День Народження 15 Квітня: Знак Зодіаку — Овен

Завданням людини, що народилася в цей день, є пошук рівноваги між схильністю до швидких радикальних дій і глибинним бажанням спокою і гармонії. Незалежна природа Овна конфліктує у вас з прагненням до партнерства, яке символізує число 6, що виливається в численні суперечності. Ви амбітні та енергійні, але при цьому ненавидите суєту і розбрат. Вашим головним достоїнством є чудова здатність до спілкування. Ви не з тих Овнів, хто зустрічає лицем до лиця будь-який виклик, кинутий долею. Замість того щоб бігти напролом і змагатися, ви перемагаєте оточуючих своїм шармом і дипломатичністю.

Часто поглинені нагальними справами, народжені 15 квітня ігнорують стан свого здоров’я. Це може викликати здивування з боку оточуючих, для яких не секрет, що з’явилися на світло в цей день схильні піклуватися про те, щоб їх життя протікала без ускладнень. Можливо, розгадка криється в тому, що народжені 15 квітня набагато більше знають про здоров’я, ніж хвороби. Як не парадоксально це прозвучить, але їм не протипоказане періодично поступатись натиску дрібних нездужань, щоб дати можливість організму пристосуватися до нових умов і виробити імунітет. Народилася 15 квітня слід побоюватися фанатичного проходження новомодних течій в області підтримки здорової форми. Оскільки відсутністю апетиту вони не страждають, їм показана надзвичайно різноманітна дієта.

Реалісти до мозку кісток, народжені 15 квітня, трактують життя так, як бачать її. Більше всього в процесі життя їх цікавить стан людини, який вони прагнуть всебічно дослідити, виміряти і узагальнити в своїх умовиводах. У повсякденному житті народжені 15 квітня заклопотані потребами своїх близьких і друзів. Їх хвилює, що вони їдять, носять, про що вони думають і що роблять. Іноді вони заходять занадто далеко у своїй допитливості, і ось тут-то якраз і починаються всі їх проблеми. Близькі, пересичені надмірною увагою до себе, починають боротися за право на особисте життя і незалежність.

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку належить до вогненним знакам, які володіють наступними якостями: енергія, лицарство, непохитність.

Планета Управитель: Марс. Його «дари» Овну — активне життя, а також невгамовність. Планета сприятлива для акторів, викладачів, чиновників, медичних працівників. Планета у вигнанні – Венера. Відповідає за грубість і прямоту.

В цей день народжуються кілька нестандартні Овни, оскільки великий вплив на їх характер має число їх народження. Так, вони вважають за краще діяти не грубим натиском і нахрапом, а особистим шармом і вкрадчивостью, що робить їх відмінними дипломатами. Цих людей роздирають протиріччя: з одного боку, в глибині душі вони потребують спокою, гармонії, з іншого боку, вони відчувають в собі постійну тягу до швидких і рішучих дій, які начисто прибирають спокій. Їм потрібно навчитися лавірувати між цими двома бажаннями. З одного боку, народжені 15 квітня тягнуться до співпраці з іншими людьми, з іншого боку, вона овновски волелюбні й незалежні, прагнуть працювати в поодинці. Одні протиріччя. У будь-якому випадку постійною рисою цих людей є їх комунікабельність.

Якщо народжені 15 квітня роблять черговий крок до фатальної межі, приступаючи до нравоучительству, то неодмінно зустрічають жорсткий опір. Натхненні особистості, народжені 15 квітня, здатні запалювати та інших. Оточуючі, заворожені їх пишністю, як правило, слухняно поступаються їм роль лідера і підпорядковуються їх бажанням. На жаль, позбавлені знань і загальної культури індивідууми не виявляють інтересу до долі інших; ось чому саме з них можуть вийти відмінні диктатори.

Народженим 15 квітня не так-то просто визначити стиль взаємин з оточуючими і знайти в собі сили віддати пальму першості комусь іншому або дозволити подіям розвиватися по заздалегідь визначеному сценарієм. Скажімо, іноді невдалому підприємству або починанню краще покласти край. І якщо народжені 15 квітня виявляють завзятість, замішане на ідеологічних міркуваннях, вони просто надають оточуючим «ведмежу послугу». Однак для слабких особистостей або ж невпевнених у собі духовна підтримка настільки сильного лідера може виявитися рятівною. І все ж відкритість і чуйність — важливі дисципліни, пізнати які народженим 15 квітня просто необхідно. Що з’явилися на світло в цей день відрізняються завидною умінням планувати і створювати нові структури, організації чи інституції. Проте буває краще, коли вони, по суті справи, створивши своє дітище, надалі залишають його під наглядом однодумців, а самі переходять до втілення такого задуму. Рутина може перешкодити їх подальшому зростанню.

