10 Місячний День

Символ дня — фонтан. Енергія дійсно б’є ключем, тому день призначений для активного відпочинку. Зайву направте енергію в потрібне русло, на добрі і творчі справи. Також день нерозривно пов’язаний із сімейними узами, з кровною спорідненістю. Все, що пов’язано з родиною, сьогодні вдало. Можна почати будувати сімейний будинок або розбити сімейний сад, можна відвідати родичів, влаштувати сімейне застілля і так далі. Сімейні Люди проживають цей день сприятливо, а ось одиначкам доводиться важко. У них посилюється відчуття тривоги і туги.

У людини включається кармічна пам’ять. Всі його істота прагне до отримання нових знань, тому робота з інформацією буде корисна. Можна вивчити або скласти своє родовідне дерево. Взагалі десятий місячний день сприятливий для будь-яких починань. Претворяйте в життя все, що ви відкладали, але не перевантажуйте свій організм. Будь перевтома небезпечна.

Сьогодні можна знайти духовну самостійність, заглибитися в самопізнання, але необов’язково залишатися на самоті. Перетворіть свій внутрішній світ, зробіть пожертву. Можливі раптові одкровення, може бути, ви дізнаєтеся те, чого не знали раніше, вирішаться якісь давні загадки або проблеми. Всі нещастя, які виникають сьогодні, короткочасні, не приймайте близько до серця. Вони пройдуть швидко і не залишать сліду в вашій душі. А ось все розпочате сьогодні пустить глибоке коріння, в тому числі сімейні конфлікти і сварки, тому всі неприємні ситуації краще згладжувати.

Фаза Місяця: Зростаючий Місяць

Енергетика дня: Пасивний

Стихія дня: Вода

Символ дня: Фонтан

Щасливе число: 1

Сьогодні сприятливо націлитися на зміцнення стосунків у родині і зайнятися благоустроєм житла. Це сімейний день, добре бути разом з родиною та близькими, запрошувати родичів. Дуже доречним у цей день буде згадати традиції своєї сім’ї, своїх предків, як ці традиції підтримати і зміцнити в майбутньому. Саме в цей день рекомендується починати будівництво будинку для сім’ї. Печаль дня виявиться короткочасної, вона швидко і легко забудеться. Проте, не рекомендується подорожувати.

Любов і відносини в 10 Місячний День

Дуже хороший день для побачень, зустрічей, дружніх бесід. Контакти з протилежною статтю приносять радість, міцні і перевірені зв’язки особливо радують, їх можна ще більше укріпити. Проявіть увагу і турботу по відношенню до свого коханого, разом проведіть час. Буде краще, якщо ви вирушите на природу, до джерела води. Цей день не варто сидіти вдома на дивані біля телевізора. Якщо ви посваритися з близькою людиною, то немає кращого дня для примирення, ніж десятий місячний день. Укладений у цей день шлюб буде якщо не вічним, то дуже тривалим, і в нього народиться багато дітей.

Робота і творчість в 10 Місячний День

Один з найбільш вдалих днів для всіх бізнесменів, для працівників будь-яких професій, наукових співробітників, творчих людей і кар’єристів. Сьогодні все вдаватиметься. Амбітні і впевнено діють люди доб’ються свого. Не уникайте колективної роботи та корпоративного відпочинку, сьогодні люди налаштовані на хороше спілкування, готові вислухати інших і висловити свою думку. З цієї ж причини можна шукати нових партнерів, зав’язувати нові знайомства.

Вирішаться фінансові питання, успішно пройдуть операції з нерухомістю. Можна поспілкуватися з начальством, не уникайте контакту зі своїми колегами. Студенти успішно складуть іспити, творчих людей відвідає муза. Всіх зацікавлених у науці також чекає удача. Сприятливий у багатьох відношеннях день все-таки не благоволить судових розглядів, тому позови і процеси краще відкласти на інший день.

Здоров’я і харчування 10 Місячний День

В 10 місячну добу дуже сприятливо позначиться на здоров’ї відвідування лазні. Також, сьогодні необхідно пити якомога більше соків і відварів трав. Пасивний і сидячий спосіб життя не рекомендується. Хоча б сьогодні, проведіть день активно. Десятий місячний день найбільш уразливі ліктьові суглоби, кістки грудної клітки, хребці грудного відділу.

Хвороби десятого місячного дня може бути наслідком перевтоми або неправильного способу життя. Захворівши в цей день, необхідно негайно приступити до лікування. Почалися захворювання можуть виявитися серйозними, але якщо вчасно почати лікування, то все пройде благополучно. Найбільшу користь у лікуванні хвороб принесе вам свята вода, особливо водохресна.

Сни в 10 Місячний День

Образи сновидінь цього періоду безпосередньо пов’язані з родиною, як власне з вашим чоловіком (дружиною) і дітьми, так і з усім родом у цілому (починаючи від ваших давніх предків і закінчуючи «астральними» прабатьками).

Часто в десяті місячну добу уві сні до вас може з’явитися дух-охоронець вашого роду. Потрібно постаратися запам’ятати все, що він скаже чи покаже — для вас це дуже важлива інформація, яка при правильній інтерпретації принесе багато корисного.


Залишити відгук