День Народження 10 Квітня: Знак Зодіаку — Овен

Овни, що народилися в цей день, — першопрохідці і новатори, завжди на крок випереджають інших. Енергійний, діяльний і відважний, ви уособлюєте динаміку і силу прогресивних змін. Привітність і щедрість тягнуть до вас людей та гарантують теплий прийом, де б ви не опинилися. Товариський і відкритий, ви любите проводити час у дружніх компаніях, проте вам буває складно уповільнити темп навіть заради самих близьких людей. Невгамовний і нетерплячий, ви носитесь по життю так, немов боїтеся пропустити щось важливе.

Ключ до здоров’я для народжених 10 квітня — в умінні розслаблятися. Хвилювання з приводу невдач і супроводжуючі їх депресії можуть виявитися згубними. Народжені в цей день важко переживають критику, яка здатна не тільки підірвати їх енергетичний запас, але і викликати різного роду нездужання (головним чином головні болі і алергію). Народилася 10 квітня вельми корисно періодичне усамітнення з метою відновлення сил. Екстравертам потрібно на час піти в тінь, сховавшись від публічності, інтровертам — просто відпочити від роботи. Обмеження в харчуванні і дієті, мабуть, будуть зайвими. Однак народженим 10 квітня слід побоюватися пристрасті до алкоголю. Епізодичне паління або помірна випивка в поєднанні зі здоровим сексуальним життям — найкращий компроміс для тих, хто схильний до шкідливих звичок.

Людям, народженим 10 квітня, завжди вистачає сміливості залишатися самими собою і доводити до кінця будь-які починання та проекти. Хоча боротьба з опозицією їх не лякає, конфронтації вони не шукають. Вони не шибайголови, їх відвага — це, швидше, моральна твердість, заснована на чітких принципах і здоровому глузді. У житті таких людей нерідко відбуваються кардинальні зміни, пов’язані з кар’єрою. Вибираючи її юні роки — можливо, занадто поспішно або ж за наполяганням батьків, — вони рано чи пізно стикаються з нагальною необхідністю зміни життєвих орієнтирів, виявивши своє справжнє покликання. Важливість цього моменту виняткова.

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Вогню, які відрізняються наступними якостями: самодостатність, прагнення бути першим, ентузіазм.

Планета Управитель: Марс. Зумовлює запас енергії, а також невгамовність. Марс сприятливий для медичних працівників, артистів, вчителів, політиків. Планета у вигнанні – Венера. Відповідає за різкість і прямоту.

В цей день народжуються натури, які завжди випереджають свій час, будучи новаторами до мозку кісток. 10 квітня відповідає знак Зодіаку Овен, і в долі народилися в цей день людей вплив цього сузір’я проявляється їх хоробрістю, активністю і безперервною діяльністю. Кипуча енергія цих людей носить яскраво виражений новаторський характер, вони завжди привносять зміни та зміни. Люди люблять цих відкритих та активних людей, які завжди привітні та готові ділитися тим, що у них є. У народжених 10 квітня завжди дуже багато друзів, але їх темп життя обганяє навіть темп життя їхніх друзів, і сповільнитися навіть заради близьких вони не можуть в силу своєї природи. Народжені 10 квітня нагадують вічний двигун, вони постійно носяться і чимось зайняті, не знаючи зволікання та затримки ні на хвилину.

Незважаючи на те що народжених 10 квітня навряд чи можна віднести до розряду невгамовних типів, оточуючим часто здається, що вони схильні до зайвого ризику. Дехто навіть вважає їх відчайдушними сміливцями. Однак це поверхове враження. Зухвалість іноді все-таки заслуговує на визнання, а пов’язаний з нею ризик оцінюється як уміла тактика. До речі, ці люди зовсім не вважають свої дії ризикованими. Вся справа в тому, що їм взагалі властиве азартне сприйняття життя, і воно проявляється щохвилини — будь то за картковим столом, в казино або ж на роботі і в побуті. Ними рухає дух суперництва і, зрозуміло, збудження від можливості зловити за хвіст удачу.

Народжені 10 квітня по-справжньому закохані в свою професію. Ця обставина в поєднанні з любов’ю до незалежності в кінцевому підсумку заважає їм створити нормальну сім’ю. Парадоксально, але вони відчувають глибоку потреба у впорядкуванні та облаштуванні свого особистого життя, і в цьому сенсі для них дуже важливо мати поруч із собою розуміючого друга, але, як правило, вони все ж тяжіють до нетрадиційного стилю взаємовідносин з протилежною статтю.

Серед народжених 10 квітня розрізняються два яскраво виражених типу «зірок». До першого належать так звані відлюдники, що скніють над своїми проектами поодинці і розвиваючі дійсно неповторний стиль, талант і майстерність в ізоляції від суспільства; другий тип — це громадські діячі, лідери, які активно шукають послідовників. Люди, що належать до другого типу, наділені месіанської магією, здатної зачаровувати оточуючих. На відміну від своїх інтровертних побратимів, які звертають власну енергію на індивідуальне пізнання, екстраверти, народжені в цей день, витрачають сили на суспільні починання або створення різного роду організацій. Не виключено, що їх дії частково зумовлені прагненням до визнання, але вони не мають нічого спільного з лицемірами, довольствующимися брехливої гордістю.

