17 Місячний День

Сьогодні день активного відпочинку. День набуття внутрішньої свободи, розкутості. Влаштовані сьогодні вечірки будуть мати успіх. Символ дня — гроно винограду, а захищаючий бог Діоніс, він же Вакх. У Стародавній Греції саме в цей день влаштовувались вакханалії — свята на честь бога вина Діоніса. Винні святкування збирали все місто. Люди танцювали, спілкувалися, не було сорому і ворожнечі. Але вплив хмелю має і зворотний бік. Багато хто під впливом вина ставали агресивними, починалися бійки і кровопролиття.

Весь сьогоднішній день пройде в дусі таких вакханалій. Від спілкування можна відчути справжню радість. В любові та інтимної близькості — відкрити нові грані. Але злитися і сваритися не можна. Щоб впасти в буйство, навіть необов’язково випивати. Хміль сьогодні розлитий у повітрі. Втратити над собою контроль дуже легко. Тож слідкуйте за своїми негативними емоціями і намагайтеся їх контролювати. Можна відвідати вечірку, але сидіти в кутку і нудьгувати на ній не можна. Енергію дня треба витратити на набуття радості, внутрішньої свободи, на досягнення екстазу.

Сімнадцятий місячний день — це ще і день любові. Він пов’язаний з жіночою енергією, яка на санскриті позначається як «шанті». Сьогодні Місяць протегує жриць любові і танцівниць. Жінки стають палкими. Сьогодні можна знайти або знайти свою справжню любов. День буде позитивним зі всіх сторін, якщо ви не впадете в буйство або пияцтво. Будьте обережні в поводженні з непостійною енергією семнадцатых місячної доби. Місяць не благоволить егоїстам, одинакам, похмурим і замкнутим людям. Авантюризм і несподівані вчинки вітаються, але до нахабства і варварства доходити не можна. Стежте за знаками, які посилає вам доля. Вважається, що люди, зазначені природою, сьогодні отримують одкровення.

Фаза Місяця: Спадаючий Місяць

Енергетика дня: Активний

Стихія дня: Метал

Символ дня: Дзвін

Щасливе число: 8

Якщо є можливість, то сплануйте місяць таким чином, щоб цей місячний день залишився вільним від справ. Він призначений для активного відпочинку. Слідкуйте, щоб ваше веселощі не перетворилося на відверте буйство. Нагадаємо, що енергії дня вимагають ретельного контролю. Уникайте ситуацій, де можлива підвищена емоційна реакція.

Любов і відносини в 17 Місячний День

17 місячний день з давніх часів вважався найкращим днем для весілля з усього місячного місяця. Є прикмета, що якщо одружитися в цей день, то союз буде довгим і любов у нього не згасне. Взагалі для укладення шлюбів гарні 12, 16 і 17 місячні дні (в 16 день — шлюб буде триматися на гармонії, а в 12 — на вищій любові). Загалом, сімнадцятий місячний день — один з радісних днів місяця. Час спілкування, радості і дружніх зустрічей, яскравих знайомств і пам’ятних побачень. Енергія цього дня породжує веселе і безтурботне час, сприятлива радісним заходів. Цілком доречний активний відпочинок удвох або з компанією друзів.

Найбільш яскравий аспект у характеристиці цього дня – любов. Він дуже хороший для романтичних побачень. У 17 місячну добу вас може відвідати любов — пристрасть, найчастіше виникає з першого погляду, але не слід втрачати голову і обережність: через неконтрольованих енергією він містить в собі багато несподіванок.

Робота і творчість у 17 Місячний День

Починати нові великі справи не слід. Але й рутинна робота зі звітами теж не годиться. Працюйте в міру, уникайте перенапруги. Можна займатися фінансами та нерухомістю, а ось переговори навряд чи будуть мати успішний результат. Люди, зайняті в торгівлі, сьогодні щасливі. Бізнесменам щастить менше, їм краще провести свій робочий день в спокійній обстановці, не створюючи конфліктів. Також краще відкласти судові розгляди.

Творчі люди і діячі мистецтва відчують справжній прилив натхнення. Мандрівники можуть відправлятися в шлях. Вдалою буде навіть невелика, недалека поїздка. Знайдіть внутрішню свободу. Не сковуйте себе зобов’язаннями перед іншими. Не беріть і не давайте в борг, не обіцяйте кому-небудь що-небудь. Добре, якщо сьогодні у вас видався вихідний. Ви можете зібрати компанію друзів і весело провести час.

Здоров’я і харчування в 17 Місячний День

Якщо у сімнадцяті місячну добу у вас виникне загострення старих хвороб – зверніть на це увагу. Це ознака нечистих і недобрих думок. У цей місячний день уразливі нирки, поперек, шкіра, нервова та ендокринна системи, очі. Виникла в цей день хвороба буде протікати довго і важко. Схильні до хвороб у цей день всі, хто знаходиться в стані стресу і відчуває перевтому. Причому, жінки важче переносять хвороби, ніж чоловіки.

Сімнадцятий місячний день дуже гарний для голодування, водолікування, очищення організму від шлаків, самолікування і самовідновлення. А ось голковколювання та операції протипоказані. Сьогодні можна сміливо слідувати порадам нетрадиційної медицини, лікуватися в екстрасенсів або самостійно проводити енергетичне лікування, аутотрениг.

варто Категорично відмовитися від спиртного і обмежити вживання м’ясних продуктів. Місяць цього дня посилює негативний вплив ліків, алкоголю, сигарет. Організм стає особливо чутливим до всякого роду консервантам і хімічних препаратів. Тому, намагайтеся більше вживати сирих овочів і фруктів, збільште кількість з’їдених горіхів, а всі лікарські препарати вживайте тільки в разі крайньої необхідності.

Сни в 17 Місячний День

Сновидіння сімнадцятого місячного дня пов’язані з сексуальністю. З-під свідомості «спливають» коли-то пригнічені бажання і не здійснені фантазії. Всі вони вимагають реалізації. Ні для кого вже не секрет, що правильна і гармонійне сексуальне життя — основа не тільки фізичного, але навіть більшою мірою психічного здоров’я. Але пам’ятайте, що мова йде не про задоволення тваринних пристрастей, а про повноцінне спілкування, що включає в себе не тільки фізіологію, але і більш тонкі рівні людської свідомості.

Слід поставитися до образів сновидінь сімнадцятого місячного дня з усією ретельністю і увагою — вони можуть розкрити ті галузі нашого єства, про яких ми навіть не підозрювали і вивести назовні проблеми, які потребують негайного вирішення.


Залишити відгук