2 Місячний День

Пора починати втілювати в життя всі свої плани, які ви обговорювали вчора. Краще приступати до виконання справ у другій половині місячної доби. Другий місячний день присвятіть активної діяльності, відпочивати будете потім. Улавливайте і вбирає нову інформацію, згодом вона може вам знадобитися.

День вдалий для поїздок, переїзду в новий будинок, відряджень і будь-яких видів подорожей. В цей день всі ваші слова і вчинки стануть фундаментом для наступних подій, тому стежте за тим, що ви робите і що говорите. До людей, навіть самим зарозумілим, ставитися поблажливо. У вас може прокинутися агресія, а якщо ви з народження людина неврівноважена, то вам буде дуже важко контролювати наплив гніву. І все ж постарайтеся взяти себе в руки. Сварки можуть призвести до судових розглядів, а всі ваші плани виявляться під ударом.

Символ друге місячної доби — ріг достатку, хапає рот. Прокидається невгамовний апетит, жадібність. Не слід потурати своїм емоціям, налягати на їжу, тим більше красти — крадіжка виявиться дуже швидко, як і злодій. Щоб не «зірватися», частіше медитуйте і аналізуйте свої слова і вчинки.

Фаза Місяця: Молодий Місяць

Енергетика дня: Пасивний

Стихія дня: Дерево

Символ дня: Ріг Достатку

Щасливе число: 2

Перша половина дня сприятлива для побудови планів, але їх поки краще тримати при собі. Щедрість і доброта, проявлені сьогодні, будуть дуже доречні. Зробіть кому-небудь подарунок — можливо, варто почати з самого себе. Гроші, дані сьогодні в борг, повернуться до вас сповна і вчасно. Дуже доречна благодійність.

Любов і відносини у 2 Місячний День

У 2 місячний день в особистому житті може бути як дуже добре, так і погано. Справа в тому, що сьогодні кожен з нас налаштований на отримання подарунків, компліментів і підвищеної уваги. Якщо це має місце, то все чудово, якщо ні – то проблеми і образи можуть виникати на порожньому місці. Взагалі, 2 місячний день цілком підходящий час для побачень, але проявіть щедрість і турботу, по відношенню до вашого партнера, зробіть приємне, і ви будете винагороджені гарним настроєм, радістю, любов’ю. Адже, врешті-решт, дарувати подарунки набагато приємніше, ніж їх отримувати. Другий місячний день ідеально підходить для укладення шлюбів.

Робота і творчість у 2 Місячний День

Намагайтеся менше контактувати з начальством. День вдалий для пошуку спонсорів вашого проекту, який ви обміркували вчора. Будь-які фінансові операції та вкладення виявляться вдалими. Відвідайте благодійний захід і пожертвуйте трохи засобів. Згодом природа вас обов’язково винагородить за щедрість.

Торгівля, операції з нерухомістю — сьогодні вдасться все. Пам’ятайте, що другі місячну добу всіляко сприяють активній діяльності, і якщо ви не сидите склавши руки і м’яко ставитеся до оточуючих, то благодатна основа для вашого гарного майбутнього вже закладена.

Здоров’я і харчування у 2 Місячний День

У другий місячний день особливу увагу слід приділити харчуванню. Ваша інтуїція в цьому ділі може виявитися прекрасною помічницею. Для цього, уявіть який – небудь продукт і прислухайтеся до свого тіла. Якщо виникнуть неприємні відчуття, то цю їжу вживати не слід, і навпаки, якщо виникнуть приємні відчуття, то варто, не дивлячись на ціну, дозволити собі це. Не потрібно економити на своєму здоров’ї.

2 місячний день – ідеальний час для тих, хто давно збирається налагодити здоровий спосіб життя. Сміливо починайте виконувати вправи для поліпшення фігури, спалювання зайвого жиру і загального оздоровлення організму. Прекрасно у 2 місячні добу скласти для себе дієту на весь місячний місяць. Проводьте очищення організму від шлаків. Якщо ви раптом захворіли, то бажано поголодувати, особливо якщо хвороба супроводжується підвищенням температури тіла. Варто відзначити, що хвороби цього дня нетривалі і практично завжди проходять без будь – яких наслідків. У цей день найбільш вразливі органи ротової порожнини, верхня щелепа, зуби. Тому не варто відвідувати в цей день стоматолога чи проводити операцію по видаленню мигдалин.

У 2 місячний день відвідування лазні, особливо російської парної, буде корисно як для здоров’я, так і для краси шкіри. Дуже корисно починати сьогодні оздоровчі практики, особливо пов’язані з фізкультурою і спортом. Не обов’язково ходити в спортзал три рази в тиждень, але необхідно дати собі хоча б елементарну фізичну навантаження, що можна зробити вдома самостійно.

Варто відзначити, що біганина по магазинах, за корисні вправи не вважається: вона лише втомлює нас, а вправи повинні, навпаки, знімати втому і підвищувати сили. Присвятіть їм хоча б п’ять хвилин в день, і вже через тиждень ви помітите різницю, а до закінчення місяця вона стане очевидною оточуючим. Крім того, якщо сьогодні відмовитися від будь-яких навантажень, то підвищиться ризик відкладення солей і утворення каменів. У другий місячний день дуже корисна проста їжа рослинного походження. Алкоголь і м’ясо вживати не варто.

Сни у 2 Місячний День

Наснилося в цей період слід розглядати як пряме керівництво до дії. Образи сновидіння будуть вказувати на шлях, який слід обрати для здійснення тієї чи іншої кармічної завдання, особливо в тому випадку, якщо перед вами дійсно стоїть яка-небудь проблема, і стануть саме «ключем» до вирішення нагальної задачі.

Але будьте уважні при тлумаченні, не прийміть бажане за дійсне. У роботі зі сновидіннями у першу чергу важлива чесність по відношенню до самого себе — «не переписуйте» Сновидіння в кращу сторону, а сприймайте їх образи такими, які вони є. Людська підсвідомість не бреше, але розум здатний інтерпретувати все в бік «его».

Якщо ж ви сумніваєтеся в тому, що здатні правильно витлумачити своє сновидіння, то краще зверніться до фахівця, до того, хто допоможе розібратися з явилися вам образами, хто зможе професійно інтерпретувати підсвідомі символи і підкаже лінію подальшої поведінки. Аматорство в тлумаченні сновидінь в цей місячний період неприпустимо.

У деякому розумінні можна сказати, що всі наступні Сновидіння місячного місяця будуть лише уточненнями і коментарями до сну, тому, що наснилося в цей період, тому його значення так важливо.


Залишити відгук