День Народження 16 Квітня: Знак Зодіаку — Овен

що Народилися в цей день володіють двома відмітними особливостями. Зовні ви здаєтеся впевненим і прямолінійним, однак всередині повні незліченних сумнівів і страхів. Іноді ви проявляєте себе як інтелектуал, наділений глибинним здоровим глуздом, а іноді мрійливий, відсторонений вид відкриває духовну сторону вашої натури. Природне чуття та інтуїцію працюють рука об руку з аналітичним розумом, синтезуючи інформацію, що надходить. Незвичайне поєднання наукового складу мислення і поетичного темпераменту є джерелом вашого незмінного захоплення таємницями життя.

Як правило, народжені 16 квітня відрізняються відмінним здоров’ям. Попросту кажучи, вони не звертають на нього жодної уваги. І все ж найбільшу тривогу викликає саме психологічний стан тих, хто з’явився на світ у цей день. Що стосується дієти, народженим 16 квітня не забороняється бути всеїдними. Хоча здоров’я і відмінний апетит — фактори надзвичайно позитивні, слід уважніше ставитися до поживної цінності споживаних продуктів.

Сміх — природний стан для всіх народжених 16 квітня, вони від природи наділені блискучою здатністю заряджати веселощами оточуючих. І все ж неможливо грати комедію, не знаючи великого сенсу трагедії і непідробної туги, так що народжені 16 квітня цілком обізнані і в цьому. Вони знають, що добра усмішка — це свого роду ліки, вельми корисне в хворобливих ситуаціях, але знають вони й про те, що горе і радість часом нерозлучні, а тому їм легше інших пристосуватися до швидко мінливих обставин.

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку зарахований до вогненним знакам, які виділяються наступними якостями: непохитність, взяття відповідальності на себе, енергія.

Планета Управитель: Марс. Відповідає за активне життя, а також невгамовність. Вплив Марса ідеально для вчителів, медпрацівників, чиновників, артистів. Планета у вигнанні – Венера. Несе відповідальність за грубість і прямоту.

Народилися 16 квітня Овни зовнішньо – сама впевненість і спокій. Але потрібно пам’ятати, що це лише маска. Насправді ці люди дуже бояться поразок і невдач. Також вони демонструють суперечливість своєї натури, то являючи зовнішнього світу свою логічність і розум, то задума, мрійливість, поетичність. Ці люди поєднують у собі сили інтуїції і розуму. Вони і вчені, і поети, тому загадки життя завжди притягують їх.

В чомусь народжені 16 квітня можуть бути дуже мудрими, але, як правило, багато з них страждають від власної недалекоглядності. Їх надмірна довірливість, відкритість і великодушність не завжди йдуть їм на користь. Поступаючись дорогу іншим, вони нерідко випускають з уваги можливі негативні наслідки зроблених кроків. Будучи обізнаними про найдрібніших деталях, що відбувається, вони тим не менш часто помиляються у висновках і судженнях. Ці помилки чреваті великими матеріальними втратами.

Народжені 16 квітня не тільки з розумінням ставляться до мріям і прагненням близьких і друзів, але і самі ніби постійно витають у хмарах. Однак їх фантазії зовсім не можна назвати звичайною прожектерством. Народжені 16 квітня володіють талантом перетворювати мрії в реальність. Вони справжні трудівники, здатні дати хід будь-якої справи. Якщо б не ця обставина, оточуючі навряд чи відносилися до них серйозно. Як правило, народжені 16 квітня віддані своїй сім’ї. Однак, опиняючись перед вибором між власними побажаннями та побажаннями чоловіка або дружини, вони не вагаючись виберуть перший — до великого розчарування близької людини. Що з’явилися на світло в цей день немов налаштовані на якусь музичну хвилю, але мелодії, які звучать на ній, виконані таємного сенсу, зрозумілого тільки цим людям. Їх натхненник — внутрішній голос, який повідомляє їм філософське розуміння життя. Однак справжньою трагедією для народжених 16 квітня може обернутися надмірна покірність всякого роду «голосам», оскільки вона веде до відриву від реальності.

І все ж народжені 16 квітня чують не тільки свій власний «голос», але і голоси інших. Загострене почуття жалю неодмінно супроводжує їх по життю. Правда, іноді забуваючись про надмірний ідеалізм, вони можуть залишити без уваги потреби близьких і проявити себе виключно черствими натурами. Однак у кінцевому рахунку оточуючі не тримає на них зла: народжені 16 квітня легко добиваються прощення, оскільки самі охоче прощають інших. Мабуть, у що з’явилися на світло в цей день справді варто повчитися неперевершеному витонченості і легкості, з якими вони зустрічають будь-які життєві негаразди.

