День Народження 12 Квітня: Знак Зодіаку — Овен

Якщо в природі існують відносно спокійні і зібрані Овни, то це ви. Філософ-спостерігач, який цікавиться людьми, ви володієте дружньою, веселою, приємною натурою, що залучає безліч друзів і шанувальників. Спілкування — ваша сильна сторона. Ви цінуєте знання і любите ділитися ним з оточуючими, прекрасно розумієте, що рухає людьми, і можете помітити навіть добре прихований підступ. Генератор ідей, ви постійно шукаєте нові дивовижні способи втілити свої плани у життя, наділені тонким почуттям гумору, красномовством і вмієте вселити любов до себе всіх, кого зустрічаєте на шляху.

Як правило, народжені 12 квітня наділені здорової конституцією, якщо тільки вони не підірвуть її нікотином, алкоголем або наркотиками, та й елементарної недооцінкою важливості сну, фізичних вправ і дієти. Оптимізм часто веде до безпечності, а від безтурботності рукою подати до хвороби. Найважливішим умовою для підтримки здорової форми є душевний комфорт, в якому можна розчинитися, сховавшись від навколишніх проблем. Що стосується їжі, народжені 12 квітня воліють трапезу в колі друзів. Розглядаючи її як засіб спілкування, вони найчастіше забувають про вміст тарілки, концентруючи увагу на предметі розмови. Якщо ж говорити про якість їжі для народжених 12 квітня більше підходить чудово присмачений спеціями і цілком ситна їжа, ніж надмірно корисна і тому несмачна.

Народжені 12 квітня особливо чутливо вловлюють суспільні настрої. Їх комунікабельність вражає, а за манерами цілком можна судити про модні течії в світлі, «вершки» якого вони представляють. Ці люди вважають за краще знаходитися в центрі уваги, проте найбільш успішні з них або ж наділені владою намагаються звернути свою популярність в інтересах тих, чиї сподівання і надії вони уособлюють.

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку відноситься до групи Вогняних знаків, які володіють наступними якостями: потреба відстоювати себе в житті, енергія, лицарство.

Планета Управитель: Марс. Зумовлює запас енергії, а також честолюбство. Планета сприятлива для політиків, медпрацівників, вчителів, акторів. Планета у вигнанні – Венера. Відповідальна за різкість і прямоту.

В цей день народжуються досить спокійні і зосереджені Овни. Це завжди товариські, відкриті люди, яким цікаво спілкування і таємниці чужої душі, вони веселуни, душа компанії і одночасно філософи-споглядальники. Народжені 12 квітня відмінно розбираються в психології, вони спостережливі та проникливі. Новатори, постійно вигадують якісь цікаві ідеї, природжені оратори, харизматичні і привабливі, з чудовим почуттям гумору.

Народжені 12 квітня відчувають великі труднощі в пізнанні власної індивідуальності. Оскільки найчастіше вони заклопотані соціального характеру, діючи виключно в інтересах тієї чи іншої громадської організації, їм колись розібратися з собою. Недолік самоаналізу може обернутися значними неприємностями, і не тільки моральними: не виключені великі фінансові втрати або ж відкриті зіткнення з законом. Найбільш освічені особистості усвідомлюють цю небезпеку і намагаються заповнити прогалини у своєму психологічному вихованні. Звертаючись до колег, друзям або близьким — будь то в письмовій формі або з ораторською трибуни, — вони шалено щасливі, коли їм все-таки вдається донести свої міркування до аудиторії, не завжди охоче сприймає їх точку зору. Справді, не можна без жалю дивитися на ораторів, які витрачають своє красномовство на мляву публіку. Ось чому народженим 12 квітня слід вибирати собі друзів і приятелів, які були б не просто слухачами, а й однодумцями.

Народжені 12 квітня виявляють ненаситний інтерес до поточних подій і обожнюють коментувати що відбувається. В цьому сенсі велика ймовірність, що вони можуть уявити себе суддями або пророками. Ось чому для них так важливо періодичне усамітнення у віддаленому куточку, де вони могли б об’єктивно оцінити свої спостереження, а також відчути відбуваються в них особистісні процеси.У приватному житті з’явилися на світло в цей день слід уникати різкої, а часом навіть злісною реакції на дії тих людей, які суперечать їхнім поглядам. Для підтримки врівноваженості корисно повчитися толерантності, інакше надмірної невгамовністю можна звести з розуму не тільки себе, але й оточуючих. У цьому сенсі порятунком може стати блискуче почуття гумору. Здатність посміятися над собою багато в чому допомагає всім народженим 12 квітня згладити шорсткості їх характеру.

Народжені 12 квітня не мислять себе поза того, що відбувається. Незалежно від місця проживання — чи то в місті чи в сільській місцевості, — вони неодмінно опиняються в епіцентрі громадської активності. Найбільш маститих запрошують виступити в ролі арбітрів, посередників або миротворців, так просто учасників дійства — починаючи від торгівлі кіньми і закінчуючи укладанням парі. Найчастіше народжені в цей день є досвідченими експертами в питаннях правопорядку і законності, громадських устоїв, і навколишні із задоволенням звертаються до них за порадою.

