День Народження 11 Квітня: Знак Зодіаку — Овен

Загадкові особистості, які відзначають свій день народження 11 квітня втілюють у собі цікаве поєднання чутливості і бравади. Хоча на перший погляд ви сповнені енергії та ентузіазму, всередині ви швидше мрійник, ніж діяч. Втім, наділений неймовірною ідеалізмом і щедрим серцем, ви опиняєтеся в перших рядах борців за соціальну справедливість, співчуваючи проблем оточуючих. Повний оригінальних, незвичайних ідей, обдарований багатою уявою, ви частково художник, почасти пророк.

Для народжених 11 квітня виключно важливе значення має тривалий сон, оскільки тільки він допомагає підтримати сили і спокійний стан духу. Крім того, обов’язковий частий відпочинок — будь то у вихідні дні або у тривалій відпустці. Професії, що передбачають наявність вільного часу (скажімо, викладацька діяльність), для них особливо привабливі. Оскільки 11 квітня — день сильної психічної енергії, народженим у цей день можна порадити не нехтувати фізичною стороною своєї життєдіяльності. Рекомендуються помірні гімнастичні вправи — виключно для підтримки форми. Збалансована дієта також надасть стимулюючий ефект. Якщо у народжених в цей день немає проблем з вагою, їм цілком підійде і принесе задоволення триразове повноцінне харчування в певні години.

Народжені 11 квітня не відчувають всепоглинаючої потреби стати зіркою, як це властиво багатьом представникам зодіакального періоду Овен. Якщо вони і виявляються в центрі уваги — це, швидше, наслідок їх суспільної значущості, а зовсім не амбітності. Найбільш комфортно вони почуваються у складі відповідальної команди, де часто лідирують. Надихають і стимулюють цих людей ідеї, але ніяк не слава чи престиж.

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків Вогняної стихії, які володіють наступними якостями: відкритість, безстрашність, енергія.

Планета Управитель: Марс. Дарує Овну запас енергії, а також честолюбство. Марс сприятливий для викладачів, медичних працівників, чиновників, акторів. Планета у вигнанні – Венера. Відповідальна за різкість і відсутність витонченості.

11 квітня народжуються досить чутливі і тонкі Овни, не позбавлені традиційних рис характеру Овна: самовпевненості, активності, готовності до протистоянь і битв. Десь у глибині душі люди, народжені 11 квітня, швидше романтики і мрійники, ніж діячі. Вони справедливі, ідеалістичні, не жадібні, сповнені співчуття до пригнобленим і знедоленим, тому з готовністю відстоюють свої ідеали на ниві соціальної роботи та служіння суспільству. Ці люди зазвичай творчо розвинені, у них багата фантазія, безліч оригінальних ідей.

Народжені 11 квітня зовсім не переймаються створенням яскравого громадського іміджу, для них набагато важливіше донести до людей зміст особистих поглядів. Їх не можна підкупити красномовством, за яким часто ховається посередня чи нікчемна ідея. Народжені в цей день чекають від інших прямої і чесної відповіді. Це аж ніяк не означає, що вони погані дипломати, не здатні до тонкої грі. Насправді більшість з них блискуче виконують роль посередників, здатних не тільки примирити ворогуючі сторони, але і зблизити діаметрально протилежні точки зору. Найчастіше саме їх закликають на допомогу, коли всі засоби для досягнення згоди вичерпані, і потрібно врятувати ситуацію будь-яким шляхом. Наділені такими талантами, ці люди, безумовно, є дуже проникливими особистостями — адже їм завжди вдається знайти ґрунт для примирення. Вони володіють унікальним даром розуміння чужих ідей і мотивів, і це додає їм особливу силу. Проте в особистому житті вони нерідко пасують перед запитами улюблених, особливо якщо мова йде про проблеми. Прекрасні дипломати і політики, вони бувають абсолютно байдужими до потреб і бажань близьких їм людей.

Тим не менше дуже часто народжені 11 квітня звалюють на себе чималий тягар відповідальності за сім’ю — тут і піклування за її змістом, і освіту дітей, та інші питання, вирішити які вони часом не можуть, так як енергія, яка потрібна на виконання цих зобов’язань, вже витрачена в інших сферах діяльності, і сил просто не залишається, тому слід побоюватися можливих конфліктів у сім’ї саме на цьому грунті. Володіючи блискучими навичками громадських діячів, найбільшого успіху народжені 11 квітня домагаються в професіях, які передбачають роботу з людьми (наприклад, соціальна сфера) чи пов’язаних з організацією виробництва (адміністративні посади). Більшість з них щиро переконані в тому, що тільки їм відомі всі складові суспільного блага. Зайва самовпевненість може перешкодити їхній кар’єрі — ще гірше, коли відбувається поступова самоізоляція від критики ззовні. Що з’явилися на світло в цей день слід уникати упередженості і не соромитися змінити курс, якщо обставини вимагають цього. Гнучкість — неодмінна умова успіху для тих, хто хоче зберегти чистоту і забезпечити ефективність своїх діянь.

