День Народження 13 Квітня: Знак Зодіаку — Овен

Народжені в цей день амбітні, діяльні і дисципліновані. Ви володієте винятковими організаторськими здібностями і не боїтеся важкої роботи. Природжений лідер, ви любите брати на себе відповідальність, ставити високу планку як собі, так і своїм підлеглим і возмущаетесь, коли інші ухиляються від роботи. Ви із задоволенням займаєтеся довготривалими проектами, якщо знаходите їх цікавими, а взявшись за справу, доводьте його до кінця.

Народженим 13 квітня варто навчитися чинити опір розчарувань і негативної критики, наслідки яких можуть проявлятися у психологічних і фізичних нездужаннях — починаючи від мігрені і закінчуючи депресіями. У цьому сенсі хорошим ліками є сон. Однак поряд з позитивним ефектом він, на тлі депресії, може сприяти посиленню тенденцій самоізоляції від повсякденності, так і від життя взагалі. Особливо руйнівною стає алкогольна залежність. Єдиний спосіб подолання таких труднощів — вибір оптимального життєвого розпорядку. Багато хто з народжених 13 квітня — атлети від природи. Залишається лише порекомендувати заняття спортом і фізичні вправи (довгі прогулянки, плавання, аеробіка). Кращий рада в плані дієти — регулярне харчування при дотриманні помірності в їжі.

Народжені 13 квітня намагаються вирішити свої конфлікти з навколишнім світом за допомогою наполегливої праці. Найбільш яскраві особистості, які з’явилися на світ у цей день, часто змушені виступати в ролі першовідкривачів, прокладывающих собі шлях в нетрях суспільства, але одночасно підшуковують місце для привалу, де можна непогано відпочити. Сильні і самодостатні люди, вони здатні працювати в поодинці, і їх праця роками може не отримувати суспільного визнання. У кінцевому рахунку, якщо вони все-таки домагаються успіху, їм вдається змусити оточуючих не тільки оцінити значимість їх радикальних ідей, але і беззастережно прийняти їх до дії. У разі невдачі вони болісно переживають почуття защемленого гідності, але тим не менш продовжують слідувати взятим курсом, незважаючи на громадську думку. Більш пересічні особистості схильні заперечувати вроджений талант до індивідуального інноваційного творчості і найчастіше встають в позу ображених.

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку зарахований до групи Вогняних знаків, які характеризуються наступними якостями: безстрашність, відкритість, енергія.

Планета Управитель: Марс. Відповідає за активне життя, а також безпечність. Вплив Марса ідеально для артистів, політиків, медичних працівників, вчителів. Планета у вигнанні – Венера. Відповідальна за різкість і відсутність витонченості.

13 квітня народжуються активні, амбітні діячі, чиїм знаком Зодіаку є Овен. Це відмінні працівники, які не бояться жодних завдань, дисципліновані і хороші організатори. Ці люди від природи лідери, вони багато чого вимагають від себе та від інших і не переносять чужу лінь. Вони ніколи не кидають справу на півдорозі, і тривалі проекти їх зовсім не лякають.

Володіючи сильною волею, народжені 13 квітня вміють відстояти нетрадиційні ідеї, висунуті ними, і повною мірою втілити їх у життя. Якщо друзі та близькі раптом висловлюють надмірне невдоволення дивним або ексцентричною поведінкою цих людей, вони обирають один з двох можливих варіантів дій: або приймають негативну реакцію близько до серця, впадаючи в глибоку депресію, або вступають на шлях боротьби за визнання, зрештою заслуговуючи його. Ті з них, хто страждає хронічними недугами, дуже часто обирають для себе професію, в тій чи іншій мірі пов’язану з медициною: вони стають лікарями, медсестрами, консультантами-психологами або працівниками соціальної сфери. Натури рішучі від народження, вони не схильні здаватися і боротися до переможного кінця.

Володіючи нетрадиційними поглядами і здібностями, народжені 13 квітня, як правило, ретельно оберігають своє приватне життя від сторонніх очей. Їх потреба до самоти іноді носить патологічний характер. Як ні дивно, вони зовсім не заперечують проти перебування в будинку одного або декількох компаньйонів, але при цьому стежать за тим, щоб суворі закони, що охороняють їх непорушне право на таємницю особистого життя, ніколи не порушувалися. Оскільки стиль поведінки цих людей і їх звички неординарні, це породжує масу пліток і пересудів. Ці чутки іноді викликають хворобливу реакцію з боку тих, про кого, власне, йдеться, оскільки вони надзвичайно чутливі до думки оточуючих.

