День Народження 18 Квітня: Знак Зодіаку — Овен

Народжені 18 квітня являють собою чутливі особистості, обдаровані неймовірною здатністю розуміти людські слабкості. Захисник благих діянь та високих ідеалів, ви не боїтеся боротися за те, у що вірите. Відстоюючи свої інтереси, ви пам’ятаєте і про тих, хто не здатен захистити сам себе. Ви не визнаєте обмежень, що стримують людей в досягненні поставлених цілей. У вас дивовижним чином поєднуються артистизм, духовність і матеріалізм, завдяки чому вас можна назвати універсальною особистістю.

Турбота про підтримку здорового балансу між фізичним та інтелектуальним розвитком має стати першочерговим завданням для людей, народжених 18 квітня. Оскільки їх енергетичний заряд великий і розуму нелегко встигнути за шаленою фізичною активністю, йому потрібна певна тренування. Щоб підтримати здоров’я, бажано організувати життя так, щоб енергія виявилася спрямованою в конструктивне русло, а не була витрачена на пусті фантазії. Те ж вимога поширюється і на дієту: регулярне і збалансоване харчування неодмінно піде на користь. Якщо народжені 18 квітня не приборкають свою дику енергію, вони ризикують стати жертвами бійок і нещасних випадків, де об’єктами травм в першу чергу виявляться голова і обличчя. Легкі, але досить регулярні фізичні вправи допоможуть зняти напругу трудових буднів.

Народжені 18 квітня рішуче виступають на захист справедливості. Вони борються не тільки за свої інтереси, але й за права менш щасливих і щасливих. Дуже часто ідеї, які відстоюють з’явилися на світ у цей день, виявляються занадто новомодними і випереджають час. Народжені 18 квітня готові скласти голову за свої переконання. Але все ж в душі вони швидше традиціоналісти, ніж радикали, тому свій досвід і глибокі знання багато з них прагнуть застосувати насамперед до цієї ситуації.

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків стихії Вогню, які характеризуються наступними якостями: прагнення до незалежності, енергія, відкритість.

Планета Управитель: Марс. Овен отримує від нього активне життя, а також честолюбство. Вплив Марса ідеально для артистів, викладачів, чиновників, медичних працівників. Планета у вигнанні – Венера. Відповідальна за різкість і відсутність витонченості.

18 квітня народжуються вкрай багатогранні й універсальні особистості, що поєднують в собі тонку духовність і артистичність, тонкість, емпатію, тобто інстинктивне розуміння інших людей, їхніх настроїв і бажань, а також матеріалізм і практичність. Ці люди майже завжди захищають високі й шляхетні ідеали. Вони завжди на боці слабких, і вони не бояться битися як за себе, так і за них. Загалом-то, для нестримної натури Овна це зовсім не дивно. Для цих людей, чиїм астрологічним покровителем є планета Марс, названа на честь бога війни, немає меж чи перепон на шляху до жаданої мети. «Можливо все» — ось їх принцип.

Народжені 18 квітня чудово обізнані про те, що саме вони з себе представляють і який їхній справжній імідж, але адекватна оцінка з боку оточуючих для них не менш важлива. Ось чому практично неможливо побачити дурачащимися на публіці. Вкрай обережно вони підходять і до діловим відносинам, намагаючись представити себе перед своїми колегами або партнерами у вельми гідному вигляді. З боку ж близьких вони очікують не тільки любові, але і поваги.

Народжені 18 квітня несуть на собі печатку благородства і величі. Якщо ж ця аура раптом виявиться зруйнованою, вони глибоко страждають і не зупиняються ні перед чим у прагненні відновити її. Проте в цей злощасний період страждань вони впадають у страшну депресію, і пройде чимало часу, перш ніж втрачений запас енергії, необхідної для подальшої діяльності, зможе відновитися. Народжені у цей день — віддані люди, і їх інстинкти захисника поширюються не тільки на друзів і сім’ю, але й на колег і клієнтів. Однак їм слід проявляти обережність і не перегинати палицю у своєму прагненні захистити всіх і вся; кожен повинен вести свою битву і отримати шанс на перемогу.

Часто народжені 18 квітня відчувають глибоку прихильність до одного з батьків, засновану на духовній близькості (зазвичай це стосується взаємовідносин хлопчика з матір’ю, дівчатка — з батьком). Вони стають дуже залежними від моральної підтримки і схвалення з боку улюбленого батька. Саме він здається ідеалом, і, дивлячись на нього, у дитини формується уявлення про моральність та стилі поведінки в суспільстві. Ось чому так важливо, щоб всі проблеми, які можуть виникнути на цьому ґрунті (а відносини з улюбленим батьком бувають не так прості), були вирішені ще в юності, причому можна так, щоб діти могли жити своїм життям і не відчувати психологічної залежності від старших. Сама важка хвороба росту у народжених 18 квітня — це скутість в прояві почуттів. Якщо любов і ніжність спочатку придушуються в молодому організмі, виростає розлючений на весь світ людина, котра відчуває себе жертвою ударів долі. Якщо ж виходу емоцій ніщо не заважає, позитивна енергія, яку випромінюють народжені 18 квітня, воістину безмежна.