Чоловік Овен — народився 16 Квітня

Чоловіки, що з’явилися на світ 16 квітня, володіють наступними особливостями: лідерством, підприємливістю, енергійністю, захопленістю. Овен завжди знаходиться в русі, створюючи навколо себе і своєї жінки особливу реальність азарту, яскравих емоцій, динаміки і перемог. Йому комфортно тільки в стані боротьби і гонки за перше місце, а тому він завжди буде домагатися коханої жінки в суперництві з сильними конкурентами.

Жінка Овен — народилася 16 Квітня

Жінки, що з’явилися на світ 16 квітня, характеризуються такими рисами: сміливістю, активністю, заповзятливістю. По натурі представниці цього знака оптимістки, щедрі і марнотратні натури, які віддають перевагу непрактичні подарунки – емоції для них важливіше матеріальних благ. Ідеалістка, філософ, жінка-Овен часто говорить те, що думає, не боячись образити співрозмовника.

Овни, що народилися 16 квітня, – натури складні і непостійні. Їх настрій мінливий, і неможливо вгадати, в яку сторону воно зміниться в наступний момент. Пов’язано це з тим, що люди, що з’явилися на світ у цей день, відрізняються гіперактивністю, яка змушує їх відчувати на власному досвіді буквально все, тим самим не даючи можливості зупинитися на чомусь одному. Це насичує їх життя незвичайними подіями, оскільки такі особи схильні змінювати не тільки сферу інтересів, але і місце проживання.

Відзначають свій день народження 16 квітня знак зодіаку Овен – неймовірно чарівні люди. Завдяки своєму оригінальному світогляду і творчого підходу до всього, вони здатні зарядити оточуючих позитивом і надією на краще. За їх посмішку, підбадьорливу, зачаровує, а головне – завжди щиру, їм прощають буквально все.

Бувають ситуації, в яких народилися 16 квітня знак зодіаку Овен, можуть проявити мудрість, але найчастіше виявляються жертвами власної недалекоглядності. Вони довірливі, відкриті і великодушні, що, як правило, більше шкодить, ніж допомагає. Особливо це проявляється в справах, пов’язаних з грошима: такі люди можуть бачити найдрібніші деталі того, що відбувається, але не можуть зробити далекосяжні висновки, у зв’язку з чим матеріальні втрати деяким з них будуть забезпечені.

У Овнів, які з’явилися на світ 16 квітня, є ще одна чудова особливість: і радість, і невдачі, і різні життєві проблеми вони зустрічають вищою мірою достойно, тобто паніка і суєта – не для них, а от сила духу, розум і віра в світле майбутнє – це якраз те, на чому грунтується їх сприйняття життя.

Сімейні цінності для тих, хто народився 16 квітня знак зодіаку Овен, завжди будуть стояти на першому місці; домашній затишок і благополуччя рідних – це те, що для них насправді дуже дорого. Хоча і тут є свої підводні камені. Вся справа в тому, що у цих людей обов’язково має бути особистий простір, яке ні в якому разі не повинно порушуватися навіть дуже близькими родичами. І, якщо постане вибір між своїми інтересами і когось з рідних, ці Овни виберуть свої, незважаючи на те що образять чи розчарують близької людини.

Неординарність і складність характеру людей, чий день народження припадає на 16 квітня знак зодіаку Овен, не заважає їм розташовувати до себе буквально всіх, хто знаходиться в даний момент поруч з ними; все це – завдяки їхній дивній світосприйняттям: крім того, що вони уважні до інших, щедрі і відкриті для спілкування, ці особистості набагато простіше ставляться до різного роду життєвих проблем і труднощів.

Дуже часто ті, хто народився 16 квітня знак зодіаку Овен, коряться у своїх вчинках якогось внутрішнього голосу, який, як вони вважають, розкриває їм філософський сенс життя. Але така схильність впливу «голосів» може відірвати їх від реальності, тому краще все-таки менше витати в хмарах, тим більше, що люди, народжені в цей день можуть бути справжніми трудівниками, які здатні розвинути будь-яке починання і завоювати довіру оточуючих.

Любов і Сумісність

З такою мінливою природою вас можна назвати людиною настрою, і в романтичних стосунках ви ведете себе надзвичайно насторожено. Однак якщо зумієте розслабитися і дозволите собі розкритися, то можете стати романтичним і надійним партнером.

