День Народження 14 Квітня: Знак Зодіаку — Овен

Народилися 14 квітня володіють бунтарським духом нонконформізму, набагато більш сильним, ніж в інших Баранів. Ви прямуєте власним шляхом і завжди готові відстоювати свою індивідуальність. Люто чинячи опір будь-яким спробам керівництва, ви не особливо прагнете вказувати оточуючим, що їм робити. Справжній індивідуаліст, ви непідвладні стадним інстинктам суспільства. Поважаючи соціальну справедливість як життєво важливу концепцію, ви прагнете до свободи для себе, але готові поширювати її на кожну людину, що живе на землі.

Часто народжені 14 квітня занадто стурбовані власною зовнішністю. Ось чому багато з них стають жертвами всіляких дієт, косметичних операцій, надмірно активних фізичних вправ і тому подібних самокатувань. Будучи Овнами, багато хто з народжених 14 квітня насторожено стежать за віковими змінами, отражающимися в першу чергу на обличчі. Так що проблемою для цих людей може виявитися не здоров’я, а старіння. Якщо б вони змогли ставитися до цього неминучого процесу з більшою часткою терпимості, їм було б легше пристосуватися до нових потреб організму. На кулінарному фронті народжені 14 квітня не проявляють себе як експериментаторів і віддають перевагу перевіреному і раціональну дієту.

Народжені 14 квітня мають величезну повагу до традицій. Як правило, захоплені історією — і наукою, як такої, і вивченням конкретних історичних подій, — вони намагаються утвердитися в ролі справді непересічної особистості. Народжені в цей день надмірно стурбовані пошуками свого місця в суспільстві. Найчастіше вони бачать себе на чолі певної соціальної групи, хоча і не володіють яскраво вираженими якостями лідерів. Найбільш ймовірно, що саме за допомогою утвердження свого іміджу їм вдається викликати шанобливе ставлення до себе з боку оточуючих. Освіченим особам, народженим 14 квітня, достатньо поваги інших, проте їх не менше обдарованою побратимам потрібно відкрите громадське визнання і навіть покору.

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку відноситься до групи Вогняних знаків, які характеризуються наступними якостями: відкритість, молодецтво, прямолінійність.

Планета Управитель: Марс. Відповідає за активне життя, а також честолюбство. Вплив Марса ідеально для викладачів, політиків, медичних працівників, артистів. Планета у вигнанні – Венера. Несе відповідальність за різкість і прямоту.

Овни, які народилися 14 квітня, — бунтарі в набагато сильнішій мірі, ніж інші представники цього знака Зодіаку. Вони проживають своє життя так, як хочеться їм, як їм диктує їх натура. Правила і традиції інших людей при цьому для них не мають значення. Всі спроби з боку оточуючих наставити їх на шлях істинний» зустрінуть лютий відсіч. Але зате народжені 14 квітня самі не схильні вчити інших, як і що їм робити. Народилися 14 квітня – справжнісінькі індивідуалісти. Вони незалежні і волелюбні, вважають свободу головним благом і, раз вона так подобається їм, то ці люди вважають, що вільний повинен бути кожен.

Народжені в цей день завжди намагаються тримати руку на пульсі часу, в якому вони живуть. Їм властива глибока проникливість, і вони здатні не тільки визначити, наскільки досягнув успіху той чи інший людина в дорученій йому сфері діяльності, але і зробити прогноз на майбутнє. Ці люди не схильні до змін заради змін — навпаки, вони надзвичайно консервативні. Навіть найбільш революційні особистості, народжені 14 квітня, визнають, що в основі їх бунтарства лежить прагнення захистити традиційні цінності. Дуже часто трапляється так, що син повстає проти батька — з тим лише, щоб відстояти власну систему принципів, якій буде йти і далі, в свою чергу ставши батьком. Жінки, народжені 14 квітня, свято шанують інститут сім’ї. Однак вони аж ніяк не прагнуть намертво прив’язати себе до плити, забувши про інші радощі життя. Багато хто з них із задоволенням роблять кар’єру, але в той же час навіть ті, хто активно займається бізнесом, працюючи 24 години на добу, хочуть безроздільно правити у власному будинку, і, як не дивно, їм це вдається.