Народженим 15 квітня слід пам’ятати, що не можна сприймати дійсність занадто буквально. Іноді вони бувають настільки практичні, приземлені і за-шорены, що не можуть розпізнати почуття близьких їм людей. Вони гублять в собі юнацьку мрійливість, вважаючи за краще дорослий підхід до життя. Вивчаючи природу людини, їм слід пам’ятати, що у своєму розвитку він завжди проходить кілька стадій — ембріональну, дитячу, зрілу. Важливо не забувати і про цінності гумору, наївному дурачестве, вміння посміятися над собою.

Чоловік Овен — народився 15 Квітня

Чоловіки, c датою народження 15 квітня, відрізняються наступними якостями: уважністю, невразливістю, идеалистичностью, упевненістю. Овен завжди знаходиться в русі, створюючи навколо себе і своєї жінки особливу реальність азарту, яскравих емоцій, динаміки і перемог. Йому комфортно тільки в стані боротьби і гонки за перше місце, а тому він завжди буде домагатися коханої жінки в суперництві з сильними конкурентами.

Жінка Овен — народилася 15 Квітня

Жінки, народжені 15 квітня, володіють наступними рисами: активністю, упевненістю, самостійністю. По натурі представниці цього знака оптимістки, щедрі і марнотратні натури, які віддають перевагу непрактичні подарунки – емоції для них важливіше матеріальних благ. Ідеалістка, філософ, жінка-Овен часто говорить те, що думає, не боячись образити співрозмовника.

Народилися 15 квітня по знаку зодіаку є Овнами. Емма Уотсон, Люк Еванс, примадонна Алла Пугачова і багато інші знамениті люди відзначають своє день народження 15 квітня. Найчастіше в цей день народжують щасливі люди, оточені любов’ю і успіхом. Покровителем людей, народжених 15 квітня знак зодіаку Овен, є Сонце, що дає їм щирість, позитив і життєрадісність. Ці люди дуже впевнені в собі і своїх силах і вельми амбітні, що дозволяє їм все життя відкривати все нові можливості. Стихія знака зодіаку — Вогонь — дає людині оптимізм. За лідерство і рішучість відповідає управляюча планета — Марс.

Народжені 15 квітня знак зодіаку Овен, завжди оточують своїх рідних і друзів любов’ю, турботою і постійною увагою. Іноді це може перейти в нав’язливість, що часто може вийти в проблему. Для того, що б Овни не перегинали палицю з втручанням в особисте життя інших людей їх близькі вдаються до різних методів, в тому числі і до агресивних методів. Люди, народжені 15 квітня знак зодіаку Овен, з-за свого амбітного характеру можуть заряджати енергією всіх оточуючих, можуть бути прекрасними лідерами. Не рідко серед них можуть зустрітися люди байдужі до культури і оточуючим людям. Зазвичай з таких людей виходять жорсткі люди, диктатори і тирани.

З-за своєї пристрасті до лідерства і не вміння поступатися лідерство Овнам, народженим 15 квітня, дуже важко знайти своє місце в світі і визначити своє ставлення до оточуючих. А в який жах їх призводить хід подій не за їх запланованим сценарієм. Тому вони воліють присікти на корені не контрольований перебіг подій. Люди, народжені 15 квітня знак зодіаку Овен, дуже люблять дисципліну в усьому. Не терплять безладу і воліють, що б все і у всьому лежало по поличках. У разі, якщо Овен обзаведеться власною справою і поставить його «на ноги», то ця справа буде постійно розвиватися, так як Овен не може сидіти на місці і постійно прагне до розвитку.

Серед Овнів є два типи людей: одні — ті, яких можна назвати крепышами(з розвиненою мускулатурою, міцною мускулатурою) і ті, хто дуже хворобливий. Хоч у людей, народжених 15 квітня знак зодіаку Овен, все має бути розкладено по поличках, проте є одне упущення — стан здоров’я. Далеко не кожен уважно стежить за своїм здоров’ям і цілком ймовірно, що Овен його може зовсім запустити. Так як люди, що народилися 15 квітня знак зодіаку Овен, мають хороший обмін речовин їм властиво швидке одужання з попередньою гострим і важким перебігом хвороби.

Любов і Сумісність

Незважаючи на постійну боротьбу між бажанням незалежності, з одного боку, і прагненням до стабільного союзу — з іншого, відносини відіграють у вашому житті важливу роль. У любовних питаннях Овен дуже відкритий і емоційний, можна назвати, що Овен з полум’яним серцем. Якщо Овен закохався, то в манерах залицяння йому немає рівних. Коли Овен закоханий, він проявляє максимум ніжності, уваги і романтизму. У шлюбі він дуже вірний, але за умови його лідерства. На роль підлеглого і вразливого не коли не потерпить. У тривалій перспективі партнерство незмінно перемагає, оскільки ваша потреба в любові сильніше, ніж бажання свободи.

