Фаза Місяця Вчора

Фаза Місяця Вчора або на будь-яку цікаву для Вас дату. Яка Фаза Місяця вчора — день, освітленість, видимість, схід, захід, знак зодіаку і будинок гороскопа, а також зростаюча або спадна Місяць Ви можете подивитися на цій сторінці, а ще місячні дні на весь місяць у місячному календарі на Лютий 2017 року. Все про Фазу Місяця вчора або на будь-яку іншу дату.

На дату 09.02.2017 в 12:00 UTC+4 (MSK) Місяць перебуває у фазі «Зростаюча Місяць». Це 14 місячний день у місячному календарі. Місяць у Леві, Місяць в 10 будинку. Відсоток освітленості Місяця складає 97.2%. Схід сонця: 16:37, а Захід сонця: 7:54.

Місяць: 28.01.2017

Перша чверть: 04.02.2017

Місяць: 11.02.2017

Третя чверть: 18.02.2017

Місяць: 26.02.2017

Фаза Місяця Сьогодні →

Зростаюча Місяць — Характеристика

Місяць перебуває у фазі Нова Місяць. Молодик — це короткочасний по тривалості період часу, що характеризується впливом на все живе особливого енергетичного імпульсу. Будь-яке починання краще приурочити саме до молодика.

Розпочате голодування, наприклад, або розвантажувальний день сприяє виведенню шлаків з організму, попереджає виникнення різних захворювань. Ідеальний час для позбавлення від згубних звичок.

Вплив знака зодіаку — Лев

Місяць у знаку Лев — сприяє всім енергійним і діяльним починанням: від організації спортивних або культурно-масових заходів до корпоративної вечірки, спрямованої на згуртування колективу для плідної співпраці.

Багатьох людей тягне до спілкування і розваг. В ці дні практично всі розважальні заклади отримують стабільний дохід. Особливо це стосується казино, тоталізаторів та залів гральних автоматів, так як місяць у Леві привносить схильність до авантюр і підвищує необдуману ризикованість.

З цієї ж причини варто відкласти всі серйозні фінансові справи, пов’язані з великими коштами. Щоб уникнути втрат, не варто оформляти операції з нерухомістю, акціями та підписувати серйозні договори. У більшості людей в цей день проявляється схильність до завищеного зарозумілості і як ніколи загострюється схильність до лестощів.

Вплив дня тижня — Четвер

День тижня — четвер, цей день знаходиться під егідою Юпітера, царя всіх богів. У четвер загострюється інтуїція, вона дозволяє відрізняти союзників від недругів. Енергія цього дня дарує славу, пошану, успіх у суспільстві.

У четвер вдаються всі справи, потрібно тільки вірити в себе, в те, що все вийде. Але якщо такої впевненості немає, краще відкласти справу на потім.

В цей день вдаються контакти з начальством, бувають успішними переговори. А про те, що справи будуть складатися вдало, підкаже ваше серце. Воно ж допоможе вирішити ваші амурні справи.


Залишити відгук