Чоловік Овен — народився 12 Квітня

Чоловіки, народжені 12 квітня, відрізняються наступними якостями: захопленістю, відданістю, енергійністю, идеалистичностью. Овен завжди знаходиться в русі, створюючи навколо себе і своєї жінки особливу реальність азарту, яскравих емоцій, динаміки і перемог. Йому комфортно тільки в стані боротьби і гонки за перше місце, а тому він завжди буде домагатися коханої жінки в суперництві з сильними конкурентами.

Жінка Овен — народилася 12 Квітня

Жінки, що з’явилися на світ 12 квітня, наділені такими властивостями: силою, розумом, незалежністю. По натурі представниці цього знака оптимістки, щедрі і марнотратні натури, які віддають перевагу непрактичні подарунки – емоції для них важливіше матеріальних благ. Ідеалістка, філософ, жінка-Овен часто говорить те, що думає, не боячись образити співрозмовника.

12 квітня називають днем громадської активності. Люди, народжені 12 квітня знак зодіаку Овен, мають серед характерних властивостей чуйне розуміння настрої суспільства. Наявність комунікабельності на вищому рівні, а манери просто вражають і захоплюють. Таким людям властиво перебувати в центрі подій, але свою популярність вони несуть на благо рідних людей.

Народжені 12 квітня знак зодіаку Овен, настільки зайняті турботою соціального характеру, що не вистачає часу для пізнання індивідуальності. Іншими словами такі люди працюють на благо громадської організації та важко розуміються в собі. Такий недолік принесе якісь труднощі не лише в моральному плані, але і на прикладі великих фінансових втрат і відкритими проблемами з законодавством. Тому Овни, які розуміють наслідки нестачі, намагаються зайнятися самоаналізом і намагаються заповнити прогалини психологічного виховання.

Народжені 12 квітня знак зодіаку Овен, дуже люблять доводити оточуючим свою точку зору, особливо тим, хто протилежно розмірковує. Свої думки представники знаку зодіаку Овен надають друзям, колегам і близьким людям у будь-якій формі, як у письмовому зверненні так і з ораторською трибуни. Донести свої роздуми людям, які їх не сприймають значить зайнятися дуже корисною справою. Це доставляє їм масу щасливих емоцій, крім випадків де публіка слухачів настільки квола, що Овни відчувають себе жалюгідними. Тому Овнам необхідні друзі, серед яких обов’язково знайдуться однодумці.

Народжені 12 квітня знак зодіаку Овен, дуже люблять все коментувати, оскільки їм властивий великий інтерес подій відбувається. Деякі з них навіть стають суддями і пророками. Саме з цього їм необхідно усамітнитися в самотньому куточку, де вони тверезо оцінять свої спостереження і відчують події в особистому житті. Народжені 12 квітня знак зодіаку Овен, трохи притягують різкі і злісні реакції людей, що мають протилежне світосприймання. Терпимість таким людям піде тільки на благо, тому щоб врівноважити сприйняття позитивним якістю виступить почуття гумору. Жестковатость характеру допоможе згладити вміння посміятися над собою.

Представники цього знака зодіаку часто стають центром світської активності, при цьому місце проживання не грає ніякої ролі. Живе Овен в маленькому селі чи великому місті, він не уявляє себе поза увагою за тим, що відбувається. Дуже часто представники такого знака зодіаку стають фахівцями в області правопорядку і законодавства. Їх порад і послуг задовольняються оточуючі. Все, що не вистачає Овну, це впевненості в собі, але все це можна змінити. Овнам не завадить знайти упевненість і наділити себе більше уваги, і тоді можна оцінити можливості, і не привісити повноваження.

Любов і Сумісність

У любові ви можете не тільки виявитися пристрасним і наполегливим, але і проявляти холодність і байдужість. Ви розриватися між прагненням до незалежності та бажанням надійного зв’язку, проте відносини для вас все-таки важливіше. З партнером-однодумцем ви готові створити стабільний союз на все життя.

Сприятливі перспективи у відносинах у Овнів з Близнюками, які також є невтомними новаторами. Яскравий і імпульсивний Стрілець – і зовсім ідеальний партнер для Овна. Багато спільного у Овна з незалежними Водоліями. Один з найбільш вдалих спілок складеться з антагоністом – Рибами, які з радістю віддадуть Овну лідерство, зачаровуючи своєю загадковістю і інакомисленням, але тут слід зменшити запал щоб не образити партнера.