Чоловіки, народжені 14 квітня, можуть бути натурами цікавими і привабливими, та все ж часто вони надмірно стримані і вимагають того ж від оточуючих. Найбільшу небезпеку як для чоловіків, так і для жінок, народжених в цей день, представляють авторитарні нахили, які, на жаль, виявляються не тільки в сфері громадської, але і в особистому житті. Народжені 14 квітня прагнуть як можна швидше вирішити для себе проблеми життєвого облаштування, як то: створення сім’ї, набуття стабільної роботи. Вони не дуже комфортно почуваються в умовах змін, і найбільшої ефективності у своїй діяльності домагаються, лише відчуваючи під ногами твердий ґрунт. Найбільше задоволення вони отримують, коли їм надається можливість самостійно завершити один проект і методично перейти до реалізації іншого. Як правило, вони болісно переживають вимушену перерву в роботі, який вселяє почуття тривоги і невпевненості в собі. Щоб уникнути сімейних конфліктів та особистих негараздів з’явилися на світло в цей день слід бути терпимими у відносинах з оточуючими і уважніше ставитися до потреб близьких.

Чоловік Овен — народився 14 Квітня

Чоловіки, народжені 14 квітня, відрізняються наступними особливостями: динамічністю, доброзичливістю, пристрасністю, невразливістю. Овен завжди знаходиться в русі, створюючи навколо себе і своєї жінки особливу реальність азарту, яскравих емоцій, динаміки і перемог. Йому комфортно тільки в стані боротьби і гонки за перше місце, а тому він завжди буде домагатися коханої жінки в суперництві з сильними конкурентами.

Жінка Овен — народилася 14 Квітня

Жінки, які відзначають день народження 14 квітня, не схожі на інших такими якостями: рішучістю, незалежністю, енергійністю. По натурі представниці цього знака оптимістки, щедрі і марнотратні натури, які віддають перевагу непрактичні подарунки – емоції для них важливіше матеріальних благ. Ідеалістка, філософ, жінка-Овен часто говорить те, що думає, не боячись образити співрозмовника.

Доля народилися 14 квітня знак зодіаку Овен, залежить від того, в яких умовах вони жили в дитинстві, що прищепили їм батьки. Дуже важливо для них виявити задатки і здібності в ранньому віці, щоб розвивати надалі. Ці діти повинні бути оточені увагою, любов’ю і турботою. З ранніх років вони допитливі, добре запам’ятовують і навчаються. Якщо не упустити цей момент, їх чекає велике майбутнє. Щоб досягти щастя в житті, вони повинні самовдосконалюватися і знайти духовну гармонію. Народжені 14 квітня знак зодіаку Овен, ставлять за мету самореалізуватися і досягти високого соціального становища в суспільстві.

Народженим 14 квітня знак зодіаку Овен, дуже важлива думка оточуючих. Їм життєво необхідно бути затребуваними, значущими. Вони прагнуть до лідерства, намагаються виділитися. Але це якість у них погано розвинене. Деяким з них досить того, що їх поважають. Інші вимагають громадського визнання і покори. Вся життя Овнів пов’язана з пошуком себе у суспільстві. Їм важливо бути головними у певному соціумі. Про них складається гарне враження.

Народжені 14 квітня знак зодіаку Овен, шанують традиції. Вони захоплені історією, подіями минулого. Вивчаючи досвід поколінь, вони уникають помилок у власній діяльності. Від природи люди, які святкують свій День народження 14 квітня знак зодіаку Овен, наділені глибокою проникливістю. Без проблем вони визначать, досяг людина висот чи ні, що його чекає у майбутньому. У своїх поглядах Овни консервативні. Тим не менш, вони йдуть в ногу з часом, реалізують новаторські ідеї. Але головне для них відстояти традиційні цінності.

В сім’ї нав’язують свої життєві принципи. Прагнуть, щоб сімейні традиції в їх роду переходили з покоління в покоління. Якщо їх точку зору не поділяють близькі люди, вони здатні повстати один проти одного з єдиною метою довести, що поступати треба саме так, а не інакше. Намагаються донести своїм нащадкам, що традиційні цінності понад усе. Для жінок, народжених 14 квітня знак зодіаку Овен, дуже важлива сім’я. Виконуючи на відмінно обов’язки по дому, вони можуть досягти висот у кар’єрі. Їм чудово вдається поєднати роботу і сімейний побут. При цьому всі члени сім’ї у них під контролем, вони вважають себе главою сім’ї. І в кар’єрі, і на роботі прагнуть бути на висоті. Але для досягнення цієї мети доводиться працювати цілодобово, забуваючи про власний відпочинок.

Чоловіки Овни дуже привабливі. Але вони сором’язливі і стримані, галантні і тактовні, чого і вимагають від оточуючих. Пред’являючи завищені вимоги, вони створюють собі проблеми. Всі проблеми в їх житті пов’язані з авторитарними нахилами. Це стосується всіх сфер життя.

