Сумісність Жінка Діва Чоловік Тілець в Любові

Вдалий альянс обіцяє досить висока сумісність пари чоловік – Телець і жінка — Діва. Телець раціоналіст за життя, в побуті господарська і економна натура. Діва йому під стать, готова докладати зусиль для додання затишку і комфорту домашньому гнездышку.

Обидва різнобічно розвинені особистості. Часом можуть з головою захопитися спортом, співом, танцями та ін. При цьому тільки одному прийде ідея, другий тут же її підхоплює і втілює в життя. Пара завжди має матеріальну стабільність, вони приходять в панічний жах, якщо «за душею» немає грошей. Це, мабуть, головний аспект сумісності знаків, що дозволяє впевнено дивитися в майбутнє.

Чоловік-Телець йому властивий консерватизм у всьому, важко підбити на зміни. Але і будувати плани він не любить. Душа Тільця спокійна, коли стабільна робота, вірна і віддана дружина. Одноманітність і статечність, дозволяють розслабитися і помріяти. Чоловік-Телець неймовірний мрійник, схильний до інтересів автомобільної теми, холодної зброї, його розумові здібності легко опановують складні комп’ютерні технології. Професія Тільця частіше пов’язана з мисленням, управлінням, підприємництвом, навряд чи стане займати себе важкою фізичною працею.

Жінка-Діва акуратна, що стежить за модою жінка. Стриманий макіяж, мова обдумана, граціозні рухи. Обдарована мудрістю і терпінням, цілком зазнає скромний зовнішній вигляд обранця, неохайність зневажає. Всередині стосунків пари, немає фальші і облуди, чесні один перед одним. Сварки і конфлікти виникають досить рідко, обидва не терплять шуму, намагаються будь-які проблеми вирішити мирним шляхом. Жінка-Діва, вона з тих, хто здатний надихати на рішучі кроки в професійній сфері.

Приваблива жінка-Діва завоює серце Тільця досить швидко. З нею він не буде довго вагатися, над вирішенням створити сім’ю. Діва несе в собі впевненість, спокій і розсудливість, то що потрібно для Тельця. Чоловік-Телець і жінка-Діва чудово відчувають душу партнера. Взаєморозуміння розвинене на інтуїтивному рівні. Діва не стане лізти на рожен», коли Телець не в дусі.

До глибокої старості можуть дарувати романтичні вечори, говорити всю ніч безперервно. Волелюбна Діва легко адаптується під впертий вдачу чоловіка-Тельця. На шкоду своїм інтересам, вона готова підкоряться указам Тільця, але бувають рідкісні спалахи суперечності, які він особливо важко переносить. Ставши батьками, вони виховають у дітей чуйність, практичність, любов до праці. Вірні в шлюбі, вони пронесли свою любов через довге і щасливе життя.

По сумісності жінки-Діви і Тельця-чоловіки — союз між ними часто виявляється дуже вдалим. Сім’я тут ґрунтується на теплих відносинах і взаєморозуміння. Чоловік-Телець господарський і завзятий, а жінка-Діва працелюбна та відповідальна. В цьому союзі їх здатні міцно зв’язати спільність інтересів, грунтовність, турбота про добробут, про дітей і про сім’ю.

Це дуже приємна пара. Жінка любить свого чоловіка, а йому приносить задоволення спілкування з нею. Тут чоловік виступає в ролі радника і наставника, бере на себе відповідальність – одним словом, сприяє матеріальному і особистісному зростанню своєї партнерки.

Жінка-Діва цінує свого партнера Тільця і шанує його, а він такого ставлення дуже радий і зі свого боку всіляко намагається віддячити своєю любов’ю і почуттями, своєю турботою і поведінкою. Вони мають стільки спільного, що є ніби «дублерів», багато в чому безпомилково доповнюючи один одного.

