Зростаюча Місяць

Друга фаза Місяця настає після молодика приблизно через тиждень. Місячний диск при цьому освітлений наполовину. Завершується ця фаза повнею. У другій фазі Місяць розкривається у всій своїй красі. Цей місячний період асоціюється зі стихією Води. В цей час енергія організму продовжує зростати. Її вже достатньо для початку активних дій, тому розпочаті в цей період справи успішно завершуються.

Це також час великої емоційної сприйнятливості, в результаті чого люди відчувають потребу в емоційному контакті, болісно реагують на байдужість. Цей період найбільш сприятливий для очищення організму. Енергії і рідини організму людини направляються зсередини назовні — і він розширюється. Необхідно допомогти організму легше перейти на розширення.

Життєві сили поступово наближаються до свого піку. Можна починати діяти. У цей час не можна напружувати м’язи, особливо на руках і ногах, не можна багато їсти, краще менше говорити. Добре виправляти вивихи, лікувати хребет, ліквідувати наслідки, пов’язані зі старими травмами, займатися загальною корекцією організму. Не рекомендується оперативне втручання. Перевантаження необхідно чимось компенсувати. У період другої фази активні дихальна система, печінка, ендокринна система, нирки та сечостатева система.

Друга фаза Місяця закінчується, настає повня. Дні повного місяця відрізняються емоційною напруженістю і перепадами настрою, тому дуже важливо контролювати свої емоції, не метушитися і не нервувати. Тим більше, що дні повного місяця відзначаються безсонням, загостренням нервових розладів, зростанням кількості нещасних випадків.

Так що відпочивайте, слухайте раслабляющую музику, медитуйте в тиші… Або ж активно дійте — все у ваших руках!

Дні Фази Зростаюча Місяць: 8 Місячний День, 9 Місячний День, 10 Місячний День, 11 Місячний День, 12 Місячний День, 13 Місячний День і 14 Місячний День.

Людина в ці дні прагне до самовираження. Якщо ви відчуваєте бажання поділитися своїми знаннями з оточуючими, то не пригнічуйте його. Період опуклої місяця готує вас до збору «врожаю» — результатів виконаних і невиконаних справ першої половини місячного місяця. Спостерігайте за своїм емоційним станом. Що ви відчуваєте? Паніку або тривогу? Значить, результатів ви чекаєте явно несприятливих. Якщо ж ви впевнено і продуктивно працюєте, плоди ваших зусиль не змусять себе чекати.

В сфері бізнесу справи йдуть в гору. Вдалий час для підписання договорів, укладення угод, розширення діяльності. Організм потребує багато енергії, тому їжте досхочу, але не переїдайте. У закоханих зростає сексуальне бажання. Якщо ви не відчуваєте в собі подібного, це ознака душевного виснаження. Значить, організм потребує розслаблення. У період опуклої місяця важливі такі властивості характеру, як гнучкість і наполегливість. Гнучкість — для того, щоб пристосовувати нові інтереси і новий напрямок життя, задане після молодика, до повсякденних реалій. Завзятість — щоб відстоювати свої рішення і плани, реалізовані також у дні серповидної місяця.


Залишити відгук