Народженим 14 квітня знак зодіаку Овен потрібна міцна грунт під ногами, щоб досягти висот у житті. Зміни їх лякають. Це великі трудоголіки. Для них важлива поступовість у роботі. Коли завершили одна справа, з задоволенням беруться за іншу. Якщо не буде послідовності в їх діяльності, вони починають сумніватися у власних силах, з’являється невпевненість. У пошуках місця В суспільстві рано обзаводиться сім’єю і починають працювати. Щоб не було конфліктів у людей, що народилися 14 квітня, вони повинні бути терплячі і уважні до членів сім’ї, друзям і колегам.

Любов і Сумісність

В особистих стосунках ви — люблячий, щедрий і добрий. Оскільки ви захоплені всім новим і незвичайним, вам складно залишатися в рамках довготривалого союзу, однак якщо ви знайдете підходящого людини, то можете бути на подив відданим партнером.

Сприятливі перспективи у відносинах у Овнів з Близнюками, які також є невтомними новаторами. Яскравий і імпульсивний Стрілець – і зовсім ідеальний партнер для Овна. Багато спільного у Овна з незалежними Водоліями. Один з найбільш вдалих спілок складеться з антагоністом – Рибами, які з радістю віддадуть Овну лідерство, зачаровуючи своєю загадковістю і інакомисленням, але тут слід зменшити запал щоб не образити партнера.

Романи з представником свого знака можливі, але тут пальма першості буде у жінки-Овна, що призведе до дисгармонії – чоловік-Овен не готовий довгий час бути веденим. Найневдаліші спілки у Овнів складаються з практичними представниками земних знаків – Козерогом, Тельцем і Вагами, які здадуться Овну занадто нудними, а також Левом, в боротьбі за лідерство з яким ідуть одні протиріччя.

Робота і Кар’єра

Незважаючи на бунтарство, ці люди шанують традиції, тільки по-своєму. Наприклад, народжені 14 квітня дівчата мріють про сім’ю, вважають її сенсом життя, проте рідко замикає себе у чотирьох стінах, рідко стають домогосподарками, займаючись кар’єрою і багато працюючи. При цьому вони вважають за краще бути головою сім’ї. Народилися 14 квітня люди взагалі воліють брати на себе роль лідера, хоч від народження лідерські якості не дуже сильно в них помітні. В цілому ці люди завжди шукають своє місце і намагаються з’ясувати для себе своє призначення.

Вивчення історії та пізнання традицій через досвід предків дуже властиво цим людям. Ще цих людей досить влучно характеризує їх залежність від схвалення оточуючих. Їм важливо, щоб їх цінували і поважали, а іноді слухалися, йшли за ними, корилися. Народжені 14 квітня – дуже розумні та кмітливі люди. Вони бачать інших людей наскрізь і здатні передбачати події, роблячи точні висновки на основі наявної в цьому інформації.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 14 квітня зазвичай дуже переживають за свій зовнішній вигляд. Тому часто вони сидять на дієтах для омолодження, лягають під ніж косметичного хірурга, мучать себе нескінченними фізичними вправами і в цьому не знають міри. Також народилися 14 квітня насилу можуть звикнутися з думкою про неминучість старіння і вікових змін шкіри.

Це здається їм жахливим і неприйнятним, але, оскільки людство ще не винайшло еліксир вічної молодості, варто навчитися приймати неминуче і не впадати в депресію. Вічно молодим не буде ніхто. Що стосується раціону, то народжені 14 квітня не люблять експериментів і воліють харчуватися найпростішою їжею.

Доля і Удача

Доля народженої в цей день залежить від того, які риси характеру будуть розвинені, в яких умовах він буде жити і виховуватися. Якщо отримають розвиток негативні властивості натури, то людина може втратити час і упустити прекрасні можливості. Тоді життя цієї людини буде розгульного і негідною, заповнена пияцтвом і азартними іграми. А якщо в дитинстві будуть розвинені позитивні властивості натури, а потім, подорослішавши, чоловік зміцнить їх, вибравши шлях зміцнення душі, то його чекає щасливе майбутнє. Життя буде сповнений приємними подіями, він зможе багато чого досягти, зробивши блискучу кар’єру і створивши чудову сім’ю. Радість, успіх і удача будуть постійними супутниками у житті.

Найбільша небезпека, загрозлива цим людям, — це їхнє власне прагнення до влади і деспотичности. Для того, щоб почувати себе спокійними, цим людям потрібна деяка стабільність, тому вони зазвичай прагнуть як можна швидше зв’язати себе узами шлюбу, завести дітей і забезпечити собі, таким чином, певну стабільність. Без твердого грунту під ногами та без опори ці люди дуже нервують і не можуть нормально працювати.

Коли вони спокійні, вони методично вирішують одну робочу завдання за інший. Щоб у їхньому домі панував мир та любов, їм потрібно проявляти більше уваги до своїх рідних і виробити в собі таку якість, як терпимість і розуміння.


Залишити відгук