Сприятливі перспективи у відносинах у Овнів з Близнюками, які також є невтомними новаторами. Яскравий і імпульсивний Стрілець – і зовсім ідеальний партнер для Овна. Багато спільного у Овна з незалежними Водоліями. Один з найбільш вдалих спілок складеться з антагоністом – Рибами, які з радістю віддадуть Овну лідерство, зачаровуючи своєю загадковістю і інакомисленням, але тут слід зменшити запал щоб не образити партнера.

Романи з представником свого знака можливі, але тут пальма першості буде у жінки-Овна, що призведе до дисгармонії – чоловік-Овен не готовий довгий час бути веденим. Найневдаліші спілки у Овнів складаються з практичними представниками земних знаків – Козерогом, Тельцем і Вагами, які здадуться Овну занадто нудними, а також Левом, в боротьбі за лідерство з яким ідуть одні протиріччя.

Робота і Кар’єра

У цих людей в характері є риси, які змушують їх занадто сильно турбуватися і дбати про інших людей. Цей інтерес до побуту інших людей легко переходить у форми тиску і моралі, спроби обмежити свободу інших і навчити їх, як правильно, на думку народжених 15 квітня. Тому дуже важливо для цих людей з дитинства отримати різнобічну освіту і багато дізнатися про інших культурах і звичаях, про інші часи і способі життя інших соціальних груп, щоб добре розуміти, наскільки по-різному можуть жити люди, будучи при цьому однаково щасливими або нещасними, так як відчуття щастя не так сильно залежить від способу життя, як здається народився 15 квітня.

Людей і їх самопочуття, самовідчуття, їх думки і емоції вони готові вивчати до нескінченності і з задоволенням роблять це, використовуючи в якості піддослідних своїх близьких і друзів. Іноді це проявляється в теплій і участливой турботі і допомозі друзям, іноді – в авторитарності і тиску, в радах, про яких їх не просили. При цьому у людей, народжених 15 квітня, досить яскраво виражені лідерські якості і часто вони здатні повести за собою натовп і запалити інших своїми словами або своїм прикладом. Їм тоді вже варто, швидше розвивати свою харизму і ораторські майстерність, щоб надавати більший вплив на інших людей, щоб ті самі запитували у них ради – це набагато краще, ніж намагатися силою і завзяттям нав’язати свої погляди на світ.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 15 квітня дуже цінують здоров’я і багато знають про здоровий спосіб життя, але при цьому парадоксально ігнорують нездужання і симптоми починаються захворювань, що часто викликають подив оточуючих людей. Тому цих людей можна закликати більше уваги звертати навіть на, як вони думають, незначні речі, і не боятися зайвий раз звернутися до лікаря і пройти профілактичний огляд.

Основні причини захворювань Овнів — це їх надмірна активність і перезбудження. Найчастіше — це безсоння і перевтома. Також їм не завадить певна критичність у ставленні до новомодних дієт або іншим сумнівним чудодійним способів поліпшити своє самопочуття. Що стосується раціону, то народженим 15 квітня має сенс частіше експериментувати з різноманітною їжею і екзотичними стравами.

Доля і Удача

В цей день народжуються енергійні, щасливі і сильні натури, вони вміють себе подати, справити враження на оточуючих. Вони добродушні і великодушні. Їм треба займатися самовдосконаленням, не дозволяти злобі, заздрості очорнити їх душу. Потрібно бути щедрими, але не марнотратними, добрими, але не наївними. У всьому необхідно знати розумну міру, і тоді вони будуть щасливі в житті. Необхідно навчитись бути вдячним тим, хто їм коли-небудь допоміг, не забувати добро і творити добро. Їх призначення — нести добро і радість. І тоді життя, наповнене любов’ю до навколишнього світу і людей, принесе їм багато блага, вони будуть щасливі, всі їхні справи будуть оточені ореолом успіху.

Буденність і одноманітність ці люди переносять досить погано. Тому їм краще займатися генеруванням ідей і створенням чогось нового, після передаючи свої проекти і втілилися ідеї комусь іншому, хто краще впорається з роллю менеджера. Але народженим 15 квітня буває дуже важко передати лідерство комусь іншому, а самим добровільно піти у тінь. Також їм важко пускати справи на самоплив, просто спостерігати і доглядати, не втручаючись і не змінюючи, не перетворюючи що активно. Народився 15 квітня потрібно навчитися бути більш відкритими світу і чуйними.

Народився 15 квітня також варто побоюватися практичності і приземленості, вони можуть стати занадто примітивними і повністю ігнорувати потреби тих, кого люблять. Не варто приносити в жертву свою романтичність і наївність заради всього того, що називається дорослішанням. Також народився 15 квітня дуже допоможе іронічне ставлення до себе самих і вміння дуріти по-дитячому, забувши про все.


Залишити відгук