Романи з представником свого знака можливі, але тут пальма першості буде у жінки-Овна, що призведе до дисгармонії – чоловік-Овен не готовий довгий час бути веденим. Найневдаліші спілки у Овнів складаються з практичними представниками земних знаків – Козерогом, Тельцем і Вагами, які здадуться Овну занадто нудними, а також Левом, в боротьбі за лідерство з яким ідуть одні протиріччя.

Робота і Кар’єра

Ці люди дуже чутливі до громадської моді, суспільному смаку і новітнім тенденціям і бажанням соціуму. Майже завжди вони будують свій імідж, виходячи з наймодніших очікувань світла. У цьому сенсі вони характеризують останній писк моди, завжди будучи вірним її відображенням. Це дозволяє їм завжди бути в центрі уваги на різноманітних вечірках. Слава і популярність – не рідкість для народжених 12 квітня. Але найчастіше вони не бездумно насолоджуються плодами своєї харизми, а намагаються звернути свій вплив на благо групи людей, чиє життя намагаються зробити краще. Розбираючись в інших людях і соціумі, ці люди часто зовсім не знають самих себе. У них і часу не залишається на пізнання свого я, так як весь цей час віддано громадського або політичного служіння.

Іноді таке незнання власної натури приносить неприємні плоди. У крайніх випадках це можуть бути навіть фінансові проблеми або труднощі з законом. Найрозвиненіші з народжених 12 квітня намагаються хоч якось себе вивчити. Найвище щастя для цих людей – бути почутим і схваленим широкою аудиторією. Для них немає покарання страшніше, ніж байдужа натовп. Найчастіше вони висловлюють не найпопулярніші у натовпу точки зору, тому їм вкрай важливо домогтися розуміння і донести свої погляди на світ до кожного. У зв’язку з цим народженим 12 квітня важливо наявність друзів-однодумців, які могли б підтримати їх у важку хвилину відсутність популярності у суспільства.

Народилися 12 квітня приділяють велику увагу сучасному політичному житті і різноманітним подіям. Вони, не соромлячись, висловлюють свою думку з приводу всіх злободенних новин. І, впадаючи в самолюбування і самовпевненість, можуть одного разу визнати свою думку істиною в останній інстанції. Щоб цього не сталося, їм час від часу треба усамітнюватися і більше роздумувати про події, критично оцінюючи також свої висновки.

Здоров’я і Хвороби

Від природи народжені 12 квітня здорові, головне для них – не зіпсувати дане природою надмірностями і шкідливими звичками. Сюди відносяться не тільки куріння, вживання спиртного і наркотиків, але і зневага сном, відпочинком, сидячий спосіб життя, відсутність фізичних навантажень і збалансованого харчування. Зайвий оптимізм і самовпевненість Овна в даному випадку чреваті легковажним ставленням до здоров’я, від якого рукою подати до проблем.

Саме важливе для народжених 12 квітня – це душевний спокій і відсутність стресів. Є народилися 12 квітня воліють за неспішною бесідою з друзями, при цьому самої їжі вони приділяють мінімум уваги. Але в цілому для них більше підходять екзотичні і гострі страви, ніж прісна одноманітна їжа. Не бійтеся експериментувати з приправами.

Доля і Удача

Вібрації цього дня настільки позитивні, що в цей день народжуються щасливі люди. Під заступництвом Сонця і Юпітера їх доля висвітлена сонячними променями радості, щастя, любові, розкоші і благополуччя. Їм всюди супроводжують удача і успіх. Вони з дитинства оточені любов’ю рідних, зазвичай ростуть в прекрасних умовах. У них завжди міцне здоров’я. Вони життєрадісні і веселі, розумні і кмітливі, їм все дається легко. Енергія нашого прекрасного світила, яке дає життєву енергію всім, хто живе на Землі, щедро живить цих людей, забезпечуючи їх могутньою життєвою силою, довголіттям, здоров’ям і щастям, обдаровує їх благодаттю. Вони впевнені в собі, в міру амбітні, їм цікаво все нове, але вони розумно ставляться до життя. Схильні до окультних наук. Завжди домагаються процвітання, живуть у розкоші, зробивши прекрасну кар’єру. Вони шанують традиції свого роду, своїх батьків завжди ставляться з любов’ю, ніжністю і увагою.

Що стосується особистого життя, то ці люди частенько грішать запальністю та гострим неприйняттям чужий, не схожої з їх точки зору. Їм потрібно намагатися бути спокійним і витриманим, менше метушитися. Розрядити обстановку вони можуть за допомогою свого іскрометного гумору та самоіронії. Взагалі самоіронія може здорово допомогти цим людям усунути недоліки їх характеру.

Народилися 12 квітня не уявляють себе поза соціального життя і активної включеності в щоденні події. При цьому абсолютно не важливо, де вони живуть і чим займаються, де працюють. Часто їх запрошують розсудити, що сперечаються, або виступити в ролі миротворця. Дуже часто народжені 12 квітня є знавцями громадських традицій і порядків, часто – знавцями законів, і люди часто шукають їх ради.


Залишити відгук