18 Місячний День

Дзеркальний день, який відображає вашу внутрішню сутність. Сьогодні навколишні події та люди є вашим дзеркальним відображенням. Від людей можна дізнатися, яким вони вас бачать зі сторони. Якщо вам вказали на ваші недоліки — не ображайтеся, а задумайтеся над тим, як їх виправити. Якщо ж вас за щось хвалили, то не сприймайте це як лестощі. Сьогодні люди схильні говорити правду в очі.

День пасивної енергії. Людина може розслабитися і потрапити під чийсь вплив. Переймати чужий спосіб життя, наслідувати сторонній людині не можна. Люди несвідомо підводять і обманюють один одного. День масок, обманів і інтриг. Можна наткнутися на лицеміра, потрапити в халепу. Щоб уникнути неприємностей, слід об’єктивно оцінювати себе з боку. Зберігайте здоровий глузд. Слідкуйте за своїми поганими звичками, не дайте егоїзму і марнославству оволодіти вами. Сьогодні легко піддатися ілюзіям і ницим інстинктам, тому важливо сконцентруватися і не розслаблятися.

день стане Щасливим для тих, хто розумніший і стриманий. Для решти існує ризик гріхопадіння. Не зуміли побороти свої погані звички будуть відчувати себе обділеними, недосконалими. Їх здолають нічні кошмари. Можливо, з’явиться відчуття, що хтось намагається збити вас з правильного шляху. Не піддавайтеся покликом темних думок і тим більше — чужому впливу. Самовдоволення і гординя — ваші найгірші супутники сьогодні. Будьте самокритичні, але не перетворюйте це в самобичування. Не бажайте людям зла. Якщо вам неприємно чиєсь суспільство, краще прямо сказати про це. Сни сьогодні віщі, вони часто справджуються і несуть в собі інформацію про ваше здоров’я і про способи подолання життєвих труднощів.

Фаза Місяця: Спадаючий Місяць

Енергетика дня: Пасивний

Стихія дня: Метал

Символ дня: Дзеркало

Щасливе число: 9

Стриманість і розсудливість – оптимальний стан, яке бажано підтримувати в цей день. Зберігайте тверезість розуму, об’єктивно оцінюйте себе і оточуючих людей. День вимагає поміркованості та розсудливості, обережності та обачливості. Цей день не підходить для роботи з запахами, тому несприятливо вдихати аромати, вибирати парфуми, користуватися парфумами і дезодорантами.

Любов і відносини в 18 Місячний День

Вісімнадцятий місячний день не дуже підходить для побачень. Вони залишають у душі відчуття порожнечі і самотності. Врахуйте це, особливо, якщо ваші відносини перебувають на стадії зародження. Сьогодні, ви можете почути про себе багато нового, що може вам не дуже сподобається. У цей день ви з однаковою ймовірністю можете випробувати на собі підлість і егоїзм, так і любов і турботу. Якщо ж ваші відносини вже міцні, то уважно прислухайтеся до того, що говорить про вас близька людина. Це допоможе вам виявити ваші слабкі місця і попрацювати над ними.

Зверніть увагу на випадкові знайомства, що відбулися в цей день, вони можуть бути досить перспективними. У вісімнадцятий місячний день, ми можемо зустріти ту любов, яку заслуговуємо, тому що партнер буде нашим дзеркальним відображенням. Якщо ви скупі, то він буде відвертим скнарою. Якщо ви марнотратні, то він буде мотом і гравцем. Якщо ви щедрі і співчутливі, то і партнер вам дістанеться такий же. Так що, якщо ви в цей день виявили якийсь недолік у своїй «половині», пошукайте аналогічний у себе і постарайтеся позбутися від нього. Тоді і ваш партнер несподівано для вас зміниться на краще.

Робота і творчість у 18 Місячний День

Всі важливі справи та переговори слід відкласти. Фізичне навантаження має бути мінімальною. Якщо ризикнете взятися за серйозні і великі проекти, то вас чекають труднощі. Ви можете потерпіти крах. Судові розгляди і операції з нерухомістю сьогодні неприпустимі. Добре, якщо на вісімнадцятий місячний день випав ваш вихідний. Тоді можна присвятити себе прикрасі будинку або творчості. Для наукових пошуків і польоту уяви день сприятливий.

Здоров’я і харчування в 18 Місячний День

У вісімнадцятий місячний день багато духовні вчителі рекомендують голодування. Це один із найкращих місячних днів для утримання від їжі. Корисно прочистити тонкий і товстий кишечник. Можна займатися самовідновленням і самолікуванням, очисними процедурами. Дуже сприятливо позначиться на вашому здоров’ї відвідування лазні, оздоровчий масаж, будь обмивання, водні і омолоджуючі процедури. Категорично протипоказане вживання алкоголю і куріння. Також слід утриматися від м’яса і м’ясних продуктів.

Приділіть увагу своїм ниркам і попереку, в цей день, вони особливо уразливі. Шкірні хвороби, виявлені в вісімнадцятий місячний день, говорять про внутрішню нечистоту, «нечистих» думках. Потрібно всіма способами берегти здоров’я, так як почалася в цей день хвороба може тривати дуже довго і навіть перейти у хронічну форму. Але до лікарів у цей день краще не звертатися, бо великий ризик постановки неправильного діагнозу, у зв’язку з чим, лікування може не допомогти, а зашкодити. Лікарі не винні — просто хвороби цього дня люблять проявлятися нетиповим для себе чином. Можливі в цей день передозування ліків і лікарські алергії.

Хороший день для відвідування психолога або психоаналітика, для самоаналізу та роботи зі своїми комплексами і проблемами.

Сни 18 Місячний День

Сновидіння цього місячного дня слід сприймати як дзеркало, як відображення того, ким ми є в даний момент. Невідповідність нашого реального образу з образом сновидіння говорить про порушення гармонії нашого істоти, про роз’єднаність між бажанням і дійсністю, про те, що ми не в змозі реалізувати свою цілісність. А з-за цього наша дуальність (подвійність) робить наше життя нещасної.

Якщо правильно інтерпретувати символи сновидіння даного місячного періоду, можна досить чітко усвідомити собі, над чим нам варто попрацювати, щоб досягти гармонії. Так, наприклад, якщо в житті ви людина тихий і спокійний, а у снах постаєте в образі страшного лиходія або монстра, значить, в реальності вам необхідно проявляти більше активності, агресії, ви боїтеся своєї справжньої природи і тихі не тому, що такий ваш характер, а в силу страху опинитися не у виграшній ситуації, ви боїтеся здатися смішним, боїтеся про грати.

Потрібно активувати другу свою половину, і тоді «добро» і «зло» зіллються у вас в гармонійний союз. Ви станете адекватно реагувати на будь-яку подію — де треба проявіть спокій, а де і напористість.


Залишити відгук