13 Місячний День

День магічний і неоднозначний. З одного боку, тринадцятий місячний день характеризується сансарою, поверненням на круги своя. В цей день вас може спіткати минуле. У вашому житті з’являться люди, про яких ви вже готові були забути. Збудуться знову ті ж події, що ви вже бачили в минулому. Є ймовірність повторити свої помилки, «наступити на ті ж граблі». Повернення минулого нагадує вам про якісь незавершених справах. Постарайтеся покінчити з ними і позбутися від вантажу минулого.

З іншого боку, день вдалий для активних комунікацій. Товариські люди сьогодні будуть мати успіх. Колективна робота виявиться плідною, масові заходи принесуть хороші доходи, публічні виступи нададуть сильний вплив на слухачів. Від людей буде надходити велика кількість інформації, яку необхідно вивчити і відфільтрувати. Пам’ятайте, що даремна інформація тільки засмічує ваш розум і плутає його.

Сьогодні сприятливий день для очищення карми і розплутування протиріч. Перевірити стан своєї карми можна, просто спостерігаючи події сьогоднішнього дня. Якщо вони будуть схожі на події вчорашнього дня, то ваша карма в порядку. День наповнений магією. Число 13 відповідає знаку Водолія, який сприяє внутрішньому та енергетичному очищенню. Також число 13 нагадує нам про тринадцятому знаку Зодіаку — Змееносце, який протегує магам. Тому вважається, що тринадцятий місячний день як ніякий інший підходить для виготовлення амулетів і лікарських зіль. Що стосується снів, то сьогодні всі вони віщі і незабаром часу збуваються.

Фаза Місяця: Зростаючий Місяць

Енергетика дня: Активний

Стихія дня: Вогонь

Символ дня: Колесо

Щасливе число: 4

Сьогодні активно оновлюються життєві сили. Енергія, кров, корисні речовини – все збалансовано циркулює в організмі. Чудовий день для усвідомлення й аналізу минулого, отримання нової інформації, підвищення рівня освіти. Сьогодні будьте серед людей — сприятливий колективна праця і творчість. Може бути, вийде раз і назавжди розібратися у витоках минулих проблем. Розплутати клубок колишніх протиріч допоможе навіть (не дивуйтеся!) просте розплутування клубка ниток.

Любов і відносини в 13 Місячний День

13 місячний день бажано утримуватися від нових знайомств і контактів. Дуже ймовірні зустрічі з людьми, з якими ви колись розлучилися, причому розлучилися найрадіснішим чином. Це день перегляду відносин, повернення старих проблем і зв’язків. Не дивуйтеся, якщо сьогодні, раптом ні з того ні з сього, на горизонті з’явиться ваш колишній чоловік або коханий. І, переглянувши свої старі помилки, ви можете зрозуміти, що він був не так вже й поганий, а ті причини, за якими ви розлучилися, можуть здатися вам обом дріб’язком і сущою дрібницею. Якщо у вас залишилися ще почуття до цієї людини, то не втрачайте можливість, яку дарує Місяць, спробувати почати все з початку, «з чистого аркуша».

В тринадцятий місячний день рідко роблять пропозиції і ще рідше укладаються шлюби, так як це день перегляду старих відносин, час, коли пора оглянутися назад, а не будувати плани на майбутнє. Це час, коли можна говорити про наболіле. Самий підходящий день, щоб нарешті розібратися, що до чого. Дуже часто виявляється так, що якісь речі відкриваються самі собою. Все таємне стає явним. Часом людина і не збирався щось розповідати, але воно відкрилося саме. А ще сьогодні можуть проявитися старі проблеми. Не тільки те, про що ви підозрювали, але і те, про що ви вже забули або не брали до уваги. Неприємно, що часто такі новини виявляються аж ніяк не радісними.

Робота і творчість в 13 Місячний День

Намагайтеся діяти спільно. Не відривайтеся від колективу, спілкуйтеся з колегами і начальством. Сьогодні нічого особливого не станеться, але і ви важливих дій не робіть. Не починайте великих справ, швидше за все, вони проваляться. Гарний час для аналізу своєї трудової діяльності в минулому, для збору документів та інформації, складання звітів.

Можна вирішувати фінансові питання, проводити піар-кампанії. Для судових розглядів день не дуже вдалий. Також не варто сьогодні міняти місце роботи або квартиру. Поїздки та подорожі також краще відкласти. Можна сьогодні зайнятися творчістю, творець Деміург протегує вам. Студенти легко засвоять нову інформацію і здадуть іспити.

Здоров’я і харчування 13 Місячний День

13 місячний день сприятливий для лікування і омолоджування шкіри, волосся, всього організму. Всі ліки, мазі і креми будуть діяти сильніше, ніж зазвичай. Чудовий день для очисних процедур, самолікування і самовідновлення. Особливо корисні водні процедури: обливання холодною водою або холодний душ. Якщо є можливість, сходіть в сауну або лазню. Хороший день для видалення родимок, зморшок і інших псують зовнішність шкірних «штучок». Найкращий день для відвідування косметолога, масок і масажів. А ось порізи та інші травми з пролиттям крові в тринадцятий місячний день небажані.

Тринадцятий місячний день сповнений енергії, яка здатна негативно позначитися на нашому самопочутті. Хвороби, що почалися в цей день, можуть стати дуже тривалими. Крім того, захворювання тринадцятого місячного дня вважаються кармічними, та медичних засобів для їх лікування недостатньо. Як правило, хвороба протікає важко і важко піддається лікуванню. Правда, якщо ви зумієте відстежити обставини, які передували захворюванню, і усунути їх зі свого життя, то разом з ними піде і хвороба. Сьогодні не можна оперувати органи черевної порожнини. Болі в шлунку — ознака душевних і духовних проблем. Їжте якомога більше корисних продуктів. Голодувати сьогодні не можна. Навпаки, влаштуйте собі бенкет горою, все чудово засвоїться і не принесе шкоди.

Сни в 13 Місячний День

Образи сновидіння тринадцятого місячного дня при правильному їх тлумачення показують людині шлях, випливаючи якому він зможе нарешті вирватися з проблем, як кажуть, перестати наступати на одні і ті ж граблі. Символи снів цього періоду несуть в собі ключ до глибинних підсвідомим процесам, пов’язаним із спроможністю бути відкритими назустріч новому. І якщо ця здатність блокована, якщо на рівні підсвідомості стоїть яка-небудь перешкода — людина приречена на поступове вимирання.

Наприклад, всі езотеричні школи стверджують, що людина буде жити до тих пір, поки йому що-небудь цікаво, поки він жадає отримувати і реалізовувати нові знання. Якщо ж людина вирішить, що йому вже вистачить вчитися, що йому і то нецікаво, і це, він тим самим дає своєму організму установку згортати всі зберігають життєдіяльність процеси і готуватися до смерті. Цим багато в чому обумовлена така рання смерть сучасної людини. Чим старше людина стає, тим більше йому потрібно пізнавати, тим активніше необхідно прагнути назустріч новим відкриттям.

Сновидіння тринадцятих місячних діб піднімають з надр підсвідомості образи, спираючись на які, людина може виявити в собі причину, чому ж він перестав розвиватися, чому обмежив свої можливості і світосприйняття вузькими рамками буденності, що змусило його відмовитися від пізнання світу і звернуло життєві процеси назад, тобто яка подія запустило в організмі програму самознищення.


Залишити відгук