Сумісність Жінка Діва Чоловік Діва в Любові

Чоловік-Діва і жінка-Діва наче два «плюса», які при зіткненні відторгаються і ведуть себе по відношенню один до одного з деякою неприязню і нерозумінням. У їх відносинах сварки, скандали і образи будуть в рази перевищувати хвилини тиші і спокою. Подібний набір якостей в характері послужить каталізатором для розбіжностей і дратівливості. Однак, на тлі дрібних протиріч, може знайтися місце і загальним прагненням.

Чоловіка і жінку Діву об’єднує бажання створити повноцінну сім’ю, створити вакуум сімейного життя. Навряд чи ви зустрінете пару з чоловіка та жінки Діва, яка була б завсідником вечірок або галасливих тусовок. Їм переважно вузьке коло друзів або спілкування удвох.

В інтимному житті обидва однаково поважні, але проблеми в цьому не бачать, так і не вимагають один від одного більшого. В їхньому домі завжди буде панувати добробут, матеріальний достаток, їм обом властивий консерватизм. Тим не менш, потоку бурхливих почуттів у них не буває, вони не люблять гучних слів і зізнань, а романтика у них буває лише зрідка. Сварки відбуваються тільки на домашній території, без залучення сторонніх свідків.

Чоловікові і жінці Дівам чужі спонтанність, несподіванка, імпульсивні вчинки. Деяким ця пара здасться нудним і нудним, а життя їх однотонною і безликої. На ділі все не так, їм обом дуже комфортно жити в таких умовах.

Якщо один з партнерів зважиться на якісь зміни в житті, то іншого різкий перехід, постановка перед фактом може вивести з рівноваги, поселити в ньому почуття тривожності. В парі цілком можуть відчувається швидкоплинні інтрижки на стороні, романи та зради. Коли кажуть: «у тихому вирі, чорти водяться», часто мова йде про Дів. Представники знаку Діви потайливі, терплячі, але при цьому непостійні, проте ніколи не стануть афішувати свої походи на «ліво». Жінка-Діва є по натурі і сильною і слабкою одночасно. Вона вибирає необхідну позицію в залежності від обставин. В офісі, на роботі вона «сіра мишка», але цілком холоднокровно переступить через дружбу та інше.

Загальні інтереси навряд чи згуртують пару, їх просто не знайдеться. Побут, домашня робота, це те, що буде виходити у них найкраще. Утримати пару в шлюбі можуть діти, фінансові зобов’язання, взаємовигідні умови. Якщо шлюб відбудеться за розрахунком, кожен з партнерів буде про це в курсі, в такому випадку цілком можлива успішна сімейне життя на тлі загальних домовленостей.

Коли сім’ю створюють два представника одного знака, їх відносини практично завжди виявляються непростими. Так, у них дуже багато загального, але у них також і загальні недоліки. Вони дивляться один на одного, як у дзеркало. І стають видні власні недоліки, що далеко не кожен зможе прийняти як належне, опрацювати їх і жити далі.

По сумісності жінки-Діви і Діви-чоловіки — в союзі двох практичних і працьовитих Дів на першому місці стоять логіка і тверезий розрахунок: безцільні зітхання при Місяці не для них. Діви не схильні витати в хмарах, вони обома ногами міцно стоять на землі, а тому у них завжди знаходиться безліч точок дотику, будь то робота, господарство або ведення спільних справ.

В домі, де обоє Діви, як правило, все підпорядковано раз і назавжди заведеним порядком та влаштовано добротно і грунтовно — тобто саме так, як, на їх думку, повинно бути. І ні в якому разі не інакше. В ідеальній парі жінка-Діва і чоловік-Діва цінують один одного, мають схожі смаки, спосіб життя, життєві принципи.

Можна сказати, що тут зустрілися два інтелектуала, люблять знаходитися в товаристві одне одного. Вони люблять займатися тим, що іншим здається нудним, наприклад, обговорювати прочитані «розумні» книжки, стежити за власним здоров’ям. Але, самі і чоловік-Діва і жінка-Діва задоволені своїм затишним світом і щасливо проводять час.

В сумісності Діва-Діва — обом важливі порядок, чистота і грунтовність. Це вони і знаходять один в одному й у власному будинку. Коли створюють сім’ю чоловік-Діва і жінка-Діва, завжди складно передбачити, як складуться їхні стосунки. Одні Діви можуть бути щасливі разом, в той час як інші можуть мучити один одного причіпками та їдкими коментарями. На гармонійне або негармонійне розвиток їх відносин впливають почуття і те, наскільки партнери готові відкритися і довіритися один одному.

Проблема сумісності знаків Діва-Діва в тому, що в їх сім’ї може виникнути душевна порожнеча або нудьга. Якими б холодними Діви не виглядали зовні, вони обидва потребують тепла і розуміння. Але, обидва бояться зробити перший крок назустріч один одному через побоювання бути незрозумілими або відкинутими.

Якими б складними відносини двох Дів не були, зрада або розлучення тут майже повністю виключені. Це два фехтувальника, намагаються завдати один одному чарівні удари, але тільки словами. У обох партнерів чудовий педагогічний талант, і вони навчають один одного і перевиховують до кінця життя. Спочатку критика, а потім поради та рекомендації йдуть одні за іншими з обох сторін.

Обидва педантичні і дріб’язкові до того, що тут психоаналіз просто відпадає як зайве заняття. Але, зате ця пара має найсильнішу передумову і немов створена для спільних справ і спільного великого банківського рахунку. Вони швидко піднімаються по соціальним сходам, надійно зміцнюють своє матеріальне становище. Любов, справи, як і вся їх життя, розподілені і розписані за статтями, параграфами і окремими пунктами, які неодмінно дотримуються обома сторонами.

За гороскопом сумісності Діва-Діва – цій парі потрібно навчитися довіряти один одному і відкриватися. У цьому можуть допомогти якісь трошки екстремальні розваги. Наприклад, стрибки з парашутом, або хоча б похід в гори на кілька днів. Проводячи більше часу разом і займаючись чимось цікавим для обох, ви зможете ділитися позитивними переживаннями і з часом навчитеся відкриватися один одному.

Також дуже добре цій парі затівати якесь спільне «божевілля». Наприклад, їхати відпочивати не за ретельно спланованим планом, а за гарячою путівкою, чи ще краще, прийшовши на вокзал, взяти квитки на перший поїзд, на який є вільні місця. Крім спільного хобі, необхідно мати кожному і власне, відмінне від захоплення партнера. Це допоможе вам зберегти інтерес один до одного і не замкнутися в своєму маленькому сімейному світі.


Залишити відгук