12 Місячний День

Символ поточного дня — серце. День любові і мудрості. Серця відкриваються назустріч милості і божественним одкровенням. Сьогодні світ особливо чуйний до ваших прохань, тому можна попросити у нього що-небудь або провести день в молитвах. Корисно відвідувати храми, церкви та інші релігійні і культові місця. Сьогодні не можна плакати і жаліти себе, інакше в цьому стані можна загрузнути надовго. Всі пороки в собі слід придушувати, не можна бути злим і жадібним, зриватися на оточуючих, затівати недобре. Втихомирите в собі гординю, проведіть день в розслабленому стані. Займіться медитацією.

До людей треба ставитися з милістю, в іншому випадку милість пройде повз вас самих. Даруйте близьким подарунки, не скупіться на ласкаві слова, давайте милостиню, особливо, якщо вас про це просять. Залишок дня можна провести на самоті, у спробах споглядати свій внутрішній світ. Спробуйте очистити свої думки. Зосередьтеся на астральних образах або на воді. Сьогодні ви можете знайти своє місце в цьому світі.

Ще один символ дванадцятого місячного дня — чаша Грааля. Смакуючи напій причастя із священної чаші, людина доторкається до божественного, стає ближче до космічних таємниць. Весь світ сьогодні зосереджений на божественній благодаті. Якщо ви в цей день відчуваєте тугу і смуток, це може бути ознакою порушення вашого духовного шляху. Також поганою прикметою є пролита рідина або розбитий посуд.

Сни сьогодні добрі і світлі. Іноді через них сама всесвіт взаємодіє з людиною. Майже всі сни здійсняться, тому постарайтеся їх запам’ятати і довіртеся побаченим уві сні образів. Якщо вам сняться кошмари, не лякайтеся. Вони ніяк не вплинуть на ваше життя і розвіються вранці.

Фаза Місяця: Зростаючий Місяць

Енергетика дня: Пасивний

Стихія дня: Дерево

Символ дня: Серце

Щасливе число: 3

Не допускайте поспіху, квапливості і суєти, це лише нашкодить. Нехай все йде так, як іде, до пори, до часу не втручайтеся в хід подій. Сьогодні не час скаржитися, плакати, і жаліти себе – є ймовірність застрягти в цьому стані надовго. Поганий знак в дванадцятий місячний день – розбитий посуд, пролита рідина

Любов і відносини в 12 Місячний День

Ідеальний день для укладення шлюбу (але, тільки в тому випадку, якщо цей шлюб заснований на любові). У сім’ї, яка оформила свої стосунки в дванадцятий місячний день, буде прекрасне майбутнє і фраза з казок зі щасливим кінцем «вони жили довго і щасливо, і померли в один день», буде відображати сімейне життя коханої пари. У дванадцятий місячний день можна зустріти свою ідеальну любов, зустріч з якої дорівнює набуття сенсу життя. До тих, хто зустрівся з таким почуттям, відносяться слова єгипетського оракула: «Жити, щоб любити. Любити, щоб жити». Варто згадати, що ця любов, може, як підносити на сьоме небо, так і опускати в бездонні глибини пекла. Але, як кажуть, не було б чорні смуги в житті, ми не цінували б білі.

У 12 місячну добу необхідно проявляти максимум уваги по відношенню один до одного. Це день почуттів та емоцій. Якщо ви не покажете іншій людині, як сильно він вам доріг, то і він не проявить своє ставлення до вас. Недарма один із символів дня — серце. Нанесені в цей день образи будуть нагадувати про себе роками. Сварка, зав’язана в цей день запам’ятається надовго.

Робота і творчість у 12 Місячний День

На сьогоднішній день виберіть спокійну, пасивну роботу. Нічого нового починати не можна, також не варто займатися справами, які мають для вас велике значення. Все може звалитися в будь-який момент. Відкладіть до кращого часу рішення фінансових питань, судові розгляди, операції з нерухомістю. Для активної роботи вкрай несприятливий день. Студентам, творчим людям і представникам науки також доведеться нелегко — робота «встане». З начальством краще справи не мати. Також не варто сьогодні звільнятися або йти на співбесіду. Подорожі, поїздки краще відкласти.

Здоров’я і харчування 12 Місячний День

Дванадцятий місячний день – сприятливий час для початку курсу лікування. Ідеальний час для проведення косметичних і омолоджуючих процедур. Від застосування лікарських препаратів, за можливості, варто відмовитися. Особливу увагу в цей день варто приділити серця і нервової системи. У цю місячну добу вони особливо сприйнятливі. Також, у дванадцятий місячний день вразливий ще і грудний відділ хребта. Не варто займатися тим, що дає сильне навантаження на серце.

Якщо ви займаєтеся спортом час від часу і у вас немає системи, то в 12 місячну добу краще відмовитися від бігу і інших спортивних вправ. Категорично забороняється курити, пити міцний чай і каву. Ідеальним варіантом було б влаштувати собі невелику розвантаження: пити тільки соки, воду, трав’яні відвари і повністю відмовитися від грубої їжі. Для тих, у кого були або є проблеми з серцем, необхідно уникати стресових ситуацій, нервувати. Сьогодні потрібно берегти себе від можливих хвороб: в цей день вони можуть стати вкрай неприємними.

Сни в 12 Місячний День

Тлумачити сновидіння дванадцятого місячного дня необхідно тільки з точки зору духовності. Образи ваших снів у цей період показують, що є для вас найціннішим. Якщо в сновидінні в даний період ви будете більше бачити матеріальні цінності цього світу — ви занадто захопилися соціальної життям на шкоду духовної. І навпаки, якщо вам будуть снитися Сни тільки з образами духовними — лотоси, боги, храми — це теж тривожний знак: значить, ви занадто відірвалися від грішної землі і просто літаєте в хмарах.

Справжня духовність полягає в тому, щоб зрозуміти: в світі абсолютно все є духовним — і ікона, і звичайна посудомийна машина. У всьому повинна бути золота середина. Суть духовного зростання полягає в умінні жити в цьому світі, але бути «не від світу цього», тобто одухотворяти матеріальність. Спасіння можна досягти лише в світі, а не десь високо в горах або монастирі. Тим, хто повністю присвятив себе духовним практикам, сьогодні у сні є одкровення.


Залишити відгук