Сприятливі перспективи у відносинах у Овнів з Близнюками, які також є невтомними новаторами. Яскравий і імпульсивний Стрілець – і зовсім ідеальний партнер для Овна. Багато спільного у Овна з незалежними Водоліями. Один з найбільш вдалих спілок складеться з антагоністом – Рибами, які з радістю віддадуть Овну лідерство, зачаровуючи своєю загадковістю і інакомисленням, але тут слід зменшити запал щоб не образити партнера.

Романи з представником свого знака можливі, але тут пальма першості буде у жінки-Овна, що призведе до дисгармонії – чоловік-Овен не готовий довгий час бути веденим. Найневдаліші спілки у Овнів складаються з практичними представниками земних знаків – Козерогом, Тельцем і Вагами, які здадуться Овну занадто нудними, а також Левом, в боротьбі за лідерство з яким ідуть одні протиріччя.

Робота і Кар’єра

Народилися 16 квітня – одночасно і мудреці, і дурні. Їх мудрість проявляється в тому, що вони філософськи сприймає життя і в будь-який момент готові зустріти і радість, і горе. Вони дуже цінують почуття гумору і посмішку, завжди раді розсмішити і підняти настрій оточуючим, але за всією цією веселістю вони завжди відчувають трагізм буття, ні на секунду не забувають про нього. Тому горе, чи біда рідко нападає на них, як сніг на голову: протягом усього життя вони підсвідомо готуються до них. Здавалося б, дуже мудрий підхід до життя, але при цьому народжені 16 квітня іноді роблять дурні помилки в своїх висновках, навіть коли володіють всією інформацією про ситуацію.

Вони занадто відкриті, довірливі і завжди готові прийти на допомогу іншим, чим іноді користуються негідники. Народилися 16 квітня здатні добровільно поступитися кому-то рідкісний шанс на удачу, в результаті чого облагодіяні ними люди забувають про них і самі вони залишаються в програші. Не завжди вони можуть прорахувати ситуацію на кілька кроків вперед і передбачати загрожують небезпеки. Часто ці люди не можуть правильно прорахувати прихід чи витрата грошей, через що нерідко опиняються у складній матеріальній ситуації.

Здоров’я і Хвороби

Від природи народилися 16 квітня володіють залізним здоров’ям, тому легкі нездужання звично ігнорують. Найвразливіша сфера їх самопочуття – це, як не дивно, їх психічний стан. Раціон ніяких спеціальних обмежень не вимагає, але, звичайно, не варто харчуватися безладно або переїдати – це ніколи і нікому на користь не піде.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди зі складним характером, вони примхливі і часто виявляють непотрібну впертість. Їх не можливо переконати, навіть якщо вони самі розуміють, що рацію, вони все одно будуть стояти на своєму. Це створює багато проблем, відштовхує від них людей. Вони люблять подорожувати, змінювати місце проживання, їм властива мінливість. Вони володіють магнетизмом і, коли бажають, можуть повести за собою. Не завжди у них вистачає завзятості і терпіння довести до кінця те, що вони почали з захопленням займатися. У їх житті можливі злети і падіння, вони часто будуть міняти заняття, довго не зможуть визначитися, що їм варто віддати перевагу. Особливо успішно можуть проявити себе в музиці, театрі. Яким буде життя, особливо в зрілі роки, залежить тільки від них. Або безрадісна, або наповнена радістю і спілкуванням з рідними, близькими людьми.

Народилися 16 квітня не люблять лінь. Незважаючи на свою мрійливість, вони багато працюють і цілком здатні втілити свої мрії в реальність. Люди зазвичай поважають їх за це. Народжені 16 квітня дуже серйозно ставляться до своїх близьких і сім’ї, але вони егоїсти і завжди виберуть те, що до душі саме їм, а не коханій людині. Взагалі народжені 16 квітня справляють враження людей дивакуватих, трохи не від світу цього, кому відомі таємниці Всесвіту, хто постійно думає про щось своє. Тому цим людям потрібно ретельно стежити за тим, щоб не занадто відриватися від реального світу, пам’ятати про практичну земного життя.

Всі люди, народжені 16 квітня, завжди дуже милостиві по відношенню до інших і готові прийти на допомогу у важку годину. Однак їх ідеалізм іноді здатний зіграти з ними злий жарт: вони можуть, замріявшись, не помітити страждань близьких і коханих і знайти собі славу нечуйність і байдужих людей. Втім, цим людям зазвичай досить легко випросити прощення. Вони легко вміють прощати самі, ніколи не тримають зла на інших, і навколишні відповідають їм взаємністю. Чого дійсно не відняти у цих людей, так це легкості, з якою вони проживають своє життя, зустрічаючи як радість, так і смуток з однаково відкритим серцем.


Залишити відгук