19 Місячний День

У цей день, вважається нещасливим, повітря заряджений негативною енергетикою. Похмурий день, чаклунський, диявольський. Сьогодні легко піддатися спокусі. Нова ідея, раптово нахлинула на вас, може виявитися черговою оманою. Нещастя вміло розставляє свої мережі. Люди надають один на одного поганий вплив. Краще сьогодні ні з ким не знайомитися, так як спілкування буде важким. Можливо, ви потрапите під вплив або тиск на свого нового знайомого. Особливо слід уникати людей, що прийняли алкоголь або наркотики. Ці люди можуть серйозно скалічити випадкового перехожого.

Щоб легко перенести цей день, треба економити сили. Залишіться на самоті, присвятіть час очищення душі, думок, совісті або квартири. Можна зробити це в оточенні палаючих свічок. Також день сприятливий для відпочинку на природі, можна під вечір розвести багаття. Сьогодні рекомендується ретельно обдумувати свої слова і вчинки. Не будьте гордими і егоїстичними. Якщо боїтеся вступити в конфлікт, краще залишитися вдома. Сьогодні будь-яка дрібниця, випадково кинуте слово можуть послужити причиною для сварки. Місяць благоволить одиначкам і обачним людям.

Дев’ятнадцятий день часто обирали чорні маги і чаклуни для звершення своїх ритуалів. Не дивно, що свідомість більшості людей сьогодні виявиться затуманеним. Волати до розуму буде непросто. Люди стають вразливими, їм легко навіяти яку-небудь думку. Інформація володіє величезною силою. Сьогодні легко впасти в залежність від неї, стати одержимим новою ідеєю або новим баченням життя. Якщо ви відчуваєте безвихідь, тяжкість на душі, глибоку тугу — це нормально. Така енергетика сьогоднішнього дня. Займіться улюбленою справою або медитуйте, щоб не загрузнути в зневірі.

Фаза Місяця: Спадаючий Місяць

Енергетика дня: Активний

Стихія дня: Вода

Символ дня: Павук

Щасливе число: 1

Якщо дозволяють обставини, краще провести день вдома і нікуди не виходити. У цей день добре очищати все матеріальне і духовне: душу, совість, думки, тіло, будинок. Бажано, щоб у цей день в будинку весь день горіла свічка. Посидьте біля багаття, каміна, при свічках. Корисно подумки покаятися в неправедних думках і вчинках, позбутися від чужого впливу, упокорити гординю.

Любов і відносини в 19 Місячний День

19 місячний день відноситься до складних дням місяця. Невідповідний час для побачень: можна ненароком образити один одного і серйозно посваритися. Це час обману і ілюзій. Дуже легко помилитися в чому-то, кому-то обманутися. Ні в якому разі не можна з’ясовувати стосунки: ви не розберетеся в проблемі, а лише ще більше заплутаєте її.

19 місячну добу — абсолютно невідповідний день для нових знайомств, інтимних відносин і, тим більше, для укладення шлюбу. Укладений у цей день шлюб найчастіше складається так, що один з подружжя потрапляє у повну залежність від іншого і живе з відчуттям того, що потрапив у в’язницю. В результаті цього повна незадоволеність сімейним життям, шлюб перетворюється на поле битви, а зовсім не в сімейне вогнище, здатний зберегти від будь-яких бід і негод.

Робота і творчість в 19 Місячний День

На роботі займайтеся звичайними справами, але не починайте нічого нового. Спроба почати великий проект виявиться провальною. Відкладіть серйозні фінансові питання та операції з нерухомістю. Також день несприятливий для судових розглядів. Будьте обережні і ввічливі в спілкуванні з колегами. До начальства можна звертатися з питаннями чи пропозиціями, якщо вони не стосуються нових починань або великих справ.

Для зміни місця роботи або сфери діяльності невідповідний день. Якщо в цей день ви вирушаєте у відрядження, то вона пройде благополучно. Краще, якщо ви їдете в поодинці. Сьогодні всі свої дії треба обмірковувати. Один неправильний вчинок може звести нанівець усі ваші починання. Наукові співробітники і творчі люди можуть спокійно працювати з проектами будь-якої складності.

Здоров’я і харчування в 19 Місячний День

19 місячний день дуже добре займатися очищенням організму від шлаків (особливо кишечника), сідати на дієту, почати робити ранкову зарядку або новий цикл фізичних вправ. Якщо є необхідність, можна відвідати кабінет психологічного розвантаження. В цей день варто відмовитися від м’яса, хліба і молока.

В цей місячний день організм досить сильний. Якщо захворіти цього дня, то недуга пройде швидко і легко, особливо якщо ви духовно працюєте над собою. Але щоб зберегти і збільшити сили, слід зберігати спокій у всіх ситуаціях, тримати емоції під контролем.

19 місячну добу не можна приймати лікарські препарати без крайньої необхідності і рекомендацій лікаря, а також займатися самолікуванням, самостійно підбирати собі медикаменти. Особливої уваги потребує шлунок. З медичної точки зору уразливими місцями в тілі людини є у цей день апендикс, сигмовидна кишка (не можна лікувати і оперувати).

Сни в 19 Місячний День

Сновидіння цього місячного періоду розкривають перед людиною самі «темні», найглибші боку підсвідомості. Але боятися цього не варто. Якщо вам присниться, що ви сексуальний маніяк, це ще не означає, що глибоко всередині ви таким і є.

Головне при тлумаченні снів дев’ятнадцятого місячного дня — не впадати у фаталізм і крайнощі. Подібне сновидіння може означати, що якась частина вашої сексуальної природи не знаходить виходу. Наприклад, якщо ви жінка, то цілком можливо, що під час сексу ви граєте пасивну роль, в той час як вашій природі властива активність. Спробуйте в інтимних стосунках проявити більше ентузіазму, здивуйте свого коханця напористістю і фантазією.

Взагалі, астрологи радять не намагатися самостійно інтерпретувати Сновидіння цього місячного періоду, так як помилково зроблені висновки направлять вас по хибному шляху. Краще зверніться до професійних тлумачам чи психологів, які працюють на стику традиційної психології і окультних наук.


Залишити відгук