Чоловік Овен — народився 11 Квітня

Чоловіки, народжені 11 квітня, можуть пишатися такими рисами: впевненістю, відданістю, амбітністю, конкурентоспроможністю. Овен завжди знаходиться в русі, створюючи навколо себе і своєї жінки особливу реальність азарту, яскравих емоцій, динаміки і перемог. Йому комфортно тільки в стані боротьби і гонки за перше місце, а тому він завжди буде домагатися коханої жінки в суперництві з сильними конкурентами.

Жінка Овен — народилася 11 Квітня

Жінки, народжені 11 квітня, не схожі на інших такими відзнаками натури: активністю, чесністю, самостійністю. По натурі представниці цього знака оптимістки, щедрі і марнотратні натури, які віддають перевагу непрактичні подарунки – емоції для них важливіше матеріальних благ. Ідеалістка, філософ, жінка-Овен часто говорить те, що думає, не боячись образити співрозмовника.

Люди, народжені 11 квітня знак зодіаку Овен, звичайно, зовсім не прагнуть до популярності і світової слави, як інші представники другої декади їх зодіаку періоду. Якщо ж слава наздоганяє їх, це відбувається без будь-якої участі з їх боку, тільки завдяки їх особистим якостям, а не честолюбства. Вони воліють працювати в команді, де зазвичай займають лідируючу роль. Їх захоплюють власні ідеї та їх втілення в життя, а не суспільне становище.

Навіть якщо людям з датою народження 11 квітня знак зодіаку Овен, вдасться пробитися до політики, вони зовні зовсім не відповідають цьому образу, оскільки не дбають про свій імідж. Змусити людей зрозуміти свою точку зору і піти за ними здається їм більш важливим заняттям. Суть кожної ідеї відразу стає їм ясна, і її не завуалювати ніякими приукрашающими її словами. Вони прагнуть отримати від оточуючих прямі і чесні відповіді, і це не говорить про їх негнучкості і безкомпромісності. Коли потрібно, вони здатні на чудеса дипломатії, і в змозі змусити примиритися дві ворогуючі сторони. Тому, коли потрібно когось переконати, і аргументів вже не залишилося, то вдаються до їхньої допомоги. Зазвичай їм завжди вдається знайти вихід з ситуації, прийнятний для обох сторін.

Люди, що народилися 11 квітня знак зодіаку Овен, володіють великою проникливістю і здатні читати в душах оточуючих, чиї мотиви зазвичай для них не є таємницею. Вони завжди знають, на які пружини натиснути, щоб підвести людину до потрібного їм рішення так, що він і не помітить цього і прийме це за свій вибір. Хоча враховувати бажання своїх домашніх вони не вважають за потрібне, і вдивлятися в їхні душі вважають марною тратою часу. Всі їх дипломатичні здібності моментально зникають, варто їм переступити поріг власного будинку. І навіть прохання, безпосередньо висловлені вголос, вони воліють ігнорувати, не вступаючи в суперечку, щоб зберегти свою енергію для більш значущих проблем.

Хоча, турботи про матеріальне благополуччя сім’ї люди, народжені 11 квітня знак зодіаку Овен, вважають своїм обов’язком і виконують її з усією відповідальністю, ретельно стежачи за вихованням дітей і займаючись їх освітою. Але саме якісь побутові, пересічні проблеми вони вважають занадто незначними, щоб витрачати на них свій час. Це може призвести до постійних конфліктів в родині, і поступово збільшується непорозуміння між близькими їм людьми. Прірва може розширитися настільки, що вже пізно буде налагоджувати мости.

Свої таланти керівників і організаторів, народжені 11 квітня знак зодіаку Овен, реалізують в суспільних і соціальних сферах діяльності, або в якості адміністраторів різних організацій, і домагаються в них значних успіхів. Вони вірять в непогрішність і безпомилковість власних поглядів на те, як можна поліпшити існуючий стан речей. Така самовпевненість не принесе їм нічого доброго, особливо вкупі з повною несприйнятливістю до критики з боку. Їм потрібно навчитися слухати не тільки себе і не вважати свою думку єдино вірним. Коли це необхідно, потрібно визнати свої помилки і діяти згідно своєї совісті.

Любов і Сумісність

У вас широкі погляди, а тому вельми незвичайна точка зору на партнерство. Хоча ви романтик з тонкою поетичною натурою, грань між любов’ю і дружбою поступово починає розмиватися, якщо ви про кого-то щиро дбаєте.