Народжені 13 квітня мають оригінальні захоплення. Якщо вони не належать до богемному середовищі, то найчастіше виявляються збирачами старовини і різних курйозних речей — починаючи від пляшкових пробок до латунних дверних ручок, які згодом, до речі, можуть виявитися раритетами. В душі ідеалісти, народжені 13 квітня тим не менш досить реально оцінюють свої шанси на успіх у фінансових справах і, якщо вибирають цю стезю, завжди домагаються блискучих результатів.

Чоловік Овен — народився 13 Квітня

Чоловіки, які народилися 13 квітня, відрізняються наступними особливостями: велелюбністю, динамічністю, идеалистичностью, сміливістю. Овен завжди знаходиться в русі, створюючи навколо себе і своєї жінки особливу реальність азарту, яскравих емоцій, динаміки і перемог. Йому комфортно тільки в стані боротьби і гонки за перше місце, а тому він завжди буде домагатися коханої жінки в суперництві з сильними конкурентами.

Жінка Овен — народилася 13 Квітня

Жінки, що з’явилися на світ 13 квітня, характеризуються такими гранями темпераменту: підприємливістю, активністю, спонтанністю. По натурі представниці цього знака оптимістки, щедрі і марнотратні натури, які віддають перевагу непрактичні подарунки – емоції для них важливіше матеріальних благ. Ідеалістка, філософ, жінка-Овен часто говорить те, що думає, не боячись образити співрозмовника.

Люди, що з’явилися на світ 13 квітня, відносяться до Овна за знаком зодіаку. Емоційні особистості, часто схильні перебільшувати дійсність. Будь-які переживання, як позитивні, так і негативні оволодівають ними повністю. Тому, якщо вони радіють, то щиро і від душі, як діти, а от якщо ними оволодіває смуток – це призводить до станів близьким до депресивних. Амбіційність та діяльність дозволяє, народився 13 квітня знак зодіаку Овен, бути прекрасними керівниками. Вони вміють чудово організувати роботу великого колективу і самі не бояться важкої роботи. За будь-які свої дії і колективу вони звикли відповідати одноосібно. Будучи дуже працьовитими, вони не сприймають ухилянні від роботи будь-якого співробітника з свого колективу. А будь-яку розпочату справу завжди доводять до логічного завершення.

Невирішені конфлікти особистості, народжені 13 квітня знак зодіаку Овен, звикли вирішувати за допомогою праці-фізичної та розумової. Занурення в роботу надовго відволікає їх від того, що відбувається. Це природжені першовідкривачі, звиклі всього добиватися самостійно. Працювати поодинці для них не є проблемою. На шляху до своєї мети, народжені 13 квітня знак зодіаку Овен, долають будь-які перешкоди і прикладають всі зусилля. Результатом такого наполегливої праці, як правило, є визнання громадськості. Якщо з якихось причин, вони не домоглися уваги до своїх праць – настає повне звільнення від дійсності і замикання в собі.

Самітництво відрізняє, народжених 13 квітня знак зодіаку Овен, і в сімейному житті. Це ні в якому разі не означає вибір самотнього існування, навпаки вони є прекрасними семьянинами. Усамітнення криється в спробі сховати своїх рідних від сторонніх очей, і по можливості захистити їх від усіх можливих небезпек. Часом це переростає в нав’язливу ідею і позбавляє їх близьких свободи дії. У народжених 13 квітня знак зодіаку Овен, закладений величезний творчий потенціал. Серед їх числа чимало художників, письменників і навіть колекціонерів старовини. До обраного творчого шляху вони ставляться з усією серйозністю. Цілеспрямованість дозволяє домогтися не тільки визнання свого таланту, але і перетворити свої творчі ідеї у спосіб заробітку.

Поради для Овнів, які народилися 13 квітня: Навчитеся справлятися з розчаруваннями і не брати близько до душі чужу критику, так ви збережете свій емоційний і душевний стан. В іншому разі вони можуть призвести до психологічного і навіть фізичного нездужання. Розвивайте талант, закладений у вас самою природою. І навіть якщо у вас не відразу буде все виходити як треба, немає досконалості на шляху до успіху. А критику оточуючих не сприймайте як привід зупинитися і все кинути, а як безцінний досвід, завдяки якому ви зможете вийти на абсолютно новий рівень майстерності. Вам варто більш ретельно розглянути питання про свободу своїх близьких. Намагаючись захистити їх, ви позбавляєте їх найголовнішого – самостійності. Просто навчіться бути поруч в потрібні моменти, цього буде достатньо.

