15 Місячний День

Темний день Гекати, на 15 місячну добу припадає повний місяць, або напередодні повного місяця. Символ дня — змій-спокусник. Навколо нас виникає безліч спокус і спокус. Бажання плоті стають першорядними, загострюються інстинкти. Негативний вплив дня дуже велике. Сьогодні легко стати податливим і ледачим. Будьте обережні, у такому стані, що вас легко обдурити. Не приймайте подарунків і не сваріться з оточуючими.

Присвятіть день упокорення плоті. Буде корисно голодування, усамітнення і практика будь-яких форм аскетизму. Тільки так можна очиститися внутрішньо і з оновленою душею почати життя нової місячної фази. П’ятнадцятий місячний день можна порівняти з мостом. Перейти по цьому мосту важко. Впораються тільки не піддалися спокусі, духовно багаті люди. Тих, кому не вдасться встояти перед негативним впливом доби, чекають неприємні наслідки.

По кількості і потужності енергії сьогоднішній день не поступається попередньому. Проте наш організм ослаблений і управляти енергією поточного дня йому не під силу. Тому насамперед втихомирите свої емоції і будьте терплячі до оточуючих. Не починайте сварок і не встревайте в чужі конфлікти, яких ви сьогодні будете спостерігати багато. Знайдіть внутрішній спокій. Встаньте на захист справедливості, допомагайте іншим людям впоратися з проблемами. Не піддавайтеся плотських поривів. Випадкова сексуальна зв’язок принесе лише розчарування в обмін на коротку мить блаженства. Вами може оволодіти азарт. Пам’ятайте, що якщо ви піддастеся будь спокус, вас чекають негативні наслідки.

Сьогодні можуть снитися кошмарні, тривожні сни. Вони несуть у собі інформацію про наших внутрішніх проблемах і іноді підказують спосіб їх вирішення. Сни майже завжди збуваються. З сьогоднішнього дня можна судити про характер двох наступних тижнів завершується місячного місяця. Якщо повний місяць припадає на сьогоднішній день, то залишок місячного місяця буде багатий на емоції. Люди будуть відчувати себе напруженими, взбудораженными. Якщо молодик припаде на шістнадцятий день, то два наступні тижні ви зможете провести у умиротворення і спокій.

Фаза Місяця: повний Місяць

Енергетика дня: Активний

Стихія дня: Земля

Символ дня: Змія

Щасливе число: 6

Втихомирите емоції і заспокойтесь, зберіться з духом, приборкаєте пристрасті і бажання, почніть зміцнювати самодисципліну. Дуже добре в цей час захищати інших, відновлювати справедливість, бути борцем за щастя. Не можна піддаватися азарту: дозволяти собі гри на тоталізаторі, у казино, на картку і тому подібні розваги.

Любов і відносини в 15 Місячний День

Всі романические зустрічі та побачення, призначені на п’ятнадцятий місячний день, краще відкласти до більш слушного часу. Це один з найскладніших днів місяця, і для романтики в ньому місця немає. Люди не тримають себе в руках, піддаються провокаціям, роблять необдумані вчинки. До того ж, виникає сильне прагнення до плотських утіх, короткочасного блаженства, яке потім, можливо, буде соромно згадувати і за яке доведеться платити жорстоким і довгим розчаруванням не тільки в партнера, але і в любові взагалі. Люди часто схильні до обману: обманюються самі і без всякої причини обманюють інших. Навіть якщо ви перебуваєте у шлюбі, відмовтеся сьогодні від інтимних контактів. Також у цей день може несподівано з’явитися бажання наговорити людині різких і образливих слів. Якщо людина вам доріг, це не сама правильна лінія поведінки в стосунках з ним.

Робота і творчість в 15 Місячний День

В роботі та бізнесі велика ймовірність зазнати краху. На кожному кроці вас підстерігають помилки і промахи. Тому слід бути уважним і великих справ не починати. Також бажано уникати вирішення фінансових питань, відкласти на інший день судові розгляди та операції з нерухомістю. У відносинах з колегами і начальством можуть виникнути конфлікти. Постарайтеся врегулювати їх мирним шляхом.

Сьогодні благоволить тільки людям мистецтва і науки. Вони можуть сміливо продовжувати свої справи і не боятися провалу. Також сьогодні можна проводити ярмарки, піар-кампанії, розпродажі, акції. Все це матиме успіх, тому що свідомість людей сьогодні відкрито і сприймає будь-яку інформацію. Так що якщо необхідно надати що-небудь широкого розголосу, можна зробити це сьогодні.

Здоров’я і харчування в 15 Місячний День

15 місячний день — гарний день для дієти та голодування. У будь-якому разі сьогодні не можна переїдати. Слід відмовитися від м’яса, капусти, яблук, часнику, і віддати перевагу гарячої гострої їжі, особливо; зернобобових і соку червоних ягід. Особливу увагу повинні приділити своєму здоров’ю люди, що страждають діабетом. Також, в цей місячний день вразливі підшлункова залоза (можна очищати її, але не можна оперувати), селезінка; кишечник. Ні в якому разі не варто допускати крововтрату. День не підходить для акупунктури.

Часто, хвороби, почалися в п’ятнадцяті місячні добу, пов’язані з пристрітом і зуроченням, і тривають довго і виснажливо. Сьогодні потрібно дотримуватися обережності, берегти нерви. Дуже корисний відпочинок. Не можна розтрачувати енергію на суперечки і конфлікти. Секс в цей день також виснажує організм. В цей день іноді приходять віщі сни, і в них міститься підказка про стан здоров’я.

Сни в 15 Місячний День

Сновидіння п’ятнадцятого місячного дня піднімають з глибин підсвідомості всі наші позитивні і негативні якості. Образно кажучи, у снах цього періоду до людини приходить ангел і чорт: ангел намагається направити на праведний шлях, а чорт — спокушає на гріховні справи.

Якщо у снах буде більше світлих образів, яскравих кольорів, приємних подій, значить, вам слід ще більше вжити дій для посилення своїх позитивних якостей. Ви на шляху до Світла, вам не можна зупинятися. Якщо ж образи похмурі, в них присутні темні, тьмяні фарби, а тривожні події, що навівають тугу і страх – значить, над вами переважала темна сторона особистості. Слід сходити церква або провести день в читанні молитов.


Залишити відгук