Чоловік Овен — народився 18 Квітня

Чоловіки, які відзначають день народження 18 квітня, можуть похвалитися такими якостями: впевненістю, доброзичливістю, волелюбністю, амбітністю. Овен завжди знаходиться в русі, створюючи навколо себе і своєї жінки особливу реальність азарту, яскравих емоцій, динаміки і перемог. Йому комфортно тільки в стані боротьби і гонки за перше місце, а тому він завжди буде домагатися коханої жінки в суперництві з сильними конкурентами.

Жінка Овен — народилася 18 Квітня

Жінки, чия дата народження припадає на 18 квітня, володіють наступними гранями темпераменту: пристрасністю, благородством, заповзятливістю. По натурі представниці цього знака оптимістки, щедрі і марнотратні натури, які віддають перевагу непрактичні подарунки – емоції для них важливіше матеріальних благ. Ідеалістка, філософ, жінка-Овен часто говорить те, що думає, не боячись образити співрозмовника.

Люди, народжені 18 квітня знак зодіаку Овен, є затятими поборниками справедливості, і відстоюють її у всіх ситуаціях, не тільки у своїх інтересах, але й захист інших скривджених і пригноблених. Іноді їх погляди на світ є дуже неординарними і не вписуються в традиційні уявлення оточуючих. Вони готові відстоювати свої переконання до останньої краплі крові, хоча досить реалістичні, щоб застосовувати свої знання і здібності відповідно до сучасного життя.

Люди, народжені 18 квітня знак зодіаку Овен, прекрасно знають ціну своїм талантам і зовнішніми даними, якими наділила їх природа. Однак, схвалення оточуючих і визнання ними існуючих достоїнств дуже важливо для них. Тому на людях вони ведуть себе вкрай стримано, контролюючи кожен свій крок, і ретельно стежачи за своїми словами і діями. У відносинах з колегами і партнерами вони намагаються виглядати найбільш гідно, намагаючись постати перед ними в кращому світлі. І від членів своєї родини вони б хотіли бачити не тільки вияви їх почуттів, але і визнання своїх заслуг і високу оцінку своїх душевних і фізичних якостей.

Для людей, народжених 18 квітня знак зодіаку Овен, дуже важлива їхня репутація і положення в суспільстві. Якщо на чистий і благородний образ, створений ними, впаде тінь сумніву, вони виб’ються з останніх сил, намагаючись відновити колишній імідж. Однак це забирає в них багато душевних сил, і вихід з пригнобленого стану, в який їх викликає положення, що створилося, забирає у них чимало часу. Люди, народжені 18 квітня знак зодіаку Овен, схильні надавати допомогу всім нужденним — як своїм близьким і рідним, так і співробітникам, і зовсім незнайомим людям. Але іноді потрібно давати людям шанс захистити себе самостійно, це буде краще для них самих.

Зазвичай люди, народжені 18 квітня знак зодіаку Овен, більше прив’язані до одного з батьків, найчастіше протилежної з ними статі, з яким у них є повне взаєморозуміння і духовна спорідненість. Його схвалення і оцінка своїх дій грають для них вирішальне значення, оскільки він є для них живим ідеалом і втіленням всіх високих духовних якостей, які тільки є у людей. Тому людям, народженим в цей день ще в дитинстві потрібно закласти правильну основу моральних цінностей, і виховувати в них самостійну особистість, не залежну від свого кумира, щоб оберегти їх від зайвої інфантильності.

Люди, народжені 18 квітня знак зодіаку Овен, зазвичай дуже стриманий у почуттях, і органічно не здатні до їх зовнішніх проявів. Це може призвести до замкнутості і надмірної скритності. Людина може накопичувати в душі образи на життя і відчувати себе незаслужено обійденим. Якщо ж давати вільний вихід емоціям, їх особистість буде розвиватися гармонійно й випромінювати позитивну енергію. Не потрібно кидатися назустріч всіх неприємностей, які можуть існувати лише у вашій уяві. Іноді вашої допомоги немає потреби, надавайте її лише тим, хто її просить. Не пред’являйте занадто високі вимоги до оточуючих, будьте реалістичні і сприймайте їх такими, які вони є, адже дорослої людини неможливо перевиховати.

Любов і Сумісність

Вам властива сентиментальність, з-за якої ви щиро вірите у свої романтичні мрії. У любові ви настільки ідеалістичні і віддані, що можете пожертвувати всім заради коханої людини.

Сприятливі перспективи у відносинах у Овнів з Близнюками, які також є невтомними новаторами. Яскравий і імпульсивний Стрілець – і зовсім ідеальний партнер для Овна. Багато спільного у Овна з незалежними Водоліями. Один з найбільш вдалих спілок складеться з антагоністом – Рибами, які з радістю віддадуть Овну лідерство, зачаровуючи своєю загадковістю і інакомисленням, але тут слід зменшити запал щоб не образити партнера.

