зодіаку Овен — це успішна кар’єра, стабільність у сім’ї, усталений життєвий ритм. Для них привабливі ті структури, де можна реалізувати свої функції контролю на всі 100 відсотків. Особливо вагомою підґрунтям для них є винахід щось значущого і цілісного. Отже, свою місію на землі вони бачать у творенні – будь то потомство, або ідеї, або об’єкти. Вони надихаються навіть тим, що допомагають реалізувати чужі твори і роботи.

Народилися 19 квітня знак зодіаку Овен, мають схильність до «створення кумирів». Небезпека в тому, що засліплені чужими успіхами, вони забувають про свої власні таланти і потенціали і, відповідно, не дають їм розкритися. Тому буде краще, якщо ці люди якомога швидше знайдуть свої сильні межі, — в цьому випадку у них буде шанс зробити кар’єру в правильно обраній професії.

Народженим 19 квітня знак зодіаку Овен, не страшні перепади. Дуже важливо для цих особистостей — не проспати свій зоряний час. Трапляється це років так двадцять-тридцять, коли доля дає шанс вибору унікальної можливості. Як правило, вони занадто довго не наважуються на щось посилаючись і придумуючи купу виправдань і причин, але варто один раз проявити нерішучість, і вони вже ніколи не зможуть виправити цю фатальну помилку! Іншого шансу може просто не буде! Якщо правильний вибір буде зроблений в середині життєвого шляху, то і решта життя буде щасливим і успішним. Але варто, народженим 19 квітня знак зодіаку Овен, зробити навіть один невірний крок, і не уникнути низки невдач — це проблема недооцінки, невизнання, а ще більше — і деградації особистості.

Аксіома неухильного течії вперед для з’явилися на світ 19 квітня — це майстерність протистояння будь-якій ситуації в житті, в яку вони виявляються втягнутими. Народжених 19 квітня знак зодіаку Овен, не можна позбавляти права на вчинення власних помилок. Це може бути розцінено ними як обмеження прав людини.

Любов і Сумісність

У любові ви — справжній романтик. Турботливий, ніжний, чуттєвий, ви можете бути воістину відданим і надійним партнером, однак жага змін і боротьби з викликами життя може вплинути на те, що ви втратите інтерес до союзу, якщо він стане нудним і занадто передбачуваним.

Сприятливі перспективи у відносинах у Овнів з Близнюками, які також є невтомними новаторами. Яскравий і імпульсивний Стрілець – і зовсім ідеальний партнер для Овна. Багато спільного у Овна з незалежними Водоліями. Один з найбільш вдалих спілок складеться з антагоністом – Рибами, які з радістю віддадуть Овну лідерство, зачаровуючи своєю загадковістю і інакомисленням, але тут слід зменшити запал щоб не образити партнера.

Романи з представником свого знака можливі, але тут пальма першості буде у жінки-Овна, що призведе до дисгармонії – чоловік-Овен не готовий довгий час бути веденим. Найневдаліші спілки у Овнів складаються з практичними представниками земних знаків – Козерогом, Тельцем і Вагами, які здадуться Овну занадто нудними, а також Левом, в боротьбі за лідерство з яким ідуть одні протиріччя.

Робота і Кар’єра

Ці люди майже завжди першопрохідці і новатори, тому їм дуже важлива конкретика і чіткість. З-за цього вони намагаються контролювати все, що можуть. Вони здатні досягти набагато більшого, ніж навколишні люди. У лідерстві вони цінують стеження і контроль дій інших. Для них немає більшого задоволення, ніж усвідомлювати, що вони досягли вершини кар’єри, змогли побудувати сім’ю, що життя їх повністю збудована ними і знаходиться під контролем, що їм не загрожує ніяких несподіванок. Працювати таким людям краще всього в тих областях, де вони зможуть реалізувати свою схильність до точності і контролю. Ці люди обожнюють творити і створювати, організовувати. Сюди відноситься як творчість з сирого матеріалу, так і доведення до розуму чужих сирих ідей.

Цих людей завжди тягне до грандіозних задумів та ідей, а також до сильним особистостям. Правда, їм потрібно стежити за тим, щоб не захопитися кимось настільки, щоб повністю втратити інтерес до свого власного потенціалу, який в такому випадку може назавжди залишитися нерозкритим. Їм потрібно ще в юності зрозуміти, чого вони хочуть від своєї професії, у чому їх сильні сторони. Важливо вміти отримувати цінний досвід з своїх помилок і слухати порад розумних людей. Якщо народилися 19 квітня не зможуть розвинути себе в цьому напрямку, то вони ризикують до кінця життя залишитися просто виконавцями чужих ідей.

Здоров’я і Хвороби

Сидяча офісна робота швидко викликає проблеми з вагою у народжених 19 квітня людей. Тому їм ні в якому разі не можна нехтувати фізичними вправами. Щоб виспатися, їм потрібно велика кількість годин сну. Вони страждають від безсоння вкрай рідко, але, якщо вона раптом з’явиться, масаж і розслаблюючі ванни з аромотерапією швидко вирішать цю проблему.

Дуже часто стреси та психологічні проблеми у народжених 19 квітня викликає звичка контролювати все і всіх навколо. Тому для них вкрай важливо вміти повністю себе відпускати і розслаблятися. В цьому їм також допоможе налагоджена інтимне життя з постійним улюбленим партнером. Що стосується раціону, то народжені 19 квітня Овни вільні вибирати, якою кухні їм хочеться в той чи інший день, від класики до екзотики – обмежень ніяких, необхідно тільки стежити за своєю вагою.

Доля і Удача

Вібрації цього дня такі, що посилюють всі властивості, як позитивні, так і негативні. Ці люди рішучі, їх завзятості в досягненні бажаного можна позаздрити. Вони не люблять обмежувальних рамок, що може призводити іноді до конфлікту з засадами суспільства. Якщо сильні негативні властивості натури, то характер у таких людей неприборканий, деспотичний. Вони не терплять, коли їм заперечують, не вміють слухати інших людей, звикли нав’язувати свою думку, свої правила гри. Їх дратує будь-яку незгоду. Якщо вони не змінять свій характер, не займуться саморозвитком, то їх життя буде сповнене горя і закінчиться дуже погано. Але якщо позитивні риси більш виражені, якщо людина вибрала шлях еволюції і руху вперед, він зможе добитися всього, чого захоче.

Цим людям важливо не упустити свій шанс, який доля дарує їм у віці від 20 до 30 років і який може круто змінити їх життя. Не слід боятися цих змін, вони принесуть багато хорошого. Якщо упустити свій шанс, злякавшись невідомості і змін, то доля, швидше за все, не дозволить виправити те, що Ви наробили, тому будьте сміливіше. Другий важливий вибір і вдалий шанс випадає цим людям близько 40 років. Тут вибір вже більше пов’язаний з особистим щастям. Помилка може призвести до відторгнення суспільством, недооцінку, невизнання і животіння в самоті. Але не дозволяйте успіху або великої фінансової вигоди затьмарити Вам очі.

Завжди пам’ятайте про найважливіших своїх життєвих пріоритетах і саме на них грунтується свій вибір, а не на грошах або кар’єрному зростанні. Народився 19 квітня потрібно навчитися пригнічувати в собі бажання контролювати все, що з ними відбувається. Особливо це стосується життів близьких їм людей. Давайте можливість своїм дітям і родичам здійснювати свої помилки. Повірте, вони не будуть щасливі, якщо кожен вибір в їх долі будете визначати тільки Ви. Не ущемляйте права близьких і рідних Вам людей навіть з бажання захистити їх.


Залишити відгук