Третя Чверть Місяця

Третя чверть Місяця — час, коли Сонце і Місяць знаходяться в аспекті квадратури, це останній переломний момент місячного місяця. У трактуванні циклів планет цю квадратуру називають падаючої. Фаза Місяця – це не тільки день і час точного аспекту між Місяцем і Сонцем, цей період має вплив за три дні до і три дні після цього.

Третя чверть (остання чверть Місяця) – це час повернення і перегляду, час пожинати плоди своєї праці. Це неспокійний період, схожий на фазу першої чверті, період великої кількості роботи. Знову спливають на поверхню якісь справи і люди з минулого, які потребують вашої уваги, приходить розплата за старі помилки. Ця фаза Місяця не підходить для вирішення конфліктів, так як немає сил розбиратися, хто правий, а хто винен. Знижується опірність організму, з’являється загальна слабкість. Часті травми і аварії з-за технічних неполадок.

Третя чверть може бути періодом винагороди чи сплати боргів, якщо ви рухалися не тим курсом. Тому остерігайтеся людей і ситуацій, що чекають від вас розплати. Здійснюйте кар’єрні зміни. Висувайте себе вперед, спираючись на успіхи минулого. Але зараз до вас прикуті всі критичні погляди, тому остерігайтеся ставити вашу репутацію на перевірку, якщо ви не повністю готові до цього. Відкладіть візит в офіційні інстанції, оскільки можливі конфлікти з представниками влади.

Зв’яжіться зі старими друзями, проявіть турботу про старих, подивіться на минуле з почуттям гумору. Вимагайте сплату боргу. Зовнішній вигляд речей дуже важливий в цей час. Позбавтеся від старих непотрібних речей і приведіть в порядок потрібні. Зробіть ретельне прибирання в офісі і вдома. Покладайтеся на те, що пройшло перевірку часом. Остерігайтеся підтримувати неперевірені ідеї. Накопичуйте гроші. Ця фаза Місяця добре підходить для заходів, пов’язаних з нагородженням і виразом вдячності.

День Фази Третя Чверть: 22 Місячний День.

Закінчилося бурхливий повню, коли, здавалося, Ви зможете згорнути гори на своєму шляху, і раптом стали опускатися руки при одній думці про те, що зараз потрібно зайнятися терміновою роботою. Ось і настала остання чверть Місяця, яка повільно, але вірно, забирає життєву енергію, що в свою чергу веде до зниження активності і ослаблення імунітету. Тільки не розслабляйтеся, до фази молодика Вам потрібно встигнути закінчити всі розпочаті справи.

Забудьте на час про недозволені особистих конфліктах, зосередьтеся тільки на роботі, інакше організм не витримає напруги, і Ви зірветеся, можливо, навіть докотитеся до правопорушення у вигляді бійки. Боротьбу за справедливість також відкладіть до кращих часів, людство почекає. Поки займіться наведенням порядку на побутовому рівні: викинете старі непотрібні речі, проведіть генеральне прибирання, купіть пару необхідних у господарстві речей і змініть штори.

раптом звалилися на Вас проблем поставтеся філософськи, це розплата за гріхи і пофігізм. Тому постарайтеся, як можна швидше, розібратися з цим вантажем. Обов’язково поверніть борги і нагадайте своїм боржникам про повернення боргу. Не забудьте подякувати тим, хто зробив Вам приємне, це зарахується.

Йдучи, гасіть світло та інші електроприлади, не торкайтеся до невідомих проводах і не залишайте фен у ванні. Не розмовляйте з незнайомими приятелями і не виливайте їм душу, тим більше, не розмахуйте перед ними кредиткою в одній руці і папірцем з пін-кодом в інший. Подумайте про своїх близьких!


Залишити відгук