Романи з представником свого знака можливі, але тут пальма першості буде у жінки-Овна, що призведе до дисгармонії – чоловік-Овен не готовий довгий час бути веденим. Найневдаліші спілки у Овнів складаються з практичними представниками земних знаків – Козерогом, Тельцем і Вагами, які здадуться Овну занадто нудними, а також Левом, в боротьбі за лідерство з яким ідуть одні протиріччя.

Робота і Кар’єра

Завжди і скрізь народилися 18 квітня люди – захисники слабких і знедолених, борці за справедливість. Частенько вони захищають нові ідеї, які більшість ще не готове прийняти. За свої принципи ці люди готові пожертвувати навіть життям. Але традиції для цих людей – далеко не порожній звук, при певних обставинах вони готові їх захищати і відстоювати. Самі по собі вони зовсім не живуть майбутнім, як можна подумати. Втім, і минулим теж. В першу чергу вони думають про сьогодення. Ці люди зазвичай правильно оцінюють себе в глибині душі, але, тим не менш, для них дуже велике значення має оцінка з боку. Саме з цієї причини вони ненавидять виставляти себе дурнями. У діловому спілкуванні вони теж дуже сильно переживають за свій імідж, намагаючись все продумати і передбачити заздалегідь, щоб ніхто не міг їх висміяти.

Повагу – болюче питання для цих людей і в особистих відносинах. Однієї тільки кохання їм мало, вони чекають також поваги і можуть не зрозуміти подшучіванія або фамільярності на людях. Чомусь народжені 18 квітня люди нагадують лицарів старовини, настільки вони благородні і справедливі, ніби аристократи з давніх красивих легенд. Якщо раптом у людей складається інше уявлення про цих людей, вони завжди дуже засмучуються і не полишають спроб виправити ситуацію, скорегувавши чуже про себе думку. Часто у цей час народилися 18 квітня впадають в дуже важку депресію, від якої потім їм доводиться відходити не один день. Ці люди – справжні захисники, причому вони захищають не тільки своїх близьких і друзів, але в тому числі колег і навіть клієнтів. В цьому може бути небезпека, далеко не всіх, хто про це не просить, варто захищати. Дайте людям проявити і свої сили, може бути, вони рвуться в битву не менше Вашого.

Здоров’я і Хвороби

Народженим 18 квітня потрібно пам’ятати про баланс розвитку як свого тіла, так і свого розуму. Від природи вони переповнені енергією і дуже активні, що зазвичай знаходить вираз у заняттях спортом і фізичних навантаженнях, тому їм потрібно свідомо допомагати своєму розуму не відстати від тіла. Нерозумна енергія цих людей може зіграти з ними злий жарт у вигляді крайнощів, які зашкодять здоров’ю.

Тому завжди і у всьому їм слід пам’ятати про міру. Це стосується також і раціону, який повинен бути збалансований. Харчуватись слід регулярно, голодувати, а потім об’їдатися – вірний шлях до гастритів. Також рідше слід вступати в бійки і взагалі берегти себе, адже народжені 18 квітня люди схильні до підвищеної травматичності. Обличчя і голову їм потрібно оберігати в першу чергу. Спортом їм слід займатися неодмінно кожен день, нехай це буде хоча б віджимання і присідання будинку, але цей спосіб допоможе їм впоратися з щоденним стресом і позбутися від напруги.

Доля і Удача

В цей день народжуються рішучі, наділені творчими здібностями, багатою уявою натури. Своєю наполегливістю та цілеспрямованістю вони можуть багато чого домогтися, якщо в сприятливому напрямку будуть використовувати свої таланти і енергію. Це сміливі, безстрашні люди, вони можуть йти на ризик, ніколи не втрачають голову, всі їх дії розумні. Вони добрі і у важку хвилину прийдуть на допомогу, їх не треба просити про це, вони самі все розуміють і відчувають, завжди підтримають і допоможуть. Їм зазвичай супроводжує успіх у справах і кар’єрі, вони гідно йдуть по життю. Їх працьовитість, завзятість і здібності зможуть забезпечити їм чудову життя, якщо вони не будуть лінуватися.

Часто ці люди зворушливо прив’язані до одного з своїх батьків, що виражається в залежності від схвалення з боку цієї людини. Буває, свого батька ці люди навіть роблять своїм ідеалом, що накладає особливу відповідальність на батьків народжених 18 квітня людей. Їм слід велику увагу звернути на свій моральний вигляд, оскільки, можливо, саме з них намалює свій ідеал їхній син або дочка. Також слід розібратися у всіх проблемах ще в юності, щоб дитина, ставши дорослою, не притягнув за собою хвіст невирішених психологічних проблем дитинства, які перешкодять йому жити повноцінним життям самостійної особистості.

В юності народився 18 квітня дуже важко зізнаватися в тому, що вони відчувають. Тому не варто ще більше забивати почуття цих боязких підлітків, інакше вони можуть зрости озлобленими нещасними людьми з комплексом жертви. Якщо їх навчити правильно демонструвати свої емоції, то з народжених 18 квітня підлітків зростуть дуже гармонійні і позитивні особистості.


Залишити відгук