Сумісність Жінка Діва Чоловік Скорпіон в Любові

Сумісність пари чоловіка Скорпіона і жінки Діви неоднозначна. Обидва від природи наділені сильним і впертим характером, в результаті чого згодом можуть виникати розбіжності з найменшого приводу. Та й оточуючі не розуміють і не вірять в благополучний розвиток і фінальний акорд у рагсі.

на Зло всім пара зможе все-таки стати міцної і дружної, незважаючи на повну протилежність в думках і поглядах на життєву позицію. Що може об’єднати і утримувати цю пару один біля одного? Чоловік Скорпіон починає прагнути до створення сім’ї у віці близько тридцяти років. Нагулявшись досхочу, набравшись досвіду, мудрості, навчившись непогано розбиратися в жінках, розуміти їхні почуття і настрій, в нього розвивається почуття відповідальності, бажання постійності і стабільності.

Партнерці може дати чуттєву любов, надійність, забезпечить матеріальну основу для сім’ї, не стане обмежувати і вимагати повної залежності й підпорядкування. Жінка Діва так само прагне до забезпеченого життя, рівним і плавним відносин, без будь-яких несподіванок. Вона вміє підтримати словом, стимулювати чоловіка до фінансових досягнень, зміцнюючи, таким чином, базу для безпечного і комфортного існування для себе.

Проблема в парі виникне тоді, коли один іншого стане повчати, перевиховувати, зайво встрявати і заповнювати собою весь час. Скорпіон може довго бути стриманим під час сварок і сварок, однак така незворушність приводить у лють Діву, в результаті чого вибух негативу неминучий, а чим він може закінчитися невідомо. Чоловік Скорпіон схильний вишукувати недоліки партнерки і виносити їх на поверхню відносин їдкими уколами, особливо у моменти сварок.

Жінка Діва прагматична, розважлива натура. Їй не імпонує романтичність, освідчення в почуттях і прояви любовних емоцій. Але якщо є бажання зберегти відносини, то саме їй доведеться миритися з недоліками Скорпіона. Їй знадобиться м’якість, лояльність, розсудливість, стримування негативних емоцій. Діва повинна першою йти на примирення, згладжувати гострі кути у відносинах.

Чоловік Скорпіон лише з віком здатний оцінити щедрість та щирість своєї обраниці. Витримавши всі негаразди, жінка Діва буде винагороджена щедрим подарунком долі. Її дім буде сповнений діточок, вона стане дбайливою та люблячою мамою. Зірки стверджують, терпіння Діви допоможе зберегти відносини в шлюбі більш менш нормальними. Крім того, чоловікові і жінці необхідна віддушина в професійній сфері, де вони змогли б вихлюпувати свої пориви, повертаючись додому втомленими, але спокійними і щасливими.

Якщо в природі існують ідеальні шлюби, засновані на єдності двох повних протилежностей, то союз тихій жінки-Діви і бурхливого чоловіка-Скорпіона — це саме той випадок. По сумісності жінки-Діви та Скорпіона-чоловіки, у них є всі шанси опинитися двома половинками одного цілого, хоча ці знаки на перший погляд підходять один до одного як небо і земля.

Тим більше що при найближчому розгляді у Скорпіона і Діви не так вже мало спільного: вони обидва сильні натури, не звикли відступати перед труднощами і дуже серйозно дивляться на спільне життя. Працьовита, відповідальна Діва нерідко виявляється надійним «гаванню» для енергійного Скорпіона, а він для неї джерелом натхнення і безмежних життєвих сил. Разом вони можуть звернути гори.

Шлюбний союз жінка-Діва і чоловік-Скорпіон привабливий для обох партнерів. Жінка-Діва знаходить у чоловіка-Скорпіона покровителя і надійний захист від своїх постійних тривог. А чоловіка-Скорпіона дуже по душі розсудливість жінки-Діви, і вміння робити все правильно, без помилок.

Але, варто відзначити, що в цьому союзі буде гармонія, якщо жінка-Діва буде достатньо мудра, щоб не «пиляти» чоловіка-Скорпіона. Користі від її спроб закликати його до порядку, звичайно, не буде, зате відносини розпадуться.

Дружба між жінкою-Дівою і чоловіком-Скорпіоном просто чудова, а в області співпраці, співавторства або ділового компаньонства мало хто може з ними змагатися. Тут тверезий і холодний розум жінки-Діви з’єднується з колосальною силою і енергією чоловіка-Скорпіона. Разом вони прекрасно реалізують загальні ідеї, плани та задуми, забезпечуючи і матеріальний успіх, і соціальний підйом.

У чоловіка-Скорпіона з жінкою-Дівою зовсім інші відносини, ніж з іншими жінками. Вони спокійні, мирні і комфортні для обох. Жінка-Діва не потребує бурхливих романах, пристрасті, емоційних струсах і занадто глибоких почуттях. У відносинах вона цінує насамперед стабільність, і чоловік-Скорпіон дає їй необхідне. Він вірний та надійний супутник. Чоловік-Скорпіон теж радий тихої гавані, яку забезпечує йому дружина-Діва.

Міцні, стабільні стосунки допомагають підтримувати і загальні фінанси. В сумісності Діва-Скорпіон і жінка-Діва, і чоловік-Скорпіон вміють розумно розпоряджатися грошима, і сварок у цій сфері у них немає. Поступово у цієї пари зростає добробут, правда розкоші вони рідко досягають, так як обидва стурбовані веденням господарства, а не преумножением капіталу.

І, найголовніше, що відрізняє ідеальну пару жінки-Діви і чоловіка-Скорпіона від неідеальною, це те, що жінка-Діва навчилася не чіплятися до свого чоловіка по дрібницях і не вказувати йому, як чинити в тому чи іншому випадку.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Діва-Скорпіон в тому, що між ними завжди буває багато сварок і розбіжностей. Благополучним їхній шлюбний союз може бути тільки в тому випадку, коли один з них беззаперечно підкоряється іншому. Але це трапляється досить рідко.

Чоловік-Скорпіон – справжній лідер. Йому, як правило, мало того, що жінка-Діва організовує йому надійний і комфортний побут, йому ще хочеться, щоб вона була постійною супутницею в його пригоди і надавала йому моральну підтримку і розуміння. Але, жінці-Діві не вдається виконати цю роль. І тоді, мучжина-Скорпіон починає її «виправляти». Він маніпулює, тиранить, виводить її з рівноваги. Йому хочеться, щоб вона дала емоційний відгук, а не ховалася за вічним резонерством.

Його маніпуляції до добра не доводять. Жінка-Діва, досить-таки самодостатня і не боїться самотності. Якщо чоловік-Скорпіон порушує її спокій і рівновагу, вона не вступає у бій, а просто йде. За гороскопів сумісності Діва-Скорпіон — перш за все, жінці-Діві треба зрозуміти, що головне в житті розвиток і вдосконалення людини. Якщо їх союз з чоловіком-Скорпіоном буде тихою заплавою, то він незабаром перетвориться в затхла болото.

Для гармонізації відносин з чоловіком-Скорпіоном і для свого особистого розвитку, жінці-Діві необхідно розвивати такі риси як мрійливість, емоційна прихильність до партнера. Жінки-Діви, запам’ятайте, як тільки чоловік-Скорпіон отримає від вас не тільки турботу, але і емоційний відгук, він готовий зробити все, для вашого щастя.


Залишити відгук