Сприятливі перспективи у відносинах у Овнів з Близнюками, які також є невтомними новаторами. Яскравий і імпульсивний Стрілець – і зовсім ідеальний партнер для Овна. Багато спільного у Овна з незалежними Водоліями. Один з найбільш вдалих спілок складеться з антагоністом – Рибами, які з радістю віддадуть Овну лідерство, зачаровуючи своєю загадковістю і інакомисленням, але тут слід зменшити запал щоб не образити партнера.

Романи з представником свого знака можливі, але тут пальма першості буде у жінки-Овна, що призведе до дисгармонії – чоловік-Овен не готовий довгий час бути веденим. Найневдаліші спілки у Овнів складаються з практичними представниками земних знаків – Козерогом, Тельцем і Вагами, які здадуться Овну занадто нудними, а також Левом, в боротьбі за лідерство з яким ідуть одні протиріччя.

Робота і Кар’єра

Народилися 11 квітня малоамбициозны, чим відрізняються від більшості інших Баранів. Їм неважливо увагу і підтвердження їх популярності і популярності. Вони воліють працювати в команді, щоправда, найчастіше стають лідером колективу. До слави ж вони зовсім не прагнуть. Головне натхнення для цих людей – це ідеї, а не популярність і популярність. Народжені 11 квітня часто нехтують створенням вигідного і яскравого особистого іміджу. По-справжньому важливим для них є можливість чітко донести свої ідеї до громадськості. Вони непідкупні на лестощі або ораторське мистецтво, так як основне і головне увагу звертають на висловлювані ідеї, на зміст, а не форму. Вони налаштовані на відвертість і прямолінійність, що не означає, однак, що вони не здатні бути дипломатами.

Навпаки, ці люди дуже тонко відчувають настрій і характер інших людей, бачать їх наскрізь, тому дуже часто вони є посередниками або миротворцями в конфліктних ситуаціях. Вони налаштовані бачити насамперед те, що об’єднує людей, а не те, що їх роз’єднує, тому здатні помирити навіть затятих антагоністів. Проникливість, увагу і тонкість властиві народженим 11 квітня, незважаючи на те, що вони самі по собі тяжіють до прямолінійності і відвертості. У чому полягає їх слабкість, так це в тому, що всі свої таланти та знання психології вони абсолютно не здатні використати з толком в своєму особистому житті. Взагалі ці люди часто нехтують потребами і бажаннями близьких людей, показуючи себе черствими і байдужими людьми. Але – наскільки вони черстві в особистому житті, настільки ж уважні і відкриті людям в суспільному.

Здоров’я і Хвороби

Виняткове значення в підтримці спокою для цих людей грає тривалий регулярний сон. Також їм не можна забувати про регулярні вихідних і відпустці – відпочинок вкрай важливе для народжених 11 квітня. Їм навіть роботу варто підбирати таку, яка допускає епізодичні розслаблення і відпочинок, наявність вільного часу. Народився 11 квітня варто підтримувати себе в тонусі за допомогою щоденних фізичних вправ, налагодженої інтимного життя, повноцінного триразового харчування (при відсутності зайвої ваги, зрозуміло).

Доля і Удача

В цей день народжуються люди з суперечливим характером. Вони наділені творчою уявою. Якщо вони будуть займатися творчою діяльністю, зможуть досягти заслуженого успіху та визнання завдяки завзятості і талантам. Їм властиво впадати в депресивні стани, тоді вони схильні до ліні і їм здається, що всі проти них. У них багата уява, але від них залежить, в якому напрямку його використовувати. Якщо вони присвятять себе творчості, то доб’ються слави і успіху, а якщо досягнуть успіху в умінні плести інтриги, то наживут собі масу ворогів.

Дуже часто народжені 11 квітня витрачають так багато сил на ниві служіння громадському, що на сім’ю вже нічого не залишається, навіть при їх бажанні допомогти близьким і вирішити якісь проблеми. Найчастіше це викликає скандали в сім’ї. Як професійні працівники, які народилися 11 квітня мають найкращі шанси реалізувати себе на адміністраторських посадах (керівники компаній) і на соціальній роботі (робота з людьми та їхніми потребами).

Основні камені спотикання для кар’єри цих людей – це їхня самовпевненість і неувагу до критики з боку. Часто вони поступово приходять до думки, що тільки їм одним знає, як треба жити людям і як їм зробити життя кращим. Вирішувати за інших – найбільш невдячна справа. Тому цим людям треба критичніше ставитися до себе, співвідносити свою роботу з вимогами суспільства і не боятися змінювати щось у своїй програмі, якщо того вимагають обставини. Вам слід більше боятися застигнути в заскорузлості, ніж змінити одного разу прийнятим ідеалам. Ідеали суспільства поступово змінюються, живіть в ногу з сьогоденням. Головна умова успіху Вашої діяльності на громадському терені – це гнучкість підходу.


Залишити відгук