16 Місячний День

Вступ 3 фази місячного циклу ознаменований повнею. Шістнадцятий день — самий гармонійний і легкий із усіх. Сьогодні ви можете відпочити, розслабитися. Читайте книги, вчіть мови. Будьте спокійні і розслаблені. Сьогодні не можна впадати у крайнощі в чому б то не було. Дотримуйтеся золотої середини. Втихомирите свій характер, якщо вважаєте себе людиною неврівноваженою. Залиште роботу на інші, більш продуктивні дні. Добре, якщо сьогодні у вас вихідний або ви можете зовсім відкласти роботу і відпочити вдома.

Боротьба за справедливість, з’ясування стосунків — все це сьогодні несприятливо позначиться на вашому самопочутті і на вашому майбутньому. Будьте розсудливими та тверезо оцінюйте ситуацію. День гарний для всього, що пов’язано з очищенням, будь то генеральне прибирання дому чи духовне очищення. Якщо ви відчуваєте потребу чимось зайнятися, то невеликі фізичні навантаження будуть навіть корисні. Помийте підлогу та вікна в квартирі або сходіть в басейн.

Сьогодні між вашим фізичним і астральним тілами встановлюється зв’язок. Її легко зруйнувати проявом злості, агресії, насильства. Тому ще раз — не впадайте в крайнощі. Якщо відчуваєте, що ось-ось зірветеся на людину, краще припинити спілкування і усамітнитися. Шістнадцятий день — дуже тихий, умиротворений. Такими ж тихими будуть дві тижні місячного циклу, якщо на сьогоднішній день довелося повний місяць. Сьогодні важливо правильно тлумачити сни, так як вони можуть нести в собі важливу інформацію.

Фаза Місяця: повний Місяць

Енергетика дня: Пасивний

Стихія дня: Земля

Символ дня: Метелик

Щасливе число: 7

Сьогодні не варто проявляти агресивність, доводити свою правоту, кричати і розмахувати руками. Не можна вмикати гучну музику і вести себе зухвало. Найкраще провести день на самоті, бути тихим і скромним. Непогано б зайнятися домашніми справами – особливо корисно все, що пов’язано з очищенням: мити підлоги, витирання пилу, прийняття душу. Корисна неспішна прогулянка. Рекомендується дотримуватися спокою, не порушувати ніякими діями внутрішнього комфорту і спокою в душі, бо символ цього дня – помірність.

Любов і відносини в 16 Місячний День

16 місячний день докорінно відрізняється від попереднього. Зустрічі сьогодні проходять тихо, спокійно і гармонійно. Прекрасний час для романтичних побачень далеко від сторонніх очей. Проведіть час у тиші. Не замислювайте на сьогодні з’ясування відносин, не ведіть спорів: вам же буде від цього тільки гірше.

Шістнадцятий місячний день — день платонічної, небесної, духовної любові. День, коли ви щасливі тим, що любите, навіть якщо ваша любов нерозділена.» Якщо ви вірите в те, що шлюби укладаються на небесах, то знайте, що це істинно в першу чергу по відношенню до шістнадцятого місячним дня. І відноситься не до всіх шлюбів, а тільки до духовним, коли подружжя — споріднені душі, для яких фізична пристрасть і потяг другорядні, а побутові питання ніколи не стануть предметом суперечок і сварок.

Укладений у 16 місячний день шлюб, заснований на духовній близькості, ніколи не розпадеться. Ідеальний варіант — вінчання в церкві. Сексуальні контакти в цей день необхідно виключити (навіть подружжя), якщо їх метою не є зачаття дитини. Зате для зачаття дитини-це найкращий день (дитина неодмінно народиться ідеально здоровим).

Робота і творчість у 16 Місячний День

Не самий вдалий для кар’єристів день. Службове завзяття, напір і агресія не заохочуються. Краще зайнятися чимось спокійним. Можна навести порядок в архіві або на своєму робочому столі. Слід займатися дрібними справами, для звершення великих справ час ще настане. Сьогодні можна вирішувати фінансові питання, але операції з нерухомістю краще відкласти.

Сьогодні людям властива мрійливість. Вони часто витають у хмарах, їх думка несуться далеко від роботи. Тому бізнесменам і науковим співробітникам показана спокійна, неметушлива робота. А ось творчі люди, навпаки, можуть приступати до виконання важливих проектів. Взагалі сьогодні рекомендується деякий час приділити мистецтва — сходити в театр, почитати книгу, послухати музику.

Здоров’я і харчування в 16 Місячний День

16 місячний день – день оновлення крові. Досить можливі загострення захворювань крові. Також, в цей місячний день піддається негативним впливам селезінка. Не рекомендуються операції. Небезпечна крововтрата. Хвороба, що почалася в цей день, — ознака духовної проблеми. На це ж вказує бруд, липнувшая до одягу.

Тим не менш, в цілому в шістнадцятий місячний день загальний фон сприятливий для здоров’я. Рекомендуються гімнастика, фізичні вправи. Корисно вибратися на природу. Не можна нервувати, хвилюватися. Організм у тонусі, але якщо потрібно, щоб тонус був ще вище, то доведеться відмовитися від м’яса, грибів, петрушки, моркви. Не рекомендується вживати тваринної їжі та грибів, не можна вбивати птахів.

Хвороби 16 місячного дня можна вилікувати майже миттєво за допомогою самонавіювання або психотерапевтичного сеансу. Якщо ви захворіли в цей день, скажіть собі, що хвороба дріб’язкова, і вже завтра вранці ви прокинетеся бадьорими і здоровими, як ніби нічого й не боліло. Якщо ви самі повірите собі, то так і буде. Так що непогано в цей день займатися аутотренінгом з оздоровчими цілями, у тому числі і з метою позбавлення від зайвої ваги. У цей місячний день просто необхідно дотримуватися вегетаріанської дієти.

Сни в 16 Місячний День

За великим рахунком, образи сновидінь цього місячного дня не несуть якої-небудь важливої інформації, але якщо вам присниться тривожний сон, це сигнал, що ви так і не розслабилися. Вам обов’язково потрібно навчитися розслабляти м’язи і психіку. Усередині ви дуже напружені і постійно перебуваєте в неспокої за самим дріб’язковим приводів. Тому необхідно терміново зайнятися якимись седативними практиками.

може стати Ідеальним виконання однієї з йогівських поз – шавасана. Але зазвичай, Сновидіння цього місячного періоду містять у собі просто хаотичні нашарування різних вражень, тому не варто надавати їм особливого значення і прийматися тлумачити. Це пов’язано з тим, що в деякому сенсі в шістнадцяті місячну добу очищається не тільки фізичний організм людини, але і його підсвідомість, тобто на периферію виводяться «психологічні» шлаки.

Так що не переживайте з приводу приснився вам подій або образів, поставтеся до цього спокійно. Не варто на них так загострювати увагу, тому що, як правило, в шістнадцятий місячний день людині сняться дивні Сни, які зазвичай викликають подив або навіть страх, з-за чого людина починає судорожно інтерпретувати побачене, звертатися до різного роду тлумачам і сонникам. Не перетворюйтеся в бездумних фаталістів. Просто йде процес очищення і нічого більше, а якщо ж ви зациклитесь на це, то тоді ваші побоювання дійсно втіляться в реальність. Так що спіть спокійно, що б вам не снилося.


Залишити відгук