Найбільш освічені особистості тих, хто народився 10 квітня, визнають, що сліпий егоїзм або віра у власну непогрішність можуть обернутися фатальною невдачею. Вони добре знають, на що здатні, і, хоча часто діють на межі можливого, ніколи не переступають фатальної межі. Народжені в цей день відчувають огиду до ретельному плануванню. Вони щасливі, коли можуть ефектно реалізувати спонтанно виникла ідею.

Чоловік Овен — народився 10 Квітня

Чоловіки, c датою народження 10 квітня, відрізняються наступними особливостями: артистичністю, сентиментальністю, конкурентоспроможністю, позитивністю. Чоловік-Овен – яскравий, харизматичний, активний і самовпевнений, відрізняється неабияким темпераментом і постійно знаходиться в полоні планів і ідей.

Жінка Овен — народилася 10 Квітня

Жінки, що народилися 10 квітня, володіють наступними відмінностями натури: відвагою, чесністю, благородством. Жінка-Овен завжди знаходиться в русі, займаючись тисячею справ одночасно. Будучи волелюбним знаком, у представників протилежної статі вона цінує незалежність і гордість.

Багато знаменитостей народилося в цих числах, таких як Микола Гоголь, Сергій Рахманінов. Люди, народжені 10 квітня знак зодіаку Овен, працьовиті і за характером прямолінійні до того ж дуже дисципліновані. Такі люди завжди доводять всі свої плани й починання. Вони завжди в будь-якій ситуації залишаються самими собою, і вони не боятися боротися з тими, хто не поділяє їх точку зору.

Народжені 10 квітня знак зодіаку Овен, не ризиковані, а здебільшого мають сильну моральну твердість. Свої таланти рідко відкрито показують всім. Починаючи з дитинства, вони серйозно підходять до життя і беруть на себе багато завдань, які для інших було б тяжким часом. З віком такі люди стають хорошими друзями та однодумцями, а в сімейному житті надійними. На їх життєвому шляху відбуваються різкі зміни в кар’єрі. Якщо вибір кар’єри починається в ранньому віці або ж за вказівкою батьків, то може виникнути бажання поміняти свої цілі в плані кар’єри і тим самим знайти свій справжній потенціал.

Хоча люди, народжені 10 квітня знак зодіаку Овен, не схильні до великих ризиків, їх оточення може здатися, що вони трохи невгамовні. Хоча це і здається на перший погляд таким. Іноді такі люди бувають зухвалими, що викликає визнання оточуючих. Дії, які для одних великий рис для людей під знаком овен розцінюється як норма. Такі люди дуже азартні у повсякденному житті і цей азарт властивий їм у будь-якому місці. У людей під знаком овен сильний дух суперництва і бажання зловити свою удачу.

Народжені 10 квітня знак зодіаку Овен, дуже сильно люблять свою професію. Але любов до професії і прагнення до незалежності заважають їм у створенні сім’ї. Як не дивно, але ці люди прагнуть упорядкувати всю свою життя і цілі, але в результаті цього їм потрібен друг, який би їх розумів. Серед людей народжених 10 квітня знак зодіаку Овен, зустрічаються яскраві 2 групи. До першої групи відносяться одинаки, вони старанно виконують свої проекти, без чиєї-небудь допомоги і таким чином досягають високих результатів, у своєму таланті знаходячись як би в ізоляції від суспільства.

Друга група-це люди з властивими якостями лідера, які постійно шукають нових послідовників. Люди з другої групи здатні зачаровувати оточуючих своєю присутністю як месії. Але на відміну від своїх однолітків люди з другої групи витрачають свою енергію не на пізнання себе, а на різні ідеї і створення різних організацій.

Дії народжених 10 квітня знак зодіаку Овен, пов’язані з бажанням отримати визнання від свого оточення, але немає загальних рис властивих лідерам, а тільки гординя, яка підстьобує це прагнення. Не варто занадто сильно старатися, і зменшить свою активність. Варто звернути увагу на навколишній світ, наскільки він прекрасний, просто радійте життям. Визнання оточуючих це здорово, але не варто забувати і про особисті перемоги, так як їх значення дуже велике. Не завжди варто прислухатися до свого розуму, бувають моменти, коли варто слухати не розум, а серце.

Любов і Сумісність

Пристрасний та романтичний, ви аж ніяк не проти близьких стосунків, але відповідальність і відданість не входять в список ваших достоїнств. Коли пристрасть вщухне, ви можете залишити партнера і відправитися на пошуки нових гострих відчуттів.

Сприятливі перспективи у відносинах у Овнів з Близнюками, які також є невтомними новаторами. Яскравий і імпульсивний Стрілець – і зовсім ідеальний партнер для Овна. Багато спільного у Овна з незалежними Водоліями. Один з найбільш вдалих спілок складеться з антагоністом – Рибами, які з радістю віддадуть Овну лідерство, зачаровуючи своєю загадковістю і інакомисленням, але тут слід зменшити запал щоб не образити партнера.

Романи з представником свого знака можливі, але тут пальма першості буде у жінки-Овна, що призведе до дисгармонії – чоловік-Овен не готовий довгий час бути веденим. Найневдаліші спілки у Овнів складаються з практичними представниками земних знаків – Козерогом, Тельцем і Вагами, які здадуться Овну занадто нудними, а також Левом, в боротьбі за лідерство з яким ідуть одні протиріччя.

Робота і Кар’єра

Народилися 10 квітня сміливі завжди у всьому. Вони завжди залишаються вірними собі, завжди доводять до кінця всі справи і проекти, вони не бояться протистояння, хоча рідко відверто шукають його, вони азартні і люблять ризик і змагання. Ці люди намагаються зловити мінливу вдачу і свій азарт вони виявляють у всіх сферах життя, від побутової до робочої. Однак вони рідко пускаються в відверті пошуки пригод на свою голову, все ж їх тяга до ризику і їх сміливість засновані на силі духу і твердих моральних принципах. Цим людям потрібно пам’ятати, що пару раз в житті у них може виникнути потреба докорінно поміняти сферу своїх професійних інтересів. Часто це пов’язане з помилковим вибором професії в юності – іноді за наполяганням сім’ї, іноді в зв’язку з власними помилками.

Що стосується іміджу цих людей, то, буває, їх і справді вважають необдумано ризиковими відчайдушними людьми, але це помилкова думка. Вони здатні проявити зухвалість, але не необдуманий дурний ризик. Всі ризики вони стратегічно прорахують. Народжені 10 квітня зазвичай дуже сильно люблять справу свого життя. Буває, з-за роботи вони навіть так і не створюють сім’ї і залишаються самотніми до кінця життя. Це навіть трагічно, якщо врахувати, що вони зазвичай намагаються влаштувати своє особисте життя, не забувають про неї, навіть у своєму захопленні роботою. Для них важливо наявність цього відданого друга поруч. Вони взагалі дуже цінують теплоту людських відносин. Але от з сім’єю у цих людей часто не ладиться. Справа тут не тільки в захопленості роботою, але і в їх волелюбність і заперечення всіляких зобов’язань. Ці люди рідко готові побудувати сім’ю на загальноприйнятих поширених нормах. Так, вони цілком допускають вільні відносини, що різко зменшує можливість отримати постійне особисте щастя.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 10 квітня збережуть своє здоров’я, якщо навчаться розслаблятися і відпочивати. Їм не слід турбуватися і переживати, якщо у них в житті щось не виходить, так як депресії дуже небезпечними для їх здоров’я. До того ж ці люди неймовірно чутливі у своєму ставленні до критики, до якої їм варто навчитися ставитися філософськи і не брати близько до серця. Вони можуть навіть захворіти із-за негативної оцінки їх дій. Тому народився 10 квітня потрібно навчитися час від часу усамітнюватися і відновлювати своє здоров’я і свій настрій. Це слід ввести в звичку і інтровертів, і екстравертам, народженим 10 квітня. Одні втомлюються від суспільства і людей, інші від активності і роботи – відпочинок потрібен і тим, і іншим.

Що стосується раціону, то народжені 10 квітня зазвичай харчуються достатньо збалансовано самі по собі. Єдине, їм варто обмежити, якщо не виключити повністю, вживання спиртного. Якщо не виходить кинути пити і курити, то варто хоча б тримати ці звичкою в узді, переключивши свою увагу на регулярну інтимне життя.

Доля і Удача

В цей день народжуються впевнені в собі, великодушні і щедрі натури. У цих людей незалежний і впертий характер. Але вони мудрі, їх вчинки розумні. Володіючи прекрасною інтуїцією, вони можуть прийняти єдине вірне рішення, це допомагає їм уникнути багатьох помилок і завжди виходити переможцем з будь-якої ситуації. Все в їх житті буде йти ніби за заздалегідь наміченим планом. В якійсь мірі так і є. Сама Всесвіт намітила їм долю, і доля ця щаслива.

Найчастіше народжені 10 квітня діляться на два основних типи людей. Перші – це відлюдники-одинаки, люблячі індивідуальну роботу поза зв’язків з колективом, вони зазвичай є дуже цікавими і самобутніми талантами, не схожими ні на кого. Другі – це яскраві громадські діячі, політичні і соціальні лідери, чия увага націлена на натовп. Другі зазвичай вкрай харизматичні, можуть зачарувати і повести за собою. Перші захоплені пізнанням самого себе і частіше є інтровертами, другі стурбовані суспільним благом і стараються для соціуму, для людей, часто вони стоять на чолі тих чи інших організацій.

Звичайно, амбіційність властива і тим, і іншим, але рідко ці люди є лицемірами, для яких має значення тільки їх власний успіх. Навпаки, найчастіше егоїзм вони вважають неприйнятною позицією, як і зайву самовпевненість. Ці люди найчастіше тверезо оцінюють свої можливості і працюють на межі своїх фізичних можливостей. Планування і поступовість вони не люблять, так як найбільш відповідним стилем роботи для них є імпровізація, порив, несподіване натхнення або ідея.


Залишити відгук