1 Місячний День

День задумів, планів. Те, що ми сплануємо в цей день, буде мати тенденції до реалізації протягом усього місячного місяця. Перший місячний день завжди непостійний. Він може тривати кілька годин, а може охопити повністю місячну добу. У будь-якому випадку, його характеризують як день планування майбутнього.

Подумайте, чим би ви хотіли займатися в найближчі тридцять днів. Бути може, на роботі готується якийсь проект? Або ви давно хочете почати відвідувати спортзал? Або написати книгу? Обміркуйте всі свої плани, можете навіть накидати чернетка їх реалізації. Але поки нічого не робіть! Місячний місяць тільки-тільки почався, вам не вистачить енергії на миттєве здійснення задуманого. Зараз треба максимально розслабитися і планувати свої дії на найближчий місяць.

У здійсненні бажань допомагає їх візуалізація. Подумки малюйте результат своїх дій, представляйте те, що хочете отримати протягом місяця. Тоді космічні сили підсоблять вам і виконають ваше бажання. У цей день сильна енергетика голови, думки. Звичайно, ваші плани повинні бути позитивними. Не можна бажати комусь болю або смерті, займатися плануванням помсти або будь-яких дій, що завдають шкоду живій істоті. На такі наміри природа реагує вкрай негативно, ваші плани можуть обернутися проти вас. Саме в таких випадках радять боятися того, чого бажаєш.

Фаза Місяця: молодий Місяць

Енергетика дня: Активний

Стихія дня: Дерево

Символ дня: Світильник

Щасливе число: 1

Перший місячний день – час дій. Ми ще тільки починаємо новий цикл, і сил у нас недостатньо. Сьогодні краще обміркувати справи, ніж приступати безпосередньо до них. Перший місячний день – найкращий момент для побудови планів і проектів, які, втім, поки що варто тримати при собі. Продумайте все в деталях і як можна яскравіше уявіть собі. Задуми цього дня мають високі шанси на те, щоб все задумане відбувалося легко, природно, без напруги. Це дуже чистий день.

Любов і відносини в 1 Місячний День

В 1 місячний день краще всього усамітнення, так що особисте життя можна лише планувати і «примагничивать», в тому числі і під час медитації. Що вам заважає уявити себе у вінчальній сукні, поряд зі щасливим обранцем? Хіба що бідність фантазії. Якщо у вас на перший місячний день призначено побачення, то проведіть його наодинці, відмовтеся від відвідування галасливих людних місць. Якщо це перше побачення, його краще влаштувати в тихому миленьком кафе. Якщо ви вже разом, проведіть цей час так, щоб на вас не дивилися зайві очі.

Робота і творчість в 1 Місячний День

Від укладання важливих угод, вирішення фінансових питань краще утриматися. Можна зайнятися наукою, мистецтвом, визначитися з творчими планами на майбутнє — вони неодмінно збудуться, якщо ви правильно розпорядитися місячної енергією.

Здоров’я і харчування в 1 Місячний День

1 місячну добу категорично не можна вживати алкоголь і гострі страви. Здоров’я в цей день варто приділити більше уваги. Молодик і перший місячний день – час, коли вся енергія стиснута, захована, імунітет ослаблений. Фізичну і психічну перевтому ще більше можуть послабити здоров’я. Може проявлятися дратівливість. Хвороби (особливо вірусні) легко підхоплюються. Вони можуть тривати довго, але закінчуються благополучно, без ускладнень.

В 1 місячний день особливо вразливі головний мозок, очі і лицьова частина голови. Тому протипоказані лікувальні впливу на ці органи. Також не можна робити косметичні процедури, особливо пластичні операції по омолодженню особи і пересадки волосся. Отриманий стрес у цей день може тривати досить довго, тому уникайте тих місць, в яких ви не можете стримувати своїх емоцій. Можуть виникати тяжкість в шлунку і запаморочення – це також вплив першого місячного дня. Варто відзначити, що хвороби першого місячного дня, — наслідок наших помилок, і, в першу чергу, неправильних вчинків.

Особливо яскравий показник неправильності наших дій – головний біль, що виникла, здавалося б, на тлі повного благополуччя. Але впоратися з нею тільки з допомогою медичних знань не вдасться, тому що хвороба (будь-яка) дана для підказки: вам необхідно щось терміново міняти у своєму житті. Як тільки ви усвідомлюєте, що хвороба — заслужене покарання, і зрозумієте, чим вона викликана, відразу підете на поправку. Дуже добре в 1 місячну добу розпочати цикл будь – яких фізичних вправ.

Сни в 1 Місячний День

Сновидіння цього місячного періоду відображають те, що з вами буде відбуватися протягом усього місячного місяця, але потрібно бути обережні впадати у фаталізм, так як ці сновиденческие образи в деякому сенсі тільки начерки, ескізи майбутніх подій — якісь і відбудуться, якісь ні, якісь відбудуться, але не так. Образи снів у перший місячний день це потенція можливих подій, зерно, яке може вирости, а може, й ні.

Все, що ви побачите в своїх снах, сприймайте як якісь «опорні точки», координати, щодо яких будуть розвиватися події цього місячного місяця. Те, наскільки правильно їх інтерпретувати, залежатиме правильність обраного життєвого напрямку.


Залишити відгук