В цей шлюбний союз Телець приносить своє гаряче серце і почуття, а Діва — тверезу голову, практицизм, розсудливість. Діва, Телець — обидва гарно уживаються і миролюбні, в обох гостре чуття і смак до всіх господарських та фінансових питань. В основному всі розмови й розмови між ними ведуться з приводу грошей та заробітку, планів на майбутнє. Обом це приносить душевну гармонію і радість у спільному житті, додає впевненість у майбутньому, піднімаючи їх дух і підтримуючи гарний настрій, посилює їх працьовитість і працездатність. Тільки дай Тельцю волю і свободу дії — і це принесе вагомий матеріальний успіх, матеріальні блага.

Цей шлюбний союз вдалий і сприятливий і для чоловіка-Тельця, і для жінки-Діви. Якщо між ними й не буде «божевільної любові», то, в крайньому випадку, глибока симпатія і прихильність один до одного можуть зберегтися до кінця життя. Ця ідеальна пара, і часто вона заснована не тільки на почуття, а й на взаємній розрахунку. У них немає бурхливих пристрастей, шалених романів з шаленою пристрастю, але зате і немає бурхливих сцен з’ясування відносин. Вони щасливо живуть разом довгі роки, купаючись у променях не полум’яного, але теплого і міцного почуття. Мабуть, цей союз можна описати ще як звичайне людське щастя.

В парі Діва-Телець сумісності — міцним фундаментом їх сімейного життя є реалістичні погляди на життя і здорова практичність. У цій родині не буває нестачі грошей і поняття фінансової кризи для них чуже. І жінка-Діва, і чоловік-Телець, обидва люблять землю. Тому вони або живуть на землі, або обзаводяться заміською дачею, на якій проводять весь свій вільний час.

У обох партнерів, улюблені теми для розмов – гроші і що на них потрібно купити, а також як виховувати дітей. Чоловік-Телець і жінка-Діва щасливі цим простим речам, їм добре один з одним і не треба прикидатися тими, ким вони не є.

У пари жінка-Діва і чоловік-телець насправді трохи проблем. Найбільші труднощі можуть виникнути в період так званого «кризи середнього віку». В цей час, як правило, людина шукає пригод і жадає феєричних пристрастей. І навіть такі «домашні» чоловіки-Тельці не застраховані від цього.

Чоловік-Телець, не витримує критики в свою адресу. Якщо хто-небудь спробує розкритикувати його дії або спосіб життя, то мало цього людині не здасться. Проблема сумісності знаків Зодіаку Діва-Тілець в тому, що жінка-Діва має схильність до брюзжанию і скарг на безлад. Чоловік-Телець може довго терпіти це, але його приголомшливе терпіння має межу. І якщо жінка-Діва розсердить спокійного Тельця, то викид енергії буде колосальний (на диво Діви, так і самого Тільця теж). Для примирення може знадобитися дуже багато часу.

За гороскопів сумісності Діви-Тельця — шлюб між ними часто виявляється дуже міцним і триває все життя. Щоб він не перетворився в звичку, партнерам слід вносити в свою спільну (в тому числі і сексуальне життя побільше елементів різноманітності.

Щоб у родині був мир і гармонія, жінці-Діві треба змиритися з тим, що чоловік-Телець кілька неохайний і завжди у нього буде бардак. Цей чоловік спокійно може надіти м’яті штани і піти на вечірку, причому він так і не зрозуміє, чому жінка-Діва обурюється. Адже він надів найдорожчі і шикарні штани. Ну і що, що вони м’яті, адже головне суть, адже вони від самого відомого модельєра. В цьому випадку допоможе тільки жіноча хитрість, проникливість, і звичайно, акуратність змий Діви. Слідкуйте за тим, щоб речі чоловіка завжди були в порядку, і ви не будете червоніти, коли він одягається кудись без вашої пильної уваги.

Кризи середнього віку уникнути цій парі не вдасться, але зате його можна пом’якшити. Змінюйтесь самі, міняйте свій зовнішній вигляд, характер, а також знайдіть спільне хобі і як можна частіше бувайте разом. Якщо ж хтось із Вас піддався спокусі, варто зайвий раз обдумати, чи варто Ваша затишна гармонійне життя короткого моменту ейфорії, яка пройде, не залишивши нічого, крім розчарування і скривдженого партнера. На жаль, колишнього.


Залишити відгук