Любов і Сумісність

У підході до романтичних відносин ви значно більш обережні, ніж більшість Овнів. Близькість для вас важлива, але і кар’єра важлива не менше, тому любов може відійти на другий план, а на першому виявляться ваші грандіозні амбіції.

Сприятливі перспективи у відносинах у Овнів з Близнюками, які також є невтомними новаторами. Яскравий і імпульсивний Стрілець – і зовсім ідеальний партнер для Овна. Багато спільного у Овна з незалежними Водоліями. Один з найбільш вдалих спілок складеться з антагоністом – Рибами, які з радістю віддадуть Овну лідерство, зачаровуючи своєю загадковістю і інакомисленням, але тут слід зменшити запал щоб не образити партнера.

Романи з представником свого знака можливі, але тут пальма першості буде у жінки-Овна, що призведе до дисгармонії – чоловік-Овен не готовий довгий час бути веденим. Найневдаліші спілки у Овнів складаються з практичними представниками земних знаків – Козерогом, Тельцем і Вагами, які здадуться Овну занадто нудними, а також Левом, в боротьбі за лідерство з яким ідуть одні протиріччя.

Робота і Кар’єра

Всі свої проблеми і конфлікти ці люди намагаються вирішити, з головою поринувши в роботу. Частенько вони є першовідкривачами і винахідниками, чия доля в суспільстві досить важкий – намагатися довести значущість власної діяльності. Ці люди сильні і самодостатні, вони відмінно працюють поодинці. Найчастіше вони багато років чекають на визнання громадськості та іноді так і не чекають. Найменш стійкі з цих людей при цьому можуть зайняти позицію скривдженого усіма людини і спробувати «перековаться», почавши працювати в команді, хоча це менш властиво їх натурі.

Їм важко усвідомлювати себе невизнаними невдахами, але вкрай рідко ці люди кидають займатися тим, що їм цікаво, під тиском громадськості. Народжені 13 квітня запекло відстоюють свої переконання, свої ідеї, навіть у конфліктах з близькими. Єдина альтернатива для них – це заперечення себе і депресія. Але ці люди від природи дуже сильні і вкрай рідко відрікаються від своїх ідей. Найчастіше вони до останнього борються за визнання і зрештою досягають його з боєм. Часто ці люди вибирають в якості області своєї професійної діяльності медицину, особливо якщо самі страждають від якогось хронічного захворювання. Борючись за здоров’я, вони допомагають це робити іншим.

Здоров’я і Хвороби

Біч народжених 13 квітня – це критика і невдачі. Їм потрібно вчитися по-філософськи сприймати негативну інформацію, щоб зберегти свою нервову систему. Інакше вони ризикують заробити і головні болі, і нервові зриви. Варто звернути увагу на цілющі властивості сну, адже, поспавши, ми сприймаємо пережите напередодні вже не так гостро. Тільки не треба сприймати сон як втечі від дійсності і проблем, а такий ризик є, особливо на тлі наявної депресії.

Також дуже важливе для народжених 13 квітня залізний розпорядок дня, який не залишить місця для переживань і смакування сумних думок. Від природи народжені 13 квітня наділені великою фізичною силою і хорошим здоров’ям. Їм потрібно тільки підтримувати подароване їм генетикою. В якості видів спорту для щоденного фізичного навантаження можна використовувати плавання, аеробіка, тривалі піші прогулянки. В їжі не варто забувати про регулярність прийому їжі і поміркованості.

Доля і Удача

В цей день народжуються пристрасні й чуттєві натури. Їх життя сповнене протиріч. Їм властиві дивні вчинки, відсутність такту і різкі манери, що буде дуже заважати їм у житті. Постійна потреба в любові ускладнить їх життя, і на цьому грунті можливі думки про самогубство. Вони наділені великою розумовою енергією, швидкі і активні. Якщо вони направлять свої здібності на благо і скористаються ними правильно, то зможуть змінити своє життя і стати щасливими.

Дуже часто народжені 13 квітня живуть замкнутої життям відлюдника. Таємниця особистого життя для них – святе. Ці люди часто дотримуються незвичайних поглядів на життя і звичок, з-за чого майже завжди стають об’єктами пліток. Подібні плітки сприймаються народженими 13 квітня вкрай болісно. Для них важлива думка суспільства, але вони не можуть відмовитися від власної оригінальності в догоду більшості. Хобі у них теж майже завжди оригінальні та екстравагантні.

Часто вони колекціонують предмети старовини або самі різноманітні дрібнички. Незважаючи на свій ідеалізм, ці люди тверезо оцінюють свої таланти і можливості. Тому, якщо вони вибирають фінансову область діяльності, то майже завжди досягають успіху і в роботі з грошовими потоками.


Залишити відгук