14 Місячний День

Дуже потужний енергетичний день, однаково вдалий і несприятливий. Вдалий день для нових починань, для вирішальних кроків у досягненні якоїсь мети. Активні та цілеспрямовані люди будуть відчувати себе «у своїй тарілці». Всі справи, розпочаті сьогодні, вдаються. Все спрямовані на позитивні цілі дії приносять користь. Енергетичний потік великий, використовуйте міць сьогоднішнього дня по максимуму.

Сильна енергія може негативно позначитися на вашому самопочутті. Багато хто в цей день занурюються в меланхолію, в зневіру. На цей день припадає великий відсоток самогубств. Загострюються фобії, може виникнути манія переслідування. Найкращі ліки від несподіваної смутку — це фізичне навантаження. Займіться спортом або генеральним прибиранням. Женіть тугу і смуток геть, інакше у своїй депресії можна загрузнути надовго. Ледарювати протипоказано. Лінь сприяє накопиченню нерозтраченої енергії, а застій енергії вкрай негативно позначається на здоров’ї.

Присвятіть день важливим і великих справ. Працюйте з інформацією. Сьогодні вона володіє великим впливом. Випадково прочитаний заголовок в газеті або випадково почута фраза можуть зіграти велику роль у положенні справ. Варто прислухатися до порад оточуючих. Деякі присвячують свої сили отримання таємних знань. У таких людей, якщо вони докладуть достатньо зусиль, відкривається третє око. Сьогодні можна молитися і медитувати, але небагато. Захопившись, можна розчинитися в космічній енергії, а це небажано. Не можна займатися магічною діяльністю. Снам не слід надавати великого значення. Вони не збуваються і важливої інформації в собі не несуть.

Фаза Місяця: Зростаючий Місяць

Енергетика дня: Пасивний

Стихія дня: Вогонь

Символ дня: Труба

Щасливе число: 5

День закликає нас до діяльності, до того, щоб ми не зменшували темпів руху, не зупинялися на досягнутому, трималися обраного шляху, були твердо впевнені в майбутній успіх. Уникайте провести цей особливий день в неробство — енергетичні ресурси не бездонні, і їх застій вкрай несприятливий. В кінці дня влаштуйте вечірку — вона пройде бурхливо і весело. З повагою ставтеся до будь-якої інформації – навіть випадково почута фраза або прочитана рядок у газеті, яка несподівано привернула увагу, можуть виявитися корисними.

Любов і відносини в 14 Місячний День

В чотирнадцятий місячний день люди часто бувають схильні до апатії, депресії, в силу того, місячна енергія сильна, а людина не здатний нею скористатися. Пам’ятайте про це, і не піддавайтеся сумного настрою, тому що найчастіше для нього немає жодних підстав. У цей день багато говорять натяками, роблять якісь підказки. Так що слухайте уважно все, що вам говорять. Не втрачайте деталей, людина дуже хоче вам щось донести, але не наважується сказати прямо.

Робота і творчість в 14 Місячний День

Не втрачайте сьогоднішній день! Будьте активні і працьовиті. Сміливо діліться ідеями, виносьте пропозиції на публічних нарадах. Можна обговорити деякі питання з начальством. Колеги сьогодні також розташовані на роботі, тому будь-які справи можна виконати колективно. Приступайте до виконання нових проектів. Кар’єристам слід бути уважними. Сьогодні начальство придивляється до підлеглих і може нагородити премією або підвищенням самого активного і креативного працівника.

Сьогодні вам все вдаватиметься. Сміливо вирішуйте фінансові питання, займайтеся залученням нових партнерів. З успіхом пройдуть операції з нерухомістю. Можна змінити місце роботи або рід діяльності, відправитися у відпустку або відрядження. Будь-які поїздки сьогодні припустимі. Сищикам, детективам і поліцейським також пощастить. Більшість злочинів легко розкривається. Творчі люди відчувають незвичайний прилив натхнення. Наукові працівники стоять на порозі важливих відкриттів. Особливо день благоволить музикантам.

Здоров’я і харчування в 14 Місячний День

У 14 місячний день сприятливо провести «сухе голодування». Це необхідно зробити для очищення «стічної труби», через яку потрібно виводити шлаки, що скупчилися в нашому організмі. Якщо голодування вам не під силу, то відмовтеся від солодкого і гіркого їжі, а також намагайтеся як можна менше пити. По – перше, сьогодні будь-яка рідина несе забруднення і велика ймовірність отруєння різними соками, водами, а по – друге, з’являться набряки.

14 місячну добу – ідеальний день для чищення шкіри, кишечника. Захворювання чотирнадцятого місячного дня зазвичай приходять цілою компанією, «букетом». Якщо у вас грип, то він може продовжитися в кращому випадку бронхітом, а в гіршому — запаленням легенів. Але, хвороби, що почалися в цей день, не небезпечні, пройдуть швидко і без ускладнень, якщо ви будете підходити до лікування комплексно і почнете його відразу ж, як тільки відчуєте нездужання.

В цей день вразливі органи чуття, особливо очі. Не перевантажуйте зір і нюх (не використовувати парфуми, не ходіть в косметичні та промтоварні магазини, не затримуйтеся в димних приміщеннях і самі відмовтеся від куріння, хоча в цей день). Можливі напади меланхолії і депресії, здолають туга і нав’язливі думки. Не вживайте алкоголь. Не можна перебувати в пасивному стані, потрібно більше рухатися. Дуже корисно займатися фізичною роботою.

Сни в 14 Місячний День

Символи сновидінь цього періоду не несуть якої-небудь важливої інформації, їх єдина мета — звернути вашу увагу на який-небудь аспект вашої особистості, який ви постійно не помічаєте. Тому все, що ви побачите в сні в чотирнадцяті місячну добу — це ключ до тієї частини вас самих, яка раніше ще не була реалізована. Чому б вам не спробувати її активізувати, перевести з потенціалу, пасиву в актив. Спробуйте!


Залишити відгук