11 Місячний День

Настав самий потужний енергетичний день місячного місяця. Символ одинадцятого місячного дня — меч, що зосередив у собі силу стихії Вогню. Вогненний меч подарує своєму хазяїнові владу, неприборкану силу, гарантовану перемогу, але тільки в тому випадку, якщо людина зможе утримати його в руках. Людина недосвідчений, невпевнений, що сумнівається здатний перетворити з необережності це потужна енергетична зброя в засіб руйнування.

Сьогодні найбільш високий рівень концентрації енергії. Ви можете досягти багато чого, якщо володієте лідерськими задатками. Для політиків це відмінний день розгортати передвиборну кампанію, спортсмени зможуть почати свою кар’єру. Але всім нерішучим людям краще бути обережними (пам’ятаєте про аналогію з мечем). Енергетичні сплески повинні перебувати під вашим контролем, в іншому випадку міць одинадцятого місячного дня обернеться проти вас.

Не дивуйтеся, якщо ваші домашні тварини будуть налаштовані агресивно, навіть якщо до цього вони були самими ласкавими істотами на світі. Тварини відчувають непостійні потоки енергії, які виходять від людини, і їм це не подобається. Сьогодні взагалі краще не мати справ з тваринами — вони можуть накинутися на вас. Також не можна вбивати живих істот, навіть комах, тому краще відмовитися від вилазки на природу або полювання.

Небажано торкатися до металу, брати в руки колючі і ріжучі предмети. Хірургічні операції неприпустимі, навіть хліб краще не різати, а ламати руками. Впали на підлогу, столові прилади — погана прикмета. Увімкніть обережність і уважність, стежте за своїм станом, контролюйте емоції.

Сьогодні ви можете перевірити, як виконується все задумане або почате в перші дні місячного місяця. Ведіть активний спосіб життя, не розслабляйтеся, і продовжуйте займатися наміченими справами. Починати нових справ сьогодні не варто, хіба що ви впевнені в своїх силах і зможете довести цю справу до кінця сьогодні ж, не відкладаючи в довгий ящик.

Фаза Місяця: Зростаючий Місяць

Енергетика дня: Активний

Стихія дня: Дерево

Символ дня: Лабіринт

Щасливе число: 2

Для намічених на сьогодні справ необхідна планомірна підготовка – якщо підготовка не проведена, то і починати справи не варто. Не можна перевантажувати себе, але і розумова перевтома небезпечна. Проявіть уважність, обережність і в усьому дотримуйтесь баланс. Свою енергію сьогодні краще спрямувати не на результат, а на процес і докласти зусиль до завершення розпочатого. Важливо, щоб дії мали позитивну спрямованість, інакше потужна енергетика може зруйнувати все на своєму шляху. Кидати розпочате не рекомендується, потрібно все доводити до кінця.

Любов і відносини в 11 Місячний День

11 місячний день дуже підходить для романтики й інтиму. День веселощів і розкріпачення, коли всі забобони і сором’язливість відходять у небуття і спалахує непереборне бажання здійснювати сексуальні подвиги. Але, шлюб, в цей день укладати не варто. Цей любовний союз буде супроводжуватися бурхливої, але не тривалої пристрастю. У цей місячний день не допускайте напруження між вами і вашим коханою людиною. Почекайте з розмовами про майбутнє. Краще проявіть турботу, зробіть подарунок, покажіть свою любов. Якщо ви перебуваєте у шлюбі, і мрієте про дитину, то це один з кращих днів для зачаття.

Робота і творчість в 11 Місячний День

Всі нові починання краще відкласти і займатися завершенням поточних справ. Рішення фінансових питань може призвести до збитків, операціями з нерухомістю також краще не займатися. Починати проекти в незнайомій діяльності не варто. Переговори можуть закінчитися на вашу користь, якщо ви включите свою чарівність. Будьте гранично уважними, сьогодні може випасти рідкісний шанс на удачу, не пропустіть його. Місяць благоволить занять наукою і творчістю.

Здоров’я і харчування в 11 Місячний День

Чудовий день для самолікування та самовідновлення. В одинадцятому місячну добу дуже благотворний вплив на здоров’я надасть масаж тіла. Стародавні писання 11 місячний день рекомендують голодування (повна відмова від їжі). Це необхідно для поліпшення фізичного здоров’я і духовного зростання. Якщо голодування поки не під силу, то посидьте цей день на соках. Або, хоча б не вживайте в їжу м’ясо, зернобобові і будь-яку грубу їжу.

Одинадцятий місячний день ідеально підходить для початку лікування, очищення верхніх дихальних шляхів і легенів. Хвороба, що почалася в цей день, у жінки, більш тривала і серйозна, ніж у чоловіка. Але, для тих, хто веде здоровий спосіб життя, стежить за своїм здоров’ям, що виникають у цей день хвороби безпечні, так як вони виліковуються за рахунок прихованих внутрішніх резервів організму. Лікування антибіотиками протипоказано.

Особливо в цей день чутливі хребет, живіт, тому не варто допускати фізичного перенапруження, уникайте надмірного навантаження на спину.

Сни в 11 Місячний День

За сновидінь одинадцятих місячної доби можна судити, наскільки ви гармонійно існуєте в навколишньому вас просторі, як у соціумі, так і у всій Всесвіту.

Наприклад, якщо ви в сні займаєте активну позицію, багато рухаєтеся, самі змінюєте ситуації — значить, ваші справи в порядку, ви збіглися з ритмами природи. А якщо ж у сні ви робите мало рухів, стаєте жертвою обставин, вам сниться, що вас вбивають, ґвалтують і мучать — значить, ваша життєва позиція залишає бажати кращого. Необхідно проявляти більше ініціативи і не плисти за течією хвиль безвольною зубочисткою. Будьте самі будівельниками свого щастя.

Правда, можливий і такий варіант: у сні ви самі стаєте мучителем, насильником, вбивцею або зачинателем будь-яких деструктивних заходів. Це означає, що ви стали брати на себе занадто багато непотрібних обов’язків, перестали приділяти увагу своєму духовному світу, загрузли в матеріальності і намагаєтеся будь-якою ціною збитися успіхів у соціумі. Ваша життєва позиція сверхактивна, а це незабаром може призвести до самого банального підсумку — ви просто напросто «згорите на